Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:48 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv led 11, 2018 8:06 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Dano, s tymi velkymi pismenami v celych prispevkoch si TRAPNY.
A mimochodom, existuju tony videi, kde su nakamerovane cievy udajne upchate nasytenymi tukmi, a k tomu odporucania konzumovat miesto masla a masti margariny... Takze vies aku ma vypovednu hodnotu to o com pises... Nulovu... \":wink:\"
Keby to bolo tak ako pises, tak pan Jarda by lredaval uz len Goji, alebo ak nie predaval, tak by to kazdemu odporucal. Lenze to tak NIE JE. A aj keby GOJI bolo najzdravsie ovocie ma svete...tak ???.... Ovos moze byt najzdravsia obilnina na svete....a teraz ma liecit 100 typov zdravotnych problemov ako GOJI ? \":D\" \":D\" \":D\"... Si naivna ovca, DANO.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 11, 2018 8:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
Jak by asi vypadala krev pod mikroskopem po vypití absinthu, obsahuje látky s vysokým ORAC a léčí malárii. Sory jako, teď přes zimu hledám něco "myslivecky" bylinného na zahřátí. https://draxe.com/wormwood/

No ale zase mnoho velkých pijáků tohoto nápoje ve stáru až nápadně zblblo. Jde pochopitelně o dávku, nic se nemá přehánět.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 11, 2018 9:49 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 27, 2016 3:10 pm
Příspěvky: 64
Tak kdyby uz nic, tak ma goji hepatoprotektivni ucinek, to mam vyzkousene. Navic na to i celkem sedi, ze je to ovoce lasky. Clovek se po konzumaci citi tak trochu v nalade.
To ze cisti krev taky mozna muzu potvrdit. Lezel jsem v nemocnici na kapackach a mel jsem rozhozeny krevni obraz, nechal jsem si od znamych prinest kustovnici a snedl jsem za vecer 100g.
Rano po dalsim odberu nechapali, ze se vse tak rychle srovnalo.
A skvely antioxidant to bude nejspis taky, kdyz to obsahuje tolik vitaminu C. Ano Jednorazovy, ja vim, ze kilo jablek obsahuje vic vitaminu nez 10 plodu goji.
Nechci ti brat tvuj nazor, ze to co jis je nejzdravejsi na svete, ja bych tak jist asi nemohl. Ale nevim proc to srovnavas s timto. Kureciho masa bych mohl snist 5 kg a zarucim ti, ze to nedokaze zregenerovat jaterni bunky tak jako 50g goji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 12, 2018 12:56 am 
Offline

Registrován: sob úno 20, 2016 7:00 pm
Příspěvky: 24
JednorazovyNICK píše:
Dano, s tymi velkymi pismenami v celych prispevkoch si TRAPNY.
A mimochodom, existuju tony videi, kde su nakamerovane cievy udajne upchate nasytenymi tukmi, a k tomu odporucania konzumovat miesto masla a masti margariny... Takze vies aku ma vypovednu hodnotu to o com pises... Nulovu... \":wink:\"
Keby to bolo tak ako pises, tak pan Jarda by lredaval uz len Goji, alebo ak nie predaval, tak by to kazdemu odporucal. Lenze to tak NIE JE. A aj keby GOJI bolo najzdravsie ovocie ma svete...tak ???.... Ovos moze byt najzdravsia obilnina na svete....a teraz ma liecit 100 typov zdravotnych problemov ako GOJI ? \":D\" \":D\" \":D\"... Si naivna ovca, DANO.

pocuvaj dement. nereaguj na veci ktorym nerozumies. SKUS TO BIO HOVNO CERSTVO VYSRATE KRAVOU NA BIO LUKACH. PRIP. SI HO DAJ ZA SPLNU ALEBO PRED SPLNOM A NAPIS POTOM SVOJE SKUSENOSTI A DOPORUCENIA, ALE NIE MNE. SKUS NIEKOHO INEHO OBOHACOVAT SVOJIMI SPROSTOSTAMI A NA MNA RADSEJ NEREAGUJ. P.S. TO BIO KRAVSKE LAINO MAS UPLNE GRATIS A NEPOREBUJES ANI ZLAVOVY KOD. TAK VELA USPECHOV.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 12, 2018 1:08 am 
Offline

Registrován: sob úno 20, 2016 7:00 pm
Příspěvky: 24
johny54 píše:
Tak kdyby uz nic, tak ma goji hepatoprotektivni ucinek, to mam vyzkousene. Navic na to i celkem sedi, ze je to ovoce lasky. Clovek se po konzumaci citi tak trochu v nalade.
To ze cisti krev taky mozna muzu potvrdit. Lezel jsem v nemocnici na kapackach a mel jsem rozhozeny krevni obraz, nechal jsem si od znamych prinest kustovnici a snedl jsem za vecer 100g.
Rano po dalsim odberu nechapali, ze se vse tak rychle srovnalo.
A skvely antioxidant to bude nejspis taky, kdyz to obsahuje tolik vitaminu C. Ano Jednorazovy, ja vim, ze kilo jablek obsahuje vic vitaminu nez 10 plodu goji.
Nechci ti brat tvuj nazor, ze to co jis je nejzdravejsi na svete, ja bych tak jist asi nemohl. Ale nevim proc to srovnavas s timto. Kureciho masa bych mohl snist 5 kg a zarucim ti, ze to nedokaze zregenerovat jaterni bunky tak jako 50g goji.

MAS PRAVDU. JE TO TAK. LEN BY SOM TI CHCEL PORADIT, DAJ SI RADSEJ STAVU Z GOJI, AKO SUSENE PLODY. MA AZ 100X VIAC VYZIVOVYCH HODNOT AKO SUSENE PLODY. GOJI HIMALYO JE Z OBLASTI NINXIA, KDE SA PESTUJE NAJKVALITNEJSIE GOJI NA SVETE. JE V BIO KVALITE. MAJU AJ SUSENE V BIO KVALITE. AK TI SUSENE CHUTI, TAK SI HO KLUDNE DAVAJ TIEZ, ALE SKUS TU STAVU A BUDES VELMI MILO PREKVAPENY. STAVA MA 500 X VIAC VITAMINU C AKO POMARANC A 80 X VIAC ANTIOXIDANTOV ORAC 60.000. NEZABUDNI NA STRANKE HIMALYO.CZ ZADAT ZLAVOVY KOD 8097 PRI REGISTRACII A MAS NA VEKY ZLAVU PRI KAZDOM NAKUPE 50,- KORUN NA KAZDU FLASU STAVY A 20,-KORUN NA KAZDY BALICEK SUSENYCH PLODOV.


Přílohy:
vizitka.jpg
vizitka.jpg [ 854.18 KiB | Zobrazeno 13099 krát ]
GOJI DIAGNOZY.jpg
GOJI DIAGNOZY.jpg [ 57.55 KiB | Zobrazeno 13099 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 12, 2018 2:18 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Nene, jednorazovy alias nowo, tu si sa trochu sekol. Tato stava bude bomba, len cena je proste pre mnohych nedostupna, aby to uzivali v potrebnych davkach. Tych 100ml denne by to chcelo minimalne.
Ale pre bohacov jednoznacne tutovka. Tie ucinky, co tu dano pisu niesu vymyslene, tato stava prevysuje bezne stavy niekolkonasobne.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 12, 2018 10:56 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
A zase nezbytný obrázek přes půl stránky počítače. Tohle jsou praktiky marketinku. To mi říkejte, že tohle děláte jen čisté lásky k bližnímu svému. \":-)\" Tak vášnivou propagaci výrobku už jsem dlouho neviděl.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 12, 2018 11:06 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
kov píše:
A zase nezbytný obrázek přes půl stránky počítače. Tohle jsou praktiky marketinku. To mi říkejte, že tohle děláte jen čisté lásky k bližnímu svému. \":-)\" Tak vášnivou propagaci výrobku už jsem dlouho neviděl.

Veď jasné, že je to....MARKETING.... Sám Dano neverí tomu čo píše - asi tak, ako politici neveria tomu čo hovoria, ale asi sa im oplatí klamať/zavádzať.... V marketingu sa oplatí mnohonásobne ZVELIČOVAŤ \":D\" \":D\"
Sanogel by sa mal údajne postarať o kompletný detox... Rovnako zelený íl....BLUDY...Všetko som v minulosti užíval, a prd... Urobilo to trošičku práce, a ani neviem či som si to vôbec všimol. A to som k svojmu telu veľmi pozorný.
Proste... TIE PRODUKTY, O KTORÝCH SA PÍŠE ŽE POMÁHAJÚ VEĽMI, POMÁHAJÚ V SKUTOČNOSTI TROŠIČKU. Narovinu, predajcovia sa musia prispôsobiť trhu.... Čiže klamať/zavádzať rovnako, ako ostatní...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 12, 2018 1:50 pm 
Offline

Registrován: sob úno 20, 2016 7:00 pm
Příspěvky: 24
kov píše:
A zase nezbytný obrázek přes půl stránky počítače. Tohle jsou praktiky marketinku. To mi říkejte, že tohle děláte jen čisté lásky k bližnímu svému. \":-)\" Tak vášnivou propagaci výrobku už jsem dlouho neviděl.

keby si nebol dement A POZORNE BY SI SI PRECITAL CELY PRISPEVOK, TAK BY SI MOZNO S TYMI 2-MI MOZGOVIMI BUNKAMI POCHOPIL, ZE SOM REAGOVAL NA NOVY PRISPEVOK OD CLOVEKA KTORY BOL VELMI SPOKOJNY S GOJI A VELMI MU TO POMOHLO, KED BOL HOSPITALIZOVANY V NEMOCNICI. TAK SOM MU PORADIL A DAL SOM MU AJ ZLAVOVY KOD AJ POPIS DIAGNOZ NA KTORE GOJI VELMI RYCHLE A USPESNE ZABERA.

RADSEJ UZ NA MNA NEREAGUJ AJ S TYM DRUHYM DEMENTOM. MOZTE SI NAVZAJOM LICHOTIT A NOTOVAT, AKY STE MUDRI. VAS NEZAUJIMAJU PRISPEVKY LUDI KTORI TU PISU AKE JE GOJI SUPER A AKO IM TO POMOHLO. VY CHCETE LEN RYPAT A PROVOKOVAT. TAKZE SA OBAJA STRCTE DO RITI A UZ MA KONECNE PRESTANTE OBTAZOVAT VASIMI SPROSTOSTAMI.
NAJDITE SI NEJAKEHO SLABODUCHEHO CHUDAKA, KTORY BUDE NA VASEJ MENTALNEJ UROVNI A SKUSTE HO OBOHACOVAT VASIMI MUDROSTAMI. MOZNO VAM BUDE ZA TO VDACNY.


Přílohy:
vizitka.jpg
vizitka.jpg [ 854.18 KiB | Zobrazeno 13078 krát ]
GOJI DIAGNOZY.jpg
GOJI DIAGNOZY.jpg [ 57.55 KiB | Zobrazeno 13078 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 12, 2018 2:57 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Ty fotky prosím vložit aspoň 3x nebo pořádně zvětšit. Jinak hrozí, že si je nikdo nezapamatuje. Být tu adminem, tak letíte i s tou Vaší propagací.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 12, 2018 3:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Ty fotky prosím vložit aspoň 3x nebo pořádně zvětšit. Jinak hrozí, že si je nikdo nezapamatuje. Být tu adminem, tak letíte i s tou Vaší propagací.

Tak mě to také zrovna moc nesedí, nicméně z různých vláken fóra kde mě to opravdu štvalo jsem ten problém odsunul do inzerce a zde holt může inzerovat každý, což by asi nebylo spravedlivé někomu zakazovat z důvodu že potřebuje stále dokola zveřejňovat stejné informace.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 13, 2018 12:08 pm 
Offline

Registrován: sob úno 20, 2016 7:00 pm
Příspěvky: 24
kov píše:
Ty fotky prosím vložit aspoň 3x nebo pořádně zvětšit. Jinak hrozí, že si je nikdo nezapamatuje. Být tu adminem, tak letíte i s tou Vaší propagací.

KEBY SOM TU BOL JA ADMINOM, TAK TAKYM SLABODUCHYM DEMENTOM AKO SI TY, KTORI NIE SU ZIADNYM PRINOSOM PRE NIKOHO, LEN PRE ICH 2-BUNKOVE MYSLENIE, KTORI LEN RYPU, PROVOKUJU A ZNEVAZUJU VECI, KTORYM VOBEC NEROZUMIA, NAPRIEK TOMU ZE VELA NESTRANNYCH LUDI IM PISE AKO IM TO POHOHLO A AKE UZASNE ZDRAVOTNE BENEFITY MA STAVA Z GOJI. TAK TAKYCHTO UCHYLAKOV AKO SI TY BY SOM ZRUSIL OKAMZITE. ALE CO UZ. AJ DEMENTI S 2-MI MOZGOVYMI BUNKAMI MAJU PRAVO NA ZIVOT, LEN BY ICH NA PSYCHIATRII NEMALI PUSTAT K POCITACU. VIAC KRAT SOM TA ZIADAL, ABY SI NA MNA NEREAGOVAL, ALE DEMENT JE DEMENT A BUDE STALE RYPAT, PROVOKOVAT A URAZAT. POCUVAJ TY VYMLETY BLB. JE MOJA VEC CO SI TU PISEM, KOMU CO RADIM A AKE PRILOHY K TOMU DAM. JA SA VOBEC NESTARAM O TVOJE TAZKE FANTASMAGORIE, KTORYMI TU ZAHLCUJES TOTO UZITOCNE FORUM, KTORE POMAHA VELA CHORYM LUDOM. VIDIET ZE SI BOL VIAC KRMENY OTCOVYM SEMENOM , AKO MATERINSKYM MLIEKOM. ZACNI PIT STAVU Z GOJI, REGENERUJE AJ NERVOVU SUSTAVU A MOZOG. GENIUS UZ S TEBA NEBUDE, ALE IQ SA TI ZVISI ASPON NA 20.
DAM TI SEM AJ ZLAVOVY KOD A DIAGNOZY NA KTORE GOJI VELMI USPESNE A RYCHLE ZABERA, LEBO S TVOJIM IQ BY SI HO NA PREDCHADZAJUCEJ STRANKE NENASIEL.
POZORNE SI TO PRECITAJ. A UZIVAJ VNUTORNE. NENATIERAJ SI STAVU NA HLAVU, TAK TO NEFUNGUJE.

Hodnota IQ do 20

Jedná sa o ťažkú mentálnu retardáciu (idiociu). Takýto jedinec je nevzdelateľný a nevychovateľný. Často je odkázaný na pomoc druhých, sám sa o seba nedokáže postarať, často žije vo svojom vlastnom svete a okolie nevníma. V populácii tvoria 0,2%.


Přílohy:
vizitka.jpg
vizitka.jpg [ 854.18 KiB | Zobrazeno 13060 krát ]
GOJI DIAGNOZY.jpg
GOJI DIAGNOZY.jpg [ 57.55 KiB | Zobrazeno 13060 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 13, 2018 1:34 pm 
Online

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
johny54 píše:
Tak kdyby uz nic, tak ma goji hepatoprotektivni ucinek, to mam vyzkousene. Navic na to i celkem sedi, ze je to ovoce lasky. Clovek se po konzumaci citi tak trochu v nalade.
To ze cisti krev taky mozna muzu potvrdit. Lezel jsem v nemocnici na kapackach a mel jsem rozhozeny krevni obraz, nechal jsem si od znamych prinest kustovnici a snedl jsem za vecer 100g.
Rano po dalsim odberu nechapali, ze se vse tak rychle srovnalo.
A skvely antioxidant to bude nejspis taky, kdyz to obsahuje tolik vitaminu C. Ano Jednorazovy, ja vim, ze kilo jablek obsahuje vic vitaminu nez 10 plodu goji.
Nechci ti brat tvuj nazor, ze to co jis je nejzdravejsi na svete, ja bych tak jist asi nemohl. Ale nevim proc to srovnavas s timto. Kureciho masa bych mohl snist 5 kg a zarucim ti, ze to nedokaze zregenerovat jaterni bunky tak jako 50g goji.

Euforii by vyvolalo snězení jakékoli sladkosti, zmiňovaných 10 dkg sušeného goji totiž obsahuje 40 gramů cukru. DANO správně odkazuje na šťávu, protože sušené plody podle tabulky výrobce neobsahují takřka žádné vitamíny, pouze zdravotně přínosné červené barvivo. Je v nich poměrně velké množství sodíku (377,2 mg), který krevní tlak obvykle zvyšuje. Poslední otázkou tedy zůstává vliv na hormonální soustavu (jak vidíte léky na tlak užívám dál) a zmíněný krevní obraz (jaké položky to ovlivnilo).

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 13, 2018 3:13 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
DANO píše:
TAK TAKYCHTO UCHYLAKOV AKO SI TY BY SOM ZRUSIL OKAMZITE. ALE CO UZ. AJ DEMENTI S 2-MI MOZGOVYMI BUNKAMI MAJU PRAVO NA ZIVOT, LEN BY ICH NA PSYCHIATRII NEMALI PUSTAT K POCITACU. VIAC KRAT SOM TA ZIADAL, ABY SI NA MNA NEREAGOVAL, ALE DEMENT JE DEMENT A BUDE STALE RYPAT, PROVOKOVAT A URAZAT. POCUVAJ TY VYMLETY BLB. JE MOJA VEC CO SI TU PISEM, KOMU CO RADIM A AKE PRILOHY K TOMU DAM. JA SA VOBEC NESTARAM O TVOJE TAZKE FANTASMAGORIE, KTORYMI TU ZAHLCUJES TOTO UZITOCNE FORUM, KTORE POMAHA VELA CHORYM LUDOM. VIDIET ZE SI BOL VIAC KRMENY OTCOVYM SEMENOM , AKO MATERINSKYM MLIEKOM. ZACNI PIT STAVU Z GOJI, REGENERUJE AJ NERVOVU SUSTAVU A MOZOG. GENIUS UZ S TEBA NEBUDE, ALE IQ SA TI ZVISI ASPON NA 20.

Pán Jarda, nehnevajte sa, ale toho primitíva by ste mohol zabanovať, čo Vy na to ?
To snáď nie je ani na napomenutie, DANO je REÁLNY primitív a zlý človek.
Ja som kritik, "neveriaci Tomáš" (za to sa nehanbím), s MÁLOKÝM súhlasím, ale takto ako on som nikdy nevystupoval a ani nebudem, pretože mám určitú úroveň. Dano nemá ŽIADNU. Ten primitív sem chodí kvákať len a len o GOJI, takže jeho vylúčenie z tohto fóra by fakt že nikomu neuškodilo... Pretože nič zaujímavé tu nepriniesol, akurát tak tu chce na naivných ľuďoch zarábať... \"8)\"
A najhoršie je, že asi aj sám verí tomu, že šťava z Goji je všeliek.... Asi tak, ako náboženský fanatik verí tomu, že keď sa pravidelne odmodlí otčenáš (alebo ako sa tomu hovorí), tak sa dostane do neba...
Proste stále existujú ľudia s IQ tykve (napr. DANO), ktorí sú presvedčený, že existuje "svätý grál" na vyriešenie možno aj všetkých či takmer všetkých zdravotných problémov, a ideálne zabalený do fľaše, a sladkej chuti....
DANO, toho mozgu si veľa nepobral, to ti píšem so všetkou vážnosťou \":)\"

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 13, 2018 3:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
DANO píše:
KEBY SOM TU BOL JA ADMINOM, TAK TAKYM SLABODUCHYM DEMENTOM AKO SI TY, KTORI NIE SU ZIADNYM PRINOSOM PRE NIKOHO, LEN PRE ICH 2-BUNKOVE MYSLENIE, KTORI LEN RYPU, PROVOKUJU A ZNEVAZUJU VECI, KTORYM VOBEC NEROZUMIA, NAPRIEK TOMU ZE VELA NESTRANNYCH LUDI IM PISE AKO IM TO POHOHLO A AKE UZASNE ZDRAVOTNE BENEFITY MA STAVA Z GOJI. TAK TAKYCHTO UCHYLAKOV AKO SI TY BY SOM ZRUSIL OKAMZITE. ALE CO UZ. AJ DEMENTI S 2-MI MOZGOVYMI BUNKAMI MAJU PRAVO NA ZIVOT, LEN BY ICH NA PSYCHIATRII NEMALI PUSTAT K POCITACU. VIAC KRAT SOM TA ZIADAL, ABY SI NA MNA NEREAGOVAL, ALE DEMENT JE DEMENT A BUDE STALE RYPAT, PROVOKOVAT A URAZAT. POCUVAJ TY VYMLETY BLB. JE MOJA VEC CO SI TU PISEM, KOMU CO RADIM A AKE PRILOHY K TOMU DAM. JA SA VOBEC NESTARAM O TVOJE TAZKE FANTASMAGORIE, KTORYMI TU ZAHLCUJES TOTO UZITOCNE FORUM, KTORE POMAHA VELA CHORYM LUDOM. VIDIET ZE SI BOL VIAC KRMENY OTCOVYM SEMENOM , AKO MATERINSKYM MLIEKOM. ZACNI PIT STAVU Z GOJI, REGENERUJE AJ NERVOVU SUSTAVU A MOZOG. GENIUS UZ S TEBA NEBUDE, ALE IQ SA TI ZVISI ASPON NA 20.
DAM TI SEM AJ ZLAVOVY KOD A DIAGNOZY NA KTORE GOJI VELMI USPESNE A RYCHLE ZABERA, LEBO S TVOJIM IQ BY SI HO NA PREDCHADZAJUCEJ STRANKE NENASIEL.
POZORNE SI TO PRECITAJ. A UZIVAJ VNUTORNE. NENATIERAJ SI STAVU NA HLAVU, TAK TO NEFUNGUJE.

Hodnota IQ do 20

Jedná sa o ťažkú mentálnu retardáciu (idiociu). Takýto jedinec je nevzdelateľný a nevychovateľný. Často je odkázaný na pomoc druhých, sám sa o seba nedokáže postarať, často žije vo svojom vlastnom svete a okolie nevníma. V populácii tvoria 0,2%.

Podívejte jedna věc je reklama v inzerci a jiná sprosté urážky členů fóra, které určitě povolené nejsou. Berte tedy tuto moji reakci jako poslední upozornění před tím než přidáte další kapku kdy moje svatá trpělivost skončí. Pro lepší pochopení zcela jasně, ještě jedno sprosté slovo a mažu vše.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz