Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:13 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Chlorella pyrenoidosa
PříspěvekNapsal: pát kvě 03, 2019 8:25 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
1) Jak poznám, zdali průjem po chlorele je bud alergie, nebo ze mám problém s jejím strávením a nebo že se jedná o nějaký detoxikační projev, který je v pořádku?
2) Můžete mi doporučit nějaký jiný doplněk na detox od těžkých kovů u kterého by nebyl problém ve stravitelnosti a v pravidelném užívání?
3) pokud ji nestravim, muze byt problem v nakvalitnim doplnku stravy?
4) chci chlorelu užívat hlavně kvůli těm těžkým kovům, ale říkám si, co když si zakoupím nějakou, která je také obsahuje?
5) Jak je to prosím s tím vitamínem b12 v chlorele? Máte s tím někdo zkušenosti? Někde píší, že ho tělo z chlorely stejně neumí využít.
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chlorella pyrenoidosa
PříspěvekNapsal: sob kvě 04, 2019 10:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
1) Jak poznám, zdali průjem po chlorele je bud alergie, nebo ze mám problém s jejím strávením a nebo že se jedná o nějaký detoxikační projev, který je v pořádku?
2) Můžete mi doporučit nějaký jiný doplněk na detox od těžkých kovů u kterého by nebyl problém ve stravitelnosti a v pravidelném užívání?
3) pokud ji nestravim, muze byt problem v nakvalitnim doplnku stravy?
4) chci chlorelu užívat hlavně kvůli těm těžkým kovům, ale říkám si, co když si zakoupím nějakou, která je také obsahuje?
5) Jak je to prosím s tím vitamínem b12 v chlorele? Máte s tím někdo zkušenosti? Někde píší, že ho tělo z chlorely stejně neumí využít.
Děkuji.

1) Asi nijak, možná po delší době tak že alergie a nestravitelnost bude přetrvávat a detox odezní.
2) Sanogel, Enterosgel.
3) I to je možné.
4) Netuším jak by to šlo poznat.
5) Předpokládám že jde o základní formu tedy u lidí se špatnou methylací nedojde ke konverzi a využitelnost je malá nebo žádná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chlorella pyrenoidosa
PříspěvekNapsal: pon kvě 13, 2019 12:20 am 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Četla jsem, že s chlorellou se nesmí užívat zároveň vitamín C. Bude problém, když si chlorellu přidám do jídla, například do smoothie? Protože tam bude taky nějaký vitamín C. Nebo užívat zároveň s camu camu by tedy byl asi velký problém?

Důvodem je, že vysoké množství vitamínu C narušuje vazby, na které chlorella váže těžké kovy....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chlorella pyrenoidosa
PříspěvekNapsal: pon kvě 13, 2019 6:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Četla jsem, že s chlorellou se nesmí užívat zároveň vitamín C. Bude problém, když si chlorellu přidám do jídla, například do smoothie? Protože tam bude taky nějaký vitamín C. Nebo užívat zároveň s camu camu by tedy byl asi velký problém?

Důvodem je, že vysoké množství vitamínu C narušuje vazby, na které chlorella váže těžké kovy....

Nepředpokládám že by uvedený problém vznikal vitamínem C vázaným v potravě, podle mě se řeší pouze uměle dodané céčko a to ještě ve vysoké dávce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chlorella pyrenoidosa
PříspěvekNapsal: ned kvě 26, 2019 7:52 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Je možné prášek z chlorelly dávat do jídla? Protože u tablet z chlorelly je uvedeno, že se má jíst nejméně půlhodiny před jídlem.
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chlorella pyrenoidosa
PříspěvekNapsal: ned kvě 26, 2019 9:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Je možné prášek z chlorelly dávat do jídla? Protože u tablet z chlorelly je uvedeno, že se má jíst nejméně půlhodiny před jídlem.
Děkuji

Dávat se tam pochopitelně dá, ale nasaje do sebe i prospěšné látky a vyvede je z těla ven což určitě není dobře.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 111 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz