Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát říj 07, 2016 5:17 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Maty24 píše:

Děkuji za povzbuzení \":)\" Schůdné to zatím je, vždy si mezi tím loknu čaje a dá se to v pořádku vypít, když si má partnerka hlídá jídelníček \":)\" Doufám, že to zabere! Moc bych si to přál. zatím ale jsou vlasy v bídném stavu \":(\" bude to dva měsíce a zatím žádný zázrak...
Ještě mě zajímá, zda bych k tomu měl držet nějakou dietu? Snažím se denně pít zeleninovou šťávu, jinak se ale v jídle neomezuji (jím sladké i lepek, kávu, mléko...).
Do toho používám minoxidil, ten se bojím vysadit kvuli výpadku, který přišel už jednou po jeho vysazení mi měsíc padaly vlasy jako o život...takže jsem znova nasadil. Pokud uvidíme, že DU něco dělá, rád bych s ním poté přestal.
Vím, že dva měsíce je brzo na závěry. Příjde mi, že vlasy nijak extra nepadají, spíš jen nic moc neroste, ale zatím tomu dám ještě čas a doufám, že se něco stane, nechci se smířit s pleší \":(\" dost mi tím spadlo sebevědomí a psychika utrpěla...je to má poslední šance, jak nepřijít o vlasy, jinak jsem zkusil snad vše...

Pokud nechcete dělat složité změny v jídelníčku, zkuste k tomu pití moči přidat každodenní derivační koupele, je to skvělý detox a odbourá to následky řady špatných civilizačních návyků. Na vlasy to funguje také skvěle, i když pomalu (výsledky se dostavují za cca 6 měsíců - 1 rok, podle toho, co máte za problémy).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2016 4:45 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2016 5:38 pm
Příspěvky: 12
Gamina píše:
Pokud nechcete dělat složité změny v jídelníčku, zkuste k tomu pití moči přidat každodenní derivační koupele, je to skvělý detox a odbourá to následky řady špatných civilizačních návyků. Na vlasy to funguje také skvěle, i když pomalu (výsledky se dostavují za cca 6 měsíců - 1 rok, podle toho, co máte za problémy).

Děkuji za tip \":)\" O tom jsem nikdy neslyšel. Je to i pro muže? Moc nechápu, v čem to spočívá \":)\"
myslím si, že musím hlavně ovlivnit ty hormony a k tomu doufám dopomůže moč dárkyně \":)\" zatím ale vidím spíš stálé zhoršování, jako doposud. JE pravda, že necelé dva měsíce DU je málo a že ještě ukáže svoji sílu. Snda nedělám něco špatně a urina na hormony působí.. Vlasy se mi mastí hodně moc. Musím je mýt denně \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2016 4:49 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2016 5:38 pm
Příspěvky: 12
A taky se bojím, zda třeba ten minoxidil vlasy neničí nebo nepůsobí kontraproduktivně proti té urinoterapii. TO by ale neměl, ten neovlivňuje hormony...nezbývá asi než čekat... \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2016 8:20 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Zkusil jste googlit?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2016 8:58 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2016 5:38 pm
Příspěvky: 12
Ano, našel jsem něco o tření pohlaví. Info si tedy dohledám. Nemyslíte, že ten minoxidil může nějak kontraproduktivně působit? Hlavně aby z toho DU něco bylo. Piju dvakrát týdně, většinou 1. ranní urinu. Tam by mělo být nejvíce hormonů. Stejně jsem ale pořád pesimistický v tom, že by se mohly vlasy najednou uzdravovat i přes dědičné padání vlasů.
Místo té derivační koupele zkusím spíše detoxikaci buď zeleninovými šťávami a nebo pít třeba den pouze vodu \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2016 6:23 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2016 5:38 pm
Příspěvky: 12
Gamina píše:
Zkusil jste googlit?

Já si stejně myslím, že celá DU je výmysl pár vtipálků a nechápu, proč sem píšou lidi, že jim za půl roku obrostla hlava, když si dali jednou nebo dvakrát týdně deci dámské moči. Postupně tomu přestávám věřit. četl jsem i nějaké příspěvky, že to nefunguje a tak...tak ztrácím víru, že to k něčemu je \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2016 7:15 pm 
Offline

Registrován: sob črc 16, 2016 6:52 pm
Příspěvky: 78
Maty24 píše:
Já si stejně myslím, že celá DU je výmysl pár vtipálků a nechápu, proč sem píšou lidi, že jim za půl roku obrostla hlava, když si dali jednou nebo dvakrát týdně deci dámské moči. Postupně tomu přestávám věřit. četl jsem i nějaké příspěvky, že to nefunguje a tak...tak ztrácím víru, že to k něčemu je \":(\"

Maty24, běž k psychiatrovi. Ty tvoje nářky a kňučení se nedají číst. To jsou tak hloupé řeči, že se nestačím divit. Po 14 dnech urinoterapie už sis tady stěžovat, že ti nenarostli husté vlasy. Ty si myslíš, že si jednou lokneš uriny a do rána budeš mít husté vlasy? A ještě k tomu tady píšeš, že svoje vlasy zabíjíš chemickým minoxidilem. Prosím, už tady neotravuj, jsi duševně nemocný!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 17, 2016 12:37 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2016 5:38 pm
Příspěvky: 12
Tišková píše:
Maty24, běž k psychiatrovi. Ty tvoje nářky a kňučení se nedají číst. To jsou tak hloupé řeči, že se nestačím divit. Po 14 dnech urinoterapie už sis tady stěžovat, že ti nenarostli husté vlasy. Ty si myslíš, že si jednou lokneš uriny a do rána budeš mít husté vlasy? A ještě k tomu tady píšeš, že svoje vlasy zabíjíš chemickým minoxidilem. Prosím, už tady neotravuj, jsi duševně nemocný!

Ono to není tak lehké, snažím se proto dělat maximum, už jsem skočil miliony vodiček, vitamínů a léků. Jednou jsem minoxidil vysadil a po třech měsících jsem měl tak obrovský výpadek, že jsem ho radši zase ze strachu nasadil a bojím se zase vysadit. A jestli to neni nějak kontraproduktivní jsem se tu ptal, nikdo mi neodpověděl. Myslím, že nazývat mě bláznem je tvrdé. Neprošla jste si tím, co já a vážně už se snažím tři roky bojovat. Jsem v tomhle boji sám a nevíte, jak je to psychicky náročné...a bohužel mám i stresy z jiných oblastní nyní...takže ano psychiku mám opravdu dost oslabenou... ale snažím se tu jen hledat řešení \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 23, 2016 12:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Maty24":2clj4r74]Já vím, tento článek znám, ale nejde mi na rozum, že tedy neni vyvinutý nějaký lék, který by fungoval na podobném principu a nebo DU nevyužívá více lidí. Měl bych se spokojit s vysvětlením, že firmy nechtějí, aby lidi zjistili, že funguje DU a nepřišli tak o peníze?
V DU budu pokračovat a jsem zvědavý, jak to bude fungovat \":)\" držte palce \</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 23, 2016 12:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Maty24 píše:
Děkuji za povzbuzení \":)\" Schůdné to zatím je, vždy si mezi tím loknu čaje a dá se to v pořádku vypít, když si má partnerka hlídá jídelníček \":)\" Doufám, že to zabere! Moc bych si to přál. zatím ale jsou vlasy v bídném stavu \":(\" bude to dva měsíce a zatím žádný zázrak...
Ještě mě zajímá, zda bych k tomu měl držet nějakou dietu? Snažím se denně pít zeleninovou šťávu, jinak se ale v jídle neomezuji (jím sladké i lepek, kávu, mléko...).
Do toho používám minoxidil, ten se bojím vysadit kvuli výpadku, který přišel už jednou po jeho vysazení mi měsíc padaly vlasy jako o život...takže jsem znova nasadil. Pokud uvidíme, že DU něco dělá, rád bych s ním poté přestal.
Vím, že dva měsíce je brzo na závěry. Příjde mi, že vlasy nijak extra nepadají, spíš jen nic moc neroste, ale zatím tomu dám ještě čas a doufám, že se něco stane, nechci se smířit s pleší \":(\" dost mi tím spadlo sebevědomí a psychika utrpěla...je to má poslední šance, jak nepřijít o vlasy, jinak jsem zkusil snad vše...

Pro mě je opravdu zajímavé jak někteří muži trvají na vlasech když jim příroda dopřává vysoký testosteron po kterém zase touží ti vlasatí s malou sexuální potřebou. Osobně jsem plešatění již pod vojenskou čepicí celkem vítal, protože se mě nepotila hlava a nemusel jsem se o vlasy nijak starat. Jsem jako každý chlap od přírody líný a stejný přístup mám nyní i k vousům kde se odvážně holím skoro každý měsíc, ale pokud by mě manželka trvale nenadávala že blbě vypadám, tak se holím dvakrát ročně a možná i vůbec. Pro mě je rozhodně milejší mít plešatou hlavu a být zarostlý s normální postavou a plochým břichem, než mít plno vlasů a k tomu špičkovou pneumatiku na břiše a bocích a slušné trojky, což je právě příznakem vysokého estradiolu. Myslím že žena si většinou intuitivně vybere toho plešatého s normální postavou než chlapa který je při vysokém estradiolu rád že mu naštěstí ještě pevně visí. Jediná možnost jak tento nedostatek operativně kompenzovat je vila, auto za 5 mega a zlatá karta, do takového chlapa se zamiluje na první pohled skoro každá a může mít i vanu a trojky a erekci jednou ročně, vše mu bude odpuštěno.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 24, 2016 11:30 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2016 5:38 pm
Příspěvky: 12
Jarda píše:
Na tom přeci nemá co nefungovat. Žena přirozeně produkuje velké množství estrogenů a muž zpravidla plešatí z vysokého testosteronu, tedy oponentního hormonu. Pokud vypije urinu mladé zdravé ženy, logicky tím potlačí do určité míry testosteron a zase roste porost. Pochopitelně to celé funguje pouze pro tento hormonální problém ne pro veškeré druhy plešatění. Dost tedy záleží na tom co vlastně plešatost způsobuje a to pak řešit, proto se určitě vyplatí více testovat než naslepo zkoušet.

Nemá co nefungovat? Jak si můžete být tak jistý, že v moči nějaký estrogen je, případně když ho vypije muž, že se vůbec dostane do krve, že ho třeba nezničí žaludeční šťávy nebo podobně a zda to opravdu ovlivní produkci DHT...víc jak dva měsíce dvakrát týdně a docela by mě zajímalo, jestli se u mých hormonů něco změnilo.
U mě je to dědičné, takže by to mělo být hormony. Taky asi stresem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 19, 2016 4:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Maty24 píše:
Nemá co nefungovat? Jak si můžete být tak jistý, že v moči nějaký estrogen je, případně když ho vypije muž, že se vůbec dostane do krve, že ho třeba nezničí žaludeční šťávy nebo podobně a zda to opravdu ovlivní produkci DHT...víc jak dva měsíce dvakrát týdně a docela by mě zajímalo, jestli se u mých hormonů něco změnilo.
U mě je to dědičné, takže by to mělo být hormony. Taky asi stresem.

A co by v moči ženy podle vás mělo být, zlatý prach, nebo něco dalšího. Možná se tam výjimečně vyskytují ještě ledvinové kamínky, nebo písek, ale jinak je moč mladé ženy hormonální roztok. Pokud chcete zjistit zda se něco změnilo, není snazší cesty než laboratorní testy před aplikací a po nějaké době aplikace, tím budete vědět co se děje a jak rychle. Dědičné je pouze zdědění stejných návyků a životního stylu, který následně produkuje ty údajně dědičné choroby. Není až tak složité si to na lidech vypozorovat jak konkrétní návyk vyvolá konkrétní zdravotní problém.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 20, 2017 12:43 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2016 5:38 pm
Příspěvky: 12
Tak jsem tu po dlouhé době zkoušení DU a pro všechny, kteří trpí ztrátou vlasů jako já. Dárcovská urinoterapie na vlasy nepomáhá, možná spíše naopak. Pravděpodobně škodí i zdraví. Opravdu jsem to poctivě zkoušel dvakrát týdně s přítelkyní a nic. Dále docházelo k mírnému zhoršování. Dále mě pálily často oči a myslím, že i pleť se mi zhoršovala. Takže tolik k tomu, vážně to zkoušet nemusíte. Tohle není cesta k úspěšné léčbě. Vím, že si každý chce zkusit vše. Sám zkouším vše, ale DU už zkoušet nemusíte \":)\" nepomůže vám.
Výsledek: ztráta důvěry v tuto hokus pokus stránku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 25, 2017 4:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Maty24 píše:
Tak jsem tu po dlouhé době zkoušení DU a pro všechny, kteří trpí ztrátou vlasů jako já. Dárcovská urinoterapie na vlasy nepomáhá, možná spíše naopak. Pravděpodobně škodí i zdraví. Opravdu jsem to poctivě zkoušel dvakrát týdně s přítelkyní a nic. Dále docházelo k mírnému zhoršování. Dále mě pálily často oči a myslím, že i pleť se mi zhoršovala. Takže tolik k tomu, vážně to zkoušet nemusíte. Tohle není cesta k úspěšné léčbě. Vím, že si každý chce zkusit vše. Sám zkouším vše, ale DU už zkoušet nemusíte \":)\" nepomůže vám.
Výsledek: ztráta důvěry v tuto hokus pokus stránku.

Stránka určitě není hokus pokus, vychází z dlouhodobých zkušeností, to spíše vy jste do toho šel stylem hokus pokus. Primárně je potřeba vědět zda mám, nebo nemám estrogenní dominanci a pak urinoterapie není o dvou pokusech za týden, ale o denním srovnání hladiny hormonů. Za prvé jste netušil zda máte, nebo nemáte vysokou hladinu estradiolu a za druhé jste ty hormony dodával na případné srovnání stavu málo často. Při estrogenní dominanci totiž urinoterapie nic řešit nemusí, naopak zvedne hladiny estradiolu ještě více a stav nezlepší, spíše chlap tloustne a rostou mu prsa.

Mimochodem o tom aby jste si to zjistil laboratorně jsem vám psal již v říjnu 2016, tedy pro jistotu to sem dám znovu:

Na tom přeci nemá co nefungovat. Žena přirozeně produkuje velké množství estrogenů a muž zpravidla plešatí z vysokého testosteronu, tedy oponentního hormonu. Pokud vypije urinu mladé zdravé ženy, logicky tím potlačí do určité míry testosteron a zase roste porost. Pochopitelně to celé funguje pouze pro tento hormonální problém ne pro veškeré druhy plešatění. Dost tedy záleží na tom co vlastně plešatost způsobuje a to pak řešit, proto se určitě vyplatí více testovat než naslepo zkoušet.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 26, 2017 12:24 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Mám otázku... Aké sú znaky nadmerného množstva testosterónu u muža, mimo plešatenie (ktoré môže, ale nemusí byť príčinou nadmerného množstva testosterónu) ? ...
Na tvári zarastám "riedko", a úplne mi stačí holiť sa raz týždenne. Chrbát a plecia mám bez chlpov, hruď mám skôr menej ako viac. Hlas mám "bežný" = ani hrubý, ani tenký.
Penis mám trochu nadpriemerný, takže ani v tom nebude "háčik", lebo vraj tí čo majú menší, majú menej testosterónu (čo ale tiež asi nebude pravidlom)...
Na druhej strane milovníci piva (chmeľ = estrogén), ktorí priberajú v ženskýkch oblastiach a majú "cecíky", môžu kľudne zarastať na tvári X krát viac a hustejšie než ja.... A pritom majú podľa všetkého menej testosterónu v tele než ja...
Môj problém, ktorý riešim : pred možno 7 rokmi sa mi začala robiť pekne pomaličky lysinka na zadnej strane temena hlavy - povedal by som že presne v tej oblasti, kde nosia kňazi či farári (sorry, neviem medzi nimi rozdiel...) tú okrúhlu placatú čiapočku... Nie som ešte plešatý, ale mám tam výrazne preriedené vlasy.
Nemám partnerku, takže nemôžem pomýšľať na darcovskú urinoterapiu. Nemal by som s tým žiadny problém (vôbec sa toho neštítim), ale keby ma to malo urobiť menej mužným (po telesnej a možno aj duševnej stránke), tak o to ABSOLÚTNE nemám záujem... Niečo iné je lognúť si napr. dva glgy raz za týždeň pri hrátkach... To by nemohlo ovplyvniť moje hormóny...

Nemyslím si, že by som mal prebytok testosterónu, hoci mám pekne atletickú postavu s úzkym pásom a širokými pleciami, ktorá na druhej strane nemôže značiť, že by som mal testosterónu nedostatok. Rovnako bradavky som nikdy nemal navreté, mám výrazný (ale nie prehnane) ohrýzok na krku, ktorý je tiež znakom "mužnosti".

Dnes to bude tretí deň, keď si dávam na hlavu zábal zo starej uriny (zostarnutá za 48 hodín v jogurtovači s litrovou nádobou = ekvivalent asi 10 dní starnutia v izbovej teplote = množstvo na možno 40-50 použití na kratšie vlasy), zamrazil som si ju na porcie v nádobkách na ľadové kocky.
Večer o tej 21:00 si urinu vtieram do vlasovej pokožky asi 5 minút (na viac fakt nemám nervy...), dám si na hlavu sáčok (nie na tvár samozrejme), a na ten sáčok čiapku. O tej 22:45 si dám z hlavy dole čiapku a sáčok, pričom si vyutieram hlavu od starej uriny do papierových kuchynských utierok (nie ale až úplne dôkladne, môžu ostať trošičku vlhké), a takto bez čohokoľvek na hlave spím, a zmývam si to až ráno. Vankúš cítiť minimálne. Obliečku budem vymieňať tak raz za týždeň, bude to úplne stačiť.

Vytvrám v tom kľudne X mesiacov, pokiaľ po tých X mesiacoch budem vidieť výsledky.
Videl som video na youtube, kde sa hovorí o tom, ako za pomoci starej uriny aplikovanej na vlasovej časti pokožky po dobu celej noci, pravidelne, je reálne dosiahnuť nie len to že vlasy prestanú pomaly vypadávať, ale aj začnu rásť nové na miestach, kde rástli v minulosti...
Moje vlasy nemôžu vypadávať z dôvodu znečistenia organizmu, ani z dôvodu nedostatku živín v strave...
Navyše k tomu pijem svoju urinu už dlhé roky.... Tu asi ide o lokálne pôsobenie, v prípade, že sa nejedná o darcovskú urinoterapiu, kde by šlo v takom prípade o prebytok testosterónu.

Keď to zaberie, budem, dá sa povedať, šťastný. Keď nie, aspoň budem vedieť, že som pre to spravil všetko.... Lebo ak sa to nepodarí s kvalitnou starou urinou, tak so žiadnou vodičkou z obchodu by to nešlo už dopľom...

Určite, ako dlhoročný člen tohto fóra (hoci v minulosti vystupujúci pod viacerými nickmi), dám vedieť či mi to bude fungovať.... Bez debaty to budem robiť každý večer, po dobu X mesiacov, dajme tomu po dobu pol roka... Výnimočne vynechám deň, keby sa niečo prihodilo, ale nie častejšie ako raz za 2 týždne. Ideálne sa nestane ani to.

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz