Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:00 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 567 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2020 4:49 pm 
Offline

Registrován: sob říj 31, 2020 4:42 pm
Příspěvky: 2
Moje sestra (43) se právě z tohoto důvodu začala více zajímat o doplňky stravy a různé způsoby jak si pomoci bez lékařů(přeci jen to jsou také jen lidi a ne vševědci). Předtím brala klasické vitaminy z lékárny, ale zjistila, že aby mělo smysl nějaké vitamíny brát a mít 90% vstřebatelnost a ne 5% jako u klasických doplňku, musíte je mít v chelátových vazbách, což v běžném přípravku není. Chvíli brala nexgen pro, který toto splňuje, ale jelikož se často stravuje ovocem a zeleninou, tak ji to neudělalo moc velký rozdíl. V americe pak prý narazila na nějaký doplněk o kterém tam každý mluví, že to je doplňování nějakého enzymu, který máme každý přirozeně v mladém věku a všem rapidně s věkem ubývá a tělo pak kvůli nedostatku nestíhá regenerovat a ozdravovat se, člověk má proto zpomalený metabolismus a tloustne, nemůže tolik jíst co dříve, má zhoršenou náladu, bolí ho svaly, klouby apod. něco jako když ubývá s věkem testosteron, akorát tohle prý funguje na buněčné úrovni a je to hlavní důsledek proč lidé stárnou a mají různá onemocnění, jelikož evolučně ve starším věku tělo již nemělo potřebu si tuto látku vyrábět a začlo chátrat. Načetla si o tom nějaké studie a rozhodla se koupit doplněk, který toto(jmenuje se to NAD+),právě doplňuje a říká že se cítí skvěle jak za mlada \":D\". Já mám tu smůlu že nejsem v americe, ale našla jsem to i v ČR a před měsícem jsem to začala brát a začínám pociťovat rozdíly. Jestli umíte anglicky tak si o tom něco počtěte na internetu, já to kupuji zde: www.medelahealth.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2020 6:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
mariestranska píše:
Moje sestra (43) se právě z tohoto důvodu začala více zajímat o doplňky stravy a různé způsoby jak si pomoci bez lékařů(přeci jen to jsou také jen lidi a ne vševědci). Předtím brala klasické vitaminy z lékárny, ale zjistila, že aby mělo smysl nějaké vitamíny brát a mít 90% vstřebatelnost a ne 5% jako u klasických doplňku, musíte je mít v chelátových vazbách, což v běžném přípravku není. Chvíli brala nexgen pro, který toto splňuje, ale jelikož se často stravuje ovocem a zeleninou, tak ji to neudělalo moc velký rozdíl. V americe pak prý narazila na nějaký doplněk o kterém tam každý mluví, že to je doplňování nějakého enzymu, který máme každý přirozeně v mladém věku a všem rapidně s věkem ubývá a tělo pak kvůli nedostatku nestíhá regenerovat a ozdravovat se, člověk má proto zpomalený metabolismus a tloustne, nemůže tolik jíst co dříve, má zhoršenou náladu, bolí ho svaly, klouby apod. něco jako když ubývá s věkem testosteron, akorát tohle prý funguje na buněčné úrovni a je to hlavní důsledek proč lidé stárnou a mají různá onemocnění, jelikož evolučně ve starším věku tělo již nemělo potřebu si tuto látku vyrábět a začlo chátrat. Načetla si o tom nějaké studie a rozhodla se koupit doplněk, který toto(jmenuje se to NAD+),právě doplňuje a říká že se cítí skvěle jak za mlada \":D\". Já mám tu smůlu že nejsem v americe, ale našla jsem to i v ČR a před měsícem jsem to začala brát a začínám pociťovat rozdíly. Jestli umíte anglicky tak si o tom něco počtěte na internetu, já to kupuji zde: http://www.medelahealth.cz

Zase se nedá tvrdit že by tento přípravek dokázal opravit celého člověka, ale špatný určitě není. Plné výsledky se dají docílit v kombinacích jak jsem zde již psal a máme ho na e-schopu zde http://www.pro-zdravi-az.cz/287-nad-cell-regenerator patrně dokonce i za lepší cenu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2020 10:13 pm 
Offline

Registrován: sob črc 18, 2020 3:14 pm
Příspěvky: 97
Jarda píše:
Ta forma průběhu se může celkem zásadně lišit, ale pokud vám denní průměr vyjde 6,4-6,8 pH pak je to správně. Každopádně ty hodnoty není nutné seřizovat pouze stravou celkem citelně je ovlivní i psychika.

A je dobry napad tepperwinovou alebo inou zasaditou zmesou si "naplanovat" tuto dennu krivku?(Tj. dam si tu zmes okolo druhej napr.- samozrejme aspon 2 hod. po jedle tak aby som si nezneutralizoval HCL) Malo by to pomoct pripadnemu zaseknutemu acidobazickemu piestu/prekysleniu?

Alebo ako pisala clenka Janin ona si da 2 x denne po lyzicke zmesi?A po uprave prekyslenia sa ten piest sam upravi...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: ned lis 01, 2020 8:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
vladdo píše:
A je dobry napad tepperwinovou alebo inou zasaditou zmesou si "naplanovat" tuto dennu krivku?(Tj. dam si tu zmes okolo druhej napr.- samozrejme aspon 2 hod. po jedle tak aby som si nezneutralizoval HCL) Malo by to pomoct pripadnemu zaseknutemu acidobazickemu piestu/prekysleniu?

Alebo ako pisala clenka Janin ona si da 2 x denne po lyzicke zmesi?A po uprave prekyslenia sa ten piest sam upravi...

Tak lze ten stav seřizovat víceméně jakkoliv tedy i tak jak popisujete s tím že by se píst měl rozhýbat nevidím důvod proč ba se to nerozpohybovalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2020 10:49 am 
Offline

Registrován: sob říj 31, 2020 9:54 pm
Příspěvky: 23
Zdravím, jaký máte názor na alkalizační filtrační konvici?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2020 11:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Loser píše:
Zdravím, jaký máte názor na alkalizační filtrační konvici?

To jste sem měl hodit link takto není jasné o čem je konkrétně řeč.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2020 12:20 pm 
Offline

Registrován: sob říj 31, 2020 9:54 pm
Příspěvky: 23
http://alkalizujvodu.cz/kategorie-produ ... a-konvice/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: úte pro 01, 2020 8:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Loser píše:
http://alkalizujvodu.cz/kategorie-produktu/alkalicka-konvice/

Bohužel na těch stránkách není uvedeno co konkrétně je do té vody přidáváno, nicméně pokud jde o vápník který je silně zásaditý nemusí jít nutně o výhodu. Vápníkem se lze v poměrně krátké době zavápnit stejně jako vám zarostou vodovodní trubky pokud máte v domě hodně tvrdou vodu. Viděl bych rozumné jim zavolat a nechat si vysvětlit co tam vlastně zvyšuje to pH a teprve poté lze vyhodnotit zda je dobrý nápad si takové zboží kupovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: úte pro 01, 2020 10:39 am 
Offline

Registrován: sob říj 31, 2020 9:54 pm
Příspěvky: 23
Jarda píše:
Bohužel na těch stránkách není uvedeno co konkrétně je do té vody přidáváno, nicméně pokud jde o vápník který je silně zásaditý nemusí jít nutně o výhodu. Vápníkem se lze v poměrně krátké době zavápnit stejně jako vám zarostou vodovodní trubky pokud máte v domě hodně tvrdou vodu. Viděl bych rozumné jim zavolat a nechat si vysvětlit co tam vlastně zvyšuje to pH a teprve poté lze vyhodnotit zda je dobrý nápad si takové zboží kupovat.

Tak jsem tam volal, pán říkal, že tam jsou pryskyřice že stromu a minerály. Na vápník jsem se ptal a pán hned věděl, že to dělá v těle bordel.Takže prý voda není mineralizovaná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: úte pro 01, 2020 1:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Loser píše:
Tak jsem tam volal, pán říkal, že tam jsou pryskyřice že stromu a minerály. Na vápník jsem se ptal a pán hned věděl, že to dělá v těle bordel.Takže prý voda není mineralizovaná.

To mě hlava nebere, zásaditost nebo kyselost je daná poměrem minerálií ve vodě rozpuštěných a ideálně se pohybuje v neutrálních hodnotách kolem 7 pH. Pokud tento stav mám změnit musím kyselé odfiltrovat nebo zásadité přidat tedy by měl být schopen říci co se tam vlastně přidá když vezmu v potaz že se patrně nic neodebere a pokud se tam něco přidá jak to že ta voda není mineralizovaná. Zásadité minerály jsou ve své podstatě vápník, hořčík, sodík, draslík, železo tedy když tam není vápník co tam tedy je přidáno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: stř pro 02, 2020 12:34 pm 
Offline

Registrován: sob říj 31, 2020 9:54 pm
Příspěvky: 23
Jarda píše:
To mě hlava nebere, zásaditost nebo kyselost je daná poměrem minerálií ve vodě rozpuštěných a ideálně se pohybuje v neutrálních hodnotách kolem 7 pH. Pokud tento stav mám změnit musím kyselé odfiltrovat nebo zásadité přidat tedy by měl být schopen říci co se tam vlastně přidá když vezmu v potaz že se patrně nic neodebere a pokud se tam něco přidá jak to že ta voda není mineralizovaná. Zásadité minerály jsou ve své podstatě vápník, hořčík, sodík, draslík, železo tedy když tam není vápník co tam tedy je přidáno.

Pak jedině to risknout a koupit a udělat si rozbor vody na Hygieně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: stř pro 02, 2020 5:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Loser píše:
Pak jedině to risknout a koupit a udělat si rozbor vody na Hygieně.

Spíš bych se ho zeptal zda ji také používá a pokud ano ať vám pošle půl litu vody v PETce a tu můžete zkoumat jak z hlediska pH tak z hlediska tvrdosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: pon pro 21, 2020 2:40 pm 
Offline

Registrován: sob črc 18, 2020 3:14 pm
Příspěvky: 97
Moja predtucha sa naplnila- po 2 mesiacoch Teperwinovej zmesi(2 kavove lyzicky) a piti alkalickej vody mam PH stale okolo 7,5 a rano je tiez okolo 7.
Piest sa my asi nerozhybal, len sa PH posunulo hore.

Koli candide alebo koli comu je dolezite aby kleslo pod 7 aspon raz za den? Pan Jarda drzi sice cely den nad 7. Umyselne sa zakyselit vecer, napr. sosovica alebo si dam vacsiu davku vitaminu C?

Diky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: pon pro 21, 2020 2:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
vladdo píše:
Moja predtucha sa naplnila- po 2 mesiacoch Teperwinovej zmesi(2 kavove lyzicky) a piti alkalickej vody mam PH stale okolo 7,5 a rano je tiez okolo 7.
Piest sa my asi nerozhybal, len sa PH posunulo hore.

Koli candide alebo koli comu je dolezite aby kleslo pod 7 aspon raz za den? Pan Jarda drzi sice cely den nad 7. Umyselne sa zakyselit vecer, napr. sosovica alebo si dam vacsiu davku vitaminu C?

Diky

Spíše si udělejte krkací test a při deficitu HCl který patrně máte dodejte kyselinu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odkyselení těla
PříspěvekNapsal: čtv dub 22, 2021 1:36 pm 
Offline

Registrován: sob črc 18, 2020 3:14 pm
Příspěvky: 97
Do dalsich par mesiacoch Teperwinovej zmesi musim povedat ze PH my po nej nevystupi nad 7 , narozdiel od inych zmesi (soda a pod.)
Co by to mohlo znamenat?Ze si telo viac uklada a menej vyluci mocom?Je to dobre ci zle? Mg, K , aj D beriem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 567 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz