Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:00 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 40  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob pro 23, 2017 10:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Tak dnes jsem dával klystýr s opravdu nízkým tlakem a málem jsem na tom záchodě zaspal.

Jsem teď hodně v zátahu a vyčerpaný. Musím se starat o maminku. Ale teda tělo si říká o jídlo a je jedno jaké ani není čas na nějakou nevolnost.

To už by jste měl dost zvážit kolik ještě tělo vydrží, přetahovat se takto za doraz vždy způsobí potíže.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 24, 2017 12:56 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
To je pravda. Takto za mne rozhodla sociální pracovnice a maminka to neumí teď zhodnotit. Přestože jsem se ještě 2 měsíce zpět nemohl postarat ani sám o sebe a bohužel od středy mne to stalo -3 kg.

Budu muset asi z dané situace utéci za cenu odsouzení.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 24, 2017 2:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
To je pravda. Takto za mne rozhodla sociální pracovnice a maminka to neumí teď zhodnotit. Přestože jsem se ještě 2 měsíce zpět nemohl postarat ani sám o sebe a bohužel od středy mne to stalo -3 kg.

Budu muset asi z dané situace utéci za cenu odsouzení.

Slovo sociální stát platí v naší republice jenom pro určité skupiny občanů, jinak je vše co se pro lidi připravuje zcela asociální a sviňárna ušitá jak na chudáky postižené čímkoliv, tak na důchodce a svobodné matky. Prostě ten náš slavný sociální stát má vše na háku a stále nataženou pazouru daňové správy. Zrovna nedávno jsem slyšel vtip, který je sice dobrý, ale zároveň dost smutný tím jak je pravdivý a nyní na svátky má už naprosté kouzlo. "Máte dojem že vás všichni opustili, nikdo se o vás nezajímá a nikdo na vás nemyslí. Nebojte se, není to pravda, jsme s vámi a myslíme na vás stále. Vaše finanční správa." Už ze samé podstaty tohoto vtipu plyne že sociální pracovník má skoro vždy kachní žaludek a není schopen v naprosté většině případů vůbec myslet a konat sociálně spravedlivě. Odsouzení si rozhodně nezaslouží ten kdo situaci prostě nezvládá, ale ten kdo by mu měl podat pomocnou ruku a neudělá to.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 24, 2017 10:55 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Jen jsem chtěl říci, že z testů mi vyšla pozitivní borelie, bartonela a chlamydie ale ani jedno nikterak výrazně na to jak velké problémy mám.

Proto si stále myslím, že problémy včetně těch neurologických by měla dělat kvasinka.
Jen nevím jak spolehlivě zjistit, že to kvasinka skutečně je.

A Mito měď působí i silně antimykoticky?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 25, 2017 10:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Jen jsem chtěl říci, že z testů mi vyšla pozitivní borelie, bartonela a chlamydie ale ani jedno nikterak výrazně na to jak velké problémy mám.

Proto si stále myslím, že problémy včetně těch neurologických by měla dělat kvasinka.
Jen nevím jak spolehlivě zjistit, že to kvasinka skutečně je.

A Mito měď působí i silně antimykoticky?

Výsledky těch testů ukazují na značně oslabenou imunitu a kvasinky je také pouze důsledek nikoliv příčina tedy já bych řešil příčiny a ne důsledky. Mitoměď likviduje všechno, jak plísně a kvasinky, tak bakterie a viry a navíc rovná do normálu tvorbu energie na buňkách, tedy asi nic lepšího nevymyslíte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 25, 2017 11:56 am 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Dobře já do ní půjdu i bez testů.

Jinak s tím jídlem držet se do 30g sacharidů na porci s nízkým GI.

Tím si moc neublížím? Vím zaručeně že sacharidy něco krmím (svědí tělo, ekzém). Ale jet jen na tuky moje trávení teď prostě nedává. Čekám na Ox Bile, od toho si slibuji daleko lepší trávení tuků, bez pálení žaludku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 25, 2017 12:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Dobře já do ní půjdu i bez testů.

Jinak s tím jídlem držet se do 30g sacharidů na porci s nízkým GI.

Tím si moc neublížím? Vím zaručeně že sacharidy něco krmím (svědí tělo, ekzém). Ale jet jen na tuky moje trávení teď prostě nedává. Čekám na Ox Bile, od toho si slibuji daleko lepší trávení tuků, bez pálení žaludku.

Tak malé porce sacharidů nerozhodí glykemii a celkově se mnohem lépe tráví. S tím Ox Bile pracujte opatrně také nejde o samo spásný prostředek vše má své klady, ale i nedostatky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 25, 2017 4:06 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Ještě jsem se chtěl zeptat. Po teď vyčerpávajících emočních stavech mi zůstal svíravý pocit u srdce a mělký dech. Nevíte proč to tak je? A zda si mohu nějak pomoci aby to odeznělo? Nedovoluje mi to vůbec chodit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 25, 2017 4:58 pm 
Offline

Registrován: pon pro 25, 2017 4:17 pm
Příspěvky: 14
Poďľa mňa príčinou tvojích stavov je infekcia,z čoho pramenia tie uzkostné stavy.Skúsiť antibiotiká nemá zmysel,poškodia v tele viac ako opravia a stejne ti nepomôžu v takejto fáze ochorenia.
Musíš sa ukľudniť-psychicky(viem,aké je to ťažké),lebo ak to neurobíš budeš v blúdnom kruhu z ktorého sa nikdy nedostaneš.Skús zvýšiť dávky Schizadry Čínskej a pridaj niečo k tomu- B-Stress,čaje na ukľudnenie,5-HTP,GABA,ĽÚBOVNÍK BODKOVANÝ,PRECHÁDZKY-proste niečo,čo ťa dokáže ukľudní.Liekom z lekárne by som sa vyhol,možno na čas by ti pomohli,ale príčinu nevyriešia.
A potom najlepšie súbežne riešit aj infekciu-detoxom a posilovaním IS.Skús infrasaunu a ak by si pomaly zvládal,tak aj suchú saunu,zo začiatku pomaly a v dávkach 3x10minut a potom to zvyšovať,samozrejme sa medzi tým schladiť studenou vodou.Proste ak ti bude robit lepšie infrasauna tak ostať pri nej.Cez kožu telo vylúči veľa jedov.
Fenixové slzy(S tým sa poraď s človekom ,ktorý sa s tým liečil-aby si vedel ako ich dávkovať,aplikovať a odrodu ktorú použil.Zvýšiš tým svoje šance na vyliečenie),lenže nečakaj,že zaberú hneď,preto to možno veľa ľuďí vzdá,lebo nevidí výsledky okamžite.A treba skúsiť kombinovať viacej postupov a nespoliehať sa,že FS alebo hocičo iné to vylieči samo,treba postupy skombinovať a s niekym znalým ich prediskutovať a zhodnotiť.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 26, 2017 2:39 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Tak dnes mi bylo ráno docela dobře, až do jídla.
V 11h jsem si dal sardinky, lžíci kokosáku a 120g špenátu na páře a hned po jídle mi bylo hrozně zle, až jsem si musel lehnout. Tak co to je?

Byla to na mne velká porce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 26, 2017 3:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Tak dnes mi bylo ráno docela dobře, až do jídla.
V 11h jsem si dal sardinky, lžíci kokosáku a 120g špenátu na páře a hned po jídle mi bylo hrozně zle, až jsem si musel lehnout. Tak co to je?

Byla to na mne velká porce.

Nevím sice kolik bylo těch sardinek, ale pokud normální plechovka, což je 125 g, tak nejde o nijak velké množství jídla a to ani z pohledu kalorií. Každopádně je podle mě problém že jíte až kolem poledne, měl by jste jíst nejdéle cca 1 hodinu po probuzení.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 26, 2017 4:04 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Sardinek 80g. Já vstával dost pozdě, mám teď hodně spavou a ráno mám úplně zničený žaludek. Mě se udělá zle ráno i z většího hrnku čaje.

Dnes jsem celý den jako pod vlivem, hrozně zmatený.

Za tou zácpou stejně dle mého stojí tuková malabsorpce.

Zkusím chvíli více komplexních sacharidů a budu celý den opravdu uždibovat, ať netrpí žaludek.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 26, 2017 5:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="sparcoo":1fczkhep]Sardinek 80g. Já vstával dost pozdě, mám teď hodně spavou a ráno mám úplně zničený žaludek. Mě se udělá zle ráno i z většího hrnku čaje.

Dnes jsem celý den jako pod vlivem, hrozně zmatený.

Za tou zácpou stejně dle mého stojí tuková malabsorpce.

Zkusím chvíli více komplexních sacharidů a budu celý den opravdu uždibovat, ať netrpí žaludek.[/quote:1fczkhep]
To je opravdu malé množství jídla, to by problém dělat nemělo, podle všeho jste nějak přiotrávený a nedávají to patrně

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 26, 2017 7:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 27, 2016 3:10 pm
Příspěvky: 64
Par dni hladovky bys nezvladl? Podle me se moc soustredis na to, aby telo dostavalo presny pomer zivin a spis by ses mel soustredit na procisteni tela, az po nem muzes najet na nejaky dlouhodoby stravovaci rezim.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 26, 2017 9:30 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Každopádně řešení se pohybuje kolem střev, žaludku a psychiky. Bohužel já jak jsem teď dost emocionálně nevyrovnaný, nejsem schopný reakce a stavy správně vyhodnotit a točím se v kruhu.

Dnes se mi nepovedl ani klystýr. Voda ve mne zůstala a já ji pak vymočím. Je to tak správně?

Jinak šlo ze mne akorát dost průhledného slizu. To tedy značí kvasinku?

Jinak mohu určit místo kde mi to stagnuje, to je pravé podžebří.

Podle jednoho moc moudrého pána mi to netráví protože mám boreliovou cystu na slinivce a ta nevyloučí tyrosin.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 40  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz