Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 17, 2018 11:20 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
ZDENINA píše:
Ondrejk píše:
A doporučil byste nějakou literaturu, kterou by bylo dobré načíst? Díky
To by mně taky zajímalo.

Je toho plny internet, plny youtube. Knihy to budu len zahranicne, neviem vsak ktore.
NASA DOSTAVA 50 MILIONOV DOLAROV DENNE...
A "stratila" (NASA) 50 rocne technologie, takze sa nevedia dostat na Mesiac... Toto vam nestaci ???
Pred 50 rokmi ked pocitac bol velky ako skrina, sa tam dostat "vedeli", hned niekolko krat. A dnes, ked najdrahsi mini mobilny telefon je 10000x vykonnejsi ako vtedajsi pocitac velkosti skrine, sa tam dostat nevedia... Kazdemu kto viac pouziva sedliacky/selsky rozum nez VIERU je jasne, ze cela NASA je PODVOD... Mimochodom, v dobe dnesnych technologii, ked filmy s tematikou vesmiru su uz tak dobre natocene (rozumej - super pocitacove animacie), tak uz by som im neuveril, ani kebyze na Mesiac akoze leteli vcera... To nie je verna animacia pralesa a zvierat v nom, riek, vodopadov, ze by si dobre oko vsimlo (hlavne na fullHD alebo 4K televizore) co je pocitacova animalcia a co je realita... To je poondiaty Mesiac, ktory dnes verne graficky z kazdeho uhlu a vzdialenosti, pohyb po jeho povrchu, atd zhotovi akykolvek nadpriemerny 3D grafik...
Ale o tejto teme tu pisat nebudem...absolutne to sem nepatri - do tohto topicu.
Howgh

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 17, 2018 9:22 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
JednorazovyNICK píše:
Je toho plny internet, plny youtube. Knihy to budu len zahranicne, neviem vsak ktore.
NASA DOSTAVA 50 MILIONOV DOLAROV DENNE...
A "stratila" (NASA) 50 rocne technologie, takze sa nevedia dostat na Mesiac... Toto vam nestaci ???
Pred 50 rokmi ked pocitac bol velky ako skrina, sa tam dostat "vedeli", hned niekolko krat. A dnes, ked najdrahsi mini mobilny telefon je 10000x vykonnejsi ako vtedajsi pocitac velkosti skrine, sa tam dostat nevedia... Kazdemu kto viac pouziva sedliacky/selsky rozum nez VIERU je jasne, ze cela NASA je PODVOD... Mimochodom, v dobe dnesnych technologii, ked filmy s tematikou vesmiru su uz tak dobre natocene (rozumej - super pocitacove animacie), tak uz by som im neuveril, ani kebyze na Mesiac akoze leteli vcera... To nie je verna animacia pralesa a zvierat v nom, riek, vodopadov, ze by si dobre oko vsimlo (hlavne na fullHD alebo 4K televizore) co je pocitacova animalcia a co je realita... To je poondiaty Mesiac, ktory dnes verne graficky z kazdeho uhlu a vzdialenosti, pohyb po jeho povrchu, atd zhotovi akykolvek nadpriemerny 3D grafik...
Ale o tejto teme tu pisat nebudem...absolutne to sem nepatri - do tohto topicu.
Howgh

Označit sovětský(ruský) kosmický program za podvod ,no nevím.Něumyvakin je dle mého velká kapacita.Mít v hlavě jen polovinu jeho znalostí o medicíně,tak je mi hej.Zkuste si něco o něm najít.Mám i plno stažených knih v angličtině,čtu i materiály v němčině.Tam je taky dost youtubek a servrů.Jestli amicí přistáli na Měsíci nebo ne,sama tomu nevěřím,zde nebudem rozebírat.Ale Rusové mají plno zajímavých materiálů o zdravía alter.med.Dost z toho čerpám.Nevím ,proč si myslíte,že u nás nevychází kvalitní literatura.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 17, 2018 10:02 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
ZDENINA píše:
Označit sovětský(ruský) kosmický program za podvod ,no nevím.Něumyvakin je dle mého velká kapacita.Mít v hlavě jen polovinu jeho znalostí o medicíně,tak je mi hej.Zkuste si něco o něm najít.Mám i plno stažených knih v angličtině,čtu i materiály v němčině.Tam je taky dost youtubek a servrů.Jestli amicí přistáli na Měsíci nebo ne,sama tomu nevěřím,zde nebudem rozebírat.Ale Rusové mají plno zajímavých materiálů o zdravía alter.med.Dost z toho čerpám.Nevím ,proč si myslíte,že u nás nevychází kvalitní literatura.

A prečo rusi neletia na Mesiac aj "dnes" ? \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" ... lebo tiež tam neboli...
Never rozprávkam o lietaní na Mesiac, o sondách na Marse, atď... sú to proste bludy.
Ale blud je aj to, že nad nami je "Boh" ktorý stvoril Evu z Adamovho rebra, spolu zjedli jablko poznania, a že sme smilníci, hriešnici, a po smrti je buď nebo alebo peklo.
Vieš koľko "rozprávok" je na svete ?
(Pán Jarda, prepáčte za totálny offtopic, už ho nebudem rozpitvávať)

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob srp 18, 2018 7:55 am 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
JednorazovyNICK píše:
A prečo rusi neletia na Mesiac aj "dnes" ? \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" ... lebo tiež tam neboli...
Never rozprávkam o lietaní na Mesiac, o sondách na Marse, atď... sú to proste bludy.
Ale blud je aj to, že nad nami je "Boh" ktorý stvoril Evu z Adamovho rebra, spolu zjedli jablko poznania, a že sme smilníci, hriešnici, a po smrti je buď nebo alebo peklo.
Vieš koľko "rozprávok" je na svete ?
(Pán Jarda, prepáčte za totálny offtopic, už ho nebudem rozpitvávať)

Ten kosmický výzkum je hlavně o vývoji kosmic.zbraní.Ale to sem opravdu nepatří.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob srp 18, 2018 8:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ZDENINA píše:
Ten kosmický výzkum je hlavně o vývoji kosmic.zbraní.Ale to sem opravdu nepatří.

Tak jistě, ale zase jak chcete šířit "demokratickou" pravdu a lásku když na to oponenti nereagují správně, přeci stejně jako dříve církev svatá ohněm a mečem. Nyní to je pouze trochu sofistikovanější, ale základní myšlenka je stále stejná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte srp 21, 2018 1:12 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Ahojte, mam otazku.
Asi rok som si nerobil ocistu pecene, je nacase sa do toho znova pustit a spravit si aspon 3 rocne (citr. stava + olivovy olej + siran horecnaty...)
Teraz si vsak (dnesnym dnom) robim prvy krat ocistu asi bunkoveho charakteru, tuto (citujem pana Jardu) : ".[i:27e23fng]..Silymarin bych dával jinak, prostě intenzivní kůru na 21 dní 3x za den dvě tablety 140 mg a pak 21 dní pauza a takto to lze zopakovat i několikrát. V té pauze pít čaj chanca piedra a užívat schizandru čínskou vše

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte srp 21, 2018 3:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="JednorazovyNICK":1o6khasc]Ahojte, mam otazku.
Asi rok som si nerobil ocistu pecene, je nacase sa do toho znova pustit a spravit si aspon 3 rocne (citr. stava + olivovy olej + siran horecnaty...)
Teraz si vsak (dnesnym dnom) robim prvy krat ocistu asi bunkoveho charakteru, tuto (citujem pana Jardu) : ".[i:1o6khasc]..Silymarin bych dával jinak, prostě intenzivní kůru na 21 dní 3x za den dvě tablety 140 mg a pak 21 dní pauza a takto to lze zopakovat i několikrát. V té pauze pít čaj chanca piedra a užívat schizandru čínskou vše

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř zář 12, 2018 5:48 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Dobrý den,za posledních deset měsíců jsem prodělala 14 očist jater olejem šťávou.Desátá byla nejsilnější, ale pořád mi z těch jater dost odchází.Jedná se opravdu o cholester.kousky(plavou).Střeva jsou čistá, několik klystýru a několik malých urinových před čištěním.Den předem málo lehkého jídla bez tuku a v den čištění asi jen 2 hrušky.Četla jsem,že viditelné cholest.kousky se v játrech a žlučníku tvoří asi 8 let,takže se

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř zář 12, 2018 6:14 pm 
Online

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
Na škrundající potvory, jež mají rády sladké, si tady lze dohledat recept s koňakem a ricinovým olejem, případně se místo koňaku dá použít terpentýn. Při použití oxidantů H2O2 a CDS2 je třeba počítat s tím, že činností veltřelců je snížena tvorba glutathionu v játrech a dochází k předčasnému šedivění.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř zář 12, 2018 7:06 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
[quote="Alopat":23e13jqy]Na škrundající potvory, jež mají rády sladké, si tady lze dohledat recept s koňakem a ricinovým olejem, případně se místo koňaku dá použít terpentýn. Při použití oxidantů H2O2 a CDS2 je třeba počítat s tím, že činností veltřelců je snížena tvorba glutathionu v játrech a dochází k předčasnému šedivění.[/quote:23e13jqy]
Děkuji za rychlou odpověď.S tím šedivěním jste mi dost vylekal..Bojuji proti šedivění derivací s gelovými polštářky,které nosím doma aspoň po dobu 2-3 hod denně.O tom receptu s ric.olejem a koňakem vím,ale protože je potřeba asi 80 ml ric.oleje měla jsem strach ,aby mně to něco neudělalo když to vypiji.
Takže ,když jsou

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte zář 25, 2018 9:29 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2018 7:59 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den
Rok a půl mám tupou bolest na pravo od pupku.Na Ct zjištěny hemangiomy jater ,největší měl 4x4x4cm plus nějaké menší do centimetru a polypy ve žlučníku.
Od té doby jím hodně zeleniny ,ovoce ,trochu i oříšků ,semínek a mléčných výrobků,žádný alkohol.
10 měsíců nejím maso ,pečivo ,denně piju 1litr ovocné a 1litr zeleninové šťávy doma vyrobené,plus 2 litry citronády . Chodím každý půl rok na kontrolní sono jater. Na poslední kontrole progrese v počtu i velikosti hemangiomů.Ten největší má nyní 5x5x4cm. Je vhodná pro mě očista jater pomocí grepové šťávy a olivového oleje? Mám za sebou desítky urinových klystýrů ale ne vždy povedených,nyní ve frekvenci 1x týdně. Věk 40 let ,174cm výška ,nyní 68kg váha.Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte zář 25, 2018 9:36 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
radis píše:
Dobrý den
Od té doby jím hodně zeleniny ,ovoce ,trochu i oříšků ,semínek a mléčných výrobků,žádný alkohol.
10 měsíců nejím maso ,pečivo ,denně piju 1litr ovocné a 1litr zeleninové šťávy doma vyrobené,plus 2 litry citronády

Jen k zamyšlení: Máte zajištěný zdroj vitamínu B12 a zinku a dalších věcí, které člověk získává primárně z masa a které vegetariánům chybí?
1 litr ovocné šťávy bude asi pěkná nálož sacharidů - pokud nesportujete, koho/co si tím asi vykrmujete?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř zář 26, 2018 8:27 am 
Online

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
I když se domnívám, že nejí přílohy, tak jste správně kladenou otázkou trefil hřebík na hlavíčku, dokonce je zdokumentováno, co za vetřelce stojícího za v tomto případě vnitřními hemangiomy vykrmuje. Umí to vlézt do oka i do kůže a v podstatě má štěstí, když se ve stejném prostředí bude pohybovat starší člověk, tak hrozí místo benigního nádoru maligní. Vzhledem k tomu, že se lidé z nějakého vyššího zájmu neodčervují, tak má smůlu a bude se léčit do konce života na související choroby. Pečlivě se dbá, aby účinné preparáty na původce většiny chorob u nás nebyly registrovány a když tak pouze pro koně. Kromě její rodiny na tom vydělají všichni ve vysoce ziskovém zdravotnickém průmyslu a přilehlých oblastech. Že pozdravuji všechen personál, co s paní měsíce a roky laškoval. Nepochybuji o tom, že použijí veškerou svou inteligenci a výmluvy na to, aby si paní udrželi jako stálého klienta. Bůh s námi a vše zlé pryč.

https://www.pubfacts.com/detail/28470813/Visceral-larva-migrans-due-to-Toxocara-canis-in-a-9-year-old-boy-mimicking-hepatic-hemangiomas
https://www.researchgate.net/publication/5953453_Vasoproliferative_tumors_of_the_retina_secondary_to_ocular_toxocariasis
https://www.hblahova.com/single-post/2017/08/02/Proc-se-nenajdou

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne sob říj 13, 2018 3:00 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř zář 26, 2018 12:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
radis píše:
Dobrý den
Rok a půl mám tupou bolest na pravo od pupku.Na Ct zjištěny hemangiomy jater ,největší měl 4x4x4cm plus nějaké menší do centimetru a polypy ve žlučníku.
Od té doby jím hodně zeleniny ,ovoce ,trochu i oříšků ,semínek a mléčných výrobků,žádný alkohol.
10 měsíců nejím maso ,pečivo ,denně piju 1litr ovocné a 1litr zeleninové šťávy doma vyrobené,plus 2 litry citronády . Chodím každý půl rok na kontrolní sono jater. Na poslední kontrole progrese v počtu i velikosti hemangiomů.Ten největší má nyní 5x5x4cm. Je vhodná pro mě očista jater pomocí grepové šťávy a olivového oleje? Mám za sebou desítky urinových klystýrů ale ne vždy povedených,nyní ve frekvenci 1x týdně. Věk 40 let ,174cm výška ,nyní 68kg váha.Děkuji za odpověď.

Tak dostal jste dvě velice smysluplné odpovědi tedy za mě jako první by bylo zjistit si na nutriční kalkulačce cronometer.com jak jsem na tom s příjmem nutrientů a asi bych nasadil nějaké protiparazitární postupy. Očista jater může představovat problém v případě že takto velký hemamgiom praskne to by byl asi dost problém. Nedovedu posoudit kde je máte a jak moc na ně bude působit ten tlak po vypití oleje. Každopádně lze dělat zpočátku menší očisty, což jsem zde také popisoval, nebo minimálně aplikovat silymarin, to jsem také popisoval a bral bych 6x140 mg denně po dobu 21 dní pak stejná pauza a stále dokola. Přestávky lze vyplnit schizandrou čínskou, nebo je dobrý čaj chanca piedra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv říj 04, 2018 10:16 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2018 7:59 pm
Příspěvky: 1
Díky za reakce
Tak ten větší hemangiom je v levém laloku a ty menší echogenity jsou v laloku pravém. Až do minulého měsíce jsem dlouhodobě užíval bylinu chandra piedra v tobolkách 2x denně 500mg a před tím dlouhodobě Hepadrink . Nyní jsem tedy několik dní zapisoval stravu do cronometru. Měli jste pravdu ,měl jsem hodně sacharidů ,málo tuků a bílkovin ,nízké hodnoty vápníku ,zinku ,žádná B12. Hodnoty denního příjmu vitamínu A byly na 4000%! Přestal jsem pít ovocné šťávy ,omezil i ty zeleninové ale zeleninu zachoval v plné míře ,na druhou stranu přidal tvaroh a domácí vajíčka. Tupá bolest vedle pupku mírně ustoupila . Na parazity zkusím trojčátko a na

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Alopat a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz