Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:33 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: čtv lis 30, 2017 9:34 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 05, 2017 10:45 pm
Příspěvky: 17
Bydliště: Milovice
MartinG píše:
Ahojky,

taky máš krásnou historii a nezastavuješ se jako mnozí, no já jsem taky odkojen Solumedrolerm, potom Avonexem, který se mnou skoro nic neudělal a pote studie léku na RS až do dnes. Když to vidím jak jsou na tom lidé, co chodí do těch RS center a které potkávám i v lázních, stále si říkám, že takhle bych dopadnout nechtěl, jezdit na skutru a zbytek těla v podstatě nemít je to docela šílená věc, ale u mě to těmi prsty na noze teprve začíná, ta má noha je taková jakoby hadrová, ale připadá mi že mě to paralyzuje ty dráhy postupně a pořád se k tomu něco nového přidává. Teď už 14 dní cítím i takové divné pocity na obvodu stehna, až kolena atd. atd. Já zatím chodím normálně, nikdo na mě nic nepozná. Co se půstu týká, tak paní Partyková, také psala že se tím dá léčit hodně věci, experimentoval jsem i s urinou. Jaterek mám za sebou spousty, Šanku jenom 1x a už nikdy více nedělala mi vůbec dobře. Jinak jak píše o uživateli MIRKO, toho jsem znal osobně, psali jsme si stále, on na sobě také stále makal, ale bohužel už není mezi živými. Měl nějaké problémy doma, pak k tomu docela stresy a nakonec mu prasklo srdce. MIRKO se sebou dělal psí kusy. Já na Oberonu také několikrát byl, jako diagnostický přístroj funguje slušně. Antiparazitika jsem také bral, ale výsledek na mou RS jsem zatím nikde neviděl. Se zaperem jsem si nehrál, ale na Plazmový generátor jsem také jeden čas docházel, přece nebudeme čekat na invalidní vozík \":-)\"

Jinak kravské mléko nepiju, občas si dám jogurt, na zahuštění a vaření používáme sojové mléko Zajic, pšeničné výrobky skoro nejím, jeden čas jsem byl jen na rýžových chlebíčcích takže bezlepková strava a nějaké zlepšení jsem nepozoroval. K jídlu kupuju pouze žitný chléb, někdy i špaldový, výrobkům z pšenice se raději vyhýbám, cukr používám třtinový, případně xylitol, stevii a převažuje u mě k obědu vařená zelenina, 3x týdně nějaké to kuřecí, či krůtí maso.

Díky za info, svět je fakt malý \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: sob pro 02, 2017 9:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MartinG píše:
Dobrý den pane Zajíčku,

já si myslel, že info o dobírání ATB je pouze marketingový trik, abychom jen brali tablety a kola Big Pharmy byla stále roztočená. Ano o Godzile ve foru píšete, myslím, že to je velice dobrá alternativa, co ještě vyzkoušet, takže toto mi nebude činit veliké problémy, něco takového vyrobit. Mohl by jste mi zaslat nějaké jeho schéma ? Zatím jsem nikde u Mudra nebyl a ještě si byl koupit sirup z Islanského mechu vyrobeny v Rusku a právě jsem jej začal užívat. Do toho Islandský lišejník od Grešíka nechávám louhovat pouze ve studené vodě 8h a odvar již z něj nedělám, tak to musí pospolu konečně zabrat. Citím že to nějak lépe funguje, dnes jsem ještě nebral nic na ředění hlenu a začal jsem je celkem slušně po vypití čaje vykašlávat. Abych nepsal moc příspěvků, jen doplňuji, že konopný CBD olej beru, jen jsem ho vysadil kvůli těm teplotám co u mě byly. Včera jsem dělal klistýr jen ráno večer jsem se k němu již nedostal a dnes ráno opět průjmík, po něm opět klistýr s jablečným octem. Všechny klistýry v sobě udržím jen několik vteřin a pak jdu hned na WC, takže i toto bude problém. Byly doby kdy jsem to 10-15min vydržel, ted mi to nějak nejde, dávám 1,6-1,7l vody. Pak jsem ještě četl, že by se mohl jablečný ocet pít spolu s medem, to by mohlo být ještě lepší, než se jen spoléhat na klistýr.

ATB mají prostě nějakou dobu působení na zlikvidování veškerého šmejdu a pokud je vysadíte dříve něco přežije a stane se proti tomu konkrétnímu ATB odolné, což je největší problém ATB a ve své podstatě si tak lidstvo pěstuje extrémně odolné šmejdy na které nezabírá pak nic. O Godzilu mě napište do emailu a návod vám pošlu. Možná by nebylo marné vyzkoušet konopné čípky tím se dá stolice dosti zásadně zlepšit většinou velice rychle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: úte pro 05, 2017 11:44 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Jarda píše:
Dobrý den pane Zajíčku,

ATB mají prostě nějakou dobu působení na zlikvidování veškerého šmejdu a pokud je vysadíte dříve něco přežije a stane se proti tomu konkrétnímu ATB odolné, což je největší problém ATB a ve své podstatě si tak lidstvo pěstuje extrémně odolné šmejdy na které nezabírá pak nic. O Godzilu mě napište do emailu a návod vám pošlu. Možná by nebylo marné vyzkoušet konopné čípky tím se dá stolice dosti zásadně zlepšit většinou velice rychle.

Zdravím Vás,

tak už to dál nešlo a skončil jsem v pátek u pana Mudra a říkal mi že ve mě pěkně píská. Dostal jsem ATB a je mi postupně lépe, hleny se postupně ve stále menším množství tvoří a kašel pomalu a jistě přechází. Ani ten sirup z mechu Lišejníku z Ruska mi také nepomohl. Opravdu to už dál nešlo. ATB doberu do konce, dostal jsem Amoksiklav, nepamatuju si, že bych ho někdy dostal. Klistýry nedělám od pátku a průjem postupně ustal, mám měkčí stolici. Asthma mám stále, ale začal jsem si stříkat pro všechny případy Alvesco, po něm to je snesitelnější a začal jsem brát CBD konopný olej atd.

Konopné čípky se dají někde koupit ? Dnes jsem scháněl Shizandru čínskou v lékárně Dr. Max a neměli ji. Tahle lékárna se mě postupem času přestává líbit, pořád něco nemají a toto si mám prý objednat jinde ... Děkuji Martin


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: čtv pro 07, 2017 5:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MartinG píše:
Zdravím Vás,

tak už to dál nešlo a skončil jsem v pátek u pana Mudra a říkal mi že ve mě pěkně píská. Dostal jsem ATB a je mi postupně lépe, hleny se postupně ve stále menším množství tvoří a kašel pomalu a jistě přechází. Ani ten sirup z mechu Lišejníku z Ruska mi také nepomohl. Opravdu to už dál nešlo. ATB doberu do konce, dostal jsem Amoksiklav, nepamatuju si, že bych ho někdy dostal. Klistýry nedělám od pátku a průjem postupně ustal, mám měkčí stolici. Asthma mám stále, ale začal jsem si stříkat pro všechny případy Alvesco, po něm to je snesitelnější a začal jsem brát CBD konopný olej atd.

Konopné čípky se dají někde koupit ? Dnes jsem scháněl Shizandru čínskou v lékárně Dr. Max a neměli ji. Tahle lékárna se mě postupem času přestává líbit, pořád něco nemají a toto si mám prý objednat jinde ... Děkuji Martin

Konopné čípky se koupit pokud vím nedají, musíte si je vyrobit a návod je zde http://www.samolecba.eu/cipky-z-konopneho-vytazku/ a pokud jde o schizandru tu mám na e-schopu v superpotravinách a mohu vám ji poslat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: ned pro 10, 2017 1:05 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Jarda píše:
Zdravím Vás,

Konopné čípky se koupit pokud vím nedají, musíte si je vyrobit a návod je zde http://www.samolecba.eu/cipky-z-konopneho-vytazku/ a pokud jde o schizandru tu mám na e-schopu v superpotravinách a mohu vám ji poslat.

Dobrý den pane Zajíčku,

o čípcích budu přemýšlet a Schizandru jako lihové kapičky jsem o den později sehnal. Takže vše pokračuje podle plánu. Jsem zvědavý co se bude dít, jak mi to zapůsobí na to mé Astma, zrak a další věci. Děkuji

Martin


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: ned pro 10, 2017 10:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MartinG píše:
Dobrý den pane Zajíčku,

o čípcích budu přemýšlet a Schizandru jako lihové kapičky jsem o den později sehnal. Takže vše pokračuje podle plánu. Jsem zvědavý co se bude dít, jak mi to zapůsobí na to mé Astma, zrak a další věci. Děkuji

Martin

Ty kapky jsou dost drahé a málo funkční, žádný výluh nenahradí komplexnost původní drogy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: ned pro 10, 2017 5:14 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
MartinG : Proti astme funguje dýchanie podľa Buteyka ...

http://docplayer.cz/1972905-Zavri-pusu- ... books.html

daj si to stiahnuť...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: ned pro 10, 2017 7:08 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Jarda píše:
Ty kapky jsou dost drahé a málo funkční, žádný výluh nenahradí komplexnost původní drogy.

Kapičky od pana Grešíka stály 68,- Kč / 50 ml. Uvidíme jak na mě budou působit. Nejspíše se do budoucna na té Shizandře od Vás domluvíme ... Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: ned pro 10, 2017 7:09 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
JednorazovyNICK píše:
MartinG : Proti astme funguje dýchanie podľa Buteyka ...

http://docplayer.cz/1972905-Zavri-pusu- ... books.html

daj si to stiahnuť...

Děkuji moc za tip, vyzkoušet se má všechno, už knížku čtu ... M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: ned pro 10, 2017 8:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MartinG píše:
Kapičky od pana Grešíka stály 68,- Kč / 50 ml. Uvidíme jak na mě budou působit. Nejspíše se do budoucna na té Shizandře od Vás domluvíme ... Děkuji

Tak já vás nenutím, jenom konstatuji co má jaké výhody a nevýhody. Jinak je čistě vaše věc čemu dáte přednost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: úte pro 12, 2017 10:21 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Jarda píše:
Tak já vás nenutím, jenom konstatuji co má jaké výhody a nevýhody. Jinak je čistě vaše věc čemu dáte přednost.

Dobrý den pane Zajíčku

určitě se podle toho zařídím, vím, že nabízíte prvotřídní kvalitu. Děkuji za vysvětlení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: úte pro 12, 2017 11:55 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Dobrý den pane Zajíčku,

ještě se chci zeptat na další věci, uváděl jsem ci že všechno mi je, takže jsem byl donucen okolnostmi abych se vyspal a mohl nějak fungovat, začít používat protialergické nosní kapky s kortikoidy, je po nich opravdu velká úleva a zapomenete co to je mít stále rýmu, plný nos a dutiny hlenu. Pokoušel jsem se je vysazovat, ale po 3 dnech se mi spustí docela silná rýma, kýchání a jsem v tom znovu. Již týden pozoruji, že se ve smrkání začíná objevovat krev a to není dobré znamení, to je jistě díky těm kortikoidům, co naleptávají kůžu, cévky atd. Je na čase je vysadit. V lékarně mi říkali používat pouze sezonně, ale já mám rýmu celoroční, řekl bych že alergickou a už minimálně 6 let jí řeším a stále se mi to nepovedlo. Alergické léky jako zirtex a jemu podobní se mnou nedělají vůbec nic. Pro mě to začíná být vcelku neřešitelná situace. Díky druhým kapkám, co ten hlen akorát zahustí jsem skončil před časem na ATB, takže toto již ani pokoušet nechci. Dá se nějak zmírnit, popřípadě zarazit ta tvorba hlenu ? Nebo to stále souvisí s tou špatnou defekací a tlustým střevem ?
I když jsem asi před 14 dny dělal 2 klistýry denně, jeden ráno a druhý večer ? Já totiž nevím co mám řešit dříve. Psal jste v jiném vlákně že toho děláte spousty, asi budu muset dělat taky všechno najednou, aby to zabralo, ale tak nějak nevím od čeho začít. Rád bych si po půl roce udělal další jaterní očistu ...

Poté se mi tvoří málo slz v oku a proto je mám podražděné, paní Mudryně mi hned nabídla někdy o prázdninách oční kapky za velké peníze, (nejlépe 3 balení kapek na 2 měsíce asi za 700,- Kč), tak jsem si vytvořil za haléře kapky domácí, ale chtěl bych vyřešit ten problém úplně. Snažím se pít 2-3l vody denně, ale zatím jsem neviděl nikde žádné výsledky, že bych mohl být bez těch očních kapek úplně. Když zapomenu, za den mám oči opět podrážděné.

Poté jsem byl přesvečován, že za křečové žíly mohou parazité, několik křečáků také mám. Maminka dokonce o žíly přišla, nabídli ji v nemocnici operativní odstranění. No já bych do toho nikdy nešel, stejné jako když v motoru auta zacpete některé mazací kanály, že jsou zbytečné \":-)\"

Děkuji moc za info. M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: úte pro 12, 2017 5:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MartinG píše:
Dobrý den pane Zajíčku,

ještě se chci zeptat na další věci, uváděl jsem ci že všechno mi je, takže jsem byl donucen okolnostmi abych se vyspal a mohl nějak fungovat, začít používat protialergické nosní kapky s kortikoidy, je po nich opravdu velká úleva a zapomenete co to je mít stále rýmu, plný nos a dutiny hlenu. Pokoušel jsem se je vysazovat, ale po 3 dnech se mi spustí docela silná rýma, kýchání a jsem v tom znovu. Již týden pozoruji, že se ve smrkání začíná objevovat krev a to není dobré znamení, to je jistě díky těm kortikoidům, co naleptávají kůžu, cévky atd. Je na čase je vysadit. V lékarně mi říkali používat pouze sezonně, ale já mám rýmu celoroční, řekl bych že alergickou a už minimálně 6 let jí řeším a stále se mi to nepovedlo. Alergické léky jako zirtex a jemu podobní se mnou nedělají vůbec nic. Pro mě to začíná být vcelku neřešitelná situace. Díky druhým kapkám, co ten hlen akorát zahustí jsem skončil před časem na ATB, takže toto již ani pokoušet nechci. Dá se nějak zmírnit, popřípadě zarazit ta tvorba hlenu ? Nebo to stále souvisí s tou špatnou defekací a tlustým střevem ?
I když jsem asi před 14 dny dělal 2 klistýry denně, jeden ráno a druhý večer ? Já totiž nevím co mám řešit dříve. Psal jste v jiném vlákně že toho děláte spousty, asi budu muset dělat taky všechno najednou, aby to zabralo, ale tak nějak nevím od čeho začít. Rád bych si po půl roce udělal další jaterní očistu ...

Poté se mi tvoří málo slz v oku a proto je mám podražděné, paní Mudryně mi hned nabídla někdy o prázdninách oční kapky za velké peníze, (nejlépe 3 balení kapek na 2 měsíce asi za 700,- Kč), tak jsem si vytvořil za haléře kapky domácí, ale chtěl bych vyřešit ten problém úplně. Snažím se pít 2-3l vody denně, ale zatím jsem neviděl nikde žádné výsledky, že bych mohl být bez těch očních kapek úplně. Když zapomenu, za den mám oči opět podrážděné.

Poté jsem byl přesvečován, že za křečové žíly mohou parazité, několik křečáků také mám. Maminka dokonce o žíly přišla, nabídli ji v nemocnici operativní odstranění. No já bych do toho nikdy nešel, stejné jako když v motoru auta zacpete některé mazací kanály, že jsou zbytečné \":-)\"

Děkuji moc za info. M.

Rýma pokud není akutní je hlavně od střeva a i ta akutní stejně vychází ze střeva ovšem přidá se i infekt bakteriální, nebo viry. Vyzkoušel bych na to ty humáty, ladí jak kadění tak bakterie a viry. Podrážděné oči lze mít ze stresu respektive vysokého adrenalin u mnohdy stačí i 50 mg B3 niacinamidu a je na dva dny pokoj, ale lepší je zbavit se stresu. Křečáky jsou vlastně zavápněné cévy s tím že primárně vytvoří zánět vysoké železo a pak tělo zánět hasí vápníkem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: úte pro 12, 2017 7:38 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Jarda píše:
Rýma pokud není akutní je hlavně od střeva a i ta akutní stejně vychází ze střeva ovšem přidá se i infekt bakteriální, nebo viry. Vyzkoušel bych na to ty humáty, ladí jak kadění tak bakterie a viry. Podrážděné oči lze mít ze stresu respektive vysokého adrenalin u mnohdy stačí i 50 mg B3 niacinamidu a je na dva dny pokoj, ale lepší je zbavit se stresu. Křečáky jsou vlastně zavápněné cévy s tím že primárně vytvoří zánět vysoké železo a pak tělo zánět hasí vápníkem.

Zdravím pane Zajíčku,

tak jsem se pokoušel na Vašem webu hledat ty humáty, ale nenašel, můžete poradit co konkrétního hledat ? Ach ty stresy, jednoho dne nás zabijí všechny, ale vy víte z čeho je mám, není to prostě vůbec jednoduché. A ty oči jsou tím pádem jasné, opět a pořád jenom stresy. Já měl první křečák snad již ve 13 letech a to si nepamatuju že bych měl nějaké stresy. Dětství jsem měl moc pěkné, žádne rozvody rodičů se nekonaly, jsou spolu do dnes, ale vlastně jsou to geny po mamince viz. výše ...
Začnu tedy rozpouštět i ten vápník hořčíkem, mě se za poslední 2 měsíce docela zhoršil zrak na blízko, toto tomu všemu napovídá, že se jedná o celkem slušné zavápnění organismu.
Děkuji za reakci


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: úte pro 12, 2017 9:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="MartinG":qckl70xg]Zdravím pane Zajíčku,

tak jsem se pokoušel na Vašem webu hledat ty humáty, ale nenašel, můžete poradit co konkrétního hledat ? Ach ty stresy, jednoho dne nás zabijí všechny, ale vy víte z čeho je mám, není to prostě vůbec jednoduché. A ty oči jsou tím pádem jasné, opět a pořád jenom stresy. Já měl první křečák snad již ve 13 letech a to si nepamatuju že bych měl nějaké stresy. Dětství jsem měl moc pěkné, žádne rozvody rodičů se nekonaly, jsou spolu do dnes, ale vlastně jsou to geny po mamince viz. výše ...
Začnu tedy rozpouštět i ten vápník hořčíkem, mě se za poslední 2 měsíce docela zhoršil zrak na blízko, toto tomu všemu napovídá, že se jedná o celkem slušné zavápnění organismu.
Děkuji za reakci[/quote:qckl70xg]
A co hledat třeba prostě humáty

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
sr=posts&


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz