Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:15 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2019 9:57 pm 
Offline

Registrován: úte úno 05, 2019 9:54 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, dovoluji si nabídnout svoji střevní mikroflóru k léčbě za částku 20. 000 Kč, cena je včetně jednorázových pomůcek a asistence zdravotní sestřičky, která zákrok provede. Jsem zdravá 32 letá žena a mohu to doložit čerstvými lékařskými testy, neberu HA a zdravě se stravuji. Přijedeme kamkoliv v ČR. Pište na email: tsm.8844@post.cz


Naposledy upravil darkyne dne pát říj 18, 2019 11:09 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pát úno 08, 2019 6:25 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 09, 2014 9:12 am
Příspěvky: 30
Pro svého těžce nemocného bratra hledám dárce střevního mikrobiomu mužského pohlaví se stoprocentním zdravotním stavem. V případě dohody dárce dostane odměnu 60 000 Kč.


Naposledy upravil D. Valentová dne sob dub 13, 2019 11:03 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pon úno 11, 2019 12:15 pm 
Offline

Registrován: pon úno 11, 2019 12:13 pm
Příspěvky: 1
Jsem 35 letý pacient s roztroušenou sklerózou a hledám kombinované dárcovství od tří dárců (na pohlaví dárců nezáleží), za což jsem ochoten zaplatit částku 80 000 Kč. Požaduji zdravotní testy od všech tří dárců, asistenci si zajistím sám. Jsem sice z Prahy, ale přijedu s asistentkou kamkoliv. Pokud mi první transplantace zlepší můj zdravotní stav, hodlám pak podstoupit ještě minimálně další dvě transplantace. Můj mail je: fepod@seznam.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: stř bře 06, 2019 8:54 am 
Offline

Registrován: stř bře 06, 2019 8:48 am
Příspěvky: 2
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Naposledy upravil Makova dne ned pro 08, 2019 10:14 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2019 11:49 am 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 10:13 pm
Příspěvky: 122
*** UPOZORNĚNÍ PRO PACIENTY ***

Prověřené dárce mikroflóry najdere na těchto stránkách
https://tsm.webnode.cz/provereni-darci-mikrolory/


Naposledy upravil vero dne ned dub 14, 2019 9:06 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2019 2:18 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Můj pes získává soil based probiotika přefiltrovaná přes hrabavého kura domácího, cíleně vyhledává slepičince. Jedná se o takzvanou mezidruhovou transplantaci jako v případě přírodního bulharského jogurtu z kravského mléka. Snažím se však zabránit jeho kontaktu s kočičím záchůdkem, aby spolu se střevní mikroflórou nedošlo k přenosu i pro lidi nebezpečných nákaz. Prospěšné kmeny se dnes laboratorně získávají i od kojených dětí zdravých rodičů.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pon kvě 20, 2019 7:02 pm 
Offline

Registrován: pon kvě 20, 2019 6:42 pm
Příspěvky: 1
44 letá štíhlá žena se zkušenostmi s fekální transplantací může po dohodě darovat svoji mikroflóru. Zdravotní testy mám. Domluvit se můžeme za 19 tisíc korun. Fekální transplantace je vhodná zejména pro pacienty trpící kandidózou, depresemi, padám vlasů, únavovým syndromem, histaminovou intolerancí, ekzémem, atd., atd. Email: monika.tsm@seznam.cz, Telefon: 774 317 596.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: stř čer 05, 2019 6:26 pm 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 10:13 pm
Příspěvky: 122
Předpokladem pro úspěšnou léčbu pomocí TSM je velkoobjemový klystýr dárce - jen tak se mu vypláchne celé střevo. Výhoda velkoobjemového klystýru je ta, že vypláchne i slepé střevo, které slouží jako katalyzátor tělu prospěšných bakterií a pomáhá tak tělu rychleji obnovit zdravou střevní mikroflóru.
U žen by měl klystýr být min. 2 až 2,5 l, u mužů 2,5 až 3 l.

Pokud dárce zvládá velký objem klystýru, máte alespoň částečnou jistotu, že dárce není nemocný a nepřenese na Vás nějakou chorobu. Lidé se záněty střev mají totiž s většími objemy klystýru potíže.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: stř čer 05, 2019 7:31 pm 
Offline

Registrován: stř čer 05, 2019 5:18 pm
Příspěvky: 12
vero píše:
Předpokladem pro úspěšnou léčbu pomocí TSM je velkoobjemový klystýr dárce - jen tak se mu vypláchne celé střevo. Výhoda velkoobjemového klystýru je ta, že vypláchne i slepé střevo, které slouží jako katalyzátor tělu prospěšných bakterií a pomáhá tak tělu rychleji obnovit zdravou střevní mikroflóru.
U žen by měl klystýr být min. 2 až 2,5 l, u mužů 2,5 až 3 l.

Pokud dárce zvládá velký objem klystýru, máte alespoň částečnou jistotu, že dárce není nemocný a nepřenese na Vás nějakou chorobu. Lidé se záněty střev mají totiž s většími objemy klystýru potíže.

To je pravda, jakmile má člověk ve střevě třeba i drobný mikroskopický zánět, tak do sebe velký klystýr nedostane. Je pravda, že dobrých 80 procent lidí nějaký ten drobný latentní zánět ve střevě má a tím pádem do sebe při klystýru dostanou sotva 2 litry, většinou však méně. Taky hodn lidí trpí vlivem špatné stravy deformacemi tlustého střeva, v určitých úsecích střeva mají horší prchodnost, to také bývá důvod, proč po litru vody začnou naříkat, že mají bolesti a musejí napouštění vody zastavit. Opravdu zdravý člověk zvládne velký klystýr úplně v pohodě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pon črc 01, 2019 9:19 am 
Offline

Registrován: ned úno 13, 2011 7:08 pm
Příspěvky: 25
Dobrý den,

hledám dárce, muže, nejlépe ze středních čech se zkušeností s touto metodou. Na všem se domluvíme.

Děkuji za případné odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: stř črc 10, 2019 10:41 am 
Offline

Registrován: stř črc 10, 2019 10:34 am
Příspěvky: 1
Hledám dárkyni střevních bakterií, která nebere hormonální antikoncepci, je naprosto zdravá a v dětství byla alespoň rok kojena. nexterier@seznam.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: ned srp 18, 2019 1:52 pm 
Offline

Registrován: ned srp 18, 2019 1:47 pm
Příspěvky: 1
Mám dlouhodobé zkušenosti s prováděním transplantace střevní mikroflóry, asistovala jsem v USA u víc jak stovky těchto zákroků. Dokáži sehnat i všechny potřebné pomůcky a přístroje pro transplantaci. Pokud má pacient vlastního dárce, nebo prostě potřebuje jen sehnat pomůcky, či třeba jen poradit, jak na to, tak se může na mě s důvěrou obrátit, kontakt na mě najde na mých stránkách: http://asistentka28.blog.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dárcovství střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pát lis 29, 2019 1:59 pm 
Offline

Registrován: pát lis 29, 2019 1:55 pm
Příspěvky: 1
Funguji v zahraničí jako dárkyně střevní mirkoflóry, ale v případě zájmu jsem schopna nabídnout občasné dárcovství i v Česku, pokud budu mít aktuálně volný termín. Jsem 24 letá žena štíhlé postavy (162 cm/52 Kg), jsem stoprocentně zdravá, mám zdravotní testy na HIV, žloutenku typu A a B, a syfilis. Abych měla co nejlepší mikroflóru, držím tzv. speciální dárcovskou dietu, což je bezlepková strava, maso výhradně v BIO kvalitě, cukr omezen na nezbytné minimum. S mojí asistentkou používáme techniku tzv. velkoobjemové transplatace. Pro orální aplikaci používáme tzv. metodu dvojité kapsle. Kontakt: donor.FMT@gmail.com


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 06, 2019 9:38 pm 
Offline

Registrován: pát lis 17, 2017 9:52 am
Příspěvky: 8
Dobry den, poptavam asistentku se zkušenostmi v provádění transplantace střevní mikroflóry. Děkuji za kontaktování na: tsm4health@gmail.com. Děkuji, Petr


Sent from my iPhone using Tapatalk


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 07, 2019 9:27 am 
Offline

Registrován: sob črc 16, 2016 6:52 pm
Příspěvky: 78
Je třeba si uvědomit, že v poslední době těch dárců v ČR už moc nezůstalo. Vždyť kdo by dokázal odolat ziskům v západních zemích, 2000 EURO za jedno dárcovství formou klystýrového výplachu by jim v ČR těžko někdo zaplatil.


Naposledy upravil Tišková dne ned pro 08, 2019 6:27 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz