Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:08 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte pro 05, 2017 8:34 pm 
Offline

Registrován: úte zář 26, 2017 7:22 am
Příspěvky: 17
máte někdo zkušenosti, názory, poznatky, doporučení ....

děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 05, 2017 9:30 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
outdoor píše:
máte někdo zkušenosti, názory, poznatky, doporučení ....

děkuji

Kámoška, stálo jí to hrozný prachy a bylo to na nic.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 05, 2017 10:37 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
Somavedic je podvod od začátku až do konce a přeji vám hodně štěstí v rozjímání, utrácení peněz, v užívání bezcenné věci, v nastalém rozčarování. Budu rád, když se na konci procesu nebudete vztekat a nebudete zlí/á.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 06, 2017 9:57 am 
Offline

Registrován: úte zář 26, 2017 7:22 am
Příspěvky: 17
ctihodnymuz píše:
Somavedic je podvod od začátku až do konce a přeji vám hodně štěstí v rozjímání, utrácení peněz, v užívání bezcenné věci, v nastalém rozčarování. Budu rád, když se na konci procesu nebudete vztekat a nebudete zlí/á.

já nic nekupuji, nepořizuji...osobně jsem hodně opatrnej, než pustím nějakou korunu to chvilku trvá...natož v řádu tří nul

jen se tak ptám, nějak to ke mně dorazilo a byl bych rád za další názory pro vlastní přehled...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 06, 2017 11:05 am 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Já bych řekla, že je to moc hezká dekorace, obzvlášť se mi líbí ten uranový. Víc jak 500 Kč bych za to ale nedala \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 07, 2017 6:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
outdoor píše:
máte někdo zkušenosti, názory, poznatky, doporučení ....

děkuji

Uvedený přístroj zde mám a testuji již nějakou dobu a řeknu na rovinu že závěry diskutabilní. První den jak jsem to pustil mě silně vadilo že to svítí jako na pouti a to vyloženě nesnáším tedy jsem ho ihned nacpal do krabičky aby to nesvítilo. Zajímavé bylo že skoro ihned přišel Mates-jorkšír, lehl si k té krabičce a dal si na ní hlavičku. To mě skoro přesvědčilo že to opravdu maká protože Mates není žádný blbec je to pan Pes a je neskutečně chytrej. Nicméně na sobě žádné pocity nepozoruji a nikdo jiný z rodiny také nic nevnímá. Mates si tam již lehat nechodí, ale vždy když může si jde krabičku alespoň očuchat a zájem o ní má stále, tedy on asi něco vnímá, ale co to nedovedu vyhodnotit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 05, 2018 12:04 pm 
Offline

Registrován: pon úno 16, 2015 2:48 pm
Příspěvky: 3
Díky Jardo za recenzi. Jsem rád, že zrovna vy tento přístroj vlastníte a zároveň se podělíte o názor. \":D\" Co teď , po pár měsících od vaší recenze je nějaká změna? Děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 05, 2018 12:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
kintarooo píše:
Díky Jardo za recenzi. Jsem rád, že zrovna vy tento přístroj vlastníte a zároveň se podělíte o názor. \":D\" Co teď , po pár měsících od vaší recenze je nějaká změna? Děkuji za odpověď

Tak je to zapnuté stále, ale opravdu nedovedu nějak smysluplně vyhodnotit, zda přístroj něco pozitivního dělá, nebo ne. Mates k tomu stále chodí, zájem nijak neztratil, ale zase na druhou stranu jeho zájem ani nijak nestoupá tedy zatím bez závěru.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 05, 2018 12:29 pm 
Offline

Registrován: pon úno 16, 2015 2:48 pm
Příspěvky: 3
děkuji moc za rychlou reakci \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 05, 2018 7:47 pm 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 6:37 pm
Příspěvky: 27
Pan Jarda nemůže cítit změnu, protože je v pohodě a zdravý \":D\" , taky si to chci koupit, já na to věřím - frekvence, plazmy apod. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 06, 2018 3:00 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Taky jsem o přístroji jednu dobu uvažoval, ale od spolehlivého zdroje mám, že to opravdu funguje, ale nanejvýš 5 let, že pak se "vybije".


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2022 12:14 pm 
Offline

Registrován: úte zář 26, 2017 7:22 am
Příspěvky: 17
po nějaké době...
máte někdo další zkušenosti?

dva lidí, co tam mají, tak to dost chválí, ale nevím, zda občas nemají zkreslené představy...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2022 10:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
outdoor píše:
po nějaké době...
máte někdo další zkušenosti?

dva lidí, co tam mají, tak to dost chválí, ale nevím, zda občas nemají zkreslené představy...

Z pohledu zkušeností se mnoho na mé straně nezměnilo, přístroj je stále zapnutý a na původním místě. Mates je už starej pán má 14 let tedy jeho zájem není tak intenzivní jak dříve, ale jak může chodí si krabičku se zařízením očuchat a chvilku se vždy pohybuje v její blízkosti. Je vidět že ho i po tolika letech stále přitahuje, ale čím a jak netuším a reakce nikoho jiného jsem nezaznamenal. Dokonce ani náš mladší pes buldoček Bohouš i když je v místnosti kde je krabička s přístrojem umístěna nevykazuje žádný zájem a nikdy ho ani nenapadlo přístroj v krabičce nějak zkoumat, evidentně ho vůbec nezajímá. To ovšem nelze hodnotit jako důkaz nefunkčnosti protože Bohouše kromě žrádla a ničení manželčiných růží nezajímá skoro nic.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2022 9:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Mnohých stálych členov svojou odpoveďou zrejme zaskočím \":roll:\" - mám niekoľko rokov zapnutý non-stop SOMATEX HARMONIE. Vplyv na zdravie a psychiku neviem posúdiť, keďže obe sú multifaktoriálna záležitosť (a nie lineárna t.j. neplatí, že X spôsobuje Y a to zase spôsobuje Z ap). Ak by som mal hlboko do peňaženky (stálo to cca 300 ojro), tak to samozrejme neriešim - práve preto, že mám hlboko do peňaženky, že. Odporúčil mi to kamarát, ktorého priateľke sa spustili po akupunktúre záchvaty (niečo ako epileptické - triasla sa ako šamani v tranze - predtým nemala žiadne problémy). Nič jej nepomohlo (zo zúfalstva začala ruminovať nad samovraždou) a až Somatex jej "pomohol". Dávam do "", lebo len Boh vie, čo jej v skutočnosti pomohlo.. Kamarát kúpil do domu niekoľko, potom to chceli jeho kamaráti, neskôr blízka rodina. Možno je to podvod a funguje to na placebo efekte - who cares - proste to mám doma dlhodobo zapnuté. A who knows, "čo by bolo, keby bolo" - "keby" totiž neexistuje t.j. neviem posúdiť, čo by bolo, keby som to nemal. Možno by sa nestalo nič a možno by bolo všetko inak. Inak stala sa jedna zvláštna vec, ktorú logicky neviem vysvetliť - a odvtedy občas bliká jedna LEDka - tak si vnútorne nahováram, že prístroj maká, lebo sa niečo zhoršuje \":D\". Proste je to aj o psychike a btw. placebo je vedecky overený prostriedok. Btw2. ten kamarát s priateľkou absolvovali všetky vyšetrenia, ktoré sa dali realizovať a lekári nič nenašli (všetko v norme) Potom skúšali liečiteľov tu na SVK a nikto jej nevedel pomôcť. Kamarát je skôr pragmatik a na tieto veci zásadne neverí, ale medzi štyrmi očami mi povedal, ze "vôbec na podobné veci neverí a myslí si, že je to blbosť - lenže ono to nejako funguje".

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Naposledy upravil neti dne úte črc 05, 2022 10:14 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2022 10:12 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Orgonity mam, kupil som si to asi 10 rokov dozadu, tak uz to nevyhodim. Tiez neviem posudit, ci to nieco zlepsilo. Clovek nikdy nevie. V kazdom pripade si hovorim, ze snad to aspon neuskodi. A to je cely ten problem, niekedy tieto alternativne veci mozu aj nieco zhorsit. Nieje to kontrolovane ziadnymi studiami, vyskumami, spravit akykolvek vyskum, by bolo velmi drahe. A koniec koncov, materialnej vede sa do toho velmi nechce, lebo este by sa preukazalo, ze to nieco zlepsilo.
V podstate, ako by sa dalo nieco overit? Mozno pri tom nechat rast rozne rastliny, a pozorovat, ci bude niekde aspon 10% zlepsenie. Bolo by to tazke odmerat. Ja tieto alternativne veci vacsinou berem len ked su vcelku lacne, a nadobudnem pocit, ze aspon nic nepokazia. Ked ich zoberes 10, tak aspon jedna sa mozno trafi a nieco zlepsi. \":)\" Ale vacsinou sa to nedozvies, ci nieco zlepsila.

Rovnako som zamyslal kupit sungit. Neviem, ci to funguje, vela takychto veci su fakt sarlatanske podvody. Ale hovoril som si, ze proste to nahadzem do filtra na vodu a ak to nieco zlepsi aspon o 1% , ta tych par eur za to stalo. Ale nejak som sa k tomu nakoniec nedostal kupit to. Odradza ma, ze niekedy totiz nejaka z tychto alternativnych veci aj nieco zhorsovala (ked to podrobili vyskumu, nasli tam uvolnovat sa nejake negativne veci a tak). Zastavam nazor, ze niekedy si clovek tymito neoverenymi vecami, ktore udajne vsetko mozne zlepsuju, moze aj uskodit. Dobry priklad su doplnky. O tych viem celkom vela, a vysvitlo, ze dobrych 90% ludi si nimi skodi, teda zdravsi by boli, keby nic nebrali. Teda treba o tom vediet. V lepsom pripade sa aspon nic nestane, teda ziadna zmena (ani k lepsiemu, ani k horsiemu), ale tie vyhadzane peniaze do zachoda, niektori davaju aj 50 eur za doplnky mesacne. Najhorsie su triky predajcov, ze 500mg myslia len pomlete semeno, nie ucinnu latku, iny doplnok tam ma 500mg, tej ucinnej latky... taketo triky, a ludia tam v komentoch dakuju, ako je to skvele, pritom, im to nemoze fungovat, lebo tam proste nieje ani 10mg tej ucinnej latky. \":)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz