Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:53 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Varlata
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2016 6:44 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 11:01 am
Příspěvky: 50
Bydliště: Břeclavsko
co by to mohlo být, když se brnknu zlehka do varlete, tak to zabolí a i na omak, když zlehka zmáčknu. Už stím mám delší dobu potíže, můžete něco poradit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: varlata
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2016 10:30 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
sawe píše:
co by to mohlo být, když se brnknu zlehka do varlete, tak to zabolí a i na omak, když zlehka zmáčknu. Už stím mám delší dobu potíže, můžete něco poradit?

Ano, masaz guliek, oboch.... Medzi oboma ukazovakmi a prostednikmi.... 3 minuty denne....

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: @SemTamTuPrídem
PříspěvekNapsal: čtv čer 02, 2016 2:18 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 11:01 am
Příspěvky: 50
Bydliště: Břeclavsko
to už asi deset dnů masíruji třezalkovým olejem 2x denně 15 min a zdá se jako kdyby to trošinku pomohlo. mě někdo před asi deseti lety poradil na cystu v pod koleni, že to mam mastit 3x denně 15 minut třezalkovým olejem a po asi měsíci se to stratilo, ale na gulkách nevím jestli mám cystu, nejspíš ne, protože tam nic nenahmatám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: @SemTamTuPrídem
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2016 1:15 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
sawe píše:
to už asi deset dnů masíruji třezalkovým olejem 2x denně 15 min a zdá se jako kdyby to trošinku pomohlo. mě někdo před asi deseti lety poradil na cystu v pod koleni, že to mam mastit 3x denně 15 minut třezalkovým olejem a po asi měsíci se to stratilo, ale na gulkách nevím jestli mám cystu, nejspíš ne, protože tam nic nenahmatám.

Castou pricinou bolestivych varlat jsou pry urazy nebo zanety, muze to byt i casta a nebo intenzivni souloz, zanet nadvarlete a nebo rozsireni zil v oblasti sourku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: varlata
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2016 9:47 am 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 11:01 am
Příspěvky: 50
Bydliště: Břeclavsko
Miram, soulož v mojím věku (53) už není tak častá cca 5x za měsíc. Úraz ne a zánět nevím. Co bys mi teda doporučila, pokračovat v mazání třezalkou?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: varlata
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2016 12:35 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2016 5:12 pm
Příspěvky: 61
sawe píše:
Miram, soulož v mojím věku (53) už není tak častá cca 5x za měsíc. Úraz ne a zánět nevím. Co bys mi teda doporučila, pokračovat v mazání třezalkou?

Vzhledem k tomu, že problémy přetrvávají delší dobu, raději bych se na Vašem místě nechala vyšetřit, aby se vyloučila rakovina varlat. V dnešní době je tato nemoc bohužel (díky zamoření pitné vody hormony z anktikoncepce) velice časté. Během zhruba dvaceti let jsem se ve svém okolí setkala už se čtyřmi případy rakoviny varlat, takže vzácnost to v této době opravdu není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: varlata
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2016 12:59 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 11:01 am
Příspěvky: 50
Bydliště: Břeclavsko
z toho mám právě hrůzu, ale když tak přemýšlím po spátku, tak jsem byl na varlata vždycky citlivější, no uvidím zkusím mastit třezalkovým olejem, měsíc, nebo a co to udělá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: @SemTamTuPrídem
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2016 5:21 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
miram píše:
Castou pricinou bolestivych varlat jsou pry urazy nebo zanety, muze to byt i casta a nebo intenzivni souloz, zanet nadvarlete a nebo rozsireni zil v oblasti sourku.

Miram, neblbni, častá soulož nebo intenzivní soulož nemůže mít na "chod" varlete sebemenší vliv, protože naprostá většina semenné tekutiny pochází z prostaty .... a dále, hormonální "průplach" (aktivace) jakéhokoliv orgánu v situaci, kdy "žijete naplno", jen život prodlužuje.

Ještě dodám to, že v 55 letech, člověk, který žije se svou milovanou, dejme tomu, 30 - 35 let, s ní snad spí denně večer a ráno, ne? To je jednak fysiologické, jednak ... zdvořilé. Některé ženy jsou naštvané, že to je tak málo (je to méně než v prvních letech vztahu, jasně), ovšem my starší pánové máme již větší potřebu spánku, jsme prostě někdy z toho, co přinesl den, unaveni. Naštvání tedy není fér, byť je pochopitelno, ženy bývají velmi žádostivé (což je dobře, jsou krásné).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: @SemTamTuPrídem
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2016 6:43 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
martina72 píše:
.... a dále, hormonální "průplach" (aktivace) jakéhokoliv orgánu v situaci, kdy "žijete naplno", jen život prodlužuje.

Aktivácia hormonálneho systému (môžeme to nazvať aj takto) predsa prebieha aj počas sexu BEZ orgazmu..... Čím menej bude muž ejakulovať, tým DLHŠIE bude žiť. Samozrejme nemusíme ísť do extrémov a ejakulovať raz ročne (kto chce, nech sa páči), alebo ešte menej často... Semeno je plné zinku, bielkovín, atď, organizmus stojí úsilie ho vyrobiť... Navyše muži ktorí často ejakulujú, majú horšiu imunitu, skôr šedivejú, a sú pre ženy menej príťažliví než muži, ktorí svojim "jangom" toľko neplytvajú. To je proste fakt.
Tak ako zomrie skôr človek, ktorí konzumuje tuky a bielkoviny len varené v porovnaní s človekom, ktorý by žil v tých istých podmienkach ale konzumoval by ich väčšinou surové (alebo s varenými si dával enzýmové tabletky), tak isto to platí u dvojičiek žijúcich v rovnakých podmienkach a rovnakým životným štýlom, pričom jeden muž z tých dvojičiek orgazmuje často, a druhý málokedy.
Veď ani púšťanie žilou život nepredlžuje....... A tak, ako napr. urinoterapia predlžuje život (je to proste fakt), tak plytvanie semenom ho skracuje.

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: varlata
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2016 6:49 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 11:01 am
Příspěvky: 50
Bydliště: Břeclavsko
SemTamTuPrídem, na tos došel kde, že čím méně bude člověk ejakulovat, tym bude déle žít. \":D\" \":shock:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: varlata
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2016 8:53 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
sawe píše:
SemTamTuPrídem, na tos došel kde, že čím méně bude člověk ejakulovat, tym bude déle žít. \":D\" \":shock:\"

To vedia vsetci tantrici. Inak, je mi divne, ze to zjacnemu mnozstvu ludi nedava logiku.... Asi nechcu vidiet pravdu...

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: varlata
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2016 2:38 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
To je jedna z mala veci, v ktorej sa nemyli.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: varlata
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2016 7:41 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Pokud se nemyli, nechcu s nimi nic myt. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varlata
PříspěvekNapsal: ned srp 14, 2016 10:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sawe píše:
co by to mohlo být, když se brnknu zlehka do varlete, tak to zabolí a i na omak, když zlehka zmáčknu. Už stím mám delší dobu potíže, můžete něco poradit?

Většinou za bolestí stojí záněty a zánět je jak známo prekarcenóza, tedy určitě řešit. Pokud nepomohou masáže, ty jsou hodně dobré protože odstraňují bordel z tkáně, viděl bych rozumné zvednout jakkoliv protizánětlivé složky stravy. Ideálně dodat glycin, kolagen, omega 3 mastné kyseliny a další. Další vhodné opatření, zvláště u mužů s projevy estrogenní dominance, je nechat si udělat laboratorní výsledky na hormony z krve, estradiol a progesteron a dle výsledků estrogeny tlačit dolů a progesteron zvednout pomocí bylinných přípravků. Není problém je na trhu koupit buď ve formě olejových podjazykových kapek, nebo krémů. Nemusíte se bát, zrovna toto hraní s hormony je vysoce bezpečné a v zásadě přinese pouze pozitiva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varlata
PříspěvekNapsal: čtv srp 17, 2017 3:24 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 11:01 am
Příspěvky: 50
Bydliště: Břeclavsko
tak představte si že jsem se dočetl že na bolest varlat je výborný plavuň vidlička, (vařim si s toho i čaj) dat 10 vrchovatých polévkových lžic a zalít studenou vodou a pak si do toho na 20 minut sednout a světe div se, bolest je tatam, nemožu temu ani uvěřit, za tu dobu co jsem s tím měl problém asi 5 let. SUPER


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz