Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:08 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Borax a plodnost, jedovatost?
PříspěvekNapsal: sob črc 15, 2017 9:37 pm 
Offline

Registrován: pon črc 03, 2017 8:03 pm
Příspěvky: 3
Xion píše:
Zdravim. Precitali ste ten clanok o boraxe? (najdete v navodoch ktore mam v linke)
Pise sa tam, ze aj ten borax, co je vlatne tetraboritan sodny dekahydrat, sa meni na kyselinu boritu. Cize, asi necakajte ine vysledky. Skor zavisi, kolko ho berete (aka je davna cisteho boru).

Dajte si vyhladavat tetraboritan sodny cez google, a mozete to hladat ako "tetraboritan sodny p.a." alebo "tetraboritan sodny farmaceuticky".

Farmaceuticka cistota je velmi vysoka, a je vhodna aj na vnutorne pouzitie, lebo obsahuje minimum inych latok a znecistenie.

Co som tak zbezne nasiel, na sk:
http://www.centralchem.sk/eshop/tetrabo ... -foto-1kg/
a v cz:
http://www.lach-ner.com/tetraboritan-so ... r/d-71310/


Necakajte vsak, ze bor vyriesi vsetky vase problemy. Nestava sa to vzdy, ze to staci na zlepsenie zdravia. Mnoho krat za zhorsenym zdravim moze byt aj nieco ine, ako nedostatok boru.
Je rozumne doplnat aj ine veci, napriklad zrovnat deficit jodu, ci brat MSM (to robi tiez u vela ludi zazraky). Obidve tieto veci pomahaju ocistit aj od tazkych kovov.
Pokial problemy sposobuje vyrazne zanesenie organizmu, alebo parazity, tak tam si prilis nepomozote ani borom, ani jodom ani MSM, hoci vsetky tieto veci pomahaju aj proti parazitom, niekedy to nestaci, aby ich vycistili tak, aby sa vam zacalo zlepsovat. Tam by potom trebalo zaradit aj pravidelne hladovky, ocisty pecene, popr. kavovy klystir, a hlavne anti-parazitalne kury a anti-parazitalnu prevenciu.

Dekuji za odpoved.

Jak jsem jiz psal, tak uz jsem hodne vyzkousel. Antiparazitni kury (2x trojcatko, ruzne tabletky...), ocistu jater jsem provedl cca 20x, kavove klystyry delam pravidelne (jednou jsem je delal cca 3 mesice kazdy den), hydrocolon, probiotika, HCl, enzymy... Vse bez jakekoliv zmeny - at uz k horsimu nebo lepsimu.

Podle vlasove analyzy mam siru v poradku. Co se tyce jodu, tak nejdrive musim srovnat nepomer jod/selen - nyni uzivam selen, ktereho mam mnohem vetsi nedostatek nez jodu. Dale doplnuji horcik (oralne i kuzi), sodik, molybden mangan, bor, kremik. Take kolagen + nejake vitaminy. Podle vseho mam adrenalni unavu, kterou se snazim srovnat, takze pusty u me nehrozi (par jsem jich zkusil a vzdy mi bylo strasne mizerne, ze jsem sotval mohl chodil - coz se ted vysvetlilo tou adrenalni unavou).

I po tom vsem ani naznak zlepseni, i kdyz to resim uz nekolik let. Prispevek od Haluzaka me zaujal, protoze mi to prislo, jako bych cetl svuj vlastni pribeh a podle vlasovky mam deficit boru 90%, takze to docela sedelo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borax a plodnost, jedovatost?
PříspěvekNapsal: ned črc 16, 2017 10:38 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Adrenální únavě, která se dá diagnostikovat na základě stresových hormonů v moči, jejichž test nabízí pan Jarda, ovšem může předcházet špatná funkce štítné žlázy vč. příštítných tělísek anebo onemocnění hypofýzy. Všechno je to především o endokrinním systému a orgánech hormonální řídící soustavy těla, sportem bílých plášťů je pak označit bolavého a na smrt unaveného pacienta, nedá-li se snadno odbýt, za simulanta či blázna, aby uzrál na chirurgické řešení, kdy u raka může být již pozdě, než si dát dohromady a zavčasu porozumět stížnostem pacienta + výsledkům rozboru krve, moči, endokrinologického, gastroenterologického a parazitologického měření. Potřebujeme na místě praktického lékaře naturopaty, zkušené internisty a rodinné lékaře celostní medicíny nebo obvodního vypisovače neschopenek a receptů?

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borax a plodnost, jedovatost?
PříspěvekNapsal: ned črc 16, 2017 12:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Haluzak píše:
Tuto látku čerstvě používám na něco čeho jsem se celý život nemohl zbavit, a tahle látka mě opravuje celého jak si tak všímám. Doslova to bylo to co mi kriticky chybělo, od té doby co jsem ji užil, si připadám jak na antidepresivech, připadám si jak jiný člověk, jsem klidnější o tom žádná. Dále to ve mě zpočátku dělalo divy, prvních pár dávek to jsem se vždy tak slel potem že jsem to ještě nezažil.. Ale hlavně ta rychlost, a to dávkování, to je doslova homeopatické.. nevěřil bych že to tak moc pomůže, jde o něco podobného akné, dlouhodobé chronické, ale do toho i další příznaky extrémní únava, špatné soustředění,nesnášenlivost snad každého jídla, rozhozené bilogické rytmy tedy s tím že to pohlo to teda čumím. A je si potom budu neplodný ? To mi vůbec nevadí, neboť do dnešní doby přivést potomka rozhodně nehodlám. Taky jsem začal prvně v životě přibírat, konečně, má to všeobecně prospěšný vliv na celé tělo, dokonce i vlasy.. zuby v poslední době jsem musel jíst tak nějak opatrně, od té doby co piju borax tak se nebojím pustit naplno i do tvrdého jídla, kůže na celém těle dostala zdravou barvu, trávení se srovnalo, všecko jsem měl rozhozené a tahle látka to elegantně srovnává.. Jinak dal jsem cca jednu plnou lžičku boraxu, do necelého litru vody, a z toho beru jak kdy, od lžičky po lžíci denně do vody, s jídlem, bez jídla to cítím v žaludku ale velice mírně.. ale to dávkování bude u této věci obzvlášť velmi indiviuální si myslím, a taky nemusí bór chybět všem tak jako mě, ale trefil jsem to konečně, ikdyž jistý si úplně.. ale jo.. co jiného dodnes jsem měl ksicht sam bolák a teď nic.. konečně.. trvalo mi asi 15 let než jsem přišel na to co všechno mi je a co všechno je na to potřeba, to bylo poctivé pokus omyl.. kolikrát jsem se přiotrávil, přizabil, no bylo toho hodně, ale zajímalo by mě, jak působí borax, na více lidech, protože na mě teda nic dokonalejšího jsem nenašel, a to jsem vyzkoušel opravdu vše.. něco pomohlo ale vždy jen krátkodobě, ale tohle zkrátka dělá v těle něco jiného.. ono jakoby to opravovalo něco vadného.. jakoby prostě buňky vtěle fungovaly z chronického stresu blbě, a léky veškeré dělali to že po těch buňkách uklízeli.. a opravovali škody, ale borax ten opravuje to co způsobuje škody.. Nikdy bych neřekl že to bude silnější a účinnější než MMS ale v mém případě prostě je.. Jen bych nerad něco přehlídl.. Takže asi tak..

To gratuluji k inspirativním výsledkům a na první pohled nevidím nic co by jste dělal blbě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borax a plodnost, jedovatost?
PříspěvekNapsal: ned črc 16, 2017 12:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
Adrenální únavě, která se dá diagnostikovat na základě stresových hormonů v moči, jejichž test nabízí pan Jarda, ovšem může předcházet špatná funkce štítné žlázy vč. příštítných tělísek anebo onemocnění hypofýzy. Všechno je to především o endokrinním systému a orgánech hormonální řídící soustavy těla, sportem bílých plášťů je pak označit bolavého a na smrt unaveného pacienta, nedá-li se snadno odbýt, za simulanta či blázna, aby uzrál na chirurgické řešení, kdy u raka může být již pozdě, než si dát dohromady a zavčasu porozumět stížnostem pacienta + výsledkům rozboru krve, moči, endokrinologického, gastroenterologického a parazitologického měření. Potřebujeme na místě praktického lékaře naturopaty, zkušené internisty a rodinné lékaře celostní medicíny nebo obvodního vypisovače neschopenek a receptů?

Tak pochopitelně by bylo vhodné vrátit se k rodinným lékařům, kteří znají celý příběh i několika generací a mohou tedy dělat logické závěry. Určitě by to bylo lepší řešení než sem vozit "odborníky" ze zahraničí, kteří ani nemluví místním jazykem, to už je opravdu mimo. Duševně chorý sbor našich poslanců vyhazuje miliardy za kraviny, kvalitní české lékaře nezaplatí a nechá je utíkat do zahraničí a sem místo toho vozí kapacity z východu. Nebylo by logičtější se starat o naše lidi než o nějaké vzdálené národy do kterých nám celkem nic není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borax a plodnost, jedovatost?
PříspěvekNapsal: ned črc 16, 2017 2:07 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
KamilM píše:
Dekuji za odpoved.

Jak jsem jiz psal, tak uz jsem hodne vyzkousel. Antiparazitni kury (2x trojcatko, ruzne tabletky...), ocistu jater jsem provedl cca 20x, kavove klystyry delam pravidelne (jednou jsem je delal cca 3 mesice kazdy den), hydrocolon, probiotika, HCl, enzymy... Vse bez jakekoliv zmeny - at uz k horsimu nebo lepsimu.

Podle vlasove analyzy mam siru v poradku. Co se tyce jodu, tak nejdrive musim srovnat nepomer jod/selen - nyni uzivam selen, ktereho mam mnohem vetsi nedostatek nez jodu. Dale doplnuji horcik (oralne i kuzi), sodik, molybden mangan, bor, kremik. Take kolagen + nejake vitaminy. Podle vseho mam adrenalni unavu, kterou se snazim srovnat, takze pusty u me nehrozi (par jsem jich zkusil a vzdy mi bylo strasne mizerne, ze jsem sotval mohl chodil - coz se ted vysvetlilo tou adrenalni unavou).

I po tom vsem ani naznak zlepseni, i kdyz to resim uz nekolik let. Prispevek od Haluzaka me zaujal, protoze mi to prislo, jako bych cetl svuj vlastni pribeh a podle vlasovky mam deficit boru 90%, takze to docela sedelo...

A mate niekde zalozenu temu, kde vlastne riesite, o ake problemy ide, a ako sa to asi v historii vyvijalo? To by nebolo zle, aby sme vedeli zbezne poradit.
Co sa tyka unave pri poste, mate to totzne, co som mal ja, nemozem hladovat dlhsie. Nakoniec bol problem vo velmi velkom premnozeni parazitov, ktore ked hladujete, vyvolavaju velmi neprijemne herxky, a telo je priotravane z ich toxinov a metabolickych vyluckov, vacsinou uz po jednom dni. Nejedna sa o parazity v creve, ale v tele (teda rozmiestnenie parazitov po tele). V tomto pripade je trojcatko len velmi malo ucinne. Takisto jod, ktory sa berie, nedosahuje take vysledky pri likvidacii parazitov, ako oresak cierny. Pouzivali ste lugolov roztok, alebo oresak cierny?
Pokial mate takto rozmiestnene parazity, tak mozem vam povedat, ze to co s nimi pohne, je dzusovy post (najdete tu aj temu), ktory trva aspon 21 dni. Hladovat som nedokazal ani ja, nijak dlhsie, ale dzusovy post som vydrzal, a cca po 10 dnoch mi vzdy zacalo byt o poznanie lepsie. No a na parazity v tele zabera MMS, ale velmi pomaly a dlhodobo. Teda tento stav naozaj trva vyriesit aj roky. Velmi pozitivne je doplnit co sa da, aby telo nebojovalo este aj s deficitmi, riesit parazity v creve, neustalimi trojcatkami (4x-5x do roka), protiparazitalnou stravou, zaradit aspon dzusove posty... a do toho brat priebezne MMS. Povedzme 2, 3 alebo 4 kury za rok. Parazity vam nikto nepotvrdi z mojej skusenosti, neda sa to nijak najst, iba ak pitvou, ale to by vas uz nezlozili naspat. Nenajdu ich ani medicinske testy, a magickym skrinkam typu biorezonancia sa neda verit. Na telove parazity este zaberaju niektore antihelmetika, ako je napisane v navode, ale tam je to uz lepsie riesit pod dohladom niekoho skusenejsieho ako Blahova, popripade o tom mat nieco nastudovane. Jedna sa najma o albendazol, praziquantel a ivermectin.
Do toho sa este zamerajte na podporu imunitneho systemu. Udruzjte si vitamin D na hodnote aspon 50, berte kolostrum, ak mate na to peniaze, betaglukany. Takisto berte kurkumovu pastu. A jedzte pravidelne ananas, aspon raz za tyzden zjedzte postupne 2 kilovy cerstvy ananas, a 1 papaju. A semienka z papaje si odlozte do mrazaku, a berte ich potom spolu s tym trojcatkom.

Aby sme to neriesili v teme o boraxe, mozete si zalozit aj vlastnu temu. Ale este by trebalo zistit ake probiotika ste brali (vacsina je nanic). Ten colohydro, uz nikdy nerobte. Nieje to pravda, s tymi crevami, ze su tam nanosy, ktore treba takto nasilne cistit, a parazity to tiez neodstrani. Vhodne su len kavove klystiri, a klystiri s MMS (kazdy den by som ich ale nerobil). Vazne sa treba dostat na tie hladovky. A ak mate dost penazi, este urcite zaradte enzymoterapiu (hoci zcasti spravi praci uz ten ananas a papaja). Inak ak ste dost majetny a mate odstavovac, anasovu stavu mozete pit aj kazdy den. Nalacno 2-3 deci. Ide to ale tiez dost do penazi. Vzdy zavisi od toho, kolko penazi mesacne mate na blbnutie so zdravim, ak 50-100 e, tak ste za vodou, mozete pouzit vela dobrych veci.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borax a plodnost, jedovatost?
PříspěvekNapsal: ned črc 16, 2017 10:51 pm 
Offline

Registrován: pon črc 03, 2017 8:03 pm
Příspěvky: 3
Xion píše:
A mate niekde zalozenu temu, kde vlastne riesite, o ake problemy ide, a ako sa to asi v historii vyvijalo? To by nebolo zle, aby sme vedeli zbezne poradit.
Co sa tyka unave pri poste, mate to totzne, co som mal ja, nemozem hladovat dlhsie. Nakoniec bol problem vo velmi velkom premnozeni parazitov, ktore ked hladujete, vyvolavaju velmi neprijemne herxky, a telo je priotravane z ich toxinov a metabolickych vyluckov, vacsinou uz po jednom dni. Nejedna sa o parazity v creve, ale v tele (teda rozmiestnenie parazitov po tele). V tomto pripade je trojcatko len velmi malo ucinne. Takisto jod, ktory sa berie, nedosahuje take vysledky pri likvidacii parazitov, ako oresak cierny. Pouzivali ste lugolov roztok, alebo oresak cierny?
Pokial mate takto rozmiestnene parazity, tak mozem vam povedat, ze to co s nimi pohne, je dzusovy post (najdete tu aj temu), ktory trva aspon 21 dni. Hladovat som nedokazal ani ja, nijak dlhsie, ale dzusovy post som vydrzal, a cca po 10 dnoch mi vzdy zacalo byt o poznanie lepsie. No a na parazity v tele zabera MMS, ale velmi pomaly a dlhodobo. Teda tento stav naozaj trva vyriesit aj roky. Velmi pozitivne je doplnit co sa da, aby telo nebojovalo este aj s deficitmi, riesit parazity v creve, neustalimi trojcatkami (4x-5x do roka), protiparazitalnou stravou, zaradit aspon dzusove posty... a do toho brat priebezne MMS. Povedzme 2, 3 alebo 4 kury za rok. Parazity vam nikto nepotvrdi z mojej skusenosti, neda sa to nijak najst, iba ak pitvou, ale to by vas uz nezlozili naspat. Nenajdu ich ani medicinske testy, a magickym skrinkam typu biorezonancia sa neda verit. Na telove parazity este zaberaju niektore antihelmetika, ako je napisane v navode, ale tam je to uz lepsie riesit pod dohladom niekoho skusenejsieho ako Blahova, popripade o tom mat nieco nastudovane. Jedna sa najma o albendazol, praziquantel a ivermectin.
Do toho sa este zamerajte na podporu imunitneho systemu. Udruzjte si vitamin D na hodnote aspon 50, berte kolostrum, ak mate na to peniaze, betaglukany. Takisto berte kurkumovu pastu. A jedzte pravidelne ananas, aspon raz za tyzden zjedzte postupne 2 kilovy cerstvy ananas, a 1 papaju. A semienka z papaje si odlozte do mrazaku, a berte ich potom spolu s tym trojcatkom.

Aby sme to neriesili v teme o boraxe, mozete si zalozit aj vlastnu temu. Ale este by trebalo zistit ake probiotika ste brali (vacsina je nanic). Ten colohydro, uz nikdy nerobte. Nieje to pravda, s tymi crevami, ze su tam nanosy, ktore treba takto nasilne cistit, a parazity to tiez neodstrani. Vhodne su len kavove klystiri, a klystiri s MMS (kazdy den by som ich ale nerobil). Vazne sa treba dostat na tie hladovky. A ak mate dost penazi, este urcite zaradte enzymoterapiu (hoci zcasti spravi praci uz ten ananas a papaja). Inak ak ste dost majetny a mate odstavovac, anasovu stavu mozete pit aj kazdy den. Nalacno 2-3 deci. Ide to ale tiez dost do penazi. Vzdy zavisi od toho, kolko penazi mesacne mate na blbnutie so zdravim, ak 50-100 e, tak ste za vodou, mozete pouzit vela dobrych veci.

Co se tyce mych problemu tak ty jsou: vypadavani a sediveni vlasu, akne, unava, ospalost, spatna pamet a soustredeni, deprese, naladovost, nadymani, nemoznost pribrani na vaze, alergie na pyl. Mozna jsem na neco zapomnel, ale to hlavni jsem uvedl.

Vsechny tyto problemy pasuji take na parazity, na ktere jsem se dlouho dobu zameroval. U trojcatka jsem vzdy pouzival oresak. MMS jsem take bral, docela konske davky, i do klystyru. Albendazol, praziquantel a ivermectin jsem take bral po pecliven nastudovani - maximalni davky pro mou vahu a maximalni moznou dobu. Co se tyce probiotik tak to je Lacidofil a Biopron Forte. Take jsem zkousel koloidni stribro. Nikdy ani naznak, ze by se neco delo. Ty kavove klystyry jsem delal denne jelikoz ze me vychazelo neco cemu se rika ropeworm nebo provazovity cerv, ale to neni jiste, ze se urcite jedna o parazita. Jediny kavovy klystyr zabiral. Vyslo toho hodne, ale po nejake dobe to preslo a nikdy nedoslo k sebemensimu zlepseni nebo zhoresni stavu, tak jsem usoudil, ze se zrejme nejedna o parazita... S ananasem jsem take experimentoval, take jsem bral i ty enzymy v tabletkach a nic.

Jak jsem psal, tak jsem si udelal vlasovou analyzu, ze ktere vysly extremne velke deficity skoro vseho (muze byt take zpusobeno parazity nebo spatnym vstrebavanim - proto s mineraly beru HCl). Takze ted doplnuji mineraly. Potiz je v tom, ze jestli mam opravdu adrenalni unavu, tak pusty (i dzusove) mi muzou hodne pritizit. To by vysvetlovalo, proc se mi ty pusty nedari (samozrejme to sedi i na ty parazity). Ono staci vynechat jedno jidlo a umiram hlady a sotva muzu neco delat (hypoglykemie? nebo ze by se paraziti tak rychle a tak hodne ozyvali?). Vzhledem k tomu, ze jsem s parazity dlouho zapasil a vyzkousel temer vsechno, tak ted vyzkousim doplneni tech mineralu a budu resit adrenalni unavu. Asi si necham udelat test hormonu, abych mel jistotu. Pokud by se to nepotvrdilo nebo by to neprineslo zadne vysledky tak bych vyzkousel ty zeleninove stavy a znovu se pustil do parazitu...

Taky jsem si nechal nedavno udelat test na homocystein a vysla mi hodnota 28,4 takze to chci taky resit. Vim, ze i toto by odpovidalo parazitum, jelikoz spotrebovavaji velke mnozstvi B12. Bohuzel na ty parazity sedi vsechno, muzou zpusobit jakykoliv problem a neexistuje na to test. Ale nizka nebo zadna HCL, bez ktere se nic poradne nevstreba a zacnou vznikat deficity a vsechno v tele muze prestat fungovat, tak tom muze take odpovidat jakykoliv zdravotni problem.

Dalsi veci proc se branim tem pustum je to, ze moje BMI je 18,45. Nemuzu si dovolit shodit vahu, i kdyz vim, ze by se casem potom srovnalo, ale to srovnani by prislo az za nekolik mesicu a uz ted je to neprijemne...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borax a plodnost, jedovatost?
PříspěvekNapsal: úte črc 18, 2017 3:01 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
KamilM píše:
Co se tyce mych problemu tak ty jsou: vypadavani a sediveni vlasu, akne, unava, ospalost, spatna pamet a soustredeni, deprese, naladovost, nadymani, nemoznost pribrani na vaze, alergie na pyl. Mozna jsem na neco zapomnel, ale to hlavni jsem uvedl.

Vsechny tyto problemy pasuji take na parazity, na ktere jsem se dlouho dobu zameroval. U trojcatka jsem vzdy pouzival oresak. MMS jsem take bral, docela konske davky, i do klystyru. Albendazol, praziquantel a ivermectin jsem take bral po pecliven nastudovani - maximalni davky pro mou vahu a maximalni moznou dobu. Co se tyce probiotik tak to je Lacidofil a Biopron Forte. Take jsem zkousel koloidni stribro. Nikdy ani naznak, ze by se neco delo. Ty kavove klystyry jsem delal denne jelikoz ze me vychazelo neco cemu se rika ropeworm nebo provazovity cerv, ale to neni jiste, ze se urcite jedna o parazita. Jediny kavovy klystyr zabiral. Vyslo toho hodne, ale po nejake dobe to preslo a nikdy nedoslo k sebemensimu zlepseni nebo zhoresni stavu, tak jsem usoudil, ze se zrejme nejedna o parazita... S ananasem jsem take experimentoval, take jsem bral i ty enzymy v tabletkach a nic.

Jak jsem psal, tak jsem si udelal vlasovou analyzu, ze ktere vysly extremne velke deficity skoro vseho (muze byt take zpusobeno parazity nebo spatnym vstrebavanim - proto s mineraly beru HCl). Takze ted doplnuji mineraly. Potiz je v tom, ze jestli mam opravdu adrenalni unavu, tak pusty (i dzusove) mi muzou hodne pritizit. To by vysvetlovalo, proc se mi ty pusty nedari (samozrejme to sedi i na ty parazity). Ono staci vynechat jedno jidlo a umiram hlady a sotva muzu neco delat (hypoglykemie? nebo ze by se paraziti tak rychle a tak hodne ozyvali?). Vzhledem k tomu, ze jsem s parazity dlouho zapasil a vyzkousel temer vsechno, tak ted vyzkousim doplneni tech mineralu a budu resit adrenalni unavu. Asi si necham udelat test hormonu, abych mel jistotu. Pokud by se to nepotvrdilo nebo by to neprineslo zadne vysledky tak bych vyzkousel ty zeleninove stavy a znovu se pustil do parazitu...

Taky jsem si nechal nedavno udelat test na homocystein a vysla mi hodnota 28,4 takze to chci taky resit. Vim, ze i toto by odpovidalo parazitum, jelikoz spotrebovavaji velke mnozstvi B12. Bohuzel na ty parazity sedi vsechno, muzou zpusobit jakykoliv problem a neexistuje na to test. Ale nizka nebo zadna HCL, bez ktere se nic poradne nevstreba a zacnou vznikat deficity a vsechno v tele muze prestat fungovat, tak tom muze take odpovidat jakykoliv zdravotni problem.

Dalsi veci proc se branim tem pustum je to, ze moje BMI je 18,45. Nemuzu si dovolit shodit vahu, i kdyz vim, ze by se casem potom srovnalo, ale to srovnani by prislo az za nekolik mesicu a uz ted je to neprijemne...

No zjavne Vase telo s niecim bojuje. Niecim je zvnutra zasiahnute. Viem to aj podla tej hladovky. Ked telo nezvlada ani jednodnove, alebo dvojdnove hladovky, a clovek sa citi na odpadnutie, musi mat nejaky vazny zdravotny problem, co zasahuje aj metabolizmus. Alebo velmi vela parazitov (alebo obidve).
Kazde zdrave telo zvladne niekolko dni hladovky ako nic. Patrajte dalej, a zalozte si vlastnu temu niekde. A tie parazity, bohuzial nejde niekedy tak lahko zlikvidovat. (treba sa dostat na tie posty, ale pomoze nakoniec hlavne to, ze sa odstrani problem hlbsie, v energetickom tele, ktory potom nasledne dovoli organizmu vyliecit sa)

V kazdom pripade, dokym to zlomite, a zistite v com to bolo, je rozumne telu pomoct co najviac, tou spravnou suplementaciou a ocistou. A zvysenim imunity. To nikdy nieje na skodu.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borax a plodnost, jedovatost?
PříspěvekNapsal: ned srp 13, 2017 11:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
KamilM píše:
Co se tyce mych problemu tak ty jsou: vypadavani a sediveni vlasu, akne, unava, ospalost, spatna pamet a soustredeni, deprese, naladovost, nadymani, nemoznost pribrani na vaze, alergie na pyl. Mozna jsem na neco zapomnel, ale to hlavni jsem uvedl.

Vsechny tyto problemy pasuji take na parazity, na ktere jsem se dlouho dobu zameroval. U trojcatka jsem vzdy pouzival oresak. MMS jsem take bral, docela konske davky, i do klystyru. Albendazol, praziquantel a ivermectin jsem take bral po pecliven nastudovani - maximalni davky pro mou vahu a maximalni moznou dobu. Co se tyce probiotik tak to je Lacidofil a Biopron Forte. Take jsem zkousel koloidni stribro. Nikdy ani naznak, ze by se neco delo. Ty kavove klystyry jsem delal denne jelikoz ze me vychazelo neco cemu se rika ropeworm nebo provazovity cerv, ale to neni jiste, ze se urcite jedna o parazita. Jediny kavovy klystyr zabiral. Vyslo toho hodne, ale po nejake dobe to preslo a nikdy nedoslo k sebemensimu zlepseni nebo zhoresni stavu, tak jsem usoudil, ze se zrejme nejedna o parazita... S ananasem jsem take experimentoval, take jsem bral i ty enzymy v tabletkach a nic.

Jak jsem psal, tak jsem si udelal vlasovou analyzu, ze ktere vysly extremne velke deficity skoro vseho (muze byt take zpusobeno parazity nebo spatnym vstrebavanim - proto s mineraly beru HCl). Takze ted doplnuji mineraly. Potiz je v tom, ze jestli mam opravdu adrenalni unavu, tak pusty (i dzusove) mi muzou hodne pritizit. To by vysvetlovalo, proc se mi ty pusty nedari (samozrejme to sedi i na ty parazity). Ono staci vynechat jedno jidlo a umiram hlady a sotva muzu neco delat (hypoglykemie? nebo ze by se paraziti tak rychle a tak hodne ozyvali?). Vzhledem k tomu, ze jsem s parazity dlouho zapasil a vyzkousel temer vsechno, tak ted vyzkousim doplneni tech mineralu a budu resit adrenalni unavu. Asi si necham udelat test hormonu, abych mel jistotu. Pokud by se to nepotvrdilo nebo by to neprineslo zadne vysledky tak bych vyzkousel ty zeleninove stavy a znovu se pustil do parazitu...

Taky jsem si nechal nedavno udelat test na homocystein a vysla mi hodnota 28,4 takze to chci taky resit. Vim, ze i toto by odpovidalo parazitum, jelikoz spotrebovavaji velke mnozstvi B12. Bohuzel na ty parazity sedi vsechno, muzou zpusobit jakykoliv problem a neexistuje na to test. Ale nizka nebo zadna HCL, bez ktere se nic poradne nevstreba a zacnou vznikat deficity a vsechno v tele muze prestat fungovat, tak tom muze take odpovidat jakykoliv zdravotni problem.

Dalsi veci proc se branim tem pustum je to, ze moje BMI je 18,45. Nemuzu si dovolit shodit vahu, i kdyz vim, ze by se casem potom srovnalo, ale to srovnani by prislo az za nekolik mesicu a uz ted je to neprijemne...

Prostudujte si problém methylace. Rozhození většinou souvisí s vysokým homocysteinem a dá se odstranit pomocí více metod, nebo je dobré je kombinovat dohromady. Základ tvoří dobrá HCl a dále fungují některá béčka, glycin, lecitin a některé prvky. Tomu bych asi nyní dal přednost před nekonečným hubením parazitů a hypo může vyvolávat nízká hladina kortizolu tedy vyšší stupeň adrenální únavy to jsem zde již také popisoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borax a plodnost, jedovatost?
PříspěvekNapsal: čtv úno 01, 2018 6:52 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Ahljte.
XION (a ini), ak sa ma uzivat cca 5ml roztoku boraxu v davke (2-3x denne), to je 10-15ml denne, cca nejakych 70-100 dni trva, kym sa ten liter roztoku boraxu spotrebuje... Nepokazi sa to nejakym sposobom v chladnicke za ten cas ? A co zo zvysnym Boraxom, ked balenie ktore mi prave prislo poztou ma trvanlivost do 11/2018?? Dovtedy by som pouzil tak 4 lyzicky boraxu... To by bola taka 1/15 az 1/20 balenia... Nechcem to lotom vyhodit... Mozem niekomu z rodiny ci kamosovi dat polku valenia, alw...aj tak mi potom ostane v novembri 1/7 az 1/10 balenia... Hmmm... Mam to prerozdelit hoci aj na 5-10 casti a dat to ludom, ktori by to brali podla navodu? \":D\"

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borax a plodnost, jedovatost?
PříspěvekNapsal: pát úno 02, 2018 6:20 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
JednorazovyNICK píše:
Ahljte.
XION (a ini), ak sa ma uzivat cca 5ml roztoku boraxu v davke (2-3x denne), to je 10-15ml denne, cca nejakych 70-100 dni trva, kym sa ten liter roztoku boraxu spotrebuje... Nepokazi sa to nejakym sposobom v chladnicke za ten cas ? A co zo zvysnym Boraxom, ked balenie ktore mi prave prislo poztou ma trvanlivost do 11/2018?? Dovtedy by som pouzil tak 4 lyzicky boraxu... To by bola taka 1/15 az 1/20 balenia... Nechcem to lotom vyhodit... Mozem niekomu z rodiny ci kamosovi dat polku valenia, alw...aj tak mi potom ostane v novembri 1/7 az 1/10 balenia... Hmmm... Mam to prerozdelit hoci aj na 5-10 casti a dat to ludom, ktori by to brali podla navodu? \":D\"

Opytaj sa v centralcheme co s tym, ja fakt netusim. Co sa s tym stane po dobe expriracie. Ja pouzivam aj chlorid horecnaty, ktory je 4 roky po dobe expiracie. Akurat im nepis, ze to beres oralne, skus zistit, akym sposobom sa to pouzivalo pri prani, a ze to pouzivas pri prani. A keby ze to je uz zle, opytaj sa ich, akym sposobom to zneskodnit, aby to neskodilo zivotnemu prostrediu.

http://www.centralchem.sk/eshop/tetrabo ... -foto-1kg/

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borax a plodnost, jedovatost?
PříspěvekNapsal: pon črc 30, 2018 7:20 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Ahojte, mam otazku....
Da sa roztok Boraxu (NAPRIKLAD 6g boraxu na 1L vody) pouzivat aj na prikrmovanie cez kozu ??? Denne uzivam niekolko mesiacov oralne asi 25ml takeho roztoku (takze cca 15mg boru). Co ak by som ale viac profitoval z napriklad 50ml takeho roztoku, alebo hoci aj z 25ml, ale prijimaneho cez kozu ? Prave preto sa pytam na prikrmovanie organizmu cez kozu borom, prostrednictvim boraxu.

Dakujem za odpoved \":-)\"

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borax a plodnost, jedovatost?
PříspěvekNapsal: pon črc 30, 2018 8:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
JednorazovyNICK píše:
Ahojte, mam otazku....
Da sa roztok Boraxu (NAPRIKLAD 6g boraxu na 1L vody) pouzivat aj na prikrmovanie cez kozu ??? Denne uzivam niekolko mesiacov oralne asi 25ml takeho roztoku (takze cca 15mg boru). Co ak by som ale viac profitoval z napriklad 50ml takeho roztoku, alebo hoci aj z 25ml, ale prijimaneho cez kozu ? Prave preto sa pytam na prikrmovanie organizmu cez kozu borom, prostrednictvim boraxu.

Dakujem za odpoved \":-)\"

Názory na denní rozumnou dávku se dost liší a dlouhodobě je i to co berete až moc, tak nevím zda dodávat ještě další.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borax a plodnost, jedovatost?
PříspěvekNapsal: pon črc 30, 2018 10:58 am 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
JednorazovyNICK píše:
Denne uzivam niekolko mesiacov oralne asi 25ml takeho roztoku (takze cca 15mg boru). Co ak by som ale viac profitoval z napriklad 50ml takeho roztoku, alebo hoci aj z 25ml, ale prijimaneho cez kozu ? Prave preto sa pytam na prikrmovanie organizmu cez kozu borom, prostrednictvim boraxu.

Dakujem za odpoved \":-)\"

Ted z Bankogu (nutriční "léčitel") doporučuje borax jako jeden z nástrojů proti Candidóze, jím do poručená dávka pro 75 kg muže je až 1 gram boraxu postupně během celého dne (tj 100 mg bóru za den), ale pouze po omezenou dobu několika týdnů. Na tuto tuto dávku je potřeba nastoupat postupně - mám vyzkoušeno, že když jsem na to šel moc rychle, tak tělo nebylo šťastné (ozvala se mi ledvina).
Dlouhodobý upper tolerable intake (UTI) pro Bór pro dospělého je tuším že 10 mg/den (některé zdroje uvádí 20 mg/den) a DDD je 3 mg za den.
Těch cca 100 mg/den jsem párkrát dal, ale nepozoroval jsem žádný efekt, tak jsme zase s příjmem pro jistotu klesnul.

Moje zatím značně omezená zkušenost je, že když tělo chce bór, tak mi voda s boraxem mi i přes její mýdlovou chuť chutná, ale momentálně konzumuji v průměru těch cca 10 mg/den - necelý gram boraxu popíjím během několika dní a pár dní si dávám pauzu. Když vlasovka ukáže trvající deficit, tak budu v příjmu bóru důslednější.

Jestli se vstřebává přes kůži netuším, vím, že Ted doporučoval u některých kožních infekcí nasycený roztok boraxu s trochu peroxidu vodíku. Zkoušel jsem, kůže je pak trochu vysušenější, ale nic, co by nevyřešil kokosový olej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borax a plodnost, jedovatost?
PříspěvekNapsal: pon črc 30, 2018 5:11 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Dalujem za odpovede \":-)\"
Ostanem teda pri 10mg boraxu. Candidu premnozenu nemam.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borax a plodnost, jedovatost?
PříspěvekNapsal: pon črc 30, 2018 6:46 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 25, 2018 3:18 pm
Příspěvky: 87
Můžu se zpetat, jestli někdo víte o aktivaci boraxu pomocí DMSO? něco jsem o tom zaslechla, ale je to vůbec potřeba? A ještě jeden dotaz.. kde to kupujete? Nemají to někde v trochu menším množství než litr náhodou?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz