Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:06 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob lis 28, 2020 1:05 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Ahojte.
To, že nasledujúce roky sa bude na našej Zemi diať "depopulácia" je jasné každému, kto nie je ignorant.
Môže k tomu dôjsť viacerými spôsobmi, a jedným z nich (asi ten najhlavnejší) bude vakcína (alebo zmes vakcín) "proti covidu" a možno ďalšie vakcíny proti ďalším výmyslom....
Otázne je........EXISTUJE NEJAKÝ DOSTUPNÝ PRÍPRAVOK ALEBO NEJAKÁ DETOXIKAČNÁ TECHNIKA, proste niečo, čo by mohlo zvrátiť deštruktívne pôsobenie vakcíny, ak by sa jej človek nevyhol ?
Samozrejme zdravý životný štýl (strava, pohyb, dychové cvičenia) urobí veľa, rovnako aj uzemňovanie organizmu..... Ale ako je to s detoxom ? Môže mať na to vplyv ?
Je mi jasné, že existujú chelátory ťažkých kovov....lenže vakcína nebude len o ťažkých kovoch.

Mne napadajú tieto detoxikačné procedúry, ktoré by som nasadil po zaočkovaní proti fake covidu...
1. Uzemňovanie - čo najviac hodín denne, samozrejme pomocou uzemňovacích pomôcok, v lete aj naboso v prírode a v prírodných vodách...
2. Derivačný kúpeľ - začať s ním už TERAZ 1x denne, po zaočkovaní aj 5x denne po 15 minút ......niekoľko dní...Potom prejsť na 1-2x denne asi dlhodobo (bohužiaľ...)*
3. Oil pulling (mlganie oleja) - Teraz 1x denne, po zaočkovaní 2x denne niekoľko dní, potom trvalo prejsť na 1x denne
4. Denné užívanie vitamínu D3 a K2
5. Dychové cvičenia pránajáma - ANULOMA VILÓMA, ....alebo aspoň vokalícké dychové cvičenia "ÁÁÁÁ", "ÉÉÉÉ", ÍÍÍÍÍ, ÓÓÓÓ, ÚÚÚÚ, ÓÓMM
6. Malá sanhkapraksalana 1x týždenne (1.8L slanej vody....čiže necelé dva litre)


Prechádzky, zdravá strava (aj s dostatkom probiotík a prebiotík), dostatok spánku - to sú samozrejmosti...


* France Guillain (autorka knihy o derivačnom kúpeli) spomína vo svojej knihe drogovo závislú slečnu, ktorej derivačný kúpeľ pomohol dostať sa z toho.... V zmysle hlavne takom, že ju očistil od tej chémie...

Citujem z knihy : "Dlouho jsem se obávala, že její mysl už nebude nikdy normálně fungovat.
Prožívala s námi znovu celý svůj život, byla spíš jak mimino nebo malé dítě
než jako adolescent, jak by odpovídalo normálu. Byla to dlouhá práce, každodenní, tvořená slovy a péčí, trpělivostí, aby z ní byl opět samostatný adolescent. Protože moje vlastní děti byly ještě hodně
malé, Myriam se někdy ztotožňovala s mou čtyřletou dcerou a vymýšlela
si svět opuštěného dítěte. V zájmu zdraví nás všech jsem jí pomáhala akceptovat pomalu realitu:
nejsem její matka a už vůbec ne matka mimořádná, má svou vlastní matku
a otce, kteří ji milují a vždycky se o ni starali, to jen mechanismy se dostaly
momentálně na scestí, když se přinutila brát heroin, aby se přiblížila svému
příteli. Každý den si pětkrát až šestkrát dělala derivační koupele a já jsem
jí vysvětlovala, jak ji tyto derivační koupele očišťují, což mohla konstatovat
již pouhým pohledem, protože se nežity rychle ztrácely a stolice byla hojná,
přestože během týdne leckdy téměř nic nejedla."

Niečo mi hovorí, že toto "extrémne časté" prevádzanie derivačného kúpeľa niekoľko dní (možno aj mesiac ?) PO zaočkovaní, by mohlo zvrátiť negatívne účinky vakcíny, alebo aspoň ich významnú časť. Je to možné ?

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 28, 2020 10:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Xrazovy_nick píše:
Ahojte.
To, že nasledujúce roky sa bude na našej Zemi diať "depopulácia" je jasné každému, kto nie je ignorant.
Môže k tomu dôjsť viacerými spôsobmi, a jedným z nich (asi ten najhlavnejší) bude vakcína (alebo zmes vakcín) "proti covidu" a možno ďalšie vakcíny proti ďalším výmyslom....
Otázne je........EXISTUJE NEJAKÝ DOSTUPNÝ PRÍPRAVOK ALEBO NEJAKÁ DETOXIKAČNÁ TECHNIKA, proste niečo, čo by mohlo zvrátiť deštruktívne pôsobenie vakcíny, ak by sa jej človek nevyhol ?
Samozrejme zdravý životný štýl (strava, pohyb, dychové cvičenia) urobí veľa, rovnako aj uzemňovanie organizmu..... Ale ako je to s detoxom ? Môže mať na to vplyv ?
Je mi jasné, že existujú chelátory ťažkých kovov....lenže vakcína nebude len o ťažkých kovoch.

Mne napadajú tieto detoxikačné procedúry, ktoré by som nasadil po zaočkovaní proti fake covidu...
1. Uzemňovanie - čo najviac hodín denne, samozrejme pomocou uzemňovacích pomôcok, v lete aj naboso v prírode a v prírodných vodách...
2. Derivačný kúpeľ - začať s ním už TERAZ 1x denne, po zaočkovaní aj 5x denne po 15 minút ......niekoľko dní...Potom prejsť na 1-2x denne asi dlhodobo (bohužiaľ...)*
3. Oil pulling (mlganie oleja) - Teraz 1x denne, po zaočkovaní 2x denne niekoľko dní, potom trvalo prejsť na 1x denne
4. Denné užívanie vitamínu D3 a K2
5. Dychové cvičenia pránajáma - ANULOMA VILÓMA, ....alebo aspoň vokalícké dychové cvičenia "ÁÁÁÁ", "ÉÉÉÉ", ÍÍÍÍÍ, ÓÓÓÓ, ÚÚÚÚ, ÓÓMM
6. Malá sanhkapraksalana 1x týždenne (1.8L slanej vody....čiže necelé dva litre)


Prechádzky, zdravá strava (aj s dostatkom probiotík a prebiotík), dostatok spánku - to sú samozrejmosti...


* France Guillain (autorka knihy o derivačnom kúpeli) spomína vo svojej knihe drogovo závislú slečnu, ktorej derivačný kúpeľ pomohol dostať sa z toho.... V zmysle hlavne takom, že ju očistil od tej chémie...

Citujem z knihy : "Dlouho jsem se obávala, že její mysl už nebude nikdy normálně fungovat.
Prožívala s námi znovu celý svůj život, byla spíš jak mimino nebo malé dítě
než jako adolescent, jak by odpovídalo normálu. Byla to dlouhá práce, každodenní, tvořená slovy a péčí, trpělivostí, aby z ní byl opět samostatný adolescent. Protože moje vlastní děti byly ještě hodně
malé, Myriam se někdy ztotožňovala s mou čtyřletou dcerou a vymýšlela
si svět opuštěného dítěte. V zájmu zdraví nás všech jsem jí pomáhala akceptovat pomalu realitu:
nejsem její matka a už vůbec ne matka mimořádná, má svou vlastní matku
a otce, kteří ji milují a vždycky se o ni starali, to jen mechanismy se dostaly
momentálně na scestí, když se přinutila brát heroin, aby se přiblížila svému
příteli. Každý den si pětkrát až šestkrát dělala derivační koupele a já jsem
jí vysvětlovala, jak ji tyto derivační koupele očišťují, což mohla konstatovat
již pouhým pohledem, protože se nežity rychle ztrácely a stolice byla hojná,
přestože během týdne leckdy téměř nic nejedla."

Niečo mi hovorí, že toto "extrémne časté" prevádzanie derivačného kúpeľa niekoľko dní (možno aj mesiac ?) PO zaočkovaní, by mohlo zvrátiť negatívne účinky vakcíny, alebo aspoň ich významnú časť. Je to možné ?

Předpokládám že až s tím vylezou na světlo určitě se najde dost postupů jak částečně nebo zcela eliminovat následky takové vakcinace nicméně nyní bych to odkládal dokud jen bude možné to odkládat což může trvat i roky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 28, 2020 10:34 am 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2020 2:28 pm
Příspěvky: 191
Já se obávám, že neutralizátor neexistuje, protože tahle vakcína je genetická, podle mnoha článků a videí co jsem viděl, tak vakcína přeprogramuje náš genetický kód a nasměruje organismus k tomu, aby za pár let propukla rakovina.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 28, 2020 10:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Daryl píše:
Já se obávám, že neutralizátor neexistuje, protože tahle vakcína je genetická, podle mnoha článků a videí co jsem viděl, tak vakcína přeprogramuje náš genetický kód a nasměruje organismus k tomu, aby za pár let propukla rakovina.

To by sice mohl být záměr ovšem musíte vzít v úvahu že geny se mění v evolučním mechanizmu stále a je jenom otázkou času kdy si zase příroda opraví tu chybu. Navíc genetické dispozice lze modulovat i nyní tedy předpokládám že forma nápravy bude zajištěna i když asi ne hned zpočátku. Nakonec trvalé a nevratné poškození lidského genomu by bylo otevření Pandořiny skříňky s tak dalekosáhlým spektrem důsledků že lze jenom těžko odhadovat co vše by se stalo v následných generacích bez možnosti předem odzkoušené korekce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 28, 2020 3:51 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Bezpečnější je poslat za sebe na testy a očkování někoho, kdo tomu věří. Prostě ten nástup do transportu uplatíš, Jednorazovynicku. S rouškou přes obličej by takový náhradník neměl mít problém.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 28, 2020 5:29 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Jarda píše:
To by sice mohl být záměr ovšem musíte vzít v úvahu že geny se mění v evolučním mechanizmu stále a je jenom otázkou času kdy si zase příroda opraví tu chybu. Navíc genetické dispozice lze modulovat i nyní tedy předpokládám že forma nápravy bude zajištěna i když asi ne hned zpočátku. Nakonec trvalé a nevratné poškození lidského genomu by bylo otevření Pandořiny skříňky s tak dalekosáhlým spektrem důsledků že lze jenom těžko odhadovat co vše by se stalo v následných generacích bez možnosti předem odzkoušené korekce.

"Evolučný mechanizmus" - čo tým myslíte, pán Jarda ? Hádam nie "medzidruhovú evolúciu". To je ďalší z megapodvodov tohto sveta. "Ako na potvoru" žijeme v čase, keď žiadne zviera "nemorfuje" z plazu na vtáka, a mohol by som pokračovať a pokračovať.... A "ako na potvoru" stále existujú tie najjednoduchšie organizmy....žaby, ryby, atď.... Divná to evolúcia... Existuje všetko (až na to, čo prirodzene alebo katastrofou vyhynulo) od A po Z..... a nevidíme ANI JEDEN PRÍPAD "morfovania"..... Existuje množstvo druhov plazov a množstvo druhov vtákov......a my nevidíme ANI JEDEN prechod z plaza na vtáka, a ANI JEDEN prechod z opice na človeka. Evolúcia existuje, ALE NIE MEDZIDRUHOVÁ. Ak nemáte na mysli medzidruhovú evolúciu, alebo evolúciu človeka prameniacu z medzidruhovej evolúcie, tak je všetko o.k.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 28, 2020 5:31 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Alopat píše:
Bezpečnější je poslat za sebe na testy a očkování někoho, kdo tomu věří. Prostě ten nástup do transportu uplatíš, Jednorazovynicku. S rouškou přes obličej by takový náhradník neměl mít problém.

To nie je veľmi vtipné, Alopat... Nikoho by som neuplácal, ani keby to šlo. Napadlo ti to ako ateistovi, že ?

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 28, 2020 5:34 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Daryl píše:
Já se obávám, že neutralizátor neexistuje, protože tahle vakcína je genetická, podle mnoha článků a videí co jsem viděl, tak vakcína přeprogramuje náš genetický kód a nasměruje organismus k tomu, aby za pár let propukla rakovina.

Rakovina potrebuje určité prostredie na to, aby mohla vzniknúť a rozrastať sa. Udržiavanie dostatku kyslíka v organizme, zabezpečenie kvalitného toku lymfy, uzemňovanie tela (riedenie krvi, voľné elektróny, atď...), rôzne detoxy organizmu, by mali zvrátiť toto preprogramovanie. Ak by však vo vakcíne bol nejaký jed s postupným uvoľňovaním (napríklad aby človeka zabil za 2-5 rokov, podľa jedinca), to už by bolo niečo iné, ale aj to by sa aspoň teoreticky malo dať odplaviť z tela von nejakými špeciálnymi postupmi, možno aj takými, ktoré som menoval v úvodnom príspevku...

Je aj taká možnosť, že ak vakcína bude mať v sebe program prepuknutia rakoviny, tak to postihne len ľudí, ktorí už v dobe zaočkovania "covid vakcínou" budú mať telo v zlom stave + aj po zaočkovaní budú pokračovať v zlej výžive a zlom spôsobe života.... A tí, čo mali telo v dobrom stave a naďalej budú pokračovať v zdravom životnom štýle (kde patrí aj pravidelný detox), tak tí by tú rakovinu pravdepodobne nedostali, alebo aspoň väčšina z nich.

Reálne mi príde aj toto : Vakcína bude obsahovať také zložky, ktoré zabijú starých ľudí (vlády ušetria na dôchodkoch) ktorí nedbali o svoje zdravie (čiže bežní starí ľudia), mladým neublíži, ale zároveň tá vakcína bude obsahovať zložky, ktoré spôsobia neplodnosť. Čiže mladí prežijú, ale budú neplodní, alebo polovica z nich. Myslím, že by to bolo humánnejšie riešenie satanistov, než keby mladých zabili..... Radšej byť len neplodným (aj keby túžili po deťoch), než plodným, ale zabitým.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 28, 2020 10:50 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Xrazovy_nick píše:
To nie je veľmi vtipné, Alopat... Nikoho by som neuplácal, ani keby to šlo. Napadlo ti to ako ateistovi, že ?

Tak to si budeš muset vybrat, jestli chceš přežít holocaust 2.0.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 29, 2020 8:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Xrazovy_nick píše:
"Evolučný mechanizmus" - čo tým myslíte, pán Jarda ? Hádam nie "medzidruhovú evolúciu". To je ďalší z megapodvodov tohto sveta. "Ako na potvoru" žijeme v čase, keď žiadne zviera "nemorfuje" z plazu na vtáka, a mohol by som pokračovať a pokračovať.... A "ako na potvoru" stále existujú tie najjednoduchšie organizmy....žaby, ryby, atď.... Divná to evolúcia... Existuje všetko (až na to, čo prirodzene alebo katastrofou vyhynulo) od A po Z..... a nevidíme ANI JEDEN PRÍPAD "morfovania"..... Existuje množstvo druhov plazov a množstvo druhov vtákov......a my nevidíme ANI JEDEN prechod z plaza na vtáka, a ANI JEDEN prechod z opice na človeka. Evolúcia existuje, ALE NIE MEDZIDRUHOVÁ. Ak nemáte na mysli medzidruhovú evolúciu, alebo evolúciu človeka prameniacu z medzidruhovej evolúcie, tak je všetko o.k.

Tak na mezidruhovou evoluční linii nevěřím to je pochopitelně blbost, ale náš genom je složen z mnoha sekvencí které se poměrně dost mění v čase a dokonce i v průběhu našeho života tedy toto je tím myšleno.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz