Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:56 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Tinnitus
PříspěvekNapsal: stř kvě 07, 2014 8:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Antihelmitika jsem poctivě vybral, tinnitus mi v hlavě píská spokojeně dál. Byl jsem na kontrole na Oberonu,paraziti jsou pryč. Co si mám myslet o informaci od Hany Bláhové o tom, že ,,tinnitus jsou paraziti v té nejčistší podobě" to fakt nevím.
Pokud můžu soudit na základě vlastního pozorování jak se pískání zlepšuje či zhoršuje v závislosti na tom co sním a vypiju,jaký je tlak vzduchu,atd, tak mi pořád vychází,že to má spojitost se špatným žilním systémem=křečové žíly-žilní výdutě-hemeroidy-bolesti v hlavě-tinnitus. Máte někdo podobný názor?

Ta první věta mě rozesmála tak, že se na mě přišla podívat z kuchyně manželka, zda se mě něco nepřihodilo. Nevěřte na zaklínání hadů a zamyslete se nad tím, nad čím sám uvažujete, ale nechcete si přiznat souvislosti. Já tvrdím, že za tím je většinou velký deficit hořčíku a hemeroidy jsou opět z deficitu hořčíku, křečáky taky a mnoho jiných cévních potíží i včetně vysokého tlaku. Proč jíte antihelmintika a nevyzkoušíte raději velké dávky hořčíku, ale jeho srovnání trvá mnohdy i déle než rok, chce to trpělivost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tinnitus
PříspěvekNapsal: sob kvě 10, 2014 12:08 am 
Offline

Registrován: úte dub 05, 2011 12:38 pm
Příspěvky: 31
kov píše:
Antihelmitika jsem poctivě vybral, tinnitus mi v hlavě píská spokojeně dál. Byl jsem na kontrole na Oberonu,paraziti jsou pryč. Co si mám myslet o informaci od Hany Bláhové o tom, že ,,tinnitus jsou paraziti v té nejčistší podobě" to fakt nevím.
Pokud můžu soudit na základě vlastního pozorování jak se pískání zlepšuje či zhoršuje v závislosti na tom co sním a vypiju,jaký je tlak vzduchu,atd, tak mi pořád vychází,že to má spojitost se špatným žilním systémem=křečové žíly-žilní výdutě-hemeroidy-bolesti v hlavě-tinnitus. Máte někdo podobný názor?

Pro Hanu Bláhovou jsou parazité také různé baktérie. Ty jsou také pryč? V případě, že ne, tak asi bude třeba zkusit nějaké okysličovadlo (MMS, peroxid vodíku, ozón)
A jak píše Jarda, doplnit hořčík, já dodávám ještě vit. C jako askorbát sodný.
Zkus se ptát vyhledávače konkrétněji, zkus třeba tento odkaz http://www.google.cz/search?q=tinnitus+site%3Aorthomolecular.org&ie=utf-8
Jako příčinny tinnitusu jsou mimo jiné zmíněny abstinenční příznaky Benzodiazepinu, otrava mědí, pití alkoholu a další.

Můj příbuzný má tinnitus a ten to má po ne-léčené borelióze už mnoho let.

Pokud je udržící příčinou tinnitusu infekce, zvápenatělé pozůstatky po infekci nebo špatná kvalita cév. Vit.C a hořčík můžou být dobrou odpovědí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tinnitus
PříspěvekNapsal: sob kvě 10, 2014 9:58 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
kov píše:
Jako příčinny tinnitusu jsou mimo jiné zmíněny abstinenční příznaky Benzodiazepinu, pití alkoholu a další.

Toto bych vyloučil, za předpokladu, že dotyčný právě neabsolvuje odvykací kůru na uvedené látky. Je to zajímavé, paní Konrádová vidí za vším těžké kovy, podle paní Bláhové mohou za vše parazité, očekávám příchod frankensteinovy vědkyně, která v nejděsivějším hororu všech dob lidem zjeví, že pravdu mají obě. Bohužel to z hlediska osvěty nebude nic platné, protože lidé rádi strkají hlavu do písku a vědomě nosí klapky na očích.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tinnitus
PříspěvekNapsal: sob kvě 17, 2014 2:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
Toto bych vyloučil, za předpokladu, že dotyčný právě neabsolvuje odvykací kůru na uvedené látky. Je to zajímavé, paní Konrádová vidí za vším těžké kovy, podle paní Bláhové mohou za vše parazité, očekávám příchod frankensteinovy vědkyně, která v nejděsivějším hororu všech dob lidem zjeví, že pravdu mají obě. Bohužel to z hlediska osvěty nebude nic platné, protože lidé rádi strkají hlavu do písku a vědomě nosí klapky na očích.

To máte plnou pravdu, zaklínačů hadů se vyrojilo nějak mnoho, ale zdravý selský rozum někam zapadl. Není to náhoda, že čím více lidé nemyslí, protože to evidentně bolí, tím více se nechají drbat od zaklínačů. Do nich musím ovšem počítat i MUDrce, ti dnes zaklínají opravdu profesionálně a až na pár výjimek pro jejich bohulibou činnost plně platí citát od Voltaira: „Lékaři sypou léky, o nichž vědí málo, aby vyléčily nemoci, o nichž vědí ještě méně, do člověka, o kterém nevědí vůbec nic.“ Není se tedy čemu divit v jakém stavu je zdravotní stav populace v naší kotlině, nebylo by levnější naučit lidi zase myslet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tinnitus
PříspěvekNapsal: pon kvě 26, 2014 11:40 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
JendaC píše:
Pro Hanu Bláhovou jsou parazité také různé baktérie. Ty jsou také pryč? V případě, že ne, tak asi bude třeba zkusit nějaké okysličovadlo (MMS, peroxid vodíku, ozón)
A jak píše Jarda, doplnit hořčík, já dodávám ještě vit. C jako askorbát sodný.

(K MMS jsem napsal svoji zkušenost do vlákna o MMS.) Ten hořčík a C-čko zkusím. C bych viděl na 2-3g denně. Na jednom fóru píšou,že si dávají C-čka až 10g denně,což mi připadá jako extrém a myslím, že by to moje citlivé střeva jen proletělo. Kolik hořčíku denně navíc proti doporučenému dávkování na krabičce z lékárny a případně dobrý levný zdroj, musím někde nastudovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tinnitus
PříspěvekNapsal: pon čer 09, 2014 11:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
(K MMS jsem napsal svoji zkušenost do vlákna o MMS.) Ten hořčík a C-čko zkusím. C bych viděl na 2-3g denně. Na jednom fóru píšou,že si dávají C-čka až 10g denně,což mi připadá jako extrém a myslím, že by to moje citlivé střeva jen proletělo. Kolik hořčíku denně navíc proti doporučenému dávkování na krabičce z lékárny a případně dobrý levný zdroj, musím někde nastudovat.

No myslím, že se mýlíte, 10 g je u naprosté většiny lidí normálně snesitelná dávka céčka a hořčík zde má samostatné informace v odděleném vlákně a klidně vám ho mohu i dodat, je uveden v nabídce zboží na konci fóra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tinnitus
PříspěvekNapsal: stř čer 11, 2014 5:51 pm 
Offline

Registrován: úte dub 05, 2011 12:38 pm
Příspěvky: 31
kov píše:
JendaC píše:
Pro Hanu Bláhovou jsou parazité také různé baktérie. Ty jsou také pryč? V případě, že ne, tak asi bude třeba zkusit nějaké okysličovadlo (MMS, peroxid vodíku, ozón)
A jak píše Jarda, doplnit hořčík, já dodávám ještě vit. C jako askorbát sodný.

(K MMS jsem napsal svoji zkušenost do vlákna o MMS.) Ten hořčík a C-čko zkusím. C bych viděl na 2-3g denně. Na jednom fóru píšou,že si dávají C-čka až 10g denně,což mi připadá jako extrém a myslím, že by to moje citlivé střeva jen proletělo. Kolik hořčíku denně navíc proti doporučenému dávkování na krabičce z lékárny a případně dobrý levný zdroj, musím někde nastudovat.

Bylo by dobré pokud by jsi vložil odkaz na svůj příspěvek. Jednou to najdeš a každý kdo to bude číst a případně Ti bude chtít pomoct, nemusí prohledávat příspěvky aby Ti pomohl.(Osobně to hledat nebudu.) Vitamín C pouze jako askorbát sodný, pak ani 10 gr nemusí být mnoho. Prostě to zkus a uvidíš. Ale 3 x denně 1gr AS bude dlouhodobě udržitelné, v případě infekce, stresu můžeš přidat až k průjmu. Můžeš zkusit krevní nebo vlasovou analýzu na Ca a Mg. Pokud je nedostatek Mg nebo nepříznivý poměr pro Mg. Doplňuj třeba ten chlorid hořečnatý a k tomu ještě bór. Bór Boron Základní fakta http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=2409. Slávek to objasnil opravdu pěkně.

Myslím si, že jednou z častých příčin tinitusu je prodělaná infekce, ze které nedošlo k úplnému zotavení. Velké dávky Mg a vit C by měly rozpustit vápenaté úsady, metabolity infekce. Vit C nastartovat (udržet) imunitu (to není výživový problém, ale genetický, jen nepatrná část živočichů si jej netvoří sama) a Mg s bórem jsou deficitní paušálně. Strava dávných předků, s ohledem na Tvoji osobní konstituci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu - Tinnitus
PříspěvekNapsal: čtv čer 12, 2014 12:01 pm 
Offline

Registrován: úte čer 10, 2014 12:32 pm
Příspěvky: 2
Piskani v usich je ciste mechanicky problem. Vlivem nedostatku prirozeneho pohybu-chuze se zablokuji zada a hlavne krcni pater a dochazi k spatnemu prokrvovani mozku, problemy s tlakem atd... nejvhodnejsi by bylo najit nejakeho zkuseneho terapeuta, ktery by dokazal uvolnit napeti v zadech a v celem tele....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu - Tinnitus
PříspěvekNapsal: sob čer 14, 2014 12:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
cockabi píše:
Piskani v usich je ciste mechanicky problem. Vlivem nedostatku prirozeneho pohybu-chuze se zablokuji zada a hlavne krcni pater a dochazi k spatnemu prokrvovani mozku, problemy s tlakem atd... nejvhodnejsi by bylo najit nejakeho zkuseneho terapeuta, ktery by dokazal uvolnit napeti v zadech a v celem tele....

Pokud by to tak bylo, asi by hořčík na to moc nefungoval, nebo se mýlím? Nicméně nebudu tvrdit, že to tak u některých lidí být nemůže, ale asi jich bude minimum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu - Tinnitus
PříspěvekNapsal: pát srp 15, 2014 4:45 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 09, 2010 6:44 pm
Příspěvky: 33
Bydliště: Praha
Mám tři týdny problém s uchem-napřed jakási viróza s mírně zvýšenou teplotou, ale příznaky jako rýma a průdušky minimální. K tomu zalehlo ucho, tak si říkám, to je normální, odlehne. Uběhlo několik dní, ucho stále v divném stavu, navíc v něm slyším šum(jakoby když slyšíte zapnuté CD v reproduktorech bez hudby). Tinnitus? Návštěva ORL-zpočátku eustachova trubice částečně ucpaná, nyní, po několika návštěvách a profouknutí v pořádku. Subjektivně ale cítím trochu zalehlé stále(pocit, jako když tam uvnitř něco je). Po ránu stále trochu zahlenění. Na šum jsem dostala B12, Betahistin a Zodac. Prášky neberu. Po přečtení tohoto fóra jsem začala jsem užívat hořčík(lžička rozmíchaná ve vodě, popíjím po celý den, občas natřu na kůži). Beru koloidní stříbro, proplachuju nosohltan, říkám si, může být dobré na zbytky infekce. Jsem objednaná na čištění střev. Krční páteř v pořádku sice není, je namáhaná, chodím zrovna teď na rehabilitace, ale přímo zablokování tam prý není. Zkusit ještě Dornovu metodu? Mám stejně pocit, že je to od té virózy. Co dál?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu - Tinnitus
PříspěvekNapsal: pát srp 15, 2014 5:54 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Can parasites cause tinnitus?
I have been reading about a a protozoal parasite named Encephalitozoon
cuniculi that can infect rabbits, dogs, other animals and humans. It
infects the central nervous system and brain. I am very curious if it
has been found to cause tinnitus in humans or if any other know
parasite has been verified to do this.
Richard

I don't know about that particular pathogen, but my tinnitus is caused
by neuroborreliosis, a CNS infection by borrelia (Lyme disease).

I've no doubt that any number of CNS infections can cause T.

Susan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu - Tinnitus
PříspěvekNapsal: pát srp 15, 2014 6:16 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Ahoj KOV!
Toto jsem pro vas nasla pred chvilinkou na internetu, mozna, ze vam to take pomuze. Vyzkousejte a dejte nam sem pak vedet jak to dopadlo, dekuji! Miram


How I Am Deep Cleaning My Sinuses

I have been having ringing in my ears for well over 6 months now. I never thought I had a sinus problem, but when my nose was a little stuffy, my ears would ring worse and my tongue would burn. The method I am doing will also help to unclog the inner ear or eustachian tube which I thought might be the problem with the ringing in my ears.

While I was doing the Deep Sinus Cleanse, I was also working on my mouth, throat, ears and eyes to clear everything at once.

Little did I know when I started this, that I would be opening up a huge can of worms. I do mean worms. 4 of them for sure... possibly 6. Is that disgusting or what?

Příloha:
worms.jpg
worms.jpg [ 7.5 KiB | Zobrazeno 24022 krát ]
:D

Like I said, I didn't think I had a sinus problem so I was really surprised when after a few days, my nose stuffed up so bad that it felt like someone shoved cement up my nose. It got so bad, that I had my Hubs go out and buy me a sinus steamer. I could not figure out why I was so stuffed and it wouldn't go away.


When I started on the Grapefruit Seed Extract, I really stuffed up and when I did the mouth rinse, it burned. That is when I got a flashlight and decided to look into my throat. OMG! CANDIDA WAS IN MY THROAT AND ON MY TONSILS..... EVERYWHERE. I knew if it was there, it was also in my sinuses, ears and eyes and probably the rest of my body. So that is why my ears are ringing and my tongue is burning. Candida / Thrush !!! I had no idea, although I should have. When you have systemic candida, you heal it in one place and it pops up in another, until you get it all healed. This can take many years.

Here are some signs that I had that I think were toxin die off symptoms or possibly just part of getting rid of all the sludge and candida that had built up in my sinuses.
. My sinuses hurt so bad my face hurt
. Headache
. Flu like symptoms
. Sinuses so blocked I couldn't sleep, didn't want to talk... I just wanted to be left alone.
The sinus steamer really worked for the blocked sinuses. I used it as often as I needed, which was quite a lot.

Here is how I deep clean my sinuses

1. I needed a netti pot for this. I sometimes use a saline rinse, tap water with a little salt in it Or... I used a barberry root tea that I made from barberry root I bought. To 2 cups of water I added a heaping Teaspoon of Barberry root. I then strained it and put it into a jar. To the jar (cool barberry root tea) I added 1 toe of minced garlic, let it set a few hours and strain again. I fill the netti pot about 1/2 full with the mixture and add warm water to the netti pot.
I am listing different things I used in my netti pot. I would use one for 5 days and then switch to something else so my body didn't become immune. Just to let you know, Grapefruit Seed Extract worked the best for me. It is supposedly a natural antibiotic that is suppose will kill off yeast and fungus without killing the good bacteria.

2. This can get really messy really fast so I always have a towel ready to wipe up.

3. I Started by pouring the solution into one side of my nose, when it starts to come out the other side, I used my fingers to plug my nose, like I would do if I was under water. (I practiced using the Netti Pot before I started this)

4. I then held my breath and put my tongue backwards in my mouth to try to plug the spot where the water would drain into my throat. This was a little hard at first but eventually I got the hang of it.

5. I put the netti pot down, then... I tipped my head up so I was looking at the ceiling and counted to 10. Still holding my breath.

6. Now I tipped my head to the right, count to 10 and then to the left, count to 10. I wold sometimes run out of breath before I counted all this.

7. Next I leaned forward like I lost something on the floor and was looking for it. Count to 10... I had to count fast because I need practice holding my breath.

8. I Put my face over the sink, opened my mouth and the liquid run out my nose.

9. I now blew my nose, not hard but lightly

10. Then I popped my ears to relieve any pressure in them, and blew my nose again

I did this 3 to 4 times a day. Like I said, I got a lot of crap out and it kept changing colors. My sinuses are feeling so much better now. I hope they stay this way. I am thinking I might want to do this once a day just so it doesn't happen again.

What I Used In My Netti Pot
Grapefruit Seed Extract (This worked the best for clearing the candida / thrush
Barberry Root Tea And Garlic
Thyme And Water
Peroxice And Water
Garlic And Water
Rosemary And Water
Sage And Water
Vinegar And Water (this worked the best for me but I only did it one day)

I would do the above on a 5 day rotation.

After I Deep cleaned my sinuses, I would do my mouth and throat, then move to my eyes. I would do my ears last so I could keep my head tilted to one side or the other for a little while.

I also started cutting back on carbs and taking antifungals by mouth to kill any fungus that might be in my body

If you decide to do this Do It At Your Own Risk It worked for me, but who knows how safe it is. I am not a doctor, I am just someone who is trying to heal themselves because the doctors can't or won't do it on my terms. If I would of gone to the doctor for this, they would of given me antibiotics and then everything I did would be in vain.

Just to let you know.... after doing this for 6 weeks, my ears no longer ring, so.... The Deep Sinus Cleanse worked for me. I will continue to do the netti pot with salt once a day, plus I will rinse my throat, put someting in my ears and wash my eyes out.

Below Is A ReCap Of Everything I did to stop the ringing in my ears, heal my cracked burning tongue and clear my sinuses.
Cleanse the mouth and throat
Deep Sinus Cleanse
Stop Ringing In Ears
Washing The Eyes
How I Drained My Eustachain Tube To Stop Ringing In Ears

Here are some signs that told me I had Parasites in my sinuses
Signs Of Parasites In Nose (my symptoms)

Itchy nose
Coughing (especially at night when trying to sleep
Nose picking
Headache ( usually in sinus )
gritting teeth
Fever Blister In Nose (Cold Sore In Nose)

NEVER DO ANYTHING YOU SEE ON THIS BLOG WITHOUT CHECKING WITH YOUR DR.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu - Tinnitus
PříspěvekNapsal: sob zář 13, 2014 10:36 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Jarda píše:
Pokud by to tak bylo, asi by hořčík na to moc nefungoval, nebo se mýlím? Nicméně nebudu tvrdit, že to tak u některých lidí být nemůže, ale asi jich bude minimum.

Ak pominieme podozrenie na parazity, tak pískanie v ušiach je naozaj mechanickou záležitosťou. Vo väčšine prípadov ide o zúženie cievok v uchu vplyvom zanášania a usadzovania vápnikom. Preto na to výborne funguje horčík. Viem to z vlastnej skúsenosti. Tiež mi pískalo v uchu asi 2 roky, keď som sa priznala svojmu bratrancovi kardiológovi. Konštatoval tie zanesené cievky a lakonicky iba šprihol, dávaj si horčík. Horčík zabral pomerne rýchlo a pískanie prestalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu - Tinnitus
PříspěvekNapsal: ned zář 14, 2014 8:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
surikata píše:
Mám tři týdny problém s uchem-napřed jakási viróza s mírně zvýšenou teplotou, ale příznaky jako rýma a průdušky minimální. K tomu zalehlo ucho, tak si říkám, to je normální, odlehne. Uběhlo několik dní, ucho stále v divném stavu, navíc v něm slyším šum(jakoby když slyšíte zapnuté CD v reproduktorech bez hudby). Tinnitus? Návštěva ORL-zpočátku eustachova trubice částečně ucpaná, nyní, po několika návštěvách a profouknutí v pořádku. Subjektivně ale cítím trochu zalehlé stále(pocit, jako když tam uvnitř něco je). Po ránu stále trochu zahlenění. Na šum jsem dostala B12, Betahistin a Zodac. Prášky neberu. Po přečtení tohoto fóra jsem začala jsem užívat hořčík(lžička rozmíchaná ve vodě, popíjím po celý den, občas natřu na kůži). Beru koloidní stříbro, proplachuju nosohltan, říkám si, může být dobré na zbytky infekce. Jsem objednaná na čištění střev. Krční páteř v pořádku sice není, je namáhaná, chodím zrovna teď na rehabilitace, ale přímo zablokování tam prý není. Zkusit ještě Dornovu metodu? Mám stejně pocit, že je to od té virózy. Co dál?

Tak odblokovat krční páteř, tím bych asi začal i když hořčíkem nic pokazit nemůžete a dávejte ho co snesete bez průjmu. Prášky toho asi moc nepořeší, jde o to utlumit zánět a vše zase rozpohybovat. Poladit střeva je určitě také vhodné i zde se často rekrutují problémy hlavy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piskanie v uchu - Tinnitus
PříspěvekNapsal: ned zář 14, 2014 8:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Sybilla píše:
Ak pominieme podozrenie na parazity, tak pískanie v ušiach je naozaj mechanickou záležitosťou. Vo väčšine prípadov ide o zúženie cievok v uchu vplyvom zanášania a usadzovania vápnikom. Preto na to výborne funguje horčík. Viem to z vlastnej skúsenosti. Tiež mi pískalo v uchu asi 2 roky, keď som sa priznala svojmu bratrancovi kardiológovi. Konštatoval tie zanesené cievky a lakonicky iba šprihol, dávaj si horčík. Horčík zabral pomerne rýchlo a pískanie prestalo.

Ano, ve většině případů je to opravdu takto jednoduché a relativně snadno odstranitelné, ale jednoduchý a levný způsob přeci nemůže fungovat, takto blbě bohužel uvažuje naprostá většina lidí, kteří prostě dnes chtějí mít život složitý a plný problémů.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz