Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2009 2:40 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Zrejme som s tým masom mal jest viac vlákniny. Inak si to vysvetlit neviem, pretože ked som ho jedol inokedy s vacsou porciou zeleniny, tak som taký problém ráno nemal. Čo ma prekvapilo bol objem tej stolice po tom klystýre(čakal som, že ked som nebol na stolici, tak toho bude viac a bolo to len pár kúskov) na druhej strane sa mi dnes nepodarilo držat tú tekutinu 10min ale iba 6.
Harvey Diamond doporučuje konzumovat maso so zeleninou, aby bolo dobre strávené a neležalo dlho v žalúdku. Ja som toho pstruha jedol vo varenom stave.
2. Ten olej sa pokúsim nejako zohnat.
3. Stavy(zeleninové) pijem v nezriedenom stave v objeme cca 1,7-8l dnne. Dávam si relatívne dost kapustovej cca 0,7l(kvoli tomu, že ma prebudí)
Tá ma ale prekvapivo nenafukuje. Tá zemiaková asi najviac. Neviem prečo. Mrkvová je ok. Repnú mám rád tiež cca 0,5l.
Skúsim to nejako obmenit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2009 3:51 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 13, 2009 1:38 am
Příspěvky: 48
Jarda píše:
Pokusím se Vám šroub popsat, co nejlépe a snad to pochopíte, jde o mosazný šroub, 40 mm dlouhý o průměru 10 mm s jemným závitem, má plochou hlavu o průměru 18 mm a vysokou 3 mm, celý je provrtaný a díra má průměr 7 mm, dále je opatřen maticí, se stejným závitem, vysokou 5 mm. Celý šroub se krásně vejde do víčka od PET lahve, pokud se toto víčko provrtá, přesně uprostřed, vrtákem o průměru 10 mm. Šroub prostrčíte dírou ve víčku z vnitrní strany, kde je závit, hlava šroubu se vejde do vnitřního kroužku a z druhé strany dotáhnete matku. Tím je celá sestava připravena na našroubování hadičky a můžete ji používat.


Tak jsem Vám chtěla říci, že jsem se všude možně pokoušela ten Vámi popisovaný šroub sehnat, ale zatím bezvýsledně. Udělala jsem si podle Vašeho popisu jeho přesný náčrtek...ale s dírou uvnitř žádný šroub nemají a ani nevědí, kde ho sehnat. Tak nevím.... \":?\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2009 4:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Zrejme som s tým masom mal jest viac vlákniny. Inak si to vysvetlit neviem, pretože ked som ho jedol inokedy s vacsou porciou zeleniny, tak som taký problém ráno nemal. Čo ma prekvapilo bol objem tej stolice po tom klystýre(čakal som, že ked som nebol na stolici, tak toho bude viac a bolo to len pár kúskov) na druhej strane sa mi dnes nepodarilo držat tú tekutinu 10min ale iba 6.
Harvey Diamond doporučuje konzumovat maso so zeleninou, aby bolo dobre strávené a neležalo dlho v žalúdku. Ja som toho pstruha jedol vo varenom stave.
2. Ten olej sa pokúsim nejako zohnat.
3. Stavy(zeleninové) pijem v nezriedenom stave v objeme cca 1,7-8l dnne. Dávam si relatívne dost kapustovej cca 0,7l(kvoli tomu, že ma prebudí)
Tá ma ale prekvapivo nenafukuje. Tá zemiaková asi najviac. Neviem prečo. Mrkvová je ok. Repnú mám rád tiež cca 0,5l.
Skúsim to nejako obmenit.

Já bych se tou stolicí, zase tak křečovitě nezabýval, prostě někdy je jí víc a jindy míň, ani já to nemám jinak, důležitý je celkový pocit. Ideální je vlastní urina, cca 1 litr a po napuštění ji lze v tomto objemu, bez větších problémů, zadržet na cca 20 min. Harvey Diamond vychází z dr.Normana W.Walkera a nechápu, proč zrovna v otázce pojídání masa zastává jiný názor, než jeho učitel, prostě asi měl zřejmě vyšší stupeň závislosti.
To, co Vás nafukuje prostě vynecháte a soustřeďte se pouze na pocit pohody, pokud budete v pohodě, tak i vaše trávení poběží na plné obrátky a tělo se nezanáší toxinama.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2009 4:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Araila píše:
Tak jsem Vám chtěla říci, že jsem se všude možně pokoušela ten Vámi popisovaný šroub sehnat, ale zatím bezvýsledně. Udělala jsem si podle Vašeho popisu jeho přesný náčrtek...ale s dírou uvnitř žádný šroub nemají a ani nevědí, kde ho sehnat. Tak nevím.... \":?\"

Psal jsem Vám, že šroub Vám musí vyrobit, z mosazného polotovaru, nějaký soustružník, normálně nic takového koupit určitě nejde. Pokud mají cokoliv podobného, bez díry, tak to Vám provrtá každý, trochu šikovnější, kutil a díra může mít i menší průměr, to nijak nevadí, prostě to poteče pomaleji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2009 4:45 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 13, 2009 1:38 am
Příspěvky: 48
Jarda píše:
Araila píše:
Tak jsem Vám chtěla říci, že jsem se všude možně pokoušela ten Vámi popisovaný šroub sehnat, ale zatím bezvýsledně. Udělala jsem si podle Vašeho popisu jeho přesný náčrtek...ale s dírou uvnitř žádný šroub nemají a ani nevědí, kde ho sehnat. Tak nevím.... \":?\"

Psal jsem Vám, že šroub Vám musí vyrobit, z mosazného polotovaru, nějaký soustružník, normálně nic takového koupit určitě nejde. Pokud mají cokoliv podobného, bez díry, tak to Vám provrtá každý, trochu šikovnější, kutil a díra může mít i menší průměr, to nijak nevadí, prostě to poteče pomaleji.


Tak to mám asi smůlu, tohle mi nikdo neudělá. Na venkově je to asi jiné....ale ve městě jsem nahraná... \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2009 5:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Araila píše:
Tak to mám asi smůlu, tohle mi nikdo neudělá. Na venkově je to asi jiné....ale ve městě jsem nahraná... \":(\"

V tom Vám zatím nepomůžu, ale časem předpokládám, že nechám vyrobit těchto šroubů více a pak nebude problém ho zakoupit. Takže buď shánět, nebo čekat, jiná verze zatím není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon kvě 18, 2009 7:43 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 13, 2009 1:38 am
Příspěvky: 48
Jarda píše:
Araila píše:
Tak to mám asi smůlu, tohle mi nikdo neudělá. Na venkově je to asi jiné....ale ve městě jsem nahraná... \":(\"

V tom Vám zatím nepomůžu, ale časem předpokládám, že nechám vyrobit těchto šroubů více a pak nebude problém ho zakoupit. Takže buď shánět, nebo čekat, jiná verze zatím není.

Dnes jsem pár podobných šroubů ve Feroně koupila (přesně ty samé, jaké Vy popisujete, neměli, ale rozměry až na délku a hlavičku zhruba souhlasí...přestávají je prodávat, tak měli jen zbytky). Pak jsem poprosila kamaráda (vyučeného soustružníka, který se ovšem již dávno živí něčím zcela jiným) a ten mi jeden ze šroubů ve svěráku provrtal. Sice zlomil jeden vrták, ale nakonec s mírnou tolerancí do strany vše dobře dopadlo.
Teď mi zbývá už jen koupit tu hadičku s regulačním ventilem a nějak jí na desinfikovaný šroub upevnit. Bohužel všechny hadičky, které jsou v nabídce českých obchodů, jsou plastové nebo gumové. Silokonové jsem nenašla žádné. Asi budu muset koupit tu gumovou, protože je pružná - a ten můj provrtaný šroub je 12mm, a ne 10mm široký, jak jste původně doporučoval). Jenomže tohle bylo vše, co se dalo sehnat.
Ještě mám jeden dotaz. Respektive dva.
Kamarádova přítulkyně, která se zabývá léčitelstvím a stala se náhodným svědkem naší šroubové úpravy, mne téměř hystericky varovala, že maximální množství klystýru musím omezit na 2 dcl a v žádném případě nepoužívat vlastní moč - ale pouze bylinné nálevy...Prý to tak doporučoval známý léčitel, páter Ferda a vše ostatní je škodlivé...
(Dotyčná je sice dle svých slov léčitelka, ale kamarád mi prozradil, že trpí zhoubným bujením (rakovinou) v oblasti ženských orgánů. Sama tvrdí, že si vždy dávala klystýr tak maximáně 2 dcl a totéž doporučuje i ostatním....Nyní chodí na chemoterapie...tak nevím. Její rady se mi nezdají moc důvěryhodné, když neumí pomoci sama sobě... )
Můžete mi říci, jak se díváte ze své vlastní zkušenosti na použití vlastní moči pro klystýr a jaké množství tekutiny považujete za bezpečné?
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon kvě 18, 2009 8:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Araila píše:
Dnes jsem pár podobných šroubů ve Feroně koupila (přesně ty samé, jaké Vy popisujete, neměli, ale rozměry až na délku a hlavičku zhruba souhlasí...přestávají je prodávat, tak měli jen zbytky). Pak jsem poprosila kamaráda (vyučeného soustružníka, který se ovšem již dávno živí něčím zcela jiným) a ten mi jeden ze šroubů ve svěráku provrtal. Sice zlomil jeden vrták, ale nakonec s mírnou tolerancí do strany vše dobře dopadlo.
Teď mi zbývá už jen koupit tu hadičku s regulačním ventilem a nějak jí na desinfikovaný šroub upevnit. Bohužel všechny hadičky, které jsou v nabídce českých obchodů, jsou plastové nebo gumové. Silokonové jsem nenašla žádné. Asi budu muset koupit tu gumovou, protože je pružná - a ten můj provrtaný šroub je 12mm, a ne 10mm široký, jak jste původně doporučoval). Jenomže tohle bylo vše, co se dalo sehnat.
Ještě mám jeden dotaz. Respektive dva.
Kamarádova přítulkyně, která se zabývá léčitelstvím a stala se náhodným svědkem naší šroubové úpravy, mne téměř hystericky varovala, že maximální množství klystýru musím omezit na 2 dcl a v žádném případě nepoužívat vlastní moč - ale pouze bylinné nálevy...Prý to tak doporučoval známý léčitel, páter Ferda a vše ostatní je škodlivé...
(Dotyčná je sice dle svých slov léčitelka, ale kamarád mi prozradil, že trpí zhoubným bujením (rakovinou) v oblasti ženských orgánů. Sama tvrdí, že si vždy dávala klystýr tak maximáně 2 dcl a totéž doporučuje i ostatním....Nyní chodí na chemoterapie...tak nevím. Její rady se mi nezdají moc důvěryhodné, když neumí pomoci sama sobě... )
Můžete mi říci, jak se díváte ze své vlastní zkušenosti na použití vlastní moči pro klystýr a jaké množství tekutiny považujete za bezpečné?
Děkuji

Na 12 mm budete shánět hadičku dost špatně, skoro vše je pasováno, na těch zmíněných 10 mm. Také není nutné, aby byla celá silikonová, ale stačí pouze ten ohebný konec, co přijde do konečníku, tak cca 30 cm, protože ten se maže olejem a olej rozleptává gumu. Manželka má také takto nakombinovanou sestavu hadiček a vyhovuje to již mnoho let.
Tak ji vyřiďte, že je blbá a pořádně si nastuduje, nejen část toho, co doporučoval známý léčitel, páter Ferda, ale i další prameny informací o aplikaci klystýrů, případně knihy o urinoterapii. Uznávaný léčitel, páter Ferda, byl nepochybně velice schopný léčitel a malá klyzmata, byla jedním z postupů, které doporučoval, to ovšem nijak nezpochybňuje užití velkých očistných klystýrů, které jsou u většiny chorob nezbytné a i z hlediska prevence, je vhodné je konat optimálně 1x týdně, případně 1x za 14 dní. Pokud obyčejný klystýr, při kterém projde střevem maximálně 5 litrů vody a to ještě na několik napuštění, porovnáte s odborně prováděným výplachem na hydrocolonu, kde střevem projde za cca 45 minut, až 180 litrů vody, tak Vám musí připadat čištění klystýrem, jako velice nedokonalé. Nyní to porovnejte s jejím blbým názorem na miniklyzmata o objemu 2 dcl a bude Vám ten názor připadat stejně směšný, jako mě. Užití miniklyzmat nijak nezpochybňuji, ale dávají se v naprosté většině případů, pouze jako léčivá, až do prázdného, vyčištěného střeva a jejich cílem není vyčištění střevní trakce od kalů a nánosů, ale terapeutické působení na střevní stěnu v oblasti pánevní. Tato malá klyzmata, nesmí navodit defekační reflex, měla by se ve střevě udržet a tím pádem zcela vstřebat, bez nutnosti vyprázdnění. Pokud to prováděla tak, že šla na záchod, tak to je přesně ten nejblbější postup, kde nefunguje ani jedno. Střevo se tak malým objemem tekutiny nevyčistí a účinné látky se defekací vyplaví, tím pádem se neléčí ani střevní stěna, jinými slovy, je to postup úplně debilní.
Rakovina ženských orgánů, vyloženě souvisí s čistotou tlustého střeva, protože tyto orgány, jsou v dokonalém kontaktu s tlustým střevem a přenos toxinů ze střevní stěny, je proto zcela přímý. Způsob, jak ji odstranit, je právě dennodenní čištění pořádným klystýrem, optimálně pouze vlastní močí, která má mimořádné desinfekční, fungicidní a bakteriostatické vlastnosti, se současnou úpravou stravy, která musí zajišťovat hlavně likopen a kyselinu listovou, dále pak upravit rovnováhu mastných kyselin, doplnit zdroje vápníku, hořčíku, zinku a celé spektrum vitamínů.
Moje vlastní zkušenost s klystýry, je stará více jak čtvrt století a mohu zodpovědně prohlásit, že čištění není nikdy dost. Poslední dobou konám klystýry pouze čistou nasbíranou urinou v objemu cca 1 litr a tuto dávku, celkem bez potíží, zadržím ve střevě cca 20 minut. Provádím je téměř denně a nezaznamenal jsem žádný problém. Jinak občas čistím střevo tak, jak doporučuji, to znamená na více napuštění, v tomto případě, tak na tři pokusy, kdy při posledním, zcela bez nějakých nepříjemných pocitů, dokážu napustit naráz, až 2 litry. Tímto se tlusté střevo vyčistí, až do céka, nebo jinak řečeno k slepému střevu a poznáte to tak, že pokud toto místo, po takovém napuštění stisknete, tak to tam bude šplouchat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte kvě 19, 2009 1:00 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 13, 2009 1:38 am
Příspěvky: 48
Jarda píše:
Na 12 mm budete shánět hadičku dost špatně, skoro vše je pasováno, na těch zmíněných 10 mm. Také není nutné, aby byla celá silikonová, ale stačí pouze ten ohebný konec, co přijde do konečníku, tak cca 30 cm, protože ten se maže olejem a olej rozleptává gumu. Manželka má také takto nakombinovanou sestavu hadiček a vyhovuje to již mnoho let.
Poslední dobou konám klystýry pouze čistou nasbíranou urinou v objemu cca 1 litr a tuto dávku, celkem bez potíží, zadržím ve střevě cca 20 minut. Provádím je téměř denně a nezaznamenal jsem žádný problém. Jinak občas čistím střevo tak, jak doporučuji, to znamená na více napuštění, v tomto případě, tak na tři pokusy, kdy při posledním, zcela bez nějakých nepříjemných pocitů, dokážu napustit naráz, až 2 litry. Tímto se tlusté střevo vyčistí, až do céka, nebo jinak řečeno k slepému střevu a poznáte to tak, že pokud toto místo, po takovém napuštění stisknete, tak to tam bude šplouchat.


Ještě mohu zkusit tu násadu (spojku) na zahradnickou hadici, která je šroubovací a má opravdu ten zúžený konec 10mm. Sice nejsou závity úplně přesně široké, ale zkoušela jsem to a kus lze zašroubovat...a vodu to udrží, aniž by vytékala bokem. Mohl byste, prosím, specifikovat, jakou přesně sestavu hadiček má Vaše žena a kde ji eventuelně sehnat? Děkuji.
S kamarádovou přítulkyní je to asi beznadějné. Dnes jsem mu volala, aby jí přetlumočil vaše rady ohledně léčby...ale jak jsem v duchu předpokládala, dotyčná se ještě včera vyjádřila v tom smyslu, že jsem kaskadér a škodím si (ačkoli jsem dosud klystýr ještě nepoužila a snažím se nejprve získat dostatečné teoretické znalosti, než něco provedu...a to jsem jí i řekla). Je to štírka a myslí si, že ví vše nejlépe. Některým lidem se prostě nedá pomoci...). Takže kamarád, který evidentně nechce být mezi dvěma ohni \":lol:\" řekl, ať si vše nejprve vyzkouším na sobě, a pak prý uvidím...
To také udělám. Každopádně děkuji za Vaše dobře míněné rady, podle nichž se jistě sama zařídím.


Naposledy upravil Araila dne úte kvě 19, 2009 7:06 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte kvě 19, 2009 5:44 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Dúfam, že je vporiadku, ked použijem urinu zmiešanú z viacerých dní.Alebo?
Nie vždy sa mi podarí cez noc a nadránom vymočit 1l. Neriedim to ničím.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte kvě 19, 2009 8:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Araila píše:
Ještě mohu zkusit tu násadu (spojku) na zahradnickou hadici, která je šroubovací a má opravdu ten zúžený konec 10mm. Sice nejsou závity úplně přesně široké, ale zkoušela jsem to a kus lze zašroubovat...a vodu to udrží, aniž by vytékala bokem. Mohl byste, prosím, specifikovat, jakou přesně sestavu hadiček má Vaše žena a kde ji eventuelně sehnat? Děkuji.
S kamarádovou přítulkyní je to asi beznadějné. Dnes jsem mu volala, aby jí přetlumočil vaše rady ohledně léčby...ale jak jsem v duchu předpokládala, dotyčná se ještě včera vyjádřila v tom smyslu, že jsem kaskadér a škodím si (ačkoli jsem dosud klystýr ještě nepoužila a snažím se nejprve získat dostatečné teoretické znalosti, než něco provedu...a to jsem jí i řekla). Je to štírka a myslí si, že ví vše nejlépe. Některým lidem se prostě nedá pomoci...). Takže kamarád, který evidentně nechce být mezi dvěma ohni \":lol:\" řekl, ať si vše nejprve vyzkouším na sobě, a pak prý uvidím...
To také udělám. Každopádně děkuji za Vaše dobře míněné rady, podle nichž se jistě sama zařídím.

Pokud správně uvažuji, tak spojka na zahradní hadici, je ze dvou dílů, samec a samice. Vy popisujete zřejmě tu samici a ta se skládá z vnitrního dílu a převlečné matice. Pokud matici sundáte a na vnitřní díl, Vám kamarád upraví víčko z PET lahve, tak máte kompletní funkční kus, akorát bude potřeba hadičku fixovat pomocí plechové spojky, aby nevyklouzla, stejně jako u zahradní hadice. Hadičky, které manželka používá, první pryžový díl, je z domácích potřeb a jde o hadičku na stáčení vína, druhý díl ze silikonu s ventilkem, je ze starého plastového irigátoru za cca 120,- Kč. Na mých stránkách, je vpravo od kovové nádobky a jde běžně zakoupit ve zdravotních potřebách. Z něho by šla použít i celá hadička, ale tu manželka vyhodila i s roztrženým igelitovým vakem a uložila si jen ventilek a konečný díl.
Jinak, já jsem také štír a ve svém přesvědčení, se dám zlomit pouze velice logickým zdůvodněním, ale s tím jejím uvažováním se nezabývejte, ono totiž, komu není rady, tomu není pomoci. Já předpokládám, že jak to vyzkoušíte, tak budete mít pro tuto metodu, jenom slova chvály a zjistíte, jak překvapivě rychle, se zbavíte mnoha svých potíží. Každodenní klystýrování, po dobu 40 dní, je schopno odstranit i mnohé druhy rakovin a o to snadněji to odstraní menší problémy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte kvě 19, 2009 8:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Dúfam, že je vporiadku, ked použijem urinu zmiešanú z viacerých dní.Alebo?
Nie vždy sa mi podarí cez noc a nadránom vymočit 1l. Neriedim to ničím.
Ďakujem

Ne, to vůbec není na škodu, před použitím, PET láhev zašroubujte víčkem a nechte pár minut ohřát v umyvadle, napuštěném horkou vodou, pak se zhruba na tělové teplotě aplikuje. Nemusíte používat pouze noční, tak si pochytejte i odpolední, ať ji máte dost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte kvě 19, 2009 11:15 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 13, 2009 1:38 am
Příspěvky: 48
Jarda píše:
Pokud správně uvažuji, tak spojka na zahradní hadici, je ze dvou dílů, samec a samice. Vy popisujete zřejmě tu samici a ta se skládá z vnitrního dílu a převlečné matice. Pokud matici sundáte a na vnitřní díl, Vám kamarád upraví víčko z PET lahve, tak máte kompletní funkční kus, akorát bude potřeba hadičku fixovat pomocí plechové spojky, aby nevyklouzla, stejně jako u zahradní hadice. Hadičky, které manželka používá, první pryžový díl, je z domácích potřeb a jde o hadičku na stáčení vína, druhý díl ze silikonu s ventilkem, je ze starého plastového irigátoru za cca 120,- Kč. Na mých stránkách, je vpravo od kovové nádobky a jde běžně zakoupit ve zdravotních potřebách. Z něho by šla použít i celá hadička, ale tu manželka vyhodila i s roztrženým igelitovým vakem a uložila si jen ventilek a konečný díl.
Jinak, já jsem také štír a ve svém přesvědčení, se dám zlomit pouze velice logickým zdůvodněním, ale s tím jejím uvažováním se nezabývejte, ono totiž, komu není rady, tomu není pomoci. Já předpokládám, že jak to vyzkoušíte, tak budete mít pro tuto metodu, jenom slova chvály a zjistíte, jak překvapivě rychle, se zbavíte mnoha svých potíží. Každodenní klystýrování, po dobu 40 dní, je schopno odstranit i mnohé druhy rakovin a o to snadněji to odstraní menší problémy.


Ano, myslím že je to tak, jak říkáte. Jednotlivé díly z plastů rozhodně před použitím vyvařím (až na tu PETku). A poohlédnu se po klystýrové soupravě (kvůli hadičkám s ventilkem a koncovce). Už se těším, až to vyzkouším.
Jen mám trochu obavu, zda stihnu doběhnout (máme koupelnu a WC zvášť)...
Ale rozhodně bych vyzkoušela tu urinu, protože si myslím, že je pro tělo nejfyziologičtější a dle informací zkušených také nejúčinnější. Jen bych ji prozatím neodpařovala, protože by to bylo pro začátek asi moc siné (i pro mou rodinu... \":lol:\" ).
Vhodné polohy jsem také nastudovala, tak je vyzkouším a uvidím, co bude nejúčinnější.
Hadičku doporučujete zasunout jak hluboko?
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 20, 2009 6:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Araila píše:
Ano, myslím že je to tak, jak říkáte. Jednotlivé díly z plastů rozhodně před použitím vyvařím (až na tu PETku). A poohlédnu se po klystýrové soupravě (kvůli hadičkám s ventilkem a koncovce). Už se těším, až to vyzkouším.
Jen mám trochu obavu, zda stihnu doběhnout (máme koupelnu a WC zvášť)...
Ale rozhodně bych vyzkoušela tu urinu, protože si myslím, že je pro tělo nejfyziologičtější a dle informací zkušených také nejúčinnější. Jen bych ji prozatím neodpařovala, protože by to bylo pro začátek asi moc siné (i pro mou rodinu... \":lol:\" ).
Vhodné polohy jsem také nastudovala, tak je vyzkouším a uvidím, co bude nejúčinnější.
Hadičku doporučujete zasunout jak hluboko?
Děkuji

Vyvařovat to nemusíte, stačí pouze vypláchnout horkou vodou, ve střevě je takové neuvěřitelné množství, nejrůznějších kultur bakterií, kvasinek, plísní, že dostat tam něco, co tam dosud nemáte, to by musela být opravdu smůla. Navíc, pokud budete používat vlastní neředěnou urinu, tak ta naopak vše likviduje a moc bych se tedy nebál. Pokud člověk nedělá ze sebe hrdinu a nezkouší jako debil, na první pokus do sebe dostat naráz 2 - 3 litry tekutiny, tak s tím dobíháním, to není zase tak husté. Já napustím cca 1 litr a v pohodě jdu k počítači, odpovídat na dotazy, teprve tak po 15 minutách cítím tlak, tak se trochu projdu a zase píšu dál, po cca 20 minutách, je již tlak silnější, tak si v klidu dojdu na záchod a žádné velké dobíhání se nekoná. Je ovšem třeba si uvědomit, že stav těla, v jednotlivých fázích, mám velice dobře zažitý a moc mě toho tedy nepřekvapí. U Vás to bude rychlejší, ale vyzkoušejte tak 0,5 - 0,75 litru a to by neměl být, zase tak velký, problém v těle udržet. To odpařování, je hlavně z pohledu smradu v baráku nereálné, to se potom nedá v bytě bydlet, musí to probíhat v nějaké kůlně, nebo venku na trávníku a i před použitím, je třeba si nastudovat třeba Malachova a připravit se na velice silné účinky, což bych zpočátku rozhodně nedoporučoval. Optimální poloha, je na historické rytině, na mých stránkách k tomuto tématu zobrazena, akorát Vám u toho předpokládám, bude chybět ten strážce konečníku a aplikace bude přeci jen poněkud jiná, vše ostatní se na těle člověka nijak nezměnilo, ani za mnoho století. Mě stačí hadičku zasunout cca 5 - 7 cm, ale to je individuální, někdo tam láduje i 30 cm, záleží, jak Vám to bude vyhovovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 20, 2009 8:52 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Je možné, že v čreve ostane čast uriny, ktorú nevylúčim?
Niekedy mám taký pocit. Neviem, možno to je len zdanie
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz