Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:13 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249 ... 269  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned pro 03, 2017 5:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Jeden doktor mi rekl, ze je nekolik druhu zlucnikovych kamenu. Lisi se podle toho, ktera latka ve zluci prevlada. Nektere jsou pry mekci, ale nektere hodne tvrde. Hned me napadlo, jestli si clovek, ktery by mel ve zlucniku prave ty tvrde, nemohl ocistou jater ublizit. Pokud by se ty tvrde ve zlucniku sprajcly a do toho by se zvysil tlak dalsi zluci z jater, mohl by z toho byt velky problem. Nebo se mylim?

To se zde již mnohokrát probíralo, ale já o takovém případu nevím a nikdy nikdo zde o něm nepsal. Teoreticky to asi možné je, nicméně prakticky se to podle všeho jen tak nepovede.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 04, 2017 7:51 pm 
Offline

Registrován: sob črc 06, 2013 12:04 am
Příspěvky: 13
[quote="Lukos78":3gy094cc]Ahoj, tak mám za sebou první očistu jater dle Jardova postupu. Držel jsem se všeho, jak bylo psáno. Jeden den jsem jedl jenom ovoce, druhý den do 14 hodin vypito 2 litry čerstvé jablečné lisované šťávy, potom do 18 hodin 3,5 litru vody. První a druhá dávka soli proběhla dle návodu, reakce asi 8x na toaletě s vyprazdňováním. Ve 22 hodin nastoupil olej, termodeka a láhev na játrech, bez pohybu jsem to držel přes hodinu a pak usnul. Druhý den v 6 ráno třetí dávka soli a za hodinu to na mě přišlo, ale byla to jenom téměř čístá voda bez ničeho. V 8 hodin jsem dal poslední sůl a 30 minut na to skoro 2 litry vody, tak jsem čekal co se vyplaví, ale kromě téměř čiré tekutiny skoro nic. Alespoň jeden kamínek by mi udělal radost, všem jsem nasliboval k vánocům vzácné kamínky, ale jsem bez dárku. Několik let mám vysoký cholesterol (hodnota 8 ), poslední výsledky jater - zvýšená hodnota. To byla motivace proč jsem do toho šel. Za 14 dnů dám druhý pokus a snad bude něco na dárky \":)\". Po kůře se necítím ani unaven. Jediné co jsem dělal trochu jinak, že jsem byl v den pojídání ovoce běhat a druhý den při popíjení ovocné šťávy taky běhat. Je možné, že by pohyb zredukoval žluč a nebyl tam pak žádný tlak?[/quote:3gy094cc]
Dobrý den. Já mám za sebou dvě očisty a vždy jen kalná voda. Je to zde mnohokrát citované, i potom dochází k návalu energie a přínos cítím ve všech sférách. Řada členů tohoto fora v minulosti popisuje, že žádné kameny nebyli ani při třetí, čtvrté očistě. Jarda zde popisuje, že se usazeniny prostě odtrhnou a pomalu se sunou směrem do střev. Chce to tedy vytrvat. Vždy po několika dnech se mi energie vrací do "normálu", bohužel. Je to jen otázka času, kdy se tělo dočistí na původní úroven, kdy bude znovu zvládat detoxikační procesy online. Zařadil jsem dále kávové klystýry (začínám opatrně), schizandru, čaj chanca piedra, pampelišku, ostropestřecovou kašičku.
Příště to tedy chce hodně

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 04, 2017 9:29 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 16, 2017 8:31 pm
Příspěvky: 10
Zdravím p.Jardo!
chtěla bych se poradit ohledně očistě jater - Epsomské soli, jsem připravená na tuto očistu, ale za boha nemohu sehnat tu sůl \":(\" Prolítla jsem celý Goteborg, v lékárnách je to již 2 roky zakázané a life obchody mají Epsomskou sůl, ale do koupele, to nejspíš nebude ta správná kvalita, že? Mohl by jste mi prosím poradit, zda se dá použít něco jiného místo této soli ?
Předem děkuji ...s pozdravem Lucie


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte pro 05, 2017 11:51 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
lucyja píše:
Zdravím p.Jardo!
chtěla bych se poradit ohledně očistě jater - Epsomské soli, jsem připravená na tuto očistu, ale za boha nemohu sehnat tu sůl \":(\" Prolítla jsem celý Goteborg, v lékárnách je to již 2 roky zakázané a life obchody mají Epsomskou sůl, ale do koupele, to nejspíš nebude ta správná kvalita, že? Mohl by jste mi prosím poradit, zda se dá použít něco jiného místo této soli ?
Předem děkuji ...s pozdravem Lucie

Má ji pan Zajíček v e-shopu zde http://www.pro-zdravi-az.cz/38-siran-horecnaty-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte pro 05, 2017 12:40 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
lucyja píše:
Zdravím p.Jardo!
chtěla bych se poradit ohledně očistě jater - Epsomské soli, jsem připravená na tuto očistu, ale za boha nemohu sehnat tu sůl \":(\" Prolítla jsem celý Goteborg, v lékárnách je to již 2 roky zakázané a life obchody mají Epsomskou sůl, ale do koupele, to nejspíš nebude ta správná kvalita, že? Mohl by jste mi prosím poradit, zda se dá použít něco jiného místo této soli ?
Předem děkuji ...s pozdravem Lucie

Pokud u te soli do koupele pisi, ze to je epsomska sul, nebo presneji siran horecnaty heptahydrat, tedy MgSO4 + 7H2O, a nepisi tam, ze je v tom i neco jineho, tak bych to osobne klidne pouzil. Muzes dat nejaky odkaz na tu epsomku do koupele? A pripadne bych se podival na nejaky web s prodejem chemikalii, kde by ji rovnez mohli mit.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte pro 05, 2017 1:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
lucyja píše:
Zdravím p.Jardo!
chtěla bych se poradit ohledně očistě jater - Epsomské soli, jsem připravená na tuto očistu, ale za boha nemohu sehnat tu sůl \":(\" Prolítla jsem celý Goteborg, v lékárnách je to již 2 roky zakázané a life obchody mají Epsomskou sůl, ale do koupele, to nejspíš nebude ta správná kvalita, že? Mohl by jste mi prosím poradit, zda se dá použít něco jiného místo této soli ?
Předem děkuji ...s pozdravem Lucie

Ono je těžké radit někomu kdo žije v místě o kterém nevím prakticky nic. Naprosto netuším jak tam jsou nastavené místní zákony a kolik "balaha a životní jistoty" na vás v daném místě sesílají úřady, které se domnívají že jediný kdo vlastní mozek jsou ti úředníci. To je bohužel zpravidla přesně obráceně, ale co naděláme. Mohu tedy pouze odpovědět, že možná, pokud není u té koupelové epsomky uvedeno nějaké množství "důležitých" přísad, by to aplikovat šlo, ale to je opravdu pouze odhad. Nic jiného se použít nedá spíše bych pozornost zaměřil na prodejce chemikálií tam by to možná bylo lepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte pro 12, 2017 11:37 am 
Offline

Registrován: sob dub 20, 2013 12:33 pm
Příspěvky: 5
Pokud nelze sehnat v okoli pouzil bych nakup z eshopu pana Jardy nebo jinde, napriklad zde http://www.fichema.cz/sran-hoenat-hok-s ... 01033.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 18, 2017 4:35 pm 
Offline

Registrován: úte zář 01, 2015 12:37 pm
Příspěvky: 61
Chtel bych se zeptat na mene ofenzivni zpusob ocisty jater. Jaterni testy mam “v norme”, i tak mam ale nekdy problemy s rozmazanym videnim. Uzivam schizandru, cca 20ks po jidle 2x denne, ma vubec takova davka vliv na zlepseni stavu jater? Vic se mi toho brat nechce, protoze se pak citim divne, unavene. Doporucovali byste k tomuto pridat treba jeste lzici ostropestrcovych seminek pred jidlem 2x denne? Nebude se to nijak navzajem bit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 18, 2017 5:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Ondrejk píše:
Chtel bych se zeptat na mene ofenzivni zpusob ocisty jater. Jaterni testy mam “v norme”, i tak mam ale nekdy problemy s rozmazanym videnim. Uzivam schizandru, cca 20ks po jidle 2x denne, ma vubec takova davka vliv na zlepseni stavu jater? Vic se mi toho brat nechce, protoze se pak citim divne, unavene. Doporucovali byste k tomuto pridat treba jeste lzici ostropestrcovych seminek pred jidlem 2x denne? Nebude se to nijak navzajem bit?

Tak já jsem zde popisoval i ranní pití žloutků s oliváčem a citrónem, to také funguje a schizandra se ostropestřcem doplnit dá v tom není problém, ale nebral bych ten ostropestřec déle jak 3 týdny v kuse, je dobré dělat pauzy. Funguje i více spát a méně se nasírat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř pro 27, 2017 1:48 am 
Offline

Registrován: sob črc 06, 2013 12:04 am
Příspěvky: 13
Dobrý den. Při poslední očistě se mi stala zvláštní věc. Očista byla téměř na černý měsíc a poprvé jsem den před očistou pil jablečný džus a ten jsem pil i v den očisty (v popisu je myslím uvedené že "je lepší" ho pít, při prvních dvou očistách jsem to tedy nepovažoval za nutné). Při této třetí očistě ze mě tedy znovu nevylezly žádné kameny, jen obvyklý písek/bahno, hnědé.
Ale vlastně to tak uplně není pravda. Vylezl ze mě jeden krásný zelený kamínek, opravdu plaval na hladině jako polystyrenový splávek, přibližně 1cm dlouhý a 0,5cm široký, krásný oválný tvar). Podivné na tom celém ale je, že jsem ho vyloučil po vypití druhého dílu epsonky, PŘED vypitím oleje s grepem. Tak snad příště budu úspěšnější. Jinak po této poslední očistě jsem dostal dost nostalgické stavy, nekonají se návaly energie až euforie, jako u předešlých. Ale tvrdím, že se z jater vylučují i staré emoce, čili považuji tuto etapu po třetí očistě jako mezikrok k dalším, které budou zase energeticky jinak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř pro 27, 2017 9:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Yejb":2vsx8jf5]Dobrý den. Při poslední očistě se mi stala zvláštní věc. Očista byla téměř na černý měsíc a poprvé jsem den před očistou pil jablečný džus a ten jsem pil i v den očisty (v popisu je myslím uvedené že "je lepší" ho pít, při prvních dvou očistách jsem to tedy nepovažoval za nutné). Při této třetí očistě ze mě tedy znovu nevylezly žádné kameny, jen obvyklý písek/bahno, hnědé.
Ale vlastně to tak uplně není pravda. Vylezl ze mě jeden krásný zelený kamínek, opravdu plaval na hladině jako polystyrenový splávek, přibližně 1cm dlouhý a 0,5cm široký, krásný oválný tvar). Podivné na tom celém ale je, že jsem ho vyloučil po vypití druhého dílu epsonky, PŘED vypitím oleje s grepem. Tak snad příště budu úspěšnější. Jinak po této poslední očistě jsem dostal dost nostalgické stavy, nekonají se návaly energie až euforie, jako u předešlých. Ale tvrdím, že se z jater vylučují i staré emoce, čili považuji tuto etapu po třetí očistě jako mezikrok k dalším, které budou zase energeticky jinak.[/quote:2vsx8jf5]
Ono vyplavení těch kamínků bez oleje není zase tak atypické, dost často vycházejí i po šance, nebo po kávovém klystýru. Jinak

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 13, 2018 6:25 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Dobrý den pane Jardo,
mám dotaz k průběhu včerejší očisty. Poprvé se mi stalo, že jsem mix grepu a oleje vypila jen s obrovským sebezapřením a pocitem, že vše okamžitě vyzvrátím, natolik mi včera nesedl. Silou vůle jsem vydržela povinných 20 minut, ale poté jsem se zvedla a šla vše "vyhodit". Obrovsky se mi ulevilo, ale chci se zeptat, zda těch 20 minut stačilo, aby se "hnůj" z jater:) někam pohnul? Nebo to byla marná práce a olej nestihl zaúčinkovat? Ve stolici kamínky nebyly žádné, spíš jen čistá voda a trochu bahna, ale to už jsem zažila vícekrát (i v případě, že olej ve mě vydržel). Byla to má sedmnáctá očista, ale v poměrně širokém časovém rozpětí cca 5 let. Rozhodně se nestravuji vzorně \":?\" .
Děkuji moc za odpověď a zdravím Vás:).
Petra

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob led 13, 2018 6:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="prokera":1nm3wvqi]Dobrý den pane Jardo,
mám dotaz k průběhu včerejší očisty. Poprvé se mi stalo, že jsem mix grepu a oleje vypila jen s obrovským sebezapřením a pocitem, že vše okamžitě vyzvrátím, natolik mi včera nesedl. Silou vůle jsem vydržela povinných 20 minut, ale poté jsem se zvedla a šla vše "vyhodit". Obrovsky se mi ulevilo, ale chci se zeptat, zda těch 20 minut stačilo, aby se "hnůj" z jater:) někam pohnul? Nebo to byla marná práce a olej nestihl zaúčinkovat? Ve stolici kamínky nebyly žádné, spíš jen čistá voda a trochu bahna, ale to už jsem zažila vícekrát (i v případě, že olej ve mě vydržel). Byla to má sedmnáctá očista, ale v poměrně širokém časovém rozpětí cca 5 let. Rozhodně se nestravuji vzorně \":?\" .
Děkuji moc za odpověď a zdravím Vás:).
Petra[/quote:1nm3wvqi]
On to vylučování bordelu spustí již ten náraz oleje do těla a podstatná část tedy podle všeho proběhla, tam ani tak nejde o to v sobě tu směs udržet jako donutit

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned led 14, 2018 1:21 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
[quote="Jarda":ebovn764]On to vylučování bordelu spustí již ten náraz oleje do těla a podstatná část tedy podle všeho proběhla, tam ani tak nejde o to v sobě tu směs udržet jako donutit

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 14, 2018 10:22 am 
Offline

Registrován: pát led 18, 2013 10:46 pm
Příspěvky: 5
Dobrý den ,
mám dotaz. Očistu jsem už dělala několikrát už i v minulém roce. Předevčírem jsem dělala očistu.Když jsem ležela 20 min. Tak mnou projela bolest na levo jakoby pod žebrama u žaludku , ale žaludek to asi nebyl.I když mám podivné kručení v žaludku už dlouho normálně ... Kamínků jsem vyprázdnila asi jen pár. A pak cosi co vypadalo jako mrtvý parazit, nebo kvasinka netuším.Dneska v noci mi strašně kručelo pod levým žebrem. Já vůbec nevím co tam je. Žlučník asi ne že ? Je možné že se tam kamínky zasekly ... ? Pomohl by třeba olivový olej, nebo spíše cholin.Děkuji za odpověd.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4030 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249 ... 269  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz