Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:57 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 10:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
baris píše:
Dobrý den,

nejprve bych vám chtěl poděkovat za vaše stránky.Každý den je s manželkou pročítáme/objevili jsme je teprve nedávno/,a pořád se učíme \":)\" Vyzkoušel jsem si očistu tlustého střeva,chystám se na očistu jater a již týden pravidelně provádím nosní sprchu neboli Džala-Néti.Díky vašemu perfektnímu popisu jsem upravil PET lahev a pustil se do proplachu nosních dutin.Již několik let trpím chronickou rýmou,byl jsem na chirurgickém zákroku nosní přepážky,na laserovém odstranění zbytnělé nosní sliznice a nakonec si musím již několik měsíců aplikovat Nasofan/kortikoidy/S potěšením jsem zjistil,že při nosní sprše nemusím Nasofan používat.Žádná rýma,super dýchání nosem..cítím se lépe.Je možné,že to jsou takové výsledky již po týdnu?
P.S. ještě bych chtěl upozornit na to,že nosní sprchu zvládnul i náš malý syn/7 let/,který trpí na tzv. zadní rýmy.Při výplachu jsme se nestačili divit,co všechno z nosu mu teklo.Perfektně vše zvládnul již při druhém pokusu a úplně bez problémů.

Tato technika velice dobře řeší celou oblast od ramen nahoru a je tedy možný dobrý výsledek i za krátkou dobu. Nicméně, jak u vás, tak u vašeho syna, bych se kouknul na stravu a defekaci. To, co popisujete, odpovídá překyselení střevní trakce, kdy se potom toxiny valí do horních cest dýchacích a tělo se je tudy snaží odstranit, pokud to nemůže udělat přes normální cestu střevem. Je to vlastně takový náhradní kanál a jeho uzavření nastane po vyčištění střeva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: stř bře 17, 2010 1:22 pm 
Dobrý den.
Zajímalo by mě jestli tahle metoda řeší i potíže s očima. Konkrétně zamlžené vidění na jedno oko nebo třeba pilovou alergii. Díky za odpověd.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: stř bře 17, 2010 2:12 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Pilovou alergii skvele rieši vynechanie 5 bielych jedov. Osobne odskúšané.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: stř bře 17, 2010 10:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Dobrý den.
Zajímalo by mě jestli tahle metoda řeší i potíže s očima. Konkrétně zamlžené vidění na jedno oko nebo třeba pilovou alergii. Díky za odpověd.

Určitě je vhodné to vyzkoušet, ale oči zpravidla odpovídají stavu jater a pokud jsou játra zanesená, tak se asi mnoho nezmění.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Cistenie nosa
PříspěvekNapsal: úte dub 20, 2010 8:55 pm 
Offline

Registrován: pát dub 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 49
ahoj Jarda skusam ocistu hrubeho creva vlastne som ju uz aplykoval pitim slanej vody teraz si nespomeniem nazov ,vsetko ok potom na to za dva dni som robil dalsiu ocistu toho nosa urinou,no prviden len slanov vodov+citricidal 12 kvapiek ,nadhera cisty prechod volne dychanie ,stravujem sa alebo zacal nie presne ako pisete ale na moje moznosti pomerne kvalitne az mi rodina hovori ze som extremista,a co potom keby videli Vas?myslim to so smiechom,ale chcem spomenut ze uz prio cisteni nosa s tou flaskou som uz pouzil urinu,vzdy rano,ale zacal som kmavat upchatejsi nos a dnes uz uplne upchany ale bez kaslu a kychania.Nemohol som z uriny nieco doniest do dychacich ciest neviem ci urina sa ma uzivat az ked ma zasadity charakter beriem aj cistiace enzymy a neviem ci je to len reakcia oranizmu na ocistu,dnes robim vyplachy len s tym citricidalom a solou vdaka za radu,ale usim sa Majte sa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cistenie nosa
PříspěvekNapsal: stř dub 21, 2010 11:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
cimo píše:
ahoj Jarda skusam ocistu hrubeho creva vlastne som ju uz aplykoval pitim slanej vody teraz si nespomeniem nazov ,vsetko ok potom na to za dva dni som robil dalsiu ocistu toho nosa urinou,no prviden len slanov vodov+citricidal 12 kvapiek ,nadhera cisty prechod volne dychanie ,stravujem sa alebo zacal nie presne ako pisete ale na moje moznosti pomerne kvalitne az mi rodina hovori ze som extremista,a co potom keby videli Vas?myslim to so smiechom,ale chcem spomenut ze uz prio cisteni nosa s tou flaskou som uz pouzil urinu,vzdy rano,ale zacal som kmavat upchatejsi nos a dnes uz uplne upchany ale bez kaslu a kychania.Nemohol som z uriny nieco doniest do dychacich ciest neviem ci urina sa ma uzivat az ked ma zasadity charakter beriem aj cistiace enzymy a neviem ci je to len reakcia oranizmu na ocistu,dnes robim vyplachy len s tym citricidalom a solou vdaka za radu,ale usim sa Majte sa

Urina se dá použít v jakémkoliv stavu a zásaditost není nutná, pouze je vhodná. Zde bych se ani tak nezabýval nosem, ale tlustým střevem, které je vždy příčinou zahlenění horních cest dýchacích. Néti sice dost pomůže a do nálevu se dá i přidat třeba kloidní stříbro, nebo kapka aktivovaného MMS, ale základ je ve střevě, čili začal bych tam.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: čtv kvě 13, 2010 11:51 am 
Offline

Registrován: pon dub 05, 2010 8:12 pm
Příspěvky: 18
Jarda píše:
Mimo to co uvádíte, což jen potvrzuje moje letité zkušenosti, uvedu další zajímavý a dlouhodobě odzkoušený tip. Pokud hodně pracujete na počítači, či jinak intenzívně ničíte své oči, tak vyzkoušejte urinu na výplach očí v momentě kdy Vás řežou a pálí. Lepší a levnější oční kapky, které máte navíc stále v téměř neomezeném množství k dispozici vůbec neznám.

Dobrý den,
Od dob co chodím na váš web, jsem postupně začal praktikovat některé druhy očist které zde popisujete.
S urinou, kterou jsem v životě neměl žádnou zkušenost jsem se "zkamarádil" hned druhý den, a nedám na ní dopustit. Výborná věc. Jak k pití, tak na očisty. Džala néti a klystýr pomocí uriny probíhá uplně vklidu, očista pleti to samé. Chci se optat na výše uvedený výplach očí, jestli použít nějaké kapátko, nebo namočený hadřík, popřípadě ponoření obličeje.... A ještě něco na výplach uší urinou? Dá se něco takového provádět? Jestli ano tak jaký je dobrý způsob.
Pěkný den přeji. Jakub


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: čtv kvě 13, 2010 4:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Kubajz píše:
Dobrý den,
Od dob co chodím na váš web, jsem postupně začal praktikovat některé druhy očist které zde popisujete.
S urinou, kterou jsem v životě neměl žádnou zkušenost jsem se "zkamarádil" hned druhý den, a nedám na ní dopustit. Výborná věc. Jak k pití, tak na očisty. Džala néti a klystýr pomocí uriny probíhá uplně vklidu, očista pleti to samé. Chci se optat na výše uvedený výplach očí, jestli použít nějaké kapátko, nebo namočený hadřík, popřípadě ponoření obličeje.... A ještě něco na výplach uší urinou? Dá se něco takového provádět? Jestli ano tak jaký je dobrý způsob.
Pěkný den přeji. Jakub

Na oči je nejvhodnější si sehnat v lékárně takovou plastovou vaničku na výplach očí borovou vodou. Ta vám vydrží stále, pokud ji neztratíte a aplikace je nanejvýše jednoduchá. Přímo v koupelně natočíte „čerstvé oční kapky“do zmíněné vaničky a v předklonu zcela plnou vaničku přitisknete na oko. Důkladně ho v tom promrkáte a takto dvakrát až třikrát každé oko. Ty uši asi také nebudou problém, ale to jsem nikdy nezkoušel, tam by se to muselo opatrně natlačit větší injekční stříkačkou, nebo přímo takovou velkou šprickou, kterou mají na výplach uší na ušním. Rozhodně nic nepřehánět a provádět velice citlivě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pon čer 14, 2010 12:21 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 18, 2010 4:20 am
Příspěvky: 22
Tak jsem zkusila néti urinou, čerstvě načepovanou \":D\" a musím říct, že vše proběhlo úplně v pohodě. Doposud jsem tuto techniku prováděla vodou se solí, o urině jsem se dočetla na stránkách až dnes a rozhodla se ihned vyzkoušet. Opravdu se není třeba ničeho obávat a pokud se Vám to z nějakého důvodu vyloženě nepříčí, tak doporučuji zkusit. Navíc je to pohodlné, kdo by se míchal se solí a případně měřil správnou teplotu nálevu \":wink:\" ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pon čer 14, 2010 8:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
kafuka píše:
Tak jsem zkusila néti urinou, čerstvě načepovanou \":D\" a musím říct, že vše proběhlo úplně v pohodě. Doposud jsem tuto techniku prováděla vodou se solí, o urině jsem se dočetla na stránkách až dnes a rozhodla se ihned vyzkoušet. Opravdu se není třeba ničeho obávat a pokud se Vám to z nějakého důvodu vyloženě nepříčí, tak doporučuji zkusit. Navíc je to pohodlné, kdo by se míchal se solí a případně měřil správnou teplotu nálevu \":wink:\" ?

Vidíte jak člověk objeví Ameriku i u takové banality jako je moč, kterou většina lidí naprosto neuváženě vypouští do záchodu. Přitom se jedná o absolutně unikátní léčivo, které vám ani nejšpičkovější farmaceutická laboratoř nenamíchá za jakékoliv peníze. Navíc ji nikdy nemůžete nikde zapomenout a ta cena je opravdu super.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: stř čer 16, 2010 11:23 am 
Offline

Registrován: pát říj 23, 2009 12:34 pm
Příspěvky: 104
Jarda píše:
Vidíte jak člověk objeví Ameriku i u takové banality jako je moč, kterou většina lidí naprosto neuváženě vypouští do záchodu. Přitom se jedná o absolutně unikátní léčivo, které vám ani nejšpičkovější farmaceutická laboratoř nenamíchá za jakékoliv peníze. Navíc ji nikdy nemůžete nikde zapomenout a ta cena je opravdu super.

Ano, to je svata pravda a tem, kdo urinu z nejakych duvodu opomijeji/ohrnuji nad ni nos bych doporucil zacit s jeji nejjednodussi aplikaci, kterou tady nekde radil Jarda - jako ocni kapky. Staci dat do vanicky a prilozit na otevrene oko, uleva od paleni oci nastava okamzite, funguje to perfektne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: stř čer 16, 2010 2:12 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 18, 2010 4:20 am
Příspěvky: 22
Včera jsem psala, ale asi to neodeslala, takže ještě jednou. Urinoterapie mě začala zajímat, ale na internetu se nemohu dohledat nějakých konkrétnějších postupů. Existuje nějaké doporučení jakou moč (ranní, denní, večerní apod.) použít na tu kterou aplikaci? Zajímalo by mne především néti, kloktání a také zevní užití. Dočetla jsem se, že složení uriny se během dne mění a nejúčinnější by měla být ta ranní. Strava má na kvalitu uriny také zásadní vliv, pokud bych chtěla urinu pít, měla bych dodržovat určité stravovací zásady? Je pH uriny při urinoterapii důležité? Ta ranní má naříklad pH nižší \":?\"
Akorát jsem si zkusila cvičně vykloktat, urina byla víceméně bez chuti a bez zápachu. Kdyby na to přišlo, vypít ji by nebyl problém \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: stř čer 16, 2010 9:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
kafuka píše:
Včera jsem psala, ale asi to neodeslala, takže ještě jednou. Urinoterapie mě začala zajímat, ale na internetu se nemohu dohledat nějakých konkrétnějších postupů. Existuje nějaké doporučení jakou moč (ranní, denní, večerní apod.) použít na tu kterou aplikaci? Zajímalo by mne především néti, kloktání a také zevní užití. Dočetla jsem se, že složení uriny se během dne mění a nejúčinnější by měla být ta ranní. Strava má na kvalitu uriny také zásadní vliv, pokud bych chtěla urinu pít, měla bych dodržovat určité stravovací zásady? Je pH uriny při urinoterapii důležité? Ta ranní má naříklad pH nižší \":?\"
Akorát jsem si zkusila cvičně vykloktat, urina byla víceméně bez chuti a bez zápachu. Kdyby na to přišlo, vypít ji by nebyl problém \":wink:\"

Použít se dá každá urina bez ohledu na denní dobu a jídlo které jíte. Je ovšem pravda, že potom nemá vždy vhodnou chuť, což ale u většiny aplikací nijak nevadí. Ranní je opravdu nejvhodnější, ale osobně jsem si vyzkoušel celodenní 100 %ní reverz uriny orální cestou a dalo by se na to fungovat celkem dlouho. Vhodná je lehčí strava bez velkých dávek bílkovin a nejlépe chutná po stravě vitariánské. Řešit pH není nutné, nicméně pro orální aplikaci je vhodnější zásaditá, protože má lepší chuť. Pokud vám to nevadí, tak si minimálně dvě deci denně dávejte ideálně před snídaní a uvidíte jak se budou některé věci měnit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 11:43 pm 
Offline

Registrován: úte říj 26, 2010 11:40 pm
Příspěvky: 7
Dobry den,
mam otazku ohladne precistenia nosohltanu, citacia z knihy, pasaz Dzala Neti:
"Uvedeným postupom sa dobre premývajú nosové prieduchy, menej však nosohltan. Dôkladné premytie tejto oblasti dosiahneme, keď zapcháme druhú nosovú dierku prstom a všetku vodu necháme vytiecť cez ústa. Neraz sa zadivíme, čo sa odtiaľ vyplaví."

Mate to niekto odskusane?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 8:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
lukas1337 píše:
Dobry den,
mam otazku ohladne precistenia nosohltanu, citacia z knihy, pasaz Dzala Neti:
"Uvedeným postupom sa dobre premývajú nosové prieduchy, menej však nosohltan. Dôkladné premytie tejto oblasti dosiahneme, keď zapcháme druhú nosovú dierku prstom a všetku vodu necháme vytiecť cez ústa. Neraz sa zadivíme, čo sa odtiaľ vyplaví."

Mate to niekto odskusane?

Toto jsem nezkoušel, ale běžně provedené néti vyčistí veškerý bordel zcela spolehlivě.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz