Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:20 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned lis 26, 2017 9:14 pm 
Offline

Registrován: ned lis 26, 2017 9:02 pm
Příspěvky: 81
ahojte,
mam uz dlhodobo problemy, navstivil som koznych lekarov, urologa ale akosi mi nikto nepomohol... trapi ma najma svrbenie konecnika, zaluda, mam tam velmi suchu pokozku a par tvrdych vyrazok ktore ani nie je mozne "vytlacit", + na tvari mam problemy na urcitych miestach , brada nos usta obocie ale aj lica, tvori sa mi tam oblast ktora je sucha obcas zacervenana a po case sa to lupe... v minulosti som podstupil anti-candida dietu s pomocou doplnkov ako oreganovy olej, kokos. olej, citricidal a hlavne upravou stravy, zabralo to plet sa mi vycistila, svrbenie intimnych partii takmer vymizlo ale po case sa mi vsetko vratilo s tym ako som sa vratil do starych kolaji... viem ze vsetko velmi zalezi od stravy ale v dnesnej dobe je tazko dodrzat striktne dietu kazdy den a nie toboz do konca zivota... ta dieta je zvladnutelna ale ak clovek rad sportuje a v praci musi podat vykon aj manualny musi mat pristup sacharidov a aj cukrov aby mal energiu a rovnako aj telo ich potrebuje takze ako z tohto kruhu vyjst... existuje vobec v modernej medicine clovek ktory by vedel pomoct ? lebo z mojej doterajsej skusenosti som na takeho nenatrafil... inak dam este do pozornosti celkom zaujimavu diskusiu v nemenovanom slovenskom radiu: najdete to v archive datum 10.11.2017 : ÚV hovor 10. 11. 2017 Čigášová, Mária Téma: Stravovanie a budovanie imunity", priamy link: http://www.lumen.sk/archiv.html?page=17#archiv


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned lis 26, 2017 9:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
ingvius píše:
ahojte,
mam uz dlhodobo problemy, navstivil som koznych lekarov, urologa ale akosi mi nikto nepomohol... trapi ma najma svrbenie konecnika, zaluda, mam tam velmi suchu pokozku a par tvrdych vyrazok ktore ani nie je mozne "vytlacit", + na tvari mam problemy na urcitych miestach , brada nos usta obocie ale aj lica, tvori sa mi tam oblast ktora je sucha obcas zacervenana a po case sa to lupe... v minulosti som podstupil anti-candida dietu s pomocou doplnkov ako oreganovy olej, kokos. olej, citricidal a hlavne upravou stravy, zabralo to plet sa mi vycistila, svrbenie intimnych partii takmer vymizlo ale po case sa mi vsetko vratilo s tym ako som sa vratil do starych kolaji... viem ze vsetko velmi zalezi od stravy ale v dnesnej dobe je tazko dodrzat striktne dietu kazdy den a nie toboz do konca zivota... ta dieta je zvladnutelna ale ak clovek rad sportuje a v praci musi podat vykon aj manualny musi mat pristup sacharidov a aj cukrov aby mal energiu a rovnako aj telo ich potrebuje takze ako z tohto kruhu vyjst... existuje vobec v modernej medicine clovek ktory by vedel pomoct ? lebo z mojej doterajsej skusenosti som na takeho nenatrafil... inak dam este do pozornosti celkom zaujimavu diskusiu v nemenovanom slovenskom radiu: najdete to v archive datum 10.11.2017 : ÚV hovor 10. 11. 2017 Čigášová, Mária Téma: Stravovanie a budovanie imunity", priamy link: http://www.lumen.sk/archiv.html?page=17#archiv

To je přeci blbost to na co se ptáte. Jak může v moderní medicíně být člověk který vás zbaví nesmyslného způsobu života a nesmyslného stylu stravování, vždyť i oni to dělají stejně blbě tak jak mohou radit jiným. Podle toho co píšete, tak by jste vy mohl nyní učit je protože jste již s vědomostmi dál než oni, co vám na tom nedochází. To že chcete dělat něco co prostě se zdravím vašeho těla nejde dohromady, to je jenom otázkou času kdy vám tělo řekne dost a vy to buď pochopíte a uberete plyn, nebo vás to semele a pak uberete stejně, tělo vás k tomu dokope. Ne nadarmo zde stále opakuji že první co je potřeba si zajistit je fyzický, psychický a psychologický klid a přečtěte si po sobě co chcete dělat vy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned lis 26, 2017 10:06 pm 
Offline

Registrován: ned lis 26, 2017 9:02 pm
Příspěvky: 81
Jarda píše:
To je přeci blbost to na co se ptáte. Jak může v moderní medicíně být člověk který vás zbaví nesmyslného způsobu života a nesmyslného stylu stravování, vždyť i oni to dělají stejně blbě tak jak mohou radit jiným. Podle toho co píšete, tak by jste vy mohl nyní učit je protože jste již s vědomostmi dál než oni, co vám na tom nedochází. To že chcete dělat něco co prostě se zdravím vašeho těla nejde dohromady, to je jenom otázkou času kdy vám tělo řekne dost a vy to buď pochopíte a uberete plyn, nebo vás to semele a pak uberete stejně, tělo vás k tomu dokope. Ne nadarmo zde stále opakuji že první co je potřeba si zajistit je fyzický, psychický a psychologický klid a přečtěte si po sobě co chcete dělat vy.

ano mate pravdu, ale stravou to predsa nekonci nie ? pricinu vsetkeho je nutne najst... ale spomeniem aj trocha ohladom stravy, my slovaci, cesi mame svoju kuchynu a ked spomeniem ze som bol na anti-candida diete a pocas toho som odmietal jest stravu na ktoru su zvyknuty bezne ludia tak to brali ako urazku...najma v rodine...a viete si predstavit ze ste na svadbe a odmietnete jest co vam naserviruju... este otazka na koniec: moze mat candida pricinu aj v zaludocnych problemoch ? lebo asi posledny pol rok ma trapi nafukovanie po niektorych jedlach... a dakujem za rychlu odpoved


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon lis 27, 2017 6:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
ingvius píše:
ano mate pravdu, ale stravou to predsa nekonci nie ? pricinu vsetkeho je nutne najst... ale spomeniem aj trocha ohladom stravy, my slovaci, cesi mame svoju kuchynu a ked spomeniem ze som bol na anti-candida diete a pocas toho som odmietal jest stravu na ktoru su zvyknuty bezne ludia tak to brali ako urazku...najma v rodine...a viete si predstavit ze ste na svadbe a odmietnete jest co vam naserviruju... este otazka na koniec: moze mat candida pricinu aj v zaludocnych problemoch ? lebo asi posledny pol rok ma trapi nafukovanie po niektorych jedlach... a dakujem za rychlu odpoved

Problém si stojí tak že stres zvedne kortizol, ten vypne HCl v žaludku, tím se nic nestráví, a na nestrávené stravě bují kandida, nebo jiní šmejdi. Problém tedy není narvat se na svatbě do bezvědomí, ale nesmíte to dělat ve stresu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon lis 27, 2017 8:48 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
ingvius píše:
(...)ale ak clovek rad sportuje a v praci musi podat vykon aj manualny musi mat pristup sacharidov a aj cukrov aby mal energiu a rovnako aj telo ich potrebuje takze ako z tohto kruhu vyjst... (...)

Ja som bol asi dva roky na okolo 30g sacharidov denne..... Energie som mal DOSŤ. Prečo ? Mal som kopu tukov v jedle.... Maslo, masť.... hlavne tieto.... Dávaj ich toľko, koľko potrebuješ na energiu... a hlavne, ak máš candidu, zaraď "múdru hubu"... pomôže ti rýchlejšie sa jej zbaviť...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon lis 27, 2017 10:40 pm 
Offline

Registrován: ned lis 26, 2017 9:02 pm
Příspěvky: 81
JednorazovyNICK píše:
Ja som bol asi dva roky na okolo 30g sacharidov denne..... Energie som mal DOSŤ. Prečo ? Mal som kopu tukov v jedle.... Maslo, masť.... hlavne tieto.... Dávaj ich toľko, koľko potrebuješ na energiu... a hlavne, ak máš candidu, zaraď "múdru hubu"... pomôže ti rýchlejšie sa jej zbaviť...

tak niesom si isty, ci je to candida ale co ine ? mam biely povlak po tele... problemy so svrbenim intimnych partii, kozne problemy na tvari, na krku mam zo zadu take tukove vyrazky a ked som bol na anti-candida diete tak vymizli... a ake tuky myslis okrem napr. kokos. oleja popr. nejakych orechov ? ja len poviem z vlastnej skusenosti ze som piekol a vsade kde sa dalo "pchal" kokos. olej ale casom som ho uz nemohol citit proste musel som zaradit spat aj klasicky olej ....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte pro 05, 2017 9:44 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Jen malickou zkusenost. Pisete tu o svrbeni konecniku, ktere pry muze zpusobovat candida. Taky jsem s tim mival velky problem. Poridil jsem zachodovou sprsku a po kazde stolici si umyju konecnik vlaznou vodou. Od te doby s tim nemam vubec zadny problem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte pro 05, 2017 10:02 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Modrovous píše:
Candida je docela záhadná choroba. Moje přítelkyně jí začala trpět poté, co začala pít pravidelně zelený čaj. Dočetla se na netu, že zelený čaj bokuje vstřebávání kyseliny listové a železa a že ho nemají pít těhotné ženy. A taky že blokuje některé trávicí enzymy a tím zhoršuje střevní mikrofloru a proto přítelkyně zelený čaj pít přestala a candida zmizela. Když může zelený čaj svými negativními účinky vyvolat candidu, tak toho je pravděpodobně schopna skoro jakákoliv potravina. A myslím, že ne vždy člověk tu potravinu, která je příčinou candidy, vůbec kdy odhalí. Určitě není candida jen o cukru.

Prestal jsem pit kafe(jen 1,nekdy 2,denne) a zacal jsem po nejake dobe lip spat a mel i mensi navaly unavy. Zacal jsem pit zeleny caj a je po klidnem spanku. Nemyslim si ale, ze by to melo nejakou primou souvislost s candidou. Bude to nejaka jina souvislost. Zacal jsem se candidou zabyvat ale az ted, po precteni knihy Rakovina je houba, takze se mozna i mylim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte pro 05, 2017 1:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Prestal jsem pit kafe(jen 1,nekdy 2,denne) a zacal jsem po nejake dobe lip spat a mel i mensi navaly unavy. Zacal jsem pit zeleny caj a je po klidnem spanku. Nemyslim si ale, ze by to melo nejakou primou souvislost s candidou. Bude to nejaka jina souvislost. Zacal jsem se candidou zabyvat ale az ted, po precteni knihy Rakovina je houba, takze se mozna i mylim.

Kafe, čaj, čokoláda a jiné zdroje kofeinu, nebo teinu tento problém vyvolávají docela běžně tedy nic divného.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 14, 2018 6:51 pm 
Offline

Registrován: ned lis 26, 2017 9:02 pm
Příspěvky: 81
poprosil by som o radu: chystam sa na protikvasinkovu dietu, mam objednany citricidal GSE, oregan. olej, kokos. olej, otazka moja je: mozem tieto doplnky vyzivy uzivat spolu s "mudrou hubou" ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 14, 2018 7:04 pm 
Offline

Registrován: ned říj 22, 2017 10:13 am
Příspěvky: 134
kov píše:

Prestal jsem pit kafe(jen 1,nekdy 2,denne) a zacal jsem po nejake dobe lip spat a mel i mensi navaly unavy. Zacal jsem pit zeleny caj a je po klidnem spanku. Nemyslim si ale, ze by to melo nejakou primou souvislost s candidou. Bude to nejaka jina souvislost. Zacal jsem se candidou zabyvat ale az ted, po precteni knihy Rakovina je houba, takze se mozna i mylim.

Kofein, hlavně káva a zelený a černý čaj, u senzitivnějších jedinců mohou vyvolávat stavy úzkosti, deprese, únavy atd.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát led 19, 2018 10:33 pm 
Offline

Registrován: pát čer 03, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 53
Zdravím. Trpím dlouholetou (asi 15 let) chronickou únavou, mám potíže s játry, celoroční alergii, astma, trávicí potíže atd. V posledních dvou letech se situace zhoršuje natolik, že už přestávám zvládat kvůli únavě i nejběžnější životní povinnosti. Zkoušel jsem různé druhy očist a detoxikací, ale vždy se mi jen přihoršilo (což je normální), ale poté k žádnému zlepšení nedošlo. O přemnožených kvasinkách v sobě vím dlouho, jen jsem si nechtěl připustit, že by takto intenzivní problémy mohly způsobit ony.
Nyní jsem asi týden jen na zelenině, mase a vejcích s občasným klystýrem, abych odplavil šílené toxiny, které se mi ve střevě vytvářejí, a doplňuji laktobacily. Můj problém ale spočívá v omezené funkci jater. Před mnoha lety jsem prodělal mononukleózu a od té doby jsou

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob led 20, 2018 10:21 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Zkusil jste opravdu kde co. Netroufám si radit. Zabýval jste se možností léčby půstem? https://www.youtube.com/watch?v=kFbIvPY5eh0


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob led 20, 2018 12:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Leon":e76rij57]Zdravím. Trpím dlouholetou (asi 15 let) chronickou únavou, mám potíže s játry, celoroční alergii, astma, trávicí potíže atd. V posledních dvou letech se situace zhoršuje natolik, že už přestávám zvládat kvůli únavě i nejběžnější životní povinnosti. Zkoušel jsem různé druhy očist a detoxikací, ale vždy se mi jen přihoršilo (což je normální), ale poté k žádnému zlepšení nedošlo. O přemnožených kvasinkách v sobě vím dlouho, jen jsem si nechtěl připustit, že by takto intenzivní problémy mohly způsobit ony.
Nyní jsem asi týden jen na zelenině, mase a vejcích s občasným klystýrem, abych odplavil šílené toxiny, které se mi ve střevě vytvářejí, a doplňuji laktobacily. Můj problém ale spočívá v omezené funkci jater. Před mnoha lety jsem prodělal mononukleózu a od té doby jsou

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 21, 2018 6:48 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Zvladate spatne prijem jakychkoliv tuku? Lnene seminko, ruzne orisky, skvarky, kokosovy tuk? V malych davkach, a postupne? Mne je treba po hrsti orisku zle, ale kvalitni skvarky muzu po troskach zvykat v pohode cely den a nedela mi to vubec nic. Zkousel jsem je zvykat samotne, bez chleba. Jako chutovku. Samotny kokosovy tuk je taky v pohode, pokud nesnim vetsi kus naraz. Pomalych davkach a prubezne a je to u me ok..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz