Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:58 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv lis 01, 2018 7:54 am 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Dobrý den, dával jsem si před jídlem půl čajové lžičky hřebíčku (3x denně) a vždy sem to zapil tekutinou, po dobu jednoho týdne ještě společnem s propolisem (tinktura 30 kapek). poté mě hrozně začal pálit žaludek nebo něco v břichu tak moc, že jsem se nebyl schopen ani najíst. Tak jsem to oboje vysadil a v tuto chvíli mi je naprosto hrozně, extrémní bolesti hlavy, malátnost, tiky a necitlivost v končetinách, neustálý hlad, jak kdybych byl bez energie. Je možné že ten týden užívání jen něco podráždil a přemnožil nebo co to může být? Dá se s tím něco dělat? Ještě jsem navíc dostal nějaké nachlazení. Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 01, 2018 7:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Tamariška píše:
Ďakujem, takže vynechám.

Ale je to jeden z hlavních účinných prostředků, tedy výsledky budou mnohem slabší.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 04, 2018 11:26 am 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Mojzo píše:
Dobrý den, dával jsem si před jídlem půl čajové lžičky hřebíčku (3x denně) a vždy sem to zapil tekutinou, po dobu jednoho týdne ještě společnem s propolisem (tinktura 30 kapek). poté mě hrozně začal pálit žaludek nebo něco v břichu tak moc, že jsem se nebyl schopen ani najíst. Tak jsem to oboje vysadil a v tuto chvíli mi je naprosto hrozně, extrémní bolesti hlavy, malátnost, tiky a necitlivost v končetinách, neustálý hlad, jak kdybych byl bez energie. Je možné že ten týden užívání jen něco podráždil a přemnožil nebo co to může být? Dá se s tím něco dělat? Ještě jsem navíc dostal nějaké nachlazení. Děkuji

Věděl by někdo prosím?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 04, 2018 11:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mojzo píše:
Dobrý den, dával jsem si před jídlem půl čajové lžičky hřebíčku (3x denně) a vždy sem to zapil tekutinou, po dobu jednoho týdne ještě společnem s propolisem (tinktura 30 kapek). poté mě hrozně začal pálit žaludek nebo něco v břichu tak moc, že jsem se nebyl schopen ani najíst. Tak jsem to oboje vysadil a v tuto chvíli mi je naprosto hrozně, extrémní bolesti hlavy, malátnost, tiky a necitlivost v končetinách, neustálý hlad, jak kdybych byl bez energie. Je možné že ten týden užívání jen něco podráždil a přemnožil nebo co to může být? Dá se s tím něco dělat? Ještě jsem navíc dostal nějaké nachlazení. Děkuji

Tak přemnožil to asi ne spíše vymlátil a mnohdy pak chvilku trvá než si to sedne zpět. Musíte brát v potaz že pokud nyní není kadění ideální, což sice nepíšete, ale předpokládám že není tak toxiny z pochcípaných šmejdů mohou kolovat v těle a další se tvoří z tuku který tělo pálí protože nejíte. Toho svinstva ve vlastním tuku může být obrovské množství, tělo sem odkládá mnoho svinstva které nedokáže momentálně zpracovat a když člověk začne hladovět vše se uvolní a dělá problém. Tělo vám říká že je potřeba jíst a vy mu patrně nedáváte dost. Mimo dostatečné jídlo bych nasadil asi klystýry a snažil se ten bordel dostat z těla ven, nebo práškové uhlí které je schopno toxiny navázat a vynést z organizmu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 11, 2018 10:34 am 
Offline

Registrován: ned lis 11, 2018 10:28 am
Příspěvky: 3
Zdravím, chystám se na trojčátko a chtěl bych se zeptat, pelyněk jsem koupil v prášku extrakt z listů v poměru 10:1. Pokud je doporučená dávka jedna čajová lžička, znamená to že mám dávkovat pouze 1/10 čajové lžičky? To mi přijde málo, prozatím dávám tak 1/3 lžičky a zatím v pohodě.
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 11, 2018 11:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
TommyMafia píše:
Zdravím, chystám se na trojčátko a chtěl bych se zeptat, pelyněk jsem koupil v prášku extrakt z listů v poměru 10:1. Pokud je doporučená dávka jedna čajová lžička, znamená to že mám dávkovat pouze 1/10 čajové lžičky? To mi přijde málo, prozatím dávám tak 1/3 lžičky a zatím v pohodě.
Děkuji.

Na to nedovedu odpovědět bude záležet o jaké látce se bavíme, bylina obsahuje více synergicky působících látek a nepředpokládám že by takto byl tvořen i extrakt. Je to třeba jako kurkuma a kurkumin, zdánlivě stejné, ale funguje to jinak.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 11, 2018 10:03 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
[quote="Jarda":23wmcsom]Tak přemnožil to asi ne spíše vymlátil a mnohdy pak chvilku trvá než si to sedne zpět. Musíte brát v potaz že pokud nyní není kadění ideální, což sice nepíšete, ale předpokládám že není tak toxiny z pochcípaných šmejdů mohou kolovat v těle a další se tvoří z tuku který tělo pálí protože nejíte. Toho svinstva ve vlastním tuku může být obrovské množství, tělo sem odkládá mnoho svinstva které nedokáže momentálně zpracovat a když člověk začne hladovět vše se uvolní a dělá problém. Tělo vám říká že je potřeba jíst a vy mu patrně nedáváte dost. Mimo dostatečné jídlo bych nasadil asi klystýry a snažil se ten bordel dostat z těla ven, nebo práškové uhlí které je schopno toxiny navázat a vynést z organizmu.[/quote:23wmcsom]
Děkuji za odpověď. Mohl bych se ještě zeptat, kdy a kolik doplňovat Ca, Mg, Na a K když mám pocit že jsou rozhozené elektrolyty? Dávám vápník 500mg s večeří a chlorid hořcíku během dne, draslík nedoplňuji protože mám vařenou zeleninu, salát nebo nějaké ovoce a sodík pomocí himalájské soli - do vody nebodo jídla, denně tak 2g soli. Dávám třeba i trochu medu a soli do vody abych nějakou vodu zadržel, jsem pořád takový malátný, s těžkýma nohama a mám pocit na omdlení. Proto mě právě napadlo že elektrolyty nemusí být v normě. Kafe se snažím nepit´, myslim že by se to zhoršilo.

Jak často se dá užívat aktivní uhlí? Nebude to pak mít nějaké nežádoucí účinky - nízký příjem látek z potravy apod? Dával jsem ho cca 30minut před jídlem.

Je dobré klystýrovat v takovém stavu? Nebo se mám najíst, dát si hodně medu ať mají

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 12, 2018 7:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Mojzo":3oajl9fi]Děkuji za odpověď. Mohl bych se ještě zeptat, kdy a kolik doplňovat Ca, Mg, Na a K když mám pocit že jsou rozhozené elektrolyty? Dávám vápník 500mg s večeří a chlorid hořcíku během dne, draslík nedoplňuji protože mám vařenou zeleninu, salát nebo nějaké ovoce a sodík pomocí himalájské soli - do vody nebodo jídla, denně tak 2g soli. Dávám třeba i trochu medu a soli do vody abych nějakou vodu zadržel, jsem pořád takový malátný, s těžkýma nohama a mám pocit na omdlení. Proto mě právě napadlo že elektrolyty nemusí být v normě. Kafe se snažím nepit´, myslim že by se to zhoršilo.

Jak často se dá užívat aktivní uhlí? Nebude to pak mít nějaké nežádoucí účinky - nízký příjem látek z potravy apod? Dával jsem ho cca 30minut před jídlem.

Je dobré klystýrovat v takovém stavu? Nebo se mám najíst, dát si hodně medu ať mají

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 12, 2018 2:17 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Jarda píše:
To si musíte spočítat na nutriční kalkulačce coronometer.com čeho přijímáte málo a to pak dodávat, na pocity se to dělat nedá. Případně vlasová analýza, nebo kvalitní krevní rozbor, což je v místních podmínkách skoro utopie. Uhlí naprosto dle potřeby nijak se předávkovat nedá a obecně je vysoce bezpečné. Dávat ho před jídlem je asi blbost podle mě bych ho dával prostě na noc ať odvede bordel z těla a dobře se vám spí. Klystýry jsou dobré skoro vždy když není naprosto špičková defekace a ten dotaz na výplach nějak nechápu. Defekaci je potřeba seřídit na 3 x denně tak, aby vyšla formovaná kaštanově hnědá šiška, která prakticky nepáchne, nelepí se k záchodu a potopí se ve vodě, jinak je to prostě blbě a něco nefunguje dobře.

Děkuji. S tim výplachem jsem to myslel tak, že už jsem to zkoušel ale potom jsem byl hrozně malátný a unavený, jak kdyby hypoglykemie.

S tou defekací nevím, povede se to tak jednou denně, zkoušel jsem přidat vlákninu, tekutiny, hořčík, jod, chia nebo lněná semínka ale prostě nejde to. Jím jen 3x denně. S hořčíkem to částečně funguje, ale je to pak průjem a ne ten stav, který popisujete vy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 12, 2018 2:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Mojzo":k1polhz1]Děkuji. S tim výplachem jsem to myslel tak, že už jsem to zkoušel ale potom jsem byl hrozně malátný a unavený, jak kdyby hypoglykemie.

S tou defekací nevím, povede se to tak jednou denně, zkoušel jsem přidat vlákninu, tekutiny, hořčík, jod, chia nebo lněná semínka ale prostě nejde to. Jím jen 3x denně. S hořčíkem to částečně funguje, ale je to pak průjem a ne ten stav, který popisujete vy.[/quote:k1polhz1]
Stále netuším jaký výplach řešíme

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 15, 2018 12:38 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
[quote="Jarda":1vsamp0m]Stále netuším jaký výplach řešíme

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 15, 2018 1:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mojzo píše:
Myslel jsem výplach střev - po tom jsem měl ty stavy, zkoušel jsem dávat do nálevu heřmánkový čaj + himalájskou sůl nebo heřmánkový čaj a citron. Ten endiaron v lékárně neměli, zkusím objednat přes internet.

Pokud vezmete v potaz že ve střevě žije 1-1,5 kg různých breberek tak pochopitelně nějaká změna jejich vypláchnutím nastat musí. Je otázka jaká a jak se vše bude dál vyvíjet, tedy například prvotní nepříjemné reakce mohou být na uvolnění toxinů z depozitů v těle a po nějaké době si vše sedne. Klystýr udělaný opravdu poctivě skutečně stáhne do určité míry cukr a může tedy uvedený stav trochu generovat i když na to se dá zvyknout. Endiaron má tu výhodu že breberky přetřídí a nepotřebné celkem slušně vytlačí, což má na dobrou defekaci zásadní vliv.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 15, 2018 1:45 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Jarda píše:
Pokud vezmete v potaz že ve střevě žije 1-1,5 kg různých breberek tak pochopitelně nějaká změna jejich vypláchnutím nastat musí. Je otázka jaká a jak se vše bude dál vyvíjet, tedy například prvotní nepříjemné reakce mohou být na uvolnění toxinů z depozitů v těle a po nějaké době si vše sedne. Klystýr udělaný opravdu poctivě skutečně stáhne do určité míry cukr a může tedy uvedený stav trochu generovat i když na to se dá zvyknout. Endiaron má tu výhodu že breberky přetřídí a nepotřebné celkem slušně vytlačí, což má na dobrou defekaci zásadní vliv.

Děkuji. Užíváni endiaronu je v pohodě i když není průjem? Jak to prosím dávkovat? Moc díky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 15, 2018 3:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mojzo píše:
Děkuji. Užíváni endiaronu je v pohodě i když není průjem? Jak to prosím dávkovat? Moc díky

V zásadě nejde o nic problematického, je to střevní dezinfekce a stačí i braní podle návodu na krabičce i když většinou je lepší dávat 2-3 tabletky denně 10 dní, to je maximum které podle návodu na krabičce jako bezpečné vidí i medicína. Každopádně relativně bezpečné jsou i daleko vyšší dávky, ale pokud vám zabere toto dávkování není důvod ho jíst po hrstech.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 17, 2018 8:40 am 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Jarda píše:
V zásadě nejde o nic problematického, je to střevní dezinfekce a stačí i braní podle návodu na krabičce i když většinou je lepší dávat 2-3 tabletky denně 10 dní, to je maximum které podle návodu na krabičce jako bezpečné vidí i medicína. Každopádně relativně bezpečné jsou i daleko vyšší dávky, ale pokud vám zabere toto dávkování není důvod ho jíst po hrstech.

Děkuji za odpověď. Já dal napřed to aktivní uhlí na noc a včera ten endiaron, nemohl jsem ho napřed sehnat. Teď mě bolí v pravém boku, ale hodně dole, ne pod žebrem, hlavně když jsem na záchodě nebo smrkám, mohl by to být slepák. Mám brát endiaron dál?

Pokud je to slepák, čemu v jídle se mám určitě vyhnout a co naopak jíst, prosím?
Je dobré přidávat probiotika když je tenhle problém? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz