Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:11 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 40  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte pro 26, 2017 10:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Každopádně řešení se pohybuje kolem střev, žaludku a psychiky. Bohužel já jak jsem teď dost emocionálně nevyrovnaný, nejsem schopný reakce a stavy správně vyhodnotit a točím se v kruhu.

Dnes se mi nepovedl ani klystýr. Voda ve mne zůstala a já ji pak vymočím. Je to tak správně?

Jinak šlo ze mne akorát dost průhledného slizu. To tedy značí kvasinku?

Jinak mohu určit místo kde mi to stagnuje, to je pravé podžebří.

Podle jednoho moc moudrého pána mi to netráví protože mám boreliovou cystu na slinivce a ta nevyloučí tyrosin.

To vám ale měl ten moudrý pán i povědět jak se jí máte zbavit, jinak je taková informace prakticky bezcenná. Vodu z klystýru pochopitelně střevo vstřebá a odejde močí, ale měl by jste opravdu řešit ten klid těla i duše.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 27, 2017 4:14 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Tak ani ranní klystýr se nepovedl a jde mi vše nahoru. To také nechápu jak je možné.

Jsem tedy dost přiotrávený, protože už druhý den se cítím jak opilý. To jsem dlouho neměl.

Věc se má asi tak.
Sacharidy krmím nějakého šmejda ve střevě. Nejspíš kvasinku. Neustálým žvýkáním kadidla a zázvoru se stáhla někam níže.

Tuky zase blbě snáší žaludek.

Takže pro mě je prioritou, dát dokupy žaludek a co nejvíce omezit sacharidy.

Ideálně se vrátit na maso, vařenou zeleninu a tuk. Na tom mi bylo prostě nejlépe.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 27, 2017 5:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Tak ani ranní klystýr se nepovedl a jde mi vše nahoru. To také nechápu jak je možné.

Jsem tedy dost přiotrávený, protože už druhý den se cítím jak opilý. To jsem dlouho neměl.

Věc se má asi tak.
Sacharidy krmím nějakého šmejda ve střevě. Nejspíš kvasinku. Neustálým žvýkáním kadidla a zázvoru se stáhla někam níže.

Tuky zase blbě snáší žaludek.

Takže pro mě je prioritou, dát dokupy žaludek a co nejvíce omezit sacharidy.

Ideálně se vrátit na maso, vařenou zeleninu a tuk. Na tom mi bylo prostě nejlépe.

Ono je to s váma těžké, sníst nic nemůžete, zklidnit se nemůžete, doplňky nemůžete, očisty taky nejdou, tak mě už moc nenapadá co by ještě šlo, pak už jenom hladovka. Ta je v zásadě univerzální a nemusíte vlastně nic.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 27, 2017 6:55 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Je to těžké, vždy když se mi začne trochu dařit něco mi to naruší. Nejraději bych se nechal hospitalizovat na psychiatrii, pár měsíců úplně vypnul a začal od znova ale oni by do mne praly spousta léků.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 27, 2017 7:08 pm 
Offline

Registrován: pon pro 25, 2017 4:17 pm
Příspěvky: 14
sparcoo píše:
Je to těžké, vždy když se mi začne trochu dařit něco mi to naruší. Nejraději bych se nechal hospitalizovat na psychiatrii, pár měsíců úplně vypnul a začal od znova ale oni by do mne praly spousta léků.

Myslíš si,že by ti to pomohlo?Ešte by si bol vo vačších stračkách ako teraz,len s tým rozdielom že by ti to bolo jedno.Máš silnú infekciu a lieky na hlavu,no neviem.Vyskúšaj hladovku podľa rady p.Jardu,či nenastane mierne polepšenie.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 27, 2017 7:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Je to těžké, vždy když se mi začne trochu dařit něco mi to naruší. Nejraději bych se nechal hospitalizovat na psychiatrii, pár měsíců úplně vypnul a začal od znova ale oni by do mne praly spousta léků.

Léků ani ne, spíše drog, aby jste byl vypnutý a nekladl odpor. Tento postup moc nedoporučuji, neznám nikoho kdo by ho absolvoval a chválil si to. Vypnout můžete i na chalupě u lesa s vypnutým mobilem a absencí médií, nebo pokud možno ideálně i bez elektřiny. Pak máte celé dny pro sebe budete spát, jíst a vyměšovat, což je základ dobrého fungování organizmu. Zajímat vás nebude co se kde podělalo a proč, ale to že jste viděl srnku, nebo sovu, případně budete sledovat jak roste, či padá listí ze stromu a jak barevná je obloha, jak rychle plují mraky a budete nadšený jak je svět nádherný. Předpokládám že nic z toho co jsem popsal jste nesledoval mnoho let, nebo možná vůbec nikdy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 28, 2017 8:55 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Byl mi doporučen inulin, tak vyzkouším.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 28, 2017 9:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Byl mi doporučen inulin, tak vyzkouším.

No nevím, po tom se podle mě akorát špičkově nafouknete a možná i poserete, ale bude to zážitek.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 28, 2017 9:39 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Ještě jsem se chtěl zeptat jak zlepšit funkci nadledvinek? Možná jste mi to již psal ale já to nemohu najít.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 29, 2017 8:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Ještě jsem se chtěl zeptat jak zlepšit funkci nadledvinek? Možná jste mi to již psal ale já to nemohu najít.

Už mnohokrát jsem vám psal že se máte na všechno a všechny vykašlat a jíst, spát a vyměšovat. To by mohla být vaše celodenní náplň stejně jako to dělají cikáni a ti nemocemi zrovna netrpí i když jejich jídlo je otřesné. Jinak pochopitelně test hormonů ze slin a srovnat deficity pomocí bioidentických hormonů, předpokládám že u vás pregnenolon a progesteron. Zásada je nesedět u kompu, nebo telebedny, hodně chodit venku na čerstvém vzduchu a chodit spát se slepicema.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 29, 2017 10:01 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 27, 2016 3:10 pm
Příspěvky: 64
Mozna by pomohlo kdybys napsal celou svou anamnezu, jak ses k soucasnymu stavu propracoval. Jak to trva dlouho, zda mas za sebou nejakou lecbu, jak to zacalo.
Ono je hned lepsi udelat si komplexni nahled a neradit jen na zaklade nejakeho popisu jednoho aktualniho problemu z mnoha, navic po internetu, kde vetsinou lidi radi podle svych zkusenosti a muze se to mijet.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 29, 2017 9:12 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Tak pro mne je v tomto naprosto ideální samota, ticho. Ani jedno bohužel teď nemám.
Jinak televize ani PC mi teď moc neříkají, nejraději čtu.

Ještě se potřebuji zeptat. Zjistil sem že mi prostě konzervované sardinky nesedí. A to je i vařím a snažím se je připravit co nejstravitelnejsi.
To by mohlo souviset s histaminem že?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 29, 2017 9:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Tak pro mne je v tomto naprosto ideální samota, ticho. Ani jedno bohužel teď nemám.
Jinak televize ani PC mi teď moc neříkají, nejraději čtu.

Ještě se potřebuji zeptat. Zjistil sem že mi prostě konzervované sardinky nesedí. A to je i vařím a snažím se je připravit co nejstravitelnejsi.
To by mohlo souviset s histaminem že?

Tak je to jedna z možností, ale to se pak stále motáte v kruhu, protože ten problém vlastně ukazuje na měď.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 01, 2018 11:13 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Ještě jsem se chtěl zeptat, jak působí sůl v žaludku?
Po zapití Betainu mne do 5 minut pálí žaludek.
Ox Bile funguje velice dobře.

Jakou hořčinu vybrat na žaludek? Rád bych trochu potrápil helicobacter.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 02, 2018 8:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Ještě jsem se chtěl zeptat, jak působí sůl v žaludku?
Po zapití Betainu mne do 5 minut pálí žaludek.
Ox Bile funguje velice dobře.

Jakou hořčinu vybrat na žaludek? Rád bych trochu potrápil helicobacter.

Sůl v zásadě nijak nepůsobí, trochu upravuje sodno draselnou pumpu a je nutná pro hospodaření těla s vodou, betain přímo zvedá HCl a OX Bile je sůl žlučových šťáv. Ideální hořká bylina je z dlouhodobějšího pohledu zeměžluč.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 40  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz