Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:18 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř dub 12, 2017 8:47 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Ahojte.
V lete budem mať 30 rokov, zamýšľam sa viac nad slovom "rodina".

Téma RODINA. U bežného človeka je táto téma úplne "jasná". Bežný človek rodinu proste CHCE, resp. bežný človek si rodinu ZALOŽIŤ chce. Bežnému človeku nerobí problém "obetovať sa", často len "vymení" márnenie časom pri nezmyselnostiach (sledovanie seriálov, tliachanie, hranie hier, polihovanie) za zmenu v živote = rodinu a všetko čo rodina so sebou prináša. Obyčajný radový človek (nemyslím finančne radový, ale proste "bežná ovca") má navlas rovnaké hodnoty ako každý naokolo (čiže 98-99% ľudí), dzigá, žere, už ho to nudí, vie, že miliónárom nebude, poväčšinou tuší že nebude ani "takmer milionárom", na svojej osobnosti takmer nepracuje, alebo nepracuje vôbec, rovnako ani na svojom tele, na svojom zdraví, na jeho budovaní a udržiavaní. ČO MÁ TAKÝ ČLOVEK ROBIŤ ??? Chce "vzrušo", chce sa o niekoho starať, niekoho vychovávať (často "na svoj obraz"), aby bol niekto na ňom aspoň do určitého veku závislý, aby jeho "rod" pokračoval ďalej.....
Niekomu je úplne jedno, že narodením dieťaťa sa úplne zmení jeho život...... Ten, kto nemá žiaden "řád" (po slovensky..."organizovaný život" ?), jemu sa nič nenaruší.... Akurát bude spať trochu menej, bude menej pozerať telku, menej sa flákať so susedmi na pive, menej tliachať so susedami či kamoškami pri káve, veci robiť rýchlejšie a efektívnejšie.........alebo aj NEBUDE robiť veci rýchlejšie a efektívnejšie, a tak ešte viac "upadne"......

Niekto si myslí, že je "VŠETKO O.K. !" pokiaľ vie rodinu zabezpečiť finančne, a nebije svoje deti.... Tipický otecko s brušiskom, dvojitou bradou, matnými očami, ktorý sa večer potrebuje ponatriasať na manželke aby život za to stál, je primerane vtipný, často krát je mu jedno ako vyzerá, veď už je "otcom", takže už ide všetko ostatné bokom....

Mamičky priberú pri tehotenstve (čo je normálne), ale po tehotenstve sa len malý zlomok dostane na svoju pôvodnú váhu, pretože sa proste začnú prežierať....... Možno z toho, že na jednej strane sú šťastné že majú dieťa, na druhej cítia, že už nemajú slobodu.....Proste SCHYZOFRÉNIA.....

Vidím tie mladé rodinky, kde len VZÁCNE majú rodičia vyšportované (netrvrdím že súťažné formy...) postavy...
O tom, že robia derivačný kúpeľ, že dodržujú zásady správneho stravovania fakt na úrovni (čiže nie len že nefajčiť a nechlastať... \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" ), že si robia klystíry, sanhkapraksalanu, že si dávajú lačňovky, hladovky (hoci krátkodobé, 1-3 dňové a nie len raz za rok...)....o tom by sa mi mohlo len snívať v tých najnereálnejších snoch....


A keď sa niekto vyslovene vyžíva v tichu ? ... Keď má niekto rád ticho, do toho pokojnú hudbu potichu (ak)... ? Keď má človek dieťa, tak niečo také NEHROZÍ, aspoň prvé roky.........
Práca, starostlivosť o dieťa, venovanie sa jeden druhému (partneri), chod domácnosti (nakupovanie, varenie, pratanie...)......... Ostane MÁLO času, pokiaľ, v našich otrasných krajinách kde z polovičného úväzku vyžijú len IT-čkári, musia ľudia pracovať 40 hodín v týždni, niektorí aj dlhšie....
A keď ostane čas a človeku napadne "VENUJEM TEN ČAS ZDRAVIU !", takmer automaticky ľudia idú buď na prechádzku do prírody, alebo si idú zacvičiť... Aj jedno aj druhé je super, ale je to MÁLO..... A ešte sa to má vykonávať často, nie raz, dva krát týždenne......... A čo je to prechádzka v prírode ? Z toho ešte nikomu svaly nenarástli. Ani nikto z toho nezískal zdravie, keď tá prechádzka trvá hodinu a je raz za týždeň......
Detoxikačné postupy (mlganie oleja, derivačný kúpeľ, lačňovky, pôsty, kúpele, prípadne sauna, očisty telesných dutín, atď), na tie sa už nedostane...
Ak sa dostane na cvičenie, tak sa uprednostňujú tie najviac viditeľné partie (viditeľné pred zrkadlom) - hrudník a biceps.... Ostatné idú do úzadia, hlavne nohy........... O precvičovaní šliach a stabilizátorov trupu sa telu môže v tomto prípade len SNÍVAŤ.......nedostane sa na ne, lebo je málo času, a tie svaly sú takmer neviditeľné...

Partneri si chcú zasexovať, ale majú doma dieťa..... Musia ho buď dať k susede (a musia mať práve vtedy chuť na sex, alebo to predstierať...), alebo k mame (jeho babke), či k jeho tete, ujovi.... Pokiaľ to dieťa už behá po byte. Ak je maličké a len leží či sa plazí, tak zas často plače..... Začne sex, a dieťa začne plakať.... A už je po sexe.

Mohol by som tu písať ešte množstvo viet, čo sa môže či nemusí prihodiť pri dospievaní dieťaťa, aké prekážky, aké radosti (vraj), aké starosti.....
Jedno je však isté. Dieťa zamedzí človeku v to, aby sa dôkladne staral o svoje zdravie, ako fyzické, tak psychické, duševné. Ja čo poznám "rodené matky", tie NIKDY nevyzerajú dobre....... Vždy sú "pri sebe", a zdravá strava im NIČ nehovorí......
A to som písal len o jednom dieťati... A čo keď sú deti dve, tri ??? .........TO JE UŽ KONIEC...... To sa už ani nedivím potom tým bruchatým fotrom a rozkysnutým mamám...... a toho, ako sa ich dieťa (keď si začne uvedomovať veci) bude obávať, že bude vyzerať tak isto nevábne, ako jeho rodičia......a že bude tak isto frustrované.......

Myslím, že proste NECHCEM dieťa. Z dôvodu, že deň má 24 hodín, že mi nestačí pracovať na polovičný úväzok a zarobiť pritom dostatok peňazí aby som si mohol dovoliť slušne žiť (z polovičného by som ani neprežil, nie to slušne žil). Navyše dieťa zoberie SLOBODU.... Už nemôžete odísť......AK ODÍDETE, DIEŤA TO NAVŽDY POZNAČÍ........

ĽUDIA, RODINA JE DIELO SATANOVO............. Množiť sa treba, ale......... rodina je len pre "zvieracieho človeka", ktorý vidí najväčší zmysel v tom vychovávať dieťa/deti, a všetko ostatné je pre neho vedľajšie. Nezdravé jedlo ? NO A ??? Mám rodinu...to je hlavné.... Vyzerám ako tehotný šváb, mám mľandravé telo ? NO A ??? Veď sa starám o rodinu, tvrdo driem aby som zarobil....".... Žiaľ u 99% ľudí/párikov je to tak. Nepoznám TAKMER ABSOLÚTNE ŽIADNY vyšportovaní párik 40-nikov či 50-nikov........ O tom má byť život zanedbávať telo, a "nakŕmiť" ho len nezdravým no chutným jedlom (daj sem koláč, čipsy....knedlík....dám si pár pív....veď život sa má užiť...), sexom (urobím sa, nech to za to stojí...), a potom do hrobu hoci v starobe, ale smradľavý, rozkysnutý a senilný ??? ...


Toto ja vidím naokolo, a........to ma tak odradilo od rodiny, že až......... Rodina je pretvárka.... Keď sa vás dieťa vkuse na niečo vypytuje, ale vy napr. máte obdobie že sa vám nechce takmer vôbec hovoriť, a podobne (napr. veľa rozprávate v práci, alebo máte nejaký vnútorný problém), dieťaťu odpovedať musíte, takže sa musíte pretvarovať, pokiaľ vás neteší mu odpovedať na jeho otázky, ktoré pokračujú vkuse "a prečo ? ... Aha... a prečo toto ? .... A toto tak ? A prečo toto nie takto ? ....aha... ".... ÚVäZOK NA CELÝ ŽIVOT ......... Rodina....dieťa.......Teda dieťa určite.....

Keď niekto usiluje o čo najpomalšie starnutie, o čo najlepší životný štýl, o kľud, o skalopevnú úprimnosť, o SLOBODU, tak.............RODINA JE NAJVäČŠOU PREKÁŽKOU............ Alebo inak - najväčšou prekážkou k tomu je byť RODIČOM.

Aspoň do veku, keď dieťa neodíde od rodičov... A v dnešnej dobe je priemerný vek takého dieťaťa asi 25 rokov...... A ja mám už 30, a ......... žiadna ma nikdy neprehovorí na dieťa. \":-)\" S dieťaťom VŚETKO PADNE.... A keď vám ho milované (nemám tú skúsenosť, ale rodičia deti milujú) náhodou niekto zabije, ukradne, alebo sa mu stane veľký úraz (na vozíčku ostane, alebo umrie), tak vás PORAZÍ........ Keď vám zmizne (a už ho nikdy neuvidíte, alebo zomrie z rôzneho dôvodu), nevysporiadate sa s tým dlhé roky, alebo do konca života...........
BOŽE, VEĎ RODINA JE PEKLO NA ZEMI....

KOMÚNA, ŠKODA, ŽE NEŽIJEME V KOMÚNE, ŠKODA, ŽE TO NIE JE BEŽNÉ A PODPOROVANÉ...CIVILIZOVANÁ KOMÚNA.... Tam NIĆ nie je tak silno naviazané na presne konkrétne osoby, než v rodine o dvoch rodičoch a 1-X detí.... PRETO TAM JE OMNOHO MENEJ UTRPENIA....

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 13, 2017 9:01 am 
Offline

Registrován: stř bře 06, 2013 11:01 am
Příspěvky: 15
Ahoj, ja tiez budem mat o chvilu 30, ale rodinu by som chcela.
Co ti povedat na tvoju uvahu? Ano, technicky mas pravdu, hoci existuju aj rodicia s normalnou hmotnostou, aj zdravo zijuci, ale mas pravdu, vo velkej vacsine to tak nie je.
Lenze cele to ako si to formuloval znie strasne sebecky. Prepac, nechcem sa ta dotknut, ale myslim, ze tvoja nenavist voci rodine prameni z niecoho uplne ineho a nie z obavy o svoje fyzicke zdravie, tym len maskujes skutocnu pricinu toho, preco nemozes zazit lasku a vztah k niekomu blizkemu. Zrejme to prameni z tvohjo zivota, z detstva a nejakej traumy, ktoru si zazil. Ale nechcem ta analyzovat a nic mi do toho nie je. Len som napisala uprimne, ako si tuto tvoju uvahu vysvetlujem.
Len na upresnenie, ja mam tiez traumy a psychicke problemy kvoli ktorym nevediem normalny socialny zivot. Aj ja som poznacena. Takze ta neodsudzujem ani nekritizujem. Len si treba urcite veci uvedomit a priznat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 13, 2017 12:15 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
veve : necitim ziadnu traumu, necitim nenavist voci mojej rodine. Akurat nechcem byt rodicom pre spominane skutocnosti... A ano, chcem byt pre seba na prvom mieste ja samotny. V partnerskom vztahu je jednoduche ked som pre seba na prvom mieste (a partnerka je na prvom mieste zas pre seba), ale ked za clovek stane rodicom, tak v pripade ze nie ne hlupak, musi byt na prvom mieste pre neho jeho dieta...
Dieta = (okrem ineho) potreba viac penazi, menej casu na seba a partnerku. Radost z dietata je pudova zalezitost... Ide aj o to, kto ma aku potrebu vychovavat... Jasne, ked je uz dieta na svete, tak ta potreba MUSI BYT pritomna. Ale ked dieta nie je ani pocate, a clovek si svoje vecerne chvile predstavuje uplne inak nez ako by vyzerali keby bol rodicom ? A teraz ZDALEKA nemyslim len na sex. Zboznujem POKOJ.... Pohoda, klidek, ale bez tabacku... A ked pocujem niekde dieta ako place (ako vedome zosiluje plac, lebo sa v tom asi vyziva - samozrejme NETUSI, ze tym ludom pili usi), neubranim sa znechutenym grimasam, lebo mi to vyslovene trha usi....kde sa na to chyta svojimi decibelmi vlak od ktoreho stojim par metrov ked cakam pred zavorou...
Ked si moja mamka spomina na moje utle dectvo, stale spomenie, ze som bol to najlepsie dieta, lebo som VOBEC neplakal. Zato moja sestra bola pravy opak mna, mamka z nej takmer zosalela, pretoze stale plakala... Ja si uz na sestrin plac velmi nepamätam (o 4 roky mladsia odo mna), paradoxne sestra ppanuje rodinu (chce 2-3 deti) s partnerom, neskutocne sa na to tesi, a ja, co som bol tak totalne pokojne dietatko (hoci neviem ci to s tym ma nieco spolocne...), sa rodicovstva bojim ako cert kriza...lebo viem, ze by ma sklamalo....
Teraz som pekne SAM....ano, nemam dlhooo partnerku (sex mam mozno 10 krat do roka, nikdy som zan neplatil, a vzdy som ho mal len s triezvou zenou), ale ten pocit ze nie som na nikom naviazany....je super. Sice mi VELMI chyba pritulenie, objatia, lubit partnerku a byt nou lubeny (a rozne druhy erotiky s nou), ale....to by vyustovalo v jej chcenie stat sa matkou... Teraz som pekne SAM, a potom by ske boli uz TRAJA.... Ale nie traja v zmysle "ja, mamka, sestra", ale v uplne inom zmysle - kde by som bol ja RODIC, a nie syn a brat... Ja mozem oedykolvek z pozicie syna a brata ODIST (sestra odisla, zije v inom meste), ale ako otec odist NEMOZEM, pokial mam chrbtovu kost.
Vnimam to ako väzenie... Predstavim si, ze nas s partnerkou (matkou nasho dietata) prestane bavit spolocna erotika, alebo sa jeden druhemu odcudzime...casom (ako u 98% rodin)...A POTOM CO ???... To stale mame zit pod jednou strechou ? Ale je tu dieta.... Takze ja alebo partnerka s dietatom (lebo dieta musi ostat s matkou - s tym suhlasim) si budem/ si bude hladat nove byvanie.... A ja budem vidat dieta na par hodin tyzdenne, a platit nan minimalne do 18tky. A ono ma nebude mat zdaleka tak rado ako mamu, lebo ma bude vidat ovela menej, a jeho mama si najde ineho a moje dieta bude mat radsej toho ineho, ked to bude dobry muz a bude s nimi ZIT.
Skoda, ze mam sexualny pud.... Alebo skoda, ze som plodny ?.... Asi to druhe...lebo sex je fajn. A kondom pouzivat nemienim, rovnako ziadna antikoncepcia pre partnerku. Proste sa nikdy neurobim do pindulky a bude to vyriesene..... A ked partnerka zatuzi stat sa matkou, rozlucime sa, zial. Pretoze ja ZIADNU ZENU NIKDY nebudem prehovarat aby nechcela dieta, ak ho chce. Radsej aj keby som ju LUBIL, nezabranim jej v tom a necham ju odo mna odist.

Otazka : asi po akej dobe od prveho rande by mal muz zene povedat ze sa nikdy nechce stat rodicom ?...

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 15, 2017 10:38 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
něco pro tebe a podobně se zamýšlející nad životem a hledáním správné cesty...
https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cty%C5%99i_dohody

dále pak herec Jaroslav Dušek o tom dělá představení, hovoří atp. najdeš na youtube toho hodně \":wink:\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 16, 2017 8:16 am 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Nickname píše:
něco pro tebe a podobně se zamýšlející nad životem a hledáním správné cesty...
https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cty%C5%99i_dohody

dále pak herec Jaroslav Dušek o tom dělá představení, hovoří atp. najdeš na youtube toho hodně \":wink:\"

Ach.... Mam knihu Ctyri dohody, Pata dohoda... Par krat som videl videozaznam predstavenia, a X krat pocuval audio knihu... Akosi o rodine tam ani zmienka, takze... ? \":D\"

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 17, 2017 5:39 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
z mé strany šlo čistě o doporučení...tvoje ,,ach,, dokazuje že ani takové knihy tě k slušnému chování a pokoře nepřivedou....
vzhledem k tomu, že není v knize napsáno slovo ,,rodina,, tak se to na rodinu nemůže použít? \":idea:\"
Proč to potřebuješ X krát poslouchat, nestačí jednou?
Já to přečetl jednou před více jak 2 roky a teď nevím přesně, ale myslím, že tam psali o nějakých zažitých programech, které nám předávají rodiče a pak se toho držíme a jedeme stejný program....
Tohle se nevztahuje myslíš na rodinu a mít děti atp.? \":idea:\"
(1. dovolená, auto, barevná TV, 1. dítě ....síťový graf \":mrgreen:\" \":lol:\" https://www.youtube.com/watch?v=L17qM8TOFfc )

P.S. a to se dočteš jestli vůbec nějací Toltékové existovali \":idea:\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 24, 2017 7:48 pm 
Offline

Registrován: ned lis 23, 2014 10:06 pm
Příspěvky: 86
SemTamTuPrídem píše:
Otazka : asi po akej dobe od prveho rande by mal muz zene povedat ze sa nikdy nechce stat rodicom ?...

Ihneď na prvom rande.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 24, 2017 9:22 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Tamariška píše:
Ihneď na prvom rande.

Takze mamka mi radila zle.... Ona ze o takych veciach sa v zaciatkoch nehovori... A ja je na to, ze som opacneho nazoru...
Diky za nazor, ktory s tebou zdielam. Akurat, ze ty deti chces... \":D\"

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 24, 2017 10:30 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
Moje osobní zkušenost (byť se mi rodina rozpadla - žena, kterou stále miluji, odešla):
Založit a budovat a "prožívat" rodinu je ta nejlepší věc na světě, absolutní náplň života, přinášející vše, co člověk potřebuje .... a ještě něco víc. Jde o totální naplnění, maximum podnětů, emocí, zážitků, prožitků, poučení, to vše ve zcela přirozené a plně fysiologické podobě. Energie ženské, mužské, dětské, stařecké .....
Vřele doporučuji se naprosto provázat s jednou ženou a mít s ní děti .... alespoň 20 let (lépe 50, samozřejmě).
Kdo nepoznal, neví ....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 02, 2017 10:25 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
SemTamTuPrídem píše:
veve : necitim ziadnu traumu, necitim nenavist voci mojej rodine. Akurat nechcem byt rodicom pre spominane skutocnosti... A ano, chcem byt pre seba na prvom mieste ja samotny. V partnerskom vztahu je jednoduche ked som pre seba na prvom mieste (a partnerka je na prvom mieste zas pre seba), ale ked za clovek stane rodicom, tak v pripade ze nie ne hlupak, musi byt na prvom mieste pre neho jeho dieta...

No, nevím - myslím, že ve chvíli, kdy se na první místo dostane dítě, je něco špatně. Dítě si totiž může člověk pořídit i další, proto se to taky v minulosti tak neprožívalo - samozřejmě byli rodiče asi smutní, když jim dítě umřelo, ale zas tak moc jako dnes se to rozhodně neřešilo. Podle mě je vztahový průšvih cokoliv jiného, než na 1. místě já, souběžně s tím i partner (nebo na 2. místě partner, jak to kdo má) a na 3. místě dítě.

Mimochodem, taky nechci děti \":)\" Nikdy jsem nepocítila tu potřebu.
SemTamTuPrídem píše:
Otazka : asi po akej dobe od prveho rande by mal muz zene povedat ze sa nikdy nechce stat rodicom ?...

Tak nějak jak na to přijde řeč, ale delší dobu než 2-3 měsíce bych si to pro sebe nenechávala. Třeba pro mě by to bylo plus, děti mít nechci.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 02, 2017 10:46 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 27, 2016 3:10 pm
Příspěvky: 64
Podle myho nazoru potomka nechce nikdo, kdo ma problemy sam se sebou a nema na to starat se o druhe. Ja dite jednou chci, prijde mi sobecky to co pises.
Ale vim, ze v tuhle chvili bych mu nemohl byt super tatou, ale jednou ten cas prijde.
Akorat je trosku paradox, ze ty tvrdis opak. Deti si podle tebe porizuji prevazne neschopni a nezdrave zijici jedinci. Sam sebe povazujes nejspis za opak, ale deti vychovavat nechces, abys neprisel o to sve perfektni zdravi?
No vyzniva mi to trosku smesne a pripomnelo mi to film Idiocracy:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 02, 2017 11:54 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Gamina : zarazil ma tvoj nazor, ale mas nan pravo. Ja dieta nechcem, ale podla mna ked uz nema byt na prvom mieste (podla mna ma byt na prvom mieste - KED uz je na svete), tak max. na mieste druhom. Zena ktora by viac lubila mna nez nase dieta, by odo mna dostala par faciek, nech sa spamäta... Ale ako vravim, je to tvoja volba, tvoj nazor, a nehnevaj sa na mna za taku reakciu \":-)\"

johny54 : tvoj nazor, neberiem ti ho. Ja mam nazor iny. Okrem ineho som "dolnik"... Vobec ma nepritahuju znaky materstva.... Prsia su u mna nepodstatne, resp. velke sa mi vobec nepacia, pacia sa mi mensie/male (ale zas nie "lentilky"...). Tehotna zena je pre mna antisexy... Hned ako by moja partnerka bola tehotna, nechcel by som s nou styk... NIE, NEHNUSILA BY SA MI, ale na ten cas by pre mna stratila sexualnu pritazlivost, viem co pisem, dnes som videl mladu v tvari peknu tehulku, a posobilo to na mna akoby som videl staru babku (ziadna tuzba po nej). Na druhej strane prsia ktore davaju mliecko mi antisexy nepridu. Pokial nie su VELKE. Tak ci tak, dlho sa venovat prsiam povazujem z mojej pozicie (takmer 30r. muz) za detinske. A to na druhej strane zboznujem objatia, tulenie, bozky, takze nehu rad mam. Mna zaujimaj zenske telo v prvom rade od krku hore a od pasa dole. Prsia su okrajove. Pre mna. Mozno "dolnici" su menej rodinne zalozeny ako "hornici". Necudoval by som sa, kopa ludi so zabranamy v sexe ("to dole" je fuj, prsia su "cistejsie"...) ma vela deti. Prsia su dve (to je prvy problem), treba sa venovat obom... Ale ved nemaju ani vonu ani chut (takmer), rovnako ich teplota je chladnejsia nez "veci" tam dole... Ty vogo, nejak mi to vela nehovori... Teoreticky "hornik" by nemal chciet dieta, aby mu dieta "nevzalo" prsia jeho partnerky... Ale nebude to tak. Samozrejme nie je to vyslovene pravidlom.
Ty si "hornik", ze ? \":D\" Alebo nie ?

Napr. Ja som nikdy nechapal vetu, ktoru som zvykol pocut od kamosov... Vetu "Ta ma ale kozy....wauuu....".... A uz duplom nepochopim, ked niekoho pritahuju tehulky. To uz skor pochopim ked je niekto "na deti" (brat "s rezervou"). Ale na tehulky ?????... No.... Takze ja mam slachetne umysly = chcem partnerku usetrit od 9 mesacnej pauzy so sexom so mnou.

\":-)\"

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 03, 2017 10:11 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
Jaká devítiměsíční pauza? V období těhotenství chutná milování nejlépe!!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 03, 2017 10:16 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
SemTamTuPrídem: Násilí na ženách je pro tebe v pohodě? Tak to gratuluju a už se asi nemáme o čem bavit.

Pro ty normálnější, kdo místo fantazírování o tom, jak nabijou své fyzicky slabší drahé polovičce, raději zapojují mozek za účelem přemýšlení - samozřejmě se tím nemyslí nechat dítě plakat hlady, zatímco žena vaří tatínkovi večeři - má se za to, že dítě je vysoko v seznamu jejích priorit a zatímco otec se o sebe postará, tak ono ne. Ale pokud partnerský vztah není před dětmi, tak se dost špatně řeší jakékoliv problémy, kde je dítě v roli toho 'zlého' - v nejextrémnějším případě např. mladý feťák, pokud je na 1. místě, může položit celý partnerský vztah, a kdo mu pak účinně pomůže?

Navíc děti vyletí s přibývajícím věkem z hnízda, a kdo je má na 2., nebo nedejbože 1. místě, má většinou dost velký problém jim to umožnit, což pro ně taky není nejlepším startem do života.

Protože dítě není jen batole a rodič si ho s věkem většinou nepřesune na jiné místo v seznamu svých milovaných.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 03, 2017 10:35 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Gamina: ten "preplesk" som myslel len obrazne, nie som nasilny.

Ak dietane ma byt na prvom mieste, netreba si ho robit. Takze dobre, ze dieta nechces. Potom to plne chapem, a nic proti. Keby si uz ale dieta mala, a na prvom mieste by bol manzel, bolo by to proti prirode. Inak, ja a sestra sme u mamky na prvom mieste cely zivot, a aj budeme. Aj ked sestra zije teraz 200km prec. Keby som mal ja dieta, tiez by bolo na prvom mieste. Totiz, v dietati by bolo kus zo mna, a kus seba v partnerke mam lek vtedy, ked sa do nej.... vieme co.
Partner je vzdy viac cudzi, nez vlastne dieta... Tak to chce priroda, a ked ma nejaka zena dieta (aj keby to bol fetak) ale na prvom mieate u nej je partner, tak...uz vieme, preco je to dieta fetak...lebo na prvom mieste nebolo nikdy.

Dieta moze byt na prvom mieste (hlavne u mamy), bez toho, aby mu rodicia branili v osamostatneni. Osamostatnit sa a odist do ineho statu, to je uz ina rec... Osobne to povazujem (ak su vztahy s rodicmi dobre) za "ranu pod pas".... Tak mama a otec sa starali o svoje dieta, najlepsie ako vedeli, a ono odide "do riti dalekoooo", a pride v lete na 1-2 tyzdne, a na Vianoce... No nic moc... Akoby Slogensko ci Cesko bola Afrika ci chudobna cast Indie, atd... Preto tu ma kazdy internet, pocitac, mobil... \":D\"...

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Naposledy upravil SemTamTuPrídem dne stř kvě 03, 2017 10:45 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz