Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:33 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Liecba CNS
PříspěvekNapsal: úte led 09, 2018 3:44 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Alopat píše:
Bohužel je to tak, že toxoplasma (kokcidie) i z nás vyrábí slabé kusy jako na běžícím pásu, aby zvýšila svou šanci na ulovení a snězení těla kočkovitou šelmou (dravcem), kde chce zakotvit.

Tá druhá časť vety mi pripadá ako čisté sci-fi .......... Demagógia.
Teraz sa staneš fanatikom do toxoplazmy, že ? Do niečoho, o čom nepočulo asi 99,99% ľudí..... Nebudeš mať o tom prakticky s kým pokecať, alebo možno tak s jedným-dvoma ľuďmi...keď dobre pohľadáš... nebude ti to vadiť ? \":D\"

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liecba CNS
PříspěvekNapsal: úte led 09, 2018 5:27 pm 
Online

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
JednorazovyNICK píše:
Tá druhá časť vety mi pripadá ako čisté sci-fi .......... Demagógia.
Teraz sa staneš fanatikom do toxoplazmy, že ? Do niečoho, o čom nepočulo asi 99,99% ľudí..... Nebudeš mať o tom prakticky s kým pokecať, alebo možno tak s jedným-dvoma ľuďmi...keď dobre pohľadáš... nebude ti to vadiť ? \":D\"

A je to tak špatné být ve společnosti vědců z Karlovy univerzity (objasnili i příčinu tvé agresivity a padání vlasů z přebytku testosteronu) a badatelů publikujících tento fenomén měnící paradigma v časopise Nature, když jsem na to samé přišel sám pozorováním svého okolí a samostudiem rodinných lékařských záznamů? Pokud se chceš zabývat tím, co tomu řeknou lidé a domýšlet si, co si myslí tvé okolí a podle toho maloměšťácky či ve zbytečném strachu žít, tak tě ujišťuji, že taková nesvoboda a neustálý stres je rizikovým faktorem pro rozvoj nemoci. Anebo si myslíš, že nám kokcidióza pobila králíky kvůli tomu, že si nedělali šanku pro dlouhověkost?
Ne, demagogie je dávat lidem se zánětem neznámého původu a noční horečkou léky přeznačené farmakomafií na antibiotika a zapírat přitom, že jsou to původně či také antiparazitika určená k léčbě prvoků (na střevní prvoky Entizol a s přesahem na toxoplasmu a malárii Dalicin).

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne stř led 10, 2018 2:12 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liecba CNS
PříspěvekNapsal: úte led 09, 2018 10:09 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
JednorazovyNICK píše:
Tá druhá časť vety mi pripadá ako čisté sci-fi .......... Demagógia.
Teraz sa staneš fanatikom do toxoplazmy, že ? Do niečoho, o čom nepočulo asi 99,99% ľudí..... Nebudeš mať o tom prakticky s kým pokecať, alebo možno tak s jedným-dvoma ľuďmi...keď dobre pohľadáš... nebude ti to vadiť ? \":D\"

Parazit toxoplasma zvyšuje riziko autonehody pouze u osob s krevní skupinou Rh minus

Změnila vás toxoplasma? Nechte se zdarma testovat na Přírodovědecké fakultě UK
Citace:
Odborníci tvrdí, že dnes má tohoto prvoka v těle asi třicet procent české populace. Jakmile se člověk nakazí, což se může stát například pozřením špatně tepelně opracovaného masa nebo neumyté kořenové zeleniny, už se toxoplasmy nezbaví. Nejprve prodělá tzv. akutní toxoplazmózu. Ta je nebezpečná především pro těhotné ženy, protože v případě přenosu na plod, může dojít k jeho poškození. Z aktivní fáze pak nákaza přejde do fáze latentní. V těle člověka prvok přežívá po celý jeho život. A po celou dobu také ovlivňuje jeho chování. Tým prof. Jaroslava Flegra mimo jiné dokázal, že napadení mají větší sklon k riskování, zpomalí se jejich reflexy a sníží se u nich sklony k vyhledávání nových podnětů. Ženy jsou po nákaze otevřenější, srdečnější a lehkomyslnější, naproti tomu muži bývají uzavření a podezřívaví. Ženy se nákladněji oblékají, naopak muži po nákaze méně pečují o svůj zevnějšek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liecba CNS
PříspěvekNapsal: stř led 10, 2018 3:04 am 
Online

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
ČR (za pomoci turistů) vede ve spotřebě alkoholu, který otvírá vrátnicovou žílu pro invazi prvoků ze střev do jater a ze západu k nám za Vítězného listopadu a následného kultu osobnosti Havla dorazil glyfosát, který zvyšuje propustnost střev pro nestrávené bílkoviny a patogeny, nevidím důvod, proč by u nás v současné době měla být nižší promořenost toxoplasmou a dalšími patogenními prvoky z vody a půdy (až po eukaryotům podobná mikroskopická larvální stádia středně velkých červů) než ve Francii a jak se říká, každý správný Čech sleví na polovic. Tak vida, celiakie, zbytnění prostaty, padoucnice, neurodegenerativní choroby a rak vysvětleny jednou ranou. https://www.nature.com/articles/s41598-017-10675-6

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne stř led 10, 2018 6:29 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liecba CNS
PříspěvekNapsal: stř led 10, 2018 9:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
ČR vede ve spotřebě alkoholu, který otvírá vrátnicovou žílu pro invazi prvoků ze střev do jater a ze západu k nám za Vítězného listopadu a následného kultu osobnosti Havla dorazil glyfosát, který zvyšuje propustnost střev pro nestrávené bílkoviny a patogeny, nevidím důvod, proč by u nás v současné době měla být nižší promořenost toxoplasmou a dalšími patogenními prvoky z vody a půdy (až po eukaryotům podobná mikroskopická larvální stádia velkých červů) než ve Francii a jak se říká, každý správný Čech sleví na polovic. Tak vida, padoucnice, neurodegenerativní choroby a rak vysvětleny jednou ranou. https://www.nature.com/articles/s41598-017-10675-6

Tak o tom že chlast a glykofosfát škodí netřeba vést polemiku, ale zase na druhou stranu máme co národ ve své naivitě chtěl, západní nenažraný a bezohledný kapitalizmus. Ten nám přinesl blaho v podobě plných obchoďáků nacpaných otráveným šmejdem v krásném obalu a nemoci o nichž se nám ani nesnilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liecba CNS
PříspěvekNapsal: stř led 10, 2018 12:43 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Gamina píše:
Parazit toxoplasma zvyšuje riziko autonehody pouze u osob s krevní skupinou Rh minus

Změnila vás toxoplasma? Nechte se zdarma testovat na Přírodovědecké fakultě UK
Citace:
Odborníci tvrdí, že dnes má tohoto prvoka v těle asi třicet procent české populace. Jakmile se člověk nakazí, což se může stát například pozřením špatně tepelně opracovaného masa nebo neumyté kořenové zeleniny, už se toxoplasmy nezbaví. Nejprve prodělá tzv. akutní toxoplazmózu. Ta je nebezpečná především pro těhotné ženy, protože v případě přenosu na plod, může dojít k jeho poškození. Z aktivní fáze pak nákaza přejde do fáze latentní. V těle člověka prvok přežívá po celý jeho život. A po celou dobu také ovlivňuje jeho chování. Tým prof. Jaroslava Flegra mimo jiné dokázal, že napadení mají větší sklon k riskování, zpomalí se jejich reflexy a sníží se u nich sklony k vyhledávání nových podnětů. Ženy jsou po nákaze otevřenější, srdečnější a lehkomyslnější, naproti tomu muži bývají uzavření a podezřívaví. Ženy se nákladněji oblékají, naopak muži po nákaze méně pečují o svůj zevnějšek.

To citované mám brať ako vtip, že ? ... Lebo mi to ako vtip príde... To aby človek aj sexoval vydrhnutý Savom, a predtým ešte odčervený všetkým možným, a samozrejme - ešte "ošetrený" v každej telesnej dutine MMS-kom...

\":lol:\"

Táto veta "Odborníci tvrdí, že dnes má tohoto prvoka v těle asi třicet procent české populace. Jakmile se člověk nakazí, což se může stát například pozřením špatně tepelně opracovaného masa nebo neumyté kořenové zeleniny, už se toxoplasmy nezbaví." mi pripadá ako ZÁKERNÝ STRAŠIAK.....
Potom človek ako živočíšny druh fakt stojí ZA HOVNO, keď každý živočích okrem neho má 100x väčšiu imunitu proti toxoplazme (pitie vody z kaluže, jedenie surového mäsa či surového hmyzu, zdochlín, výkalov).....
Proste mne to príde tak, že toxoplazma je "novodý strašiak", ale taký viac "underground", na rozdiel od napr. vtáčej chrípky, SARS, prasačej chrípky a podobne...
A popravde - nejak extra tým informáciám o toxoplazme nedôverujem...
Čo ak je toxoplazma len "návnada" na to, aby sa ľudia začali báť čohokoľvek, čo nie je špeciálne zbavené baktérií, všetkého, čo je prírodné, všetkého, čo spadlo v prírode na zem (či už krajec chleba, zemiak, kus mäsa, ovocie) ??? ... Nie je to jeden z plánov NWO (New World Order) \":?:\" ... Samozrejme - aby to nebolo tak okaté, nemusia to dať do správ v TV, ani tým zaplniť komerčné internetové spravodaje..... NWO môže mať dva druhy zbraní.... Jednými útočiť cez tie najviac komerčné internetové stránky či TV, a druhými cez "underground". A tak sa NWO podarí zasiahnuť každý typ človeka, ktorý sleduje buď TV, alebo internet, alebo obe veci dohromady, prípadne ako bežného konzumenta, tak niekoho, kto sa o svoje zdravie zaujíma do hĺbky...
Čo myslíš ty, Gamina ?
O tom si nerozmýšľal, Alopat ? ...

Nie je náhodou odpoveďou na vyliečenie sa z každej choroby (dobre, chýbajúca odrezaná noha už nenarastie...) kvalitná vysokovýživná strava v kombinácií s dennými lačňovkami, príležitostnými X dní trvajúcimi hladovkami, dostatočným pravidelným fyzickým pohybom (nie len chôdza, ale cvičenie celého tela), dostatočným detoxom (už dávno nežijeme v čisto prírodnom svete) a prácou na svojej psychike, duši, duchovne (nemyslím náboženstvo, ani iné podobné "pasce") ?
Podľa mňa áno.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liecba CNS
PříspěvekNapsal: ned led 14, 2018 8:25 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
JednorazovyNICK píše:
To citované mám brať ako vtip, že ? ... Lebo mi to ako vtip príde... To aby človek aj sexoval vydrhnutý Savom, a predtým ešte odčervený všetkým možným, a samozrejme - ešte "ošetrený" v každej telesnej dutine MMS-kom...

\":lol:\"

Táto veta "Odborníci tvrdí, že dnes má tohoto prvoka v těle asi třicet procent české populace. Jakmile se člověk nakazí, což se může stát například pozřením špatně tepelně opracovaného masa nebo neumyté kořenové zeleniny, už se toxoplasmy nezbaví." mi pripadá ako ZÁKERNÝ STRAŠIAK.....
Potom človek ako živočíšny druh fakt stojí ZA HOVNO, keď každý živočích okrem neho má 100x väčšiu imunitu proti toxoplazme (pitie vody z kaluže, jedenie surového mäsa či surového hmyzu, zdochlín, výkalov).....
Proste mne to príde tak, že toxoplazma je "novodý strašiak", ale taký viac "underground", na rozdiel od napr. vtáčej chrípky, SARS, prasačej chrípky a podobne...
A popravde - nejak extra tým informáciám o toxoplazme nedôverujem...
Čo ak je toxoplazma len "návnada" na to, aby sa ľudia začali báť čohokoľvek, čo nie je špeciálne zbavené baktérií, všetkého, čo je prírodné, všetkého, čo spadlo v prírode na zem (či už krajec chleba, zemiak, kus mäsa, ovocie) ??? ... Nie je to jeden z plánov NWO (New World Order) \":?:\" ... Samozrejme - aby to nebolo tak okaté, nemusia to dať do správ v TV, ani tým zaplniť komerčné internetové spravodaje..... NWO môže mať dva druhy zbraní.... Jednými útočiť cez tie najviac komerčné internetové stránky či TV, a druhými cez "underground". A tak sa NWO podarí zasiahnuť každý typ človeka, ktorý sleduje buď TV, alebo internet, alebo obe veci dohromady, prípadne ako bežného konzumenta, tak niekoho, kto sa o svoje zdravie zaujíma do hĺbky...
Čo myslíš ty, Gamina ?
O tom si nerozmýšľal, Alopat ? ...

Nie je náhodou odpoveďou na vyliečenie sa z každej choroby (dobre, chýbajúca odrezaná noha už nenarastie...) kvalitná vysokovýživná strava v kombinácií s dennými lačňovkami, príležitostnými X dní trvajúcimi hladovkami, dostatočným pravidelným fyzickým pohybom (nie len chôdza, ale cvičenie celého tela), dostatočným detoxom (už dávno nežijeme v čisto prírodnom svete) a prácou na svojej psychike, duši, duchovne (nemyslím náboženstvo, ani iné podobné "pasce") ?
Podľa mňa áno.

Já tomu věřím, slyšela jsem to z více zdrojů včetně zahraničních. Nevidím, kdo by na tom jak vydělal, takže tam není konerční motiv. Strašák to taky není, protože se nikdo nikoho ani nesnaží léčit. Prostě vědci řeknou, "máte toxoplasmu, trochu vás to ovlivňuje, ale řešit to nemá smysl". Tak proč by o tom někdo lhal? Schází mi tam důvod. A už vůbec nevím, proč by to dělaly nezávislé vědecké skupiny z různých zemí, o jejichž výsledky se média skoro nezajímají \":-)\" O toxoplasmě slýchám už nejméně 5 let a nikdy se toho nikdo nechytil, aby z toho udělal aféru.

Co se týče důvodu, proč jsme promoření parazity a dřív to problém nebyl, myslím, že jde o kombinaci faktorů:
  • nevhodná příprava na rodičovství u matek i otců, děti se rodí slabší
  • je problém sehnat opravdu čerstvé potraviny a většina lidí je pak stejně ještě na týden uskladní v lednici před konzumací - energeticky je to pak často mrtvá hmota. Tohle není moje teorie, narazila jsem na to už vícekrát a zatím jsem si vždycky myslela, že to je blbost, ale ona to až taková blbost asi nebude. V každém případě - mrtvé jídlo chutná plísním a parazitům podstatně více, než čerstvé jídlo se spoustou zbytkové životní energie.
  • celkové energetické oslabení organismu dané životním stylem - nosíme boty, což má několik dlouhodobých negativních efektů. Pijeme vodu nevídaně nízké kvality. Žijeme v nevhodných domech. Plus bezdrátové technologie mají také u spousty lidí negativní vliv.
  • umíráme v mnohem menší míře než před třeba 100 lety, kdy bylo zcela běžné, že slabší jedinci zemřeli na nějakou infekci ještě předtím, než se u nich stihl rozvinout nějaký parazit.

Nevím, myslím, že dřív to takový problém nebyl, ale v dnešní době není úplně od věci se zkusit postarat, aby parazité takříkajíc nenašli vhodný substrát pro svou existenci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liecba CNS
PříspěvekNapsal: ned led 14, 2018 10:19 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Alopat píše:
A je to tak špatné být ve společnosti vědců z Karlovy univerzity (objasnili i příčinu tvé agresivity a padání vlasů z přebytku testosteronu) a badatelů publikujících tento fenomén měnící paradigma v časopise Nature, když jsem na to samé přišel sám pozorováním svého okolí a samostudiem rodinných lékařských záznamů? Pokud se chceš zabývat tím, co tomu řeknou lidé a domýšlet si, co si myslí tvé okolí a podle toho maloměšťácky či ve zbytečném strachu žít, tak tě ujišťuji, že taková nesvoboda a neustálý stres je rizikovým faktorem pro rozvoj nemoci. Anebo si myslíš, že nám kokcidióza pobila králíky kvůli tomu, že si nedělali šanku pro dlouhověkost?
Ne, demagogie je dávat lidem se zánětem neznámého původu a noční horečkou léky přeznačené farmakomafií na antibiotika a zapírat přitom, že jsou to původně či také antiparazitika určená k léčbě prvoků (na střevní prvoky Entizol a s přesahem na toxoplasmu a malárii Dalicin).

Agresivity...ahaaa....Inak Alopat, prekvapuješ ma svojou...ehmm...HLÚPOSŤOU. To mi k tebe tak celkom nepasuje...
TAKŽE NEAGRESÍVNI BEZDOMOVCI S HUSTÝMI VLASMI V 50-TKE, ktorí sú na ulici už celé roky, s podlomeným zdravým, výživou bez vitamínov a minerálov, s minimom bielkovín.... Tí toxoplazmou napadnutí nie sú, že ? \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" Lebo takých bezdomovcov ja poznám..... K tomu chlastajú...a ty alkohol tak odsudzuješ... Ehmm.... \":mrgreen:\"
K ďalšej časti tvojho príspevku nemám čo povedať.... Asi považuješ šľachtených králikov, ktorí majú nedostatok pohybu, nedostatok slnečného svetla, dostávajú žrať granule, atď, za ekvivalent králikov voľne žijúcich v prírode, ktoré majú X násobne väčšiu imunitu...AHA....chápem...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liecba CNS
PříspěvekNapsal: ned led 14, 2018 10:26 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Gamina píše:
Já tomu věřím, slyšela jsem to z více zdrojů včetně zahraničních. Nevidím, kdo by na tom jak vydělal, takže tam není konerční motiv. Strašák to taky není, protože se nikdo nikoho ani nesnaží léčit. Prostě vědci řeknou, "máte toxoplasmu, trochu vás to ovlivňuje, ale řešit to nemá smysl". Tak proč by o tom někdo lhal? Schází mi tam důvod. A už vůbec nevím, proč by to dělaly nezávislé vědecké skupiny z různých zemí, o jejichž výsledky se média skoro nezajímají \":-)\" O toxoplasmě slýchám už nejméně 5 let a nikdy se toho nikdo nechytil, aby z toho udělal aféru.

Co se týče důvodu, proč jsme promoření parazity a dřív to problém nebyl, myslím, že jde o kombinaci faktorů:
  • nevhodná příprava na rodičovství u matek i otců, děti se rodí slabší
  • je problém sehnat opravdu čerstvé potraviny a většina lidí je pak stejně ještě na týden uskladní v lednici před konzumací - energeticky je to pak často mrtvá hmota. Tohle není moje teorie, narazila jsem na to už vícekrát a zatím jsem si vždycky myslela, že to je blbost, ale ona to až taková blbost asi nebude. V každém případě - mrtvé jídlo chutná plísním a parazitům podstatně více, než čerstvé jídlo se spoustou zbytkové životní energie.
  • celkové energetické oslabení organismu dané životním stylem - nosíme boty, což má několik dlouhodobých negativních efektů. Pijeme vodu nevídaně nízké kvality. Žijeme v nevhodných domech. Plus bezdrátové technologie mají také u spousty lidí negativní vliv.
  • umíráme v mnohem menší míře než před třeba 100 lety, kdy bylo zcela běžné, že slabší jedinci zemřeli na nějakou infekci ještě předtím, než se u nich stihl rozvinout nějaký parazit.

Nevím, myslím, že dřív to takový problém nebyl, ale v dnešní době není úplně od věci se zkusit postarat, aby parazité takříkajíc nenašli vhodný substrát pro svou existenci.

Najlepšie stráviteľné potraviny sú "odležané"... Robí to tak mnoho kmeňov, robia to tak zvieratá...tak neviem o čom píšeš.. A keď ulovia korisť, vrhnú sa na vnútornosti (tie sú najlepšie čerstvé, na rozdiel od svaloviny)...
Navyše mi vysvetli toto, skús sa nad tým zamyslieť.... : Zober si psy a mačky.... ktoré po generácie žijú na granuliach (hlavne extrudovaná pšenica a kukurica) a konzervách, ktoré s prirodzenou potravou už nemajú nič spoločné... Ako to, že oni môžu v lese požrať výkaly, napiť sa z mláky, rybníka...potrieť si telo zdochlinami....A NEDOSTATNÚ ANI TEPLOTU, ANI SA NEPOVRACAJÚ, ani nič podobné ??? Veď to už DÁVNO nie sú divoké mačky a divoké psy.... Toto mi ako vysvetlíš, Gamina ? Myslím, že skutočnosť je niekde INDE. Myslím, že ide o to, že zvieratá nemajú absolútne žiadne duševné problémy, duchovné "stopky" (z neaktivity), atď, a práve tieto veci sa týkajú LEN ĽUDÍ, a až tak ich to zasahuje, že im to riadne nahlodá imunitu, samozrejme spolu s nevhodnou stravou. ALE AKO VIDÍŠ, psom a mačkám nevhodná strava NEJAK NEPREKÁŽA, čo sa ich imunity týka... Áno, domestikované psy a mačky môžu zomrieť na rakovinu, ALE môžu piť z kaluže, žrať výkaly, váľať sa v zbytkoch po zdochline, a ...NIČ.... Hmmmm ? ... Čím to bude ? ... Tým, že chodia bez topánok ? NEMYSLÍM...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liecba CNS
PříspěvekNapsal: pon led 15, 2018 1:30 am 
Online

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
JednorazovyNICK píše:
Agresivity...ahaaa....Inak Alopat, prekvapuješ ma svojou...ehmm...HLÚPOSŤOU. To mi k tebe tak celkom nepasuje...
TAKŽE NEAGRESÍVNI BEZDOMOVCI S HUSTÝMI VLASMI V 50-TKE, ktorí sú na ulici už celé roky, s podlomeným zdravým, výživou bez vitamínov a minerálov, s minimom bielkovín.... Tí toxoplazmou napadnutí nie sú, že ? \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" Lebo takých bezdomovcov ja poznám..... K tomu chlastajú...a ty alkohol tak odsudzuješ... Ehmm.... \":mrgreen:\"
K ďalšej časti tvojho príspevku nemám čo povedať.... Asi považuješ šľachtených králikov, ktorí majú nedostatok pohybu, nedostatok slnečného svetla, dostávajú žrať granule, atď, za ekvivalent králikov voľne žijúcich v prírode, ktoré majú X násobne väčšiu imunitu...AHA....chápem...

Co to má znamenat, pokusil ses složit příspěvek na slova bezdomovci, vlasy, toxoplasma, alkohol a králíci? \":D\" Nech to Jiřímu Šmitzerovi a "Rudovi z Ostravy".

Jak vidím, dostalo se mi zvláštního poděkování od JednorazovyNICK za to, že jsem upozornil na jednu z vědecky publikovaných příčin ovlivňování hormonální soustavy a vyššího testosteronu u mužů nakažených toxoplasmou. Když jsem tak hloupý, tak proč sis to nezjistil sám, nebo teď budeš popírat existenci a druhy alopecie?

Píše o tom už i bulvár:
Český objev. Kočičí parazit přivolá leukémii i pohlavní choroby
https://echo24.cz/a/wcQ3L/cesky-objev-kocici-parazit-privola-leukemii-i-pohlavni-choroby

P.S.: Hádanka. Jakou tělesnou teplotu má oproti člověku pes a kočka, o které se říká, že má sedm životů? Už rozumíš? Nehledě na to, že člověk je oproti šelmě pouhým mezihostitelem, na kterém toxoplasmě nezáleží, nemůže v něm dokončit vývoj a tak se ho snaží hormonálně ovládnout a nabídnou predátorům - oslabit nebo udolat

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liecba CNS
PříspěvekNapsal: pon led 15, 2018 7:40 am 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
JednorazovyNICK píše:
Najlepšie stráviteľné potraviny sú "odležané"... Robí to tak mnoho kmeňov, robia to tak zvieratá...tak neviem o čom píšeš.. A keď ulovia korisť, vrhnú sa na vnútornosti (tie sú najlepšie čerstvé, na rozdiel od svaloviny)...
Navyše mi vysvetli toto, skús sa nad tým zamyslieť.... : Zober si psy a mačky.... ktoré po generácie žijú na granuliach (hlavne extrudovaná pšenica a kukurica) a konzervách, ktoré s prirodzenou potravou už nemajú nič spoločné... Ako to, že oni môžu v lese požrať výkaly, napiť sa z mláky, rybníka...potrieť si telo zdochlinami....A NEDOSTATNÚ ANI TEPLOTU, ANI SA NEPOVRACAJÚ, ani nič podobné ??? Veď to už DÁVNO nie sú divoké mačky a divoké psy.... Toto mi ako vysvetlíš, Gamina ? Myslím, že skutočnosť je niekde INDE. Myslím, že ide o to, že zvieratá nemajú absolútne žiadne duševné problémy, duchovné "stopky" (z neaktivity), atď, a práve tieto veci sa týkajú LEN ĽUDÍ, a až tak ich to zasahuje, že im to riadne nahlodá imunitu, samozrejme spolu s nevhodnou stravou. ALE AKO VIDÍŠ, psom a mačkám nevhodná strava NEJAK NEPREKÁŽA, čo sa ich imunity týka... Áno, domestikované psy a mačky môžu zomrieť na rakovinu, ALE môžu piť z kaluže, žrať výkaly, váľať sa v zbytkoch po zdochline, a ...NIČ.... Hmmmm ? ... Čím to bude ? ... Tým, že chodia bez topánok ? NEMYSLÍM...

Odležení potravin za ověřených podmínek jistě dokáže zlepšit jejich kvalitu, obzvlášť, pokud tam proběhne nějaké kvašení. Například pro mě je mnohem hodnotnější jíst fermentované salámy ze syrového masa, než samotné syrové maso. Stejně tak fermentace zeleniny její kvalitu zvyšuje, ale jde v obou případech o živé potraviny, ve kterých příroda NEMÁ potřebu provádět okamžité hnilobné procesy, protože tam jsou podmínky vhodné pro růst prospěšných mikroorganismů a ne těch patogenních.

Oproti tomu “kyselé” zelí zakonzervované teplem, naložené v octě, aby se napodobila chuť pravého kysanéhl zelí, což konzumuje většina populace, je dost průšvih. Stejně tak mouka co má trvanlivost 2 roky.

Nevidím důvod, proč bych měla řešit v souvislosti s toxoplasmou kočky a psy, ten výzkum na lidech je dostatečně průkazný a paraziti se chovají v různých organismech různě, jak tady podotýká Alopat.


Naposledy upravil Gamina dne pon led 15, 2018 7:42 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liecba CNS
PříspěvekNapsal: pon led 15, 2018 7:41 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Alopat : akurat ze ja mam len vyssi dihydrotestosteron, co je len jeden druh testosteronu, a ty testosteron VOBEC NEKONKRETIZUJES. Nemam ziadne prejavy zvyseneho celkoveho testosteronu. Ochlpenie hrude zdalska nemam "bohate". Na chrbte ani chlp. Zarastanie na tvari odjakziva znacne riedke. Hlas zdaleka nie hruby (ale zas ani tenky). V tvari pripominam skor 20r - 22r. muza nez 30r. Akurat tvary mojho tela su typicky muzske, takze nemam prebytok (prebytok "na muza") estrogenu, ale mam ho tolko kolko mam mat. Kde tu vidis prebytok TESTOSTERONU "AKO TAKEHO" ? ... Ja nikde, preto som si nebol robit testy. Ale asi by som mal ? ...

A mimochodom, preco ziadna reakcia od teba NA BEZDOMOVCOV ? Lebo k tomu nemas co napisat.. ? A co narkomani ? Ti tiez nejak nemaju problem s vypadavanim vlasov...akurat s vypadavanim zubov, so stratou lesku v ociach, s otrasnou pokozkou... \":D\" Co mi povies k tomu ? ... Takze toxoplazma sa vyhyba ako bezdomovcom, tak aj im ? Vraj 30% ludi z planety, alebo ciech, slovenska, ma toxoplazmu. Z bezdomovcov a narkomanov ma toxoplazmu 10% ? Mne by logiku davalo, ze minimalne 60%... Mimochodom, asi 90% mojich rovesnikov neplesatie, co som videl, co vidam na ulici, atd. Takze toxoplazmu ma nakoniec 10% ludi, a je nezohladnuje sa ci je to bezdomovec alebo narkoman s otrasnou stravou a bez detoxu, alebo muz so spickovou stravou, super detoxom a super pohybom, ako mam napr. ja... ? ... Tak to je zvlastne...
Ja si aj tak myslim, a som vlastne presvedceny, ze osvietenie (a zotrvanie v nom) zatoci s toxoplazmou u tych, ktori ju dostali...
A ze si mam zistit aku tel. teplotu ma macka, pes... Ehmm...necital si, ze ked dieta vyrasta s mackou ci psom (ako domaci milacik), tak ma v zivote lepsiu imunitu ???... Ci je to klamstvo? ...
Ked je to nahodou klamstvo (co pochybujem...inak ja som psa a macku nikdy nemal), potom ktos a poatafal o rozsirenie psov a maciek do domacnosti.... ILLUMINATI???.... Ty si o nich uz X krat pisal... Taks a vyjadri... Lebo keby niet domestikovanych maciek a psov (takze by u nas prakticky neboli ziadnem..v lese a na lukach alebo v meste ked vidis psa ci macku, tak vznikli z domacich plemien...), tak toxoplazmy vyskutujucej sa u ludi by bolo kolko ? 5% ? 2% ? Miesto 30...
(nezabudnis a vyjadrit k bezdomovcom a narkomanom s oslabenou imunitou, vecne nedoliecenym, preco maju casto aj v strednom veku huste resp. nevypadane vlasy...t by predsa mali mat toxoplazmu V NAJVÄCSOM percente zastupenia...).

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liecba CNS
PříspěvekNapsal: pon led 15, 2018 8:27 am 
Offline

Registrován: ned říj 22, 2017 10:13 am
Příspěvky: 134
JednorazovyNICK píše:
Alopat : akurat ze ja mam len vyssi dihydrotestosteron, .

Na vysoký dihydrotestosteron pomůže nejrychleji dárcovská urinoterapie. Dárkyně musí být zdravá žena maximálně do 45 let věku. Mnoho mužů si touto jednoduchou terapií zvýšili hustotu vlasů a uzdravili si zvětšenou prostatu. Navíc je tato terapie úplně zadarmo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liecba CNS
PříspěvekNapsal: pon led 15, 2018 12:50 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Modrovous píše:
Na vysoký dihydrotestosteron pomůže nejrychleji dárcovská urinoterapie. Dárkyně musí být zdravá žena maximálně do 45 let věku. Mnoho mužů si touto jednoduchou terapií zvýšili hustotu vlasů a uzdravili si zvětšenou prostatu. Navíc je tato terapie úplně zadarmo.

Mladá zdravá žena... ktorá by mi takto pomáhala, do tej by som sa zamiloval a chcel by som ju do vzťahu. Takže - treba mi vzťah, a až potom toto poriešim. No, fakt, ďalšie znamenie, že už je čas po tých X rokoch mať vzťah... \":D\"
Modrovous, možno mi tento tvoj príspevok pomôže k tomu, aby som bol viac aktívny v hľadaní. Ale len v hľadaní naživo, cez internet sa zoznamovať nemienim.
Díky.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liecba CNS
PříspěvekNapsal: pon led 15, 2018 1:07 pm 
Offline

Registrován: pát črc 07, 2017 8:15 am
Příspěvky: 89
Jednoraz: No drzim palce \":roll:\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz