Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:52 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte zář 11, 2018 6:05 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
Pane kov, dám Vám jednu radu, nesnažte se být jako pacient chytřejší a poučovat bílé pláště, pošlou Vás zdvořile do prdele a závěry učiněné na základě publikovaných vědeckých studií klidně označí za zavádějící informace vyčtené na webu. Nebudou Vás brát vůbec vážně, protože sami s příčinou nemoci nepracují, natolik se dnes principiálně rozchází alternativa a medicína. Řadové lékaře nezajímají případové studie ani klinický výzkum, ale univerzitou vštípená a ministerstvem schválená (farmakomafií navržená) léčba. Oni nestojí o dialog ani nápovědu, i když se jim pacient rok od roku zhoršuje a pod jejich rukama umírá. Vše je o zisku, výrobě chronicky nemocných a jako bonus nevyplácení penzí.

Nemám potřebu přesvědčovat lapiduchy o něčem co je zřejmé a dávno prokázané a členové fóra si v mým příspěvcích mohou potřebné odkazy dohledat. Paradoxně, pokud byste napsal, že to chcete pro sebe, tak bych snadno přihodil i souvislost s lymfomem a rakovinou slinivky. Není to nic tajného, dosud stačí použít Google a do vyhledávacího hesla k chorobě dle znalostí a zkušeností přihodit konkrétního podezřelého šmejda a budete čubrnět.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř zář 12, 2018 10:16 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
kov píše:
Rád bych napsal do histologické laboratoře o informace k výše uvedenému. Můžete mi prosím dát odkaz na studii nebo nějaký solidní materiál kde to bylo zdokumentováno?

Mně to připadá, že nečtete příspěvky v tomto vláknu a tak jste na předchozích stránkách nezaznamenal detailní informace k výše uvedenému, které si zde spolu se zdravotníky a parazitology mohou dohledat i pracovníci histologických laboratoří, kteří se napříště již nechtějí podílet na zabíjení lidí. Bohužel, čím více lidí tento farmaceutický podvod prohlédne, tím větší bude tlak koupených státních orgánů na represi odčervovacích přípravků, po kterých zázračně mizí choroby jako u zvířat. Parazitární nákazy jsou klinicky a radiologicky neroznatelné od rakoviny.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon zář 17, 2018 9:30 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Vše, co máte načteno, je sice logické a použitelné, ale já bych se podíval na aminokyseliny, hlavně lecitin, karnitin a taurin, které vám klidně mohu i poslat a také nešetřit na omega 3 mastných kyselinách. Dědičnost je blbost, pouze děláte stejnou chybu a jak ji najdete, je po dědičnosti.

Pane Jardo, co je prosím pravdy na níže uvedeném. Týká se to carnitinu a lecitinu. Děkuji

Studie zveřejněné v roce 2013 naznačují, že vysoké hladiny TMAO v krvi jsou spojeny se zvýšeným rizikem závažných nežádoucích kardiovaskulárních příhod . [6] Koncentrace TMAO v krvi se zvyšuje po konzumaci potravin obsahujících karnitin [7] nebo lecithin [6], pokud bakterie, které převádějí tyto látky na TMAO, jsou přítomny ve střevě. [8] Vysoké koncentrace karnitinu se vyskytují u červeného masa, některých energetických nápojů a některých doplňků stravy ; lecitin se nalézá ve sóji, vejcích [8] jako přísadě v zpracovaných potravinách a prodává se jako výživový doplněk. Některé typy normálních střevních bakterií (např. Druhů Acinetobacter ) v lidském mikrobiómu převádějí dietní karnitin na TMAO. TMAO mění metabolismus cholesterolu ve střevech, v játrech a v stěnách artérií. V přítomnosti TMAO dochází k zvýšené depozici cholesterolu a ke snížení odběru cholesterolu z periferních buněk, jako jsou ty v stěnách arterií. [9]

Souvislost mezi kardiovaskulárními chorobami a TMAO je zpochybňována jinými výzkumníky [10], kteří jsou zaměstnanci společnosti Lonza, která prodává karnitin. [11] Clouatre et al. tvrdí, že zdroje cholinu a dietní L-karnitin nepřispívají k významnému zvýšení hladiny TMAO v krvi a že hlavní zdroj TMAO ve stravě je ryba. [12]

Dalším zdrojem TMAO je dietní fosfatidylcholin , opět prostřednictvím bakteriálního účinku ve střevě. Fosfatidylcholin je přítomen ve vysoké koncentraci ve vaječných žloutkách a některých masách.

Bylo navrženo, že TMAO se může podílet na regulaci arteriálního krevního tlaku a etiologie hypertenze [13] a trombózy (krevní sraženiny) při aterosklerotickém onemocnění. [14] Metaanalýza v roce 2017 ukázala, že vyšší cirkulační TMAO byla spojena s 23% vyšším rizikem kardiovaskulárních příhod a 55% vyšším rizikem úmrtnosti


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte zář 18, 2018 11:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Pane Jardo, co je prosím pravdy na níže uvedeném. Týká se to carnitinu a lecitinu. Děkuji

Studie zveřejněné v roce 2013 naznačují, že vysoké hladiny TMAO v krvi jsou spojeny se zvýšeným rizikem závažných nežádoucích kardiovaskulárních příhod . [6] Koncentrace TMAO v krvi se zvyšuje po konzumaci potravin obsahujících karnitin [7] nebo lecithin [6], pokud bakterie, které převádějí tyto látky na TMAO, jsou přítomny ve střevě. [8] Vysoké koncentrace karnitinu se vyskytují u červeného masa, některých energetických nápojů a některých doplňků stravy ; lecitin se nalézá ve sóji, vejcích [8] jako přísadě v zpracovaných potravinách a prodává se jako výživový doplněk. Některé typy normálních střevních bakterií (např. Druhů Acinetobacter ) v lidském mikrobiómu převádějí dietní karnitin na TMAO. TMAO mění metabolismus cholesterolu ve střevech, v játrech a v stěnách artérií. V přítomnosti TMAO dochází k zvýšené depozici cholesterolu a ke snížení odběru cholesterolu z periferních buněk, jako jsou ty v stěnách arterií. [9]

Souvislost mezi kardiovaskulárními chorobami a TMAO je zpochybňována jinými výzkumníky [10], kteří jsou zaměstnanci společnosti Lonza, která prodává karnitin. [11] Clouatre et al. tvrdí, že zdroje cholinu a dietní L-karnitin nepřispívají k významnému zvýšení hladiny TMAO v krvi a že hlavní zdroj TMAO ve stravě je ryba. [12]

Dalším zdrojem TMAO je dietní fosfatidylcholin , opět prostřednictvím bakteriálního účinku ve střevě. Fosfatidylcholin je přítomen ve vysoké koncentraci ve vaječných žloutkách a některých masách.

Bylo navrženo, že TMAO se může podílet na regulaci arteriálního krevního tlaku a etiologie hypertenze [13] a trombózy (krevní sraženiny) při aterosklerotickém onemocnění. [14] Metaanalýza v roce 2017 ukázala, že vyšší cirkulační TMAO byla spojena s 23% vyšším rizikem kardiovaskulárních příhod a 55% vyšším rizikem úmrtnosti

Nedovedu odpovědět, ale pokud vím tak konkrétně lecitin podle informací které zatím mám uvedené problémy spíše léčí než vyvolává, to bych musel patrně znát celý článek z něhož citujete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát říj 19, 2018 3:03 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2018 10:04 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den všem,

píši sem svůj první příspěvek, ráda bych se pana Jardy a ostatních zeptala na vaše názory. Mojí mamce (64) byla loni v zimě (2017) diagnostikována rakovina prsu, jedná se o agresivní typ (podle doktorů) a jednalo se myslím o 2B nebo C, teď nevím. Hlavní nádor byl na levém prsu blízko podpažních uzlin a měl 6 cm, plus k tomu jedna podklíčková metastázka asi 1 cm, nevím přesně. Podstoupila pouze jednu dávku chemoterapie (po které jí slezly rovné vlasy a narostly po čase kudrnaté), spíš proto že to bylo tak nějak automatické, nikdo z rodiny jsme o jiných způsobech léčby nic nevěděli, báli jsme se, byli tlačeni od doktorů (naplánování první chemoterapie než se člověk stihne po diagnóze rozkoukat) a rodina (hlavně její sestra a zkraje i já s bráchou, mamka žije sama bez partnera) ji tak trochu tlačila, spíš v dobré víře, že chemo pomůže. Pak už na druhou nešla.
Začala jíst sodu s javorovým sirupem (teď už nejí) a pít pampeliškový čaj, bylo toho málo, ale dělala to, co si byla schopna sama najít. Já byla prvně proti, aby to přerušovala, ale začala jsem hledat a našla stránky Chrise Warka (Chris Beat Cancer) - učím aj a tíhnu spíš k cizojazyčným zdrojům - což mě přesvědčilo, že si vybrala správnou cestu. Dala se okamžitě na živou stravu, velké dávky čerstvých zeleninových šťáv, sirnou patlaninu (Budwig protokol - teď už to nejí, Chris Wark zmiňoval, že to může být i risk - živočišný produkt a navíc ne v bio kvalitě) plus nějaké doplňky (kmínový olej, Vit D3 - zatím si tedy ještě nezjistila, jakou úroveň má v krvi a to ji k tomu honím už přes rok, Beta Glukany od Transfer Pointu, Laktobacily s půdními organismy, plus věci jako amla/indický angrešt, brusinky v prášku pro více antioxidantů, hořká jádra mandlí, .. no je toho víc, ale teď si nevzpomenu).
Ty doplňky tedy brala spíš nárazově, když je dostala třeba na Vánoce ode mě a od bráchy, sama je totiž v předčasném důchodu a to co dostane, to vše dá za nájem, jídlo, telefon a pod. Jakmile přešla na syrovou stravu, růst nádoru se okamžitě zastavil a držel se tak cca rok. Markery jí také začaly klesat, v podstatě jí řekli, že má hodnoty zdravého člověka (informace, kvůli které si myslím, že potom polevila v dodržování jídelníčku). Během té doby tedy občas přitlačila s nějakými těmi doplňky, ale nebrala je po celou dobu, to určitě ne, spíš tak 2 - 3 měsíce než jí došly a pak zase jen ta strava. Já jsem bohužel na mateřské už 4.rokem a taky jí nějak extra finančně pomáhat nemůžu.
Během toho roku také postupně polevila v odšťavňování, přidala si i nějaké to vařené, až mi přišlo že nakonec veškerou zeleninu více méně dusila, to si dala s pohankou a k tomu 2 listy salátu (její problém před diagnózou byl podle mě i špatná a hlavně jednotvárná strava - toust s máslem a marmeládou k snídani, brambory s brokolicí zapečené v troubě k obědu a mozzarella s rajčaty a kousek syrové brokolice plus kaiserka k večeři. Svačina sladká buchta, min.ovoce a zeleniny). Já jí vždy říkala to, co uváděl Chris v tom jeho programu - až 25 porcí ovoce a zeleniny denně, 2 obří saláty (z mnoha druhů čerstvé zeleniny) k večeři. Klíčky, bylinky, semínka, fermentované zelí, no moc jsem neuspěla, té čerstvé zeleniny bylo opravdu minimálně, možná si dala něco málo salátu do smoothie.
Zlom nastal ve chvíli, kdy se jí rozbil odšťavňovač a než se vůbec rozhoupala k tomu, aby si sedla k počítači a podívala se po novém, nebo si sehnala náhradní díl, no uběhly asi 2 měsíce a nádor o 2 cm narostl, takže teď má 8 cm (na výšku 5 a 3 cm tlustý) plus k tomu nová metastázka - tentokrát nad klíčkem. Mamka má hodně malá prsa, je celkově drobná, 50 kg (jako měla na střední) a když šla na kontrolu tady v Ústí, byl tam jiný doktor a ptal se, jestli nemá implantát. Nádor je těsně pod kůží a protože je tak velký, rozhodujeme se, co teď udělat a kvůli tomu i píšu.
Mamka by se ze všeho nejraději nádoru zbavila černou mastí, já se tomu začínám trošku věnovat, hledám odkazy, videa, vlastně i první video, které jsem před rokem a něco viděla na stránkách Chrise Warka bylo s Jessicou Richards, která si takto nádor odstranila. Našla jsem i rozhovor na britském rádiu s názvem "Salving the problem", kde mluví právě ona a ještě jeden člověk, který ji na sobě použil už 6x.

Odkaz zde:
https://www.ukhealthradio.com/blog/epis ... -richards/

Našla jsem i stránky, kde je video, jak si mast udělat, to také radil ten z toho rozhovoru v rádiu, že to je nejlepší způsob, než ji od někoho kupovat:
https://www.blacksalveaustralia.com/

Nemám ale žádné vedení, sama na sebe se spoléhat nemohu a s takhle velkým nádorem bych se toho asi trochu bála. Mast prý ničí v podstatě všechny další rakovinné buňky v těle, mnoho lidí si myslelo, že vyjde ven malý nádor a nakonec byl mnohem větší. Mamka už to má teď od bradavky až do podpaždí, nevím, s jakou ránou by skončila (vím, že se to pak má dobře hojit, ale pro mě je to stále jen teorie a velký risk). Kdyby to byl někdo, kdo s tím má zkušenosti, nebo by mě někdo dovedl nasměrovat na někoho jiného, třeba i v zahraničí, kdo by to mohl i třeba na dálku monitorovat, možná bychom do toho šly.

Druhou možností je podstoupit prvně hard core 30 denní detoxikační program doktora Schulze "The Incurables", založený v podstatě na pití vody, čajů a šťáv, do toho intenzivní očista střev, jater a dalších orgánů pomocí jeho tinktur a průplachů, intenzivní hydroterapie a zábaly a přidávání bylinných tinktur. Součástí tohoto programu je i výroba jakési pasty, která má nádor odstranit, složení bude asi trochu jiné než složení černé masti, odkaz na knihu s programem přikládám níže, možná už ji tu ale znáte. Nejsem si jistá, zda by mamka byla schopna takto intenzivní kůru podstoupit, hlavně by k tomu potřebovala doprovodnou osobu, některé kůry jsou dost intenzivní a je třeba asistence, což bych asi byla já, ale s dvěma malými dětmi doma se bojím, že bych to časově nezvládala. Pak je tu otázka, zda by mamka zvládla tu 30 denní hladovku při své postavě. Program taky stojí v přepočtu asi 8 tisíc a to není jisté, že bychom některé tinktury a byliny nemusely přikupovat (plus poštovné z USA). Na druhou stranu je velká pravděpodobnost, že by to nádor zmenšilo.

https://www.herbdoc.com/blog/book/there ... ses-30-day

Teď je to tedy tak, že se rozhodujeme, mamka přidala se šťávami, přidala hydroterapii (horká studená sprcha hlavně na postižené místo, občas horká koupel, co snese), suché kartáčování, hluboké dýchání, pije čaj Vilcacora (1 litr denně), který koupila v bylinkářství a až dopije, měla by začít brát Graviolu, buď ve formě čaje nebo kapsle (doporučila bylinkářka, aby se to střídalo a rakovina si na to nezvykla). Taky odebírám novinky od Chrise Warka a přidala i citrónovo-česnekový extrakt (díl citrónu, nakrájený najemno, stejný díl česneku, také najemno, k tomu dvojnásobné množství vody, rozmixovat dohladka a přecedit přes plátýnko, užívat po lžících. Bylo to zatím testováno na myších infikovaných buňkami rakoviny prsu a česnek spolu s citrónem měl obrovskou úspěšnost).
Ať se rozhodneme prvně pro černou mast nebo detox, i tak bychom rády přidaly ještě nějaké účinné doplňky, pokud by to nebylo moc drahé, bylo by to fajn. Už delší dobu se chystám na nějaký kurkumin, nevím ale jaký, prý se dá koupit i zde? Prý je účinnější s Boswelií nebo zázvorovým extraktem, nebo stačí ten piperin k tomu?

Budu moc ráda za všechny připomínky a názory, nebo i tipy na účinné doplňky, které bychom mohly přidat. Prostě cokoli vás napadne. Moc děkuji.

Míša K.


Naposledy upravil mish02 dne pát říj 19, 2018 5:39 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát říj 19, 2018 3:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
mish02 píše:
Dobrý den všem,

píši sem svůj první příspěvek, ráda bych se pana Jardy a ostatních zeptala na vaše názory. Mojí mamce (64) byla loni v zimě (2017) diagnostikována rakovina prsu, jedná se o agresivní typ (podle doktorů) a jednalo se myslím o 2B nebo C, teď nevím. Hlavní nádor byl na levém prsu blízko podpažních a měl 6 cm, plus k tomu jedna podklíčková metastázka asi 1 cm, nevím přesně. Podstoupila pouze jednu dávku chemoterapie (po které jí slezly rovné vlasy a narostly po čase kudrnaté), spíš proto že to bylo tak nějak automatické, nikdo z rodiny jsme o jiných způsobech léčby nic nevěděli, báli jsme se, byli tlačeni od doktorů (naplánování první chemoterapie než se člověk stihne rozkoukat po diagnóze) a rodina (hlavně její sestra, mamka žije sama) ji tak trochu tlačila, asi v dobré víře, že chemo pomůže. Pak už na druhou nešla.
Začala jíst sodu s javorovým sirupem (teď už nejí) a pít pampeliškový čaj, dělala to, co si byla schopna sama najít. Já byla prvně proti, aby to přerušovala, ale začala jsem hledat a našla stránky Chrise Warka (Chris Beat Cancer) - učím aj a tíhnu spíš k cizojazyčným zdrojům - což mě přesvědčilo, že si vybrala správnou cestu. Dala se okamžitě na živou stravu, velké dávky čerstvých zeleninových šťáv plus nějaké doplňky (kmínový olej, Vit D3 - zatím si tedy ještě nezjistila, jakou úroveň má v krvi a to ji k tomu honím už přes rok, Beta Glukany od Transfer Pointu, Laktobacily s půdními organismy, plus věci jako amla/indický angrešt, brusinky v prášku pro více antioxidantů, hořká jádra mandlí, .. no je toho víc, ale teď si nevzpomenu).
Ty doplňky tedy brala spíš nárazově, když je dostala třeba na Vánoce ode mě a od bráchy, sama je totiž v předčasném důchodu a to co dostane, to vše dá za nájem, jídlo, telefon a pod. Jakmile přešla na syrovou stravu, růst nádoru se okamžitě zastavil a držel se tak cca rok. Markery jí také začaly klesat, v podstatě jí řekli, že má hodnoty zdravého člověka (informace, kvůli které si myslím, že potom polevila v dodržování jídelníčku). Během té doby tedy občas přitlačila s nějakými těmi doplňky, ale nebrala je po celou dobu, to určitě ne, spíš tak 2 - 3 měsíce než jí došly a pak zase jen ta strava. Já jsem bohužel na mateřské už 4.rokem a taky jí nějak extra finančně pomáhat nemůžu.
Během toho roku také postupně polevila v odšťavňování, přidala si i nějaké to vařené, až mi přišlo že nakonec veškerou zeleninu více méně dusila, to si dala s pohankou a k tomu 2 listy salátu (její problém před diagnózou byl podle mě i špatná a hlavně jednotvárná strava - toust s máslem a marmeládou k snídani, brambory s brokolicí zapečené v troubě k obědu a mozzarella s rajčaty a kousek syrové brokolice plus kaiserka k večeři. Svačina sladká buchta, min.ovoce a zeleniny). Já jí vždy říkala to, co uváděl Chris v tom jeho programu - až 25 porcí ovoce a zeleniny denně, 2 obří saláty (z mnoha druhů čerstvé zeleniny) k večeři. Klíčky, bylinky, semínka, fermentované zelí, no moc jsem neuspěla, té čerstvé zeleniny bylo opravdu minimálně, možná si dala něco málo salátu do smoothie.
Zlom nastal ve chvíli, kdy se jí rozbil odšťavňovač a než se vůbec rozhoupala k tomu, aby si sedla k počítači a podívala se po novém, nebo si sehnala náhradní díl, no uběhly asi 2 měsíce a nádor o 2 cm narostl, teda teď má 8 cm plus k tomu nová metastázka - tentokrát nad klíčkem. Mamka má hodně malá prsa, je celkově drobná, 50 kg (jako měla na střední) a když šla na kontrolu tady v Ústí, byl tam jiný doktor a ptal se, jestli nemá implantát. Nádor je těsně pod kůží a protože je tak velký, rozhodujeme se, co teď udělat a kvůli tomu i píšu.
Mamka by se ze všeho nejraději nádoru zbavila černou mastí, já se tomu začínám trošku věnovat, hledám odkazy, videa, vlastně i první video, které jsem viděla na stránkách Chrise Warka bylo s Jessicou Richards, která si takto nádor odstranila. Našla jsem i rozhovor na britském rádiu s názvem "Salving the problem", kde mluví právě ona a ještě jeden člověk, který ji na sobě použil už 6x.

Odkaz zde:
https://www.ukhealthradio.com/blog/epis ... -richards/

Našla jsem i stránky, kde je video, jak si mast udělat, to také radil ten z toho rozhovoru v rádiu, že to je nejlepší způsob, než ji od někoho kupovat:
https://www.blacksalveaustralia.com/

Nemám ale žádné vedení, sama na sebe se spoléhat nemohu a s takhle velkým nádorem bych se toho asi trochu bála. Mast prý ničí v podstatě všechny další rakovinné buňky v těle, mnoho lidí si myslelo, že vyjde ven malý nádor a nakonec byl mnohem větší. Mamka už to má teď od bradavky až do podpaždí, nevím, s jakou ránou by skončila (vím, že se to pak má dobře hojit, ale pro mě je to stále jen teorie a velký risk). Kdyby to byl někdo, kdo s tím má zkušenosti, nebo by mě někdo dovedl nasměrovat na někoho jiného, třeba i v zahraničí, kdo by to mohl i třeba na dálku monitorovat, možná bychom do toho šly.

Druhou možností je podstoupit prvně hard core 30 denní detoxikační program doktora Schulze "The Incurables", založený v podstatě na pití vody, čajů a šťáv, do toho intenzivní očista střev, jater a dalších orgánů pomocí jeho tinktur a průplachů, intenzivní hydroterapie a zábaly a přidávání bylinných tinktur. Součástí tohoto programu je i výroba jakési pasty, která má nádor odstranit, složení bude asi trochu jiné než složení černé masti, odkaz na knihu s programem přikládám níže, možná už ji tu ale znáte. Nejsem si jistá, zda by mamka byla schopna takto intenzivní kůru podstoupit, hlavně by k tomu potřebovala doprovodnou osobu, některé kůry jsou dost intenzivní a je třeba asistence, což bych asi byla já, ale s dvěma malými dětmi doma se bojím, že bych to časově nezvládala. Pak je tu otázka, zda by mamka zvládla tu 30 denní hladovku při své postavě. Program taky stojí v přepočtu asi 8 tisíc a to není jisté, že bychom některé tinktury a byliny nemusely přikupovat (plus poštovné z USA). Na druhou stranu je velká pravděpodobnost, že by to nádor zmenšilo.

https://www.herbdoc.com/blog/book/there ... ses-30-day

Budu moc ráda za všechny připomínky a názory, nebo i tipy na účinné doplňky, které bychom mohly přidat, už delší dobu se chystám na nějaký kurkumin, nevím ale jaký, prý se dá koupit i zde? Prostě cokoli vás napadne. Moc děkuji.

Tak já nějak moc nechápu proč chcete aplikovat něco jiného než vám již fungovalo a pokud by byl trvalejší přístup ke stejnému postupu, patrně by již dnes nemusela ani nic řešit. Každopádně je podle mě nezbytně nutné zjistit zda jde o bujení vyvolané hormonálně tedy ve své podstatě estrogenní rakovinu a pak prostě jít na to přes srovnání hormonů, což mohla i nevědomky konat v té první etapě. Stejně ať se rozhodněte tak nebo tak nehledejte zázrak ty nejsou vše je o čištění těla a srovnání metabolického a hormonálního rozvratu, samotné odstranění jednoho nebo více ložisek nemá moc význam pokud je zachovám důvod proč to bujení nastalo. Uvedené postupy sice znám, ale přímou zkušenost nemám a nedovedu vás tedy odkázat na někoho, kdo to s kladným výsledkem absolvoval. Každopádně je potřeba využít jakákoliv cesta jak dostat z těla bordel nastřádaný za mnoho let což víceméně okamžitě ovlivní progresi stavu a pokud růst zastavíte máte v zásadě neomezené množství času na vlastní léčbu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát říj 19, 2018 5:56 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2018 10:04 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den, předem díky za odpověď, nemyslím to tak, že chceme aplikovat něco jiného, mamka na stravě zůstane, i na šťávách a pod., ale je tu trochu problém s doplňky, které jsou drahé. Zjistím ještě, jestli je to tedy rakovina estrogenního původu, to nevím. Potom si myslím, že je problém v tom, že ještě před zahájením její léčby vyrostl nádor do rozměru těch 6 cm, teď je ještě větší a hrozí, že při jakémkoli stresu nebo změny postupu, nebo kdyby v něčem trochu polevila, že se to rozjede a takhle velký nádor by mohl být brzy dvojnásobný a tvořit další metastáze, prostě že problém je v té velikosti. Proto se taky rozhodla ta Jessica Richards pro černou mast, nádor byl zapouzdžený, ale po 6 letech přišel větší stres a znovu začal být aktivní a bála se, co by mohl udělat. Jinak zůstala na té samé stravě, ale i tak to bylo riziko nechávat si ho dál v těle. Jinak si myslím, že očista by byla určitě dobrá tak jako tak, nevím ale moc kudy kam, krom toho detox programu za 8 tisíc, na který moc nemáme. Taky si říkám, že jinak, kdyby byl ten nádor venku, by byla pak už snad v pohodě, už kvůli těm markerům, které jsou v podstatě v hodnotách zdravého člověka. Mamku taky trochu demotivuje to, že se to zatím nikam nepohnulo - nádor se nikdy nezapouzdřil, vždy byla kůže u uzlin začervenalá, vždy tam v okolí něco pracovalo, a teď se to ještě o dost zhoršilo. Prostě přemýšlíme, co přidat, aby se to konečně pohnulo k uzdravení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob říj 20, 2018 9:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
mish02 píše:
Dobrý den, předem díky za odpověď, nemyslím to tak, že chceme aplikovat něco jiného, mamka na stravě zůstane, i na šťávách a pod., ale je tu trochu problém s doplňky, které jsou drahé. Zjistím ještě, jestli je to tedy rakovina estrogenního původu, to nevím. Potom si myslím, že je problém v tom, že ještě před zahájením její léčby vyrostl nádor do rozměru těch 6 cm, teď je ještě větší a hrozí, že při jakémkoli stresu nebo změny postupu, nebo kdyby v něčem trochu polevila, že se to rozjede a takhle velký nádor by mohl být brzy dvojnásobný a tvořit další metastáze, prostě že problém je v té velikosti. Proto se taky rozhodla ta Jessica Richards pro černou mast, nádor byl zapouzdžený, ale po 6 letech přišel větší stres a znovu začal být aktivní a bála se, co by mohl udělat. Jinak zůstala na té samé stravě, ale i tak to bylo riziko nechávat si ho dál v těle. Jinak si myslím, že očista by byla určitě dobrá tak jako tak, nevím ale moc kudy kam, krom toho detox programu za 8 tisíc, na který moc nemáme. Taky si říkám, že jinak, kdyby byl ten nádor venku, by byla pak už snad v pohodě, už kvůli těm markerům, které jsou v podstatě v hodnotách zdravého člověka. Mamku taky trochu demotivuje to, že se to zatím nikam nepohnulo - nádor se nikdy nezapouzdřil, vždy byla kůže u uzlin začervenalá, vždy tam v okolí něco pracovalo, a teď se to ještě o dost zhoršilo. Prostě přemýšlíme, co přidat, aby se to konečně pohnulo k uzdravení.

Základ je vědět co je spouštěč, pokud jsou to rozhozené hormony proč to budete řešit operací když ta to vyřešit nemůže. Pokud to hormony nejsou jde patrně o imunitní problém a pak je třeba zjistit co a jak s imunitou a pokusit se jí vybalancovat do funkčního stavu i na to jsou postupy. V každém případě pokud je ložisko těsně pod kůží může fungovat i pouhé přehřátí třeba biolampou, ta proniká až 7 cm do tkáně a pokud ložisko ohřejete nad mezní teplotu (tuším 40-42 stupňů) začne odumírat poměrně rychle na tom jsou založeny i některé medicínské postupy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob říj 20, 2018 10:55 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
Z těch medicínských postupů se zatím na myších úspěšně testují injekce antiparazitika pyrvinium pamoate do nádoru, což bych považoval za důležitou nápovědu, co se podílí na vzniku nádoru. Postupy vyvolání rakoviny byly demonstrovány již ve 20. letech minulého století. Narůstající oxidační stres a hormonální nerovnováha číní bujení ještě více aktivním. Černí pasažéři nebo náš vlastní buněčný symbiont se snaží zachránit, rovná se pomnožit a převzít kontrolu nad rozkymácenou lodí.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2018 3:38 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2018 10:04 pm
Příspěvky: 3
Ano, já si také myslím, že by bylo lepší začít od toho, proč nemoc propukla, tedy jak píšete úpravou hormonů/posílením inunuty a případným odstraněním parazitů, pokud by ale zároveň s tím fungovalo i to nahřívání hlavního ložiska biolampou, bylo by to super. Mamka právě před nedávnem přidala i tu hydroterapii (střídavá horká a studená sprcha, co nejvíce co snese po dobu asi jedné minuty, celkem 7x horká a 7x studená plus horká vana, co snese, aspoň 20 minut). Bylo by možné zavolat a domluvit s panem Jardou nějaký postup? Moc by nám to pomohlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2018 4:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
mish02 píše:
Ano, já si také myslím, že by bylo lepší začít od toho, proč nemoc propukla, tedy jak píšete úpravou hormonů/posílením inunuty a případným odstraněním parazitů, pokud by ale zároveň s tím fungovalo i to nahřívání hlavního ložiska biolampou, bylo by to super. Mamka právě před nedávnem přidala i tu hydroterapii (střídavá horká a studená sprcha, co nejvíce co snese po dobu asi jedné minuty, celkem 7x horká a 7x studená plus horká vana, co snese, aspoň 20 minut). Bylo by možné zavolat a domluvit s panem Jardou nějaký postup? Moc by nám to pomohlo.

Tak klidně zavolejte v tom není problém volá mě spousta lidí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv lis 08, 2018 5:51 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Na netu je hodne prikladu, kdy cerna mast pomohla. Psal jsem si se zenou, ktera tvrdila, ze ji mast z prsu vytahla nador. Koupili jsme knizku o cerne masti. Jeden lecitel mi popisoval priklady, jak u jinych klientu cerna mast zabrala- treba na krku. Takze jsme ji aplikovali na nador prsu. Mast byla na kuzi i dyl nez bylo doporuceno a jeste jsme ji vymenili za cerstvou. Cosi vypadlo ven, udelal se dulek, ktery se zahojil. Nador ale zustal na miste. Udelali jsme jeste dalsi pokus se stejnym vysledkem. Pak jsem zjistil, ze si lidi cernou masti likviduji i tzv materska znamenka, coz odporuje tvrzeni, ze reaguje pouze na rakovinove tkane. Aplikoval jsem ji na sve znamenko na brise. Mast jsem tam mel asi tyden, menil jsem ji za cerstvou. Znamenko bylo venku, ale viselo na stredu a nechtelo uplne vypadnout. Mast evidentne likvidovala zdravou kuzi kolem lip nez samotne znamenko. Nakonec jsem to vylozene utrhnul s naslednou castou desinfekci ranky a opatrnym dolecenim se to zacelilo. Mam tam slusnou jizvu. Muj osobni zaver je, ze cerna mast muze dobre fungovat na rakovinu kuze. Na rakovinu prsu tomu uz ale neverim. My ji aplikovali primo na bulku na kuzi a vysledek nepresvedcil. Komunikoval jsem mailem i s autorem knihy a vynalezcem masti, ale psal jen to co bylo v knize, nedokazal vysvetlit proc to nefunguje, nic dalsiho nemel a nakonec me odkazal na nejake komercni stranky. Nemyslim si, ze byste cernou masti mohli ublizit nebo neco pokazit, ale vytahnou nador veliky 8cm...? O tom pochybuji. Ta dira by musela byt obrovska. Ta mast by to prso musela sezrat temer cele.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv lis 08, 2018 9:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Na netu je hodne prikladu, kdy cerna mast pomohla. Psal jsem si se zenou, ktera tvrdila, ze ji mast z prsu vytahla nador. Koupili jsme knizku o cerne masti. Jeden lecitel mi popisoval priklady, jak u jinych klientu cerna mast zabrala- treba na krku. Takze jsme ji aplikovali na nador prsu. Mast byla na kuzi i dyl nez bylo doporuceno a jeste jsme ji vymenili za cerstvou. Cosi vypadlo ven, udelal se dulek, ktery se zahojil. Nador ale zustal na miste. Udelali jsme jeste dalsi pokus se stejnym vysledkem. Pak jsem zjistil, ze si lidi cernou masti likviduji i tzv materska znamenka, coz odporuje tvrzeni, ze reaguje pouze na rakovinove tkane. Aplikoval jsem ji na sve znamenko na brise. Mast jsem tam mel asi tyden, menil jsem ji za cerstvou. Znamenko bylo venku, ale viselo na stredu a nechtelo uplne vypadnout. Mast evidentne likvidovala zdravou kuzi kolem lip nez samotne znamenko. Nakonec jsem to vylozene utrhnul s naslednou castou desinfekci ranky a opatrnym dolecenim se to zacelilo. Mam tam slusnou jizvu. Muj osobni zaver je, ze cerna mast muze dobre fungovat na rakovinu kuze. Na rakovinu prsu tomu uz ale neverim. My ji aplikovali primo na bulku na kuzi a vysledek nepresvedcil. Komunikoval jsem mailem i s autorem knihy a vynalezcem masti, ale psal jen to co bylo v knize, nedokazal vysvetlit proc to nefunguje, nic dalsiho nemel a nakonec me odkazal na nejake komercni stranky. Nemyslim si, ze byste cernou masti mohli ublizit nebo neco pokazit, ale vytahnou nador veliky 8cm...? O tom pochybuji. Ta dira by musela byt obrovska. Ta mast by to prso musela sezrat temer cele.

Super příspěvek, myslím že jde o opravdu hodnotnou zkušenost a pokud jste navíc podstoupil i tak dokonalé zmapování možností není téměř co dodat. Ono na pokožce není zase tak složité něco zlikvidovat na takové věci je postupů více a nemusí jít pouze o zmíněnou černou mast, ale větší ložisko hlouběji ve tkáni tímto postupem asi půjde zdolat dosti obtížně tam bych spíše vsadil na hluboké přehřátí. Pokud vím tak v Německu dělají i nějaký postup vymyšlený v Japonsku, kdy se přímo do nádoru zavede tepelný zářič a nádor se přehřeje nad únosnou mez samodestrukce ovšem jeden nádor stojí tuším 16000 EUR, což není cena zrovna lidová a navíc se tím neřeší podstata problému pouze se šetrně odstraní důsledek. Je to vlastně méně účinné a dražší než devitalizace kterou zde uvedl na svět náš člověk, český chirurg Karel Fortýn, ale bylo mu již za života bráněno ji praktikovat a byl cíleně dehonestován, nicméně jde podle všeho o dobrou a funkční metodu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv lis 08, 2018 12:37 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
Zkuste použít penetraci, černou mast nabízejí i s DMSO. U jednoho výrobce jsem viděl i návod na vnitřní užívání skutečně malého množství (snad velikosti hrášku), což i tak může být docela síla, pokud bloodroot podobně jako kokcidiostatika nekrotizuje napadenou tkáň a zmnožené přívodní cévy. Alkaloidy jsou mimořádně silné rostlinné jedy (přírodní pesticidy), tak jako u nás ohlašují příchod jara sněženky, v Kanadě se dere ze země Sanguinaria canadensis. Z našeho pohledu nejsilnější z nich a pro nás ještě použitelné jsou akaricidní a antihelmintické, to je moje odpověď na chemické práškování a takové rostlinné výtažky rozebereme jako zlatý hřeb někdy příště, neb člověk je tady jen tak dlouho, jak dokáže odolávat patogenům a parazitům. No a nemusíme chodit daleko, vyléčit raka proto umí i čerstvá bramborová šťáva z klíčících hlíz (solanin a chakonin) a někomu zase nedělají dobře rajčata (tomatin). A proč si myslíte, že léčí šťáva z celé karotky (falkarinol) a okurky (kukurbitacin)?

https://naturespoisons.com/2018/03/05/bloodroot-sanguinaria-canadensis-black-salve/
https://21stoleti.cz/2005/05/07/svet-smrticich-rostlin/
http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zajimavosti/salatove-okurky-jsou-zazracne-prekvapi-vas-na-co-vsechno-se-daji-pouzit.html

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon lis 12, 2018 9:58 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
krasnagadgetka píše:
Pane Jardo, co je prosím pravdy na níže uvedeném. Týká se to carnitinu a lecitinu. Děkuji

Studie zveřejněné v roce 2013 naznačují, že vysoké hladiny TMAO v krvi jsou spojeny se zvýšeným rizikem závažných nežádoucích kardiovaskulárních příhod . [6] Koncentrace TMAO v krvi se zvyšuje po konzumaci potravin obsahujících karnitin [7] nebo lecithin [6], pokud bakterie, které převádějí tyto látky na TMAO, jsou přítomny ve střevě. [8] Vysoké koncentrace karnitinu se vyskytují u červeného masa, některých energetických nápojů a některých doplňků stravy ; lecitin se nalézá ve sóji, vejcích [8] jako přísadě v zpracovaných potravinách a prodává se jako výživový doplněk. Některé typy normálních střevních bakterií (např. Druhů Acinetobacter ) v lidském mikrobiómu převádějí dietní karnitin na TMAO. TMAO mění metabolismus cholesterolu ve střevech, v játrech a v stěnách artérií. V přítomnosti TMAO dochází k zvýšené depozici cholesterolu a ke snížení odběru cholesterolu z periferních buněk, jako jsou ty v stěnách arterií. [9]

Souvislost mezi kardiovaskulárními chorobami a TMAO je zpochybňována jinými výzkumníky [10], kteří jsou zaměstnanci společnosti Lonza, která prodává karnitin. [11] Clouatre et al. tvrdí, že zdroje cholinu a dietní L-karnitin nepřispívají k významnému zvýšení hladiny TMAO v krvi a že hlavní zdroj TMAO ve stravě je ryba. [12]

Dalším zdrojem TMAO je dietní fosfatidylcholin , opět prostřednictvím bakteriálního účinku ve střevě. Fosfatidylcholin je přítomen ve vysoké koncentraci ve vaječných žloutkách a některých masách.

Bylo navrženo, že TMAO se může podílet na regulaci arteriálního krevního tlaku a etiologie hypertenze [13] a trombózy (krevní sraženiny) při aterosklerotickém onemocnění. [14] Metaanalýza v roce 2017 ukázala, že vyšší cirkulační TMAO byla spojena s 23% vyšším rizikem kardiovaskulárních příhod a 55% vyšším rizikem úmrtnosti
Nedovedu odpovědět, ale pokud vím tak konkrétně lecitin podle informací které zatím mám uvedené problémy spíše léčí než vyvolává, to bych musel patrně znát celý článek z něhož citujete.

Myslím, že jsem to našla zde https://en.wikipedia.org/wiki/Trimethylamine_N-oxide.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz