Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:51 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Derivační koupel
PříspěvekNapsal: sob led 13, 2018 9:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
JednorazovyNICK píše:
Musím podotknúť, že derivačný kúpeľ má svoj zmysel aj pri držaní vysokého "levelu" denného prerušovaného pôstu/lačňovky, čiže aj v prípade IF 23/1, IF 22/2 ............
Držím spomínané IF už dva roky, no stačilo mi robiť derivačný kúpeľ 2 týždne každý deň, a stmavli mi o niečo vlasy (z hnedej na trošku tmavšiu hnedú), a aj končeky mihalníc zo svetlejšej farby výrazne stmavli...
NEVIEM ČO TO ZNAMENÁ, príde mi to divné... Nechápem... Akurát sa presviedčam, že IF 22/2 ktorý chcem držať už dlhodobo (ideálne celý život), proste sám o sebe ako detox NESTAČÍ, a to ani v kombinácii s mlganím oleja každý deň, a raz mesačne urobenou sankhapraksalanou... Proste nič zo spomínaných procedúr nespraví to, čo derivačný kúpeľ... A taký jeho "vedľajší účinok" som pozoroval aj pred pár rokmi, keď som ho robil mnoho týždňov každý deň...

Tak rovná to hormony, proč by se tím neměla ovlivnit třeba i barva vlasů, kvalita nehtů a další věci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Derivační koupel
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2018 5:41 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 14, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 49
Moje nejnovější zkušenost s derivační koupelí je ta, že je to zázrak. Přesně, jak píše pan Jaroslav, chce to vytrvat. Nyní "jedu" šestý měsíc a teprve teď moje tělo začalo reagovat tak, jak jsem chtěla. Mám taky gelový obklad z lékárny a dávám si dvojitý do staré ponožky. Když se v noci vzbudím na WC, tak vyměním za druhý ledový a tak vlastně celou noc derivuju. Tvar těla se úplně mění. Svaly se zpevňují a odpadky odcházejí, vlasy tmavnou, pleť se rozzářila - všechno je v procesu...
Ale kdybych to vzdala po pár týdnech, nezměnilo by se nic. Naopak ze začátku jsem byla více nafouklá a později mě přepadaly tak silné stavy únavy, že jsem se sotva držela na nohou. Měla jsem špatně průchodné lymfatické cesty z mnoha důvodů, které souvisely s mými letitými dalšími věcmi, omlouvám se, nechci to více specifikovat. Ale ani to není třeba, mohu potvrdit, funguje to ne na 100 ale na 200% na dokonalou očistu a sladění tělesných funkcí. Teď už vím, že všechno se rozjelo na plné pecky a já už vždycky půjdu spát s derivačním obkladem. Vlastně ležím v posteli a spím a moje tělo se čistí a omlazuje a harmonizuje, to je přece opravdu dokonalý způsob procesu uzdravení \":-)\". Mám za sebou už z dřívějška koupele na kbelíku se studenou vodou, ale u toho jsem z časových důvodů nikdy dlouho nevydržela, i když jsem cítila, že je to velmi osvěžující a dobré.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Derivační koupel
PříspěvekNapsal: sob bře 03, 2018 6:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Pavlína píše:
Moje nejnovější zkušenost s derivační koupelí je ta, že je to zázrak. Přesně, jak píše pan Jaroslav, chce to vytrvat. Nyní "jedu" šestý měsíc a teprve teď moje tělo začalo reagovat tak, jak jsem chtěla. Mám taky gelový obklad z lékárny a dávám si dvojitý do staré ponožky. Když se v noci vzbudím na WC, tak vyměním za druhý ledový a tak vlastně celou noc derivuju. Tvar těla se úplně mění. Svaly se zpevňují a odpadky odcházejí, vlasy tmavnou, pleť se rozzářila - všechno je v procesu...
Ale kdybych to vzdala po pár týdnech, nezměnilo by se nic. Naopak ze začátku jsem byla více nafouklá a později mě přepadaly tak silné stavy únavy, že jsem se sotva držela na nohou. Měla jsem ucpané lymfatické cesty z mnoha důvodů, které souvisely s mými letitými dalšími věcmi, omlouvám se, nechci to více specifikovat. Ale ani to není třeba, mohu potvrdit, funguje to ne na 100 ale na 200% na dokonalou očistu a sladění tělesných funkcí. Teď už vím, že všechno se rozjelo na plné pecky a já už vždycky půjdu spát s derivačním obkladem. Vlastně ležím v posteli a spím a moje tělo se čistí a omlazuje a harmonizuje, to je přece opravdu dokonalý způsob procesu uzdravení \":-)\". Mám za sebou už z dřívějška koupele na kbelíku se studenou vodou, ale u toho jsem z časových důvodů nikdy dlouho nevydržela, i když jsem cítila, že je to velmi osvěžující a dobré.

Tak to máte krásné výsledky, jednoznačně se ukazuje že to funguje jako známé úsloví,"Trpělivost růže přináší".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Derivační koupel
PříspěvekNapsal: ned bře 04, 2018 11:16 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 14, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 49
Ano, děkuji \":-)\" a ještě mohu doporučit knížku, která se vztahuje právě k derivačním koupelím od France Guillain Žijte vyrovnaně, hodně mi rozšířila obzory. Tam už právě píše o tom, že 'kbelíková metoda" je zastaralá a doporučuje nejen podstatně prodloužit ochlazování, ale dává i recept na velmi chutnou snídani ze semínek a ořechů pro výživu buněčných membrán a mnoho dalšího.

https://www.levneucebnice.cz/p/metoda-f ... vyrovnane/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Derivační koupel
PříspěvekNapsal: ned bře 04, 2018 12:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Pavlína píše:
Ano, děkuji \":-)\" a ještě mohu doporučit knížku, která se vztahuje právě k derivačním koupelím od France Guillain Žijte vyrovnaně, hodně mi rozšířila obzory. Tam už právě píše o tom, že 'kbelíková metoda" je zastaralá a doporučuje nejen podstatně prodloužit ochlazování, ale dává i recept na velmi chutnou snídani ze semínek a ořechů pro výživu buněčných membrán a mnoho dalšího.

https://www.levneucebnice.cz/p/metoda-f ... vyrovnane/

Tak knížka bude asi dobrá, sám ji neznám, zakoupím i když pokud sem písnete kde jste sehnala ty gelové chadiče a jaké konkrétní - třeba dát prolink, na kolik je chladíte jak a jak dlouho používáte bude to skoro lepší protože osobní zkušenost je nad všechny knihy. Jinak to že člověk má žít jako člověk a ne jako otrok, nebo štvaná zvěř je jasné ovšem dost těžko se to v našem otrokářském státě dodržuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Derivační koupel
PříspěvekNapsal: ned bře 04, 2018 2:48 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Pavlína píše:
Ano, děkuji \":-)\" a ještě mohu doporučit knížku, která se vztahuje právě k derivačním koupelím od France Guillain Žijte vyrovnaně, hodně mi rozšířila obzory. Tam už právě píše o tom, že 'kbelíková metoda" je zastaralá a doporučuje nejen podstatně prodloužit ochlazování, ale dává i recept na velmi chutnou snídani ze semínek a ořechů pro výživu buněčných membrán a mnoho dalšího.

https://www.levneucebnice.cz/p/metoda-f ... vyrovnane/

Nechcem ta sklamat, ale mam dojem, ze neexistuje na trhu ziadna "ZDRAVOTNA BIBLIA", ktora uspesne sklbi tie najlepsie rady ohladom stravovania a detoxu, a uz vobec nie ohladomm stravovania, detoxu a pohybu/cvicenia v jednej publikacii.... Co tym chcem povedat ? Napriklad to, ze odporucania France Guillain (mimochodom mam od nej predchadzajuce vydanie knihy o derivacnom kupeli, a sam ho dlhodobo v priemere 4x tyzdenne praktizujem) ohladom stravy su ....na prd. Ale ano - je to lepsie ako kolace, cola, hranolky. Co vsak z toho ked hani nasytene zdraviu prospesne tuky, a je tukovo a bielkovinne podvyzivena? Ona nevyzera zas az tak super... Viem ze uz je vekovo dochodkyna, ale...odmyslime si jej zafarbene vlasy (nemysli si, ze tu vecne tmavu farbu ma z derivacneho kupela...), trochu malovatiek...a co z nej ostane? Trochu nadpriemerne na svoj vek vyzerajuca dama. Nemala by pomocou drrivacneho kupela a udajne super stravovania sa vyzerat predsa len LEPSIE nie len v tvari, ale aj co sa tela tyka ? ... Uz chapes mde je problem ? V ovoci, zelenine a obilninach (inak pochybujem ze ich fermentuje...) ako hlavnej zlozke potravy, pricom zivocisne potraviny ma len ako doplnok. Malo by to byt naopak - sacharidy z fermentovanych obilnin, zeleniny a ovocia (bobuloviteho), tuky zo zivocisnej stravy (plus kokosovy olej, sem-tam olivovy), väcsinu bielkovin zo zivocisnej stravy (mäso, vnutornosti, vajicka, bryndza, kefir, ryby), vyvary z kosti a kozi....a vyzerala by podstarne mladsie nez vyzera.
Inak, kolko ma rokov ? Na internete to neviem dohladat...
Este raz - o strave vie prd... Uz len orechy (mimo kokosoveho) a semiacka by vyzivovali bunkove membrany... \":D\" ...TO VYZIVUJE KOLAGEN, ZIVOCISNE TUKY A KOKOSOVY OLEJ.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Derivační koupel
PříspěvekNapsal: ned bře 04, 2018 5:43 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 14, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 49
Gelové obklady mám tyto: https://www.gigalekarna.cz/produkt/chla ... cky-modry/
a prostě je mám stále v mrazáku a beru je z něj. Jak už jsem napsala. Večer, když jdu spát si vložím dvojitý do staré ponožky a během noci, když jdu na WC vyměním za nový. Toť celá věda \":D\" .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Derivační koupel
PříspěvekNapsal: ned bře 04, 2018 6:01 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 14, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 49
JednorazovyNICK píše:
Nechcem ta sklamat, ale mam dojem, ze neexistuje na trhu ziadna "ZDRAVOTNA BIBLIA", ktora uspesne sklbi tie najlepsie rady ohladom stravovania a detoxu, a uz vobec nie ohladomm stravovania, detoxu a pohybu/cvicenia v jednej publikacii.... Co tym chcem povedat ? Napriklad to, ze odporucania France Guillain (mimochodom mam od nej predchadzajuce vydanie knihy o derivacnom kupeli, a sam ho dlhodobo v priemere 4x tyzdenne praktizujem) ohladom stravy su ....na prd. Ale ano - je to lepsie ako kolace, cola, hranolky. Co vsak z toho ked hani nasytene zdraviu prospesne tuky, a je tukovo a bielkovinne podvyzivena? Ona nevyzera zas az tak super... Viem ze uz je vekovo dochodkyna, ale...odmyslime si jej zafarbene vlasy (nemysli si, ze tu vecne tmavu farbu ma z derivacneho kupela...), trochu malovatiek...a co z nej ostane? Trochu nadpriemerne na svoj vek vyzerajuca dama. Nemala by pomocou drrivacneho kupela a udajne super stravovania sa vyzerat predsa len LEPSIE nie len v tvari, ale aj co sa tela tyka ? ... Uz chapes mde je problem ? V ovoci, zelenine a obilninach (inak pochybujem ze ich fermentuje...) ako hlavnej zlozke potravy, pricom zivocisne potraviny ma len ako doplnok. Malo by to byt naopak - sacharidy z fermentovanych obilnin, zeleniny a ovocia (bobuloviteho), tuky zo zivocisnej stravy (plus kokosovy olej, sem-tam olivovy), väcsinu bielkovin zo zivocisnej stravy (mäso, vnutornosti, vajicka, bryndza, kefir, ryby), vyvary z kosti a kozi....a vyzerala by podstarne mladsie nez vyzera.
Inak, kolko ma rokov ? Na internete to neviem dohladat...
Este raz - o strave vie prd... Uz len orechy (mimo kokosoveho) a semiacka by vyzivovali bunkove membrany... \":D\" ...TO VYZIVUJE KOLAGEN, ZIVOCISNE TUKY A KOKOSOVY OLEJ.

Píšu svoje zkušenosti - já vypadám zcela jinak než dřív a svědčí mi to. Pro doplnění - měli jsme sraz s bývalými spolužáky a když jsem přišla, spadla jim brada. Podotýkám, že vlasy si nebarvím, líčím se velmi jemně a je mi 59 let. Pleť se mi úplně vyhladila, oči září a jsem šťastná. Užívám si to. Jak na Vás působí F.Giullain, zda je to jak píšete na prd co dělají malovátka atd. to je Vaše zkušenost a já Vám ji neberu. Já jsem roky hledala a našla jsem to, co mi změnilo život a té ženě děkuji za to, že jsem se díky její knize mohla obohatit. Tak chuťově výbornou kombinaci se směsí semínek, ořechů, rozmačkaného banánu jsem vůbec neznala. Proto jsem tu zkušenost sem napsala, pokud by někoho zaujala, může si ji prozkoumat a nebo samozřejmě zavrhnout. Ti kteří vědí už dopředu, že je to blbost a co je správně, tak ano, je to správně pro jejich směr. Můj směr je veskrze pozitivní, čistý, živý, radostný a budu v něm i nadále pokračovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Derivační koupel
PříspěvekNapsal: ned bře 04, 2018 6:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Pavlína píše:
Gelové obklady mám tyto: https://www.gigalekarna.cz/produkt/chla ... cky-modry/
a prostě je mám stále v mrazáku a beru je z něj. Jak už jsem napsala. Večer, když jdu spát si vložím dvojitý do staré ponožky a během noci, když jdu na WC vyměním za nový. Toť celá věda \":D\" .

Co a jak aplikovat je myslím celkem jasné, až na ten výraz dvojitý, to myslíte že do té ponožky dáte dva ty sáčky? Mrazák také může chladit dost rozdílně, ta teplota mražení je klasika -18, nebo jinak? Udrží vám to v potřebném místě v pohodě spodní prádlo, nebo vidíte jako lepší aplikovat třeba suspenzor. Jinak mám zkušenost s mladým mužem který měl velice problematicky spermiogram a oplodnit partnerku se nedařilo. Poradil jsem mu chladit varlata a za dva měsíce byla mladá paní těhotná, tedy je vidět že chlad na potřebném místě dělá divy. Tento problém se týká mnoha profesí které pracují ve velkém teple, nebo u sedavého zaměstnání mužů. Ne nadarmo měl mnohdy potomek pekaře, nebo hutníka podobu kominíka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Derivační koupel
PříspěvekNapsal: ned bře 04, 2018 8:22 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 14, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 49
Jarda píše:
Co a jak aplikovat je myslím celkem jasné, až na ten výraz dvojitý, to myslíte že do té ponožky dáte dva ty sáčky? Mrazák také může chladit dost rozdílně, ta teplota mražení je klasika -18, nebo jinak? Udrží vám to v potřebném místě v pohodě spodní prádlo, nebo vidíte jako lepší aplikovat třeba suspenzor. Jinak mám zkušenost s mladým mužem který měl velice problematicky spermiogram a oplodnit partnerku se nedařilo. Poradil jsem mu chladit varlata a za dva měsíce byla mladá paní těhotná, tedy je vidět že chlad na potřebném místě dělá divy. Tento problém se týká mnoha profesí které pracují ve velkém teple, nebo u sedavého zaměstnání mužů. Ne nadarmo měl mnohdy potomek pekaře, nebo hutníka podobu kominíka.

Ano, ano, dávám dva, aby to chladilo déle. Ale nevím, jakou teplotu máme v mrazáku, určitě tu klasickou, jak píšete -18°C. Lednici máme novou, takže plně funkční. Ty kuličky jsou gelovité a celý ten obklad v mrazáku zmrzne tak, že každá kulička je viditelně obalená ledem a obklad je sice promrzlý, ale díky těm kuličkám i dobře tvarovatelný. Nedošlo mi, že vlastně bych měla zmínit, že mám polohovací postel, kdy si zdvihnu nohy a obklad vložím a už žádné prádlo nepoužívám - teda mimo noční košile \":)\" . Zůstávám tím v neměnné poloze na zádech. Pokud by se ten obklad nosil s prádlem, tak určitě jeden by taky dobře posloužil. Můj muž to začal praktikovat taky a dává si jeden a má obyčejné pyžamové kraťasy ve střihu typu trenek a ani si nedává nohy nahoru a drží mu to. Taky asi záleží na tom, kdyby se člověk převracel, přesto ono to tak nějak šikovně sedne mezi stehna.
A máte pravdu, že ochlazování obnovuje tělesné funkce. A nejen to, zpevňuje svalstvo a to velmi viditelně. Měla jsem nohu zkroucenou špičkou dovnitř - úraz a oslabení svalstva a ta špička se mi vrátila do původní rovné polohy \":D\" .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Derivační koupel
PříspěvekNapsal: ned bře 04, 2018 10:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Pavlína píše:
Ano, ano, dávám dva, aby to chladilo déle. Ale nevím, jakou teplotu máme v mrazáku, určitě tu klasickou, jak píšete -18°C. Lednici máme novou, takže plně funkční. Ty kuličky jsou gelovité a celý ten obklad v mrazáku zmrzne tak, že každá kulička je viditelně obalená ledem a obklad je sice promrzlý, ale díky těm kuličkám i dobře tvarovatelný. Nedošlo mi, že vlastně bych měla zmínit, že mám polohovací postel, kdy si zdvihnu nohy a obklad vložím a už žádné prádlo nepoužívám - teda mimo noční košile \":)\" . Zůstávám tím v neměnné poloze na zádech. Pokud by se ten obklad nosil s prádlem, tak určitě jeden by taky dobře posloužil. Můj muž to začal praktikovat taky a dává si jeden a má obyčejné pyžamové kraťasy ve střihu typu trenek a ani si nedává nohy nahoru a drží mu to. Taky asi záleží na tom, kdyby se člověk převracel, přesto ono to tak nějak šikovně sedne mezi stehna.
A máte pravdu, že ochlazování obnovuje tělesné funkce. A nejen to, zpevňuje svalstvo a to velmi viditelně. Měla jsem nohu zkroucenou špičkou dovnitř - úraz a oslabení svalstva a ta špička se mi vrátila do původní rovné polohy \":D\" .

Tak nyní je to již zcela jasné a pokud jde o tu nohu to se člověk asi nestačí divit co je možné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Derivační koupel
PříspěvekNapsal: pon bře 05, 2018 11:05 am 
Offline

Registrován: úte úno 27, 2018 4:34 pm
Příspěvky: 123
Pavlína píše:
Ano, děkuji \":-)\" a ještě mohu doporučit knížku, která se vztahuje právě k derivačním koupelím od France Guillain Žijte vyrovnaně, hodně mi rozšířila obzory. Tam už právě píše o tom, že 'kbelíková metoda" je zastaralá a doporučuje nejen podstatně prodloužit ochlazování, ale dává i recept na velmi chutnou snídani ze semínek a ořechů pro výživu buněčných membrán a mnoho dalšího.

https://www.levneucebnice.cz/p/metoda-f ... vyrovnane/

Knížka vypadá zajímvě. Zkoušel jsem najít nějaké info o autorce na netu, ale je zvláštní, že nikde nelze dohledat její rok narození? Nevíte, který je ročník?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Derivační koupel
PříspěvekNapsal: pon bře 05, 2018 11:15 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 14, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 49
Pane Jaroslave, i já jsem z toho úplně štěstím bez sebe. Omlouvám se znovu, že neuvedu více do šíře moje bývalé - s chutí píšu bývalé \":D\" věci, je toho totiž hodně, ale všechno souviselo se vším a já prošla mnoha stádii od půstů, živé stravy, cvičením ochablých svalů až jsem bolestí brečela a jediné co mi pomohlo byla kombinace živé stravy a půstů. Jenže do toho jsem prožívala dlouholeté vyčerpávající stresy "až na dřeň" a tak jsem pořád pomyslně padala a vstávala a vlastně jsem byla psychická i fyzická troska - ale s neutuchající chutí žít \":D\" . Teď už stresy pominuly, takže jsem se mohla začít zvedat. Jenže z minulého období se nastřádaly nevyřešené věci, které mi zase braly čas a byly nutné vyřešit, a ještě je řeším A zase jsem se cítila v pasti. Proč, proč, proč pořád mám nějaké překážky a nemůžu plně dělat to, co chci - ptala jsem se vzhůru k Vesmíru.
No a dostala se mi do ruky ta krásná žlutá knížka plná slunce, kterou jsem zde zmínila. Začala jsem si vkládat ty obklady. Na víc jsem neměla čas. Začala jsem jíst tu semínkovou kaši, hodně piju a ona tam totiž píše, že posilují a zpevňují se svaly. Neuměla jsem si představit ten rozsah. A já, která jsem vyčerpaná a zhroucená ležela pomyslně na zemi zase stojím a nabírám pevnost do celého těla. Je to moje osobní zkušenost, kterou předávám tak, jak jí prožívám \":)\" .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Derivační koupel
PříspěvekNapsal: pon bře 05, 2018 11:29 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 14, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 49
Lukopren píše:
Knížka vypadá zajímvě. Zkoušel jsem najít nějaké info o autorce na netu, ale je zvláštní, že nikde nelze dohledat její rok narození? Nevíte, který je ročník?

A není to jedno, který je ročník? Ona strávila na lodi v drsných podmínkách velkou část svého života a tam vychovávala svých 5 dětí... Já se před ní skláním.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Derivační koupel
PříspěvekNapsal: pon bře 05, 2018 12:00 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Pavlína píše:
A není to jedno, který je ročník? Ona strávila na lodi v drsných podmínkách velkou část svého života a tam vychovávala svých 5 dětí... Já se před ní skláním.

Ja by som sa jej klanal, keby deti vychovavala v spolocnosti inych deti a ludi vseobecne, a nie na dlhorocnom "uteku" od civilizacie po mori... \":D\"
Ale samozrejme - dakujem jej za info o derivacnom kupeli.


Mimochodom, Pavlina, nebyva ti zima na pindulku ked si na nu davas obklad z mraznicky, hoci v ponozke? Napr. nachladnutie alebo tak ? Ci spis v prekurenej izbe?
Ak mozem nieco k tomu... Mne to pride ako extrem co sa derivacneho kupelu tyka... Proste mi pride prirodzenejsie spat v pyzame, trenkach ci nahy, nez s ladovym obkladom medzi nohami, dlhodobo.
15 minut derivacneho kupela mi pride ovela pohodlnejsie. Samozrejme rob ako chces. \":-)\" Len zas...nie je to prilisna obeta? ...Na udrziavacmi by ti bohato stacilo 4x tyzdenne po 15 minut derivacneho kupela (nepisem o obklade).... Alebo si myslis, ze tvoje pohlavie potrebuje byt v neprirodzenom chlade po dobu 6-8 hodin denne pocas tvojho spanku, a ze bez toho nebudes dostatocne zdrava ? Mozno tak mesiac... Ale cele dlhe mesiace ci roky ?...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz