Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:25 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned kvě 22, 2016 8:05 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
ficus píše:
...Mám dvacet let diagnostikovány cysty....


Na cysty s úplnou istotou zaberá derivačný kúpeľ (od koreňa penisu smerom ku žaluďu), praktikovať denne 15 minút. Zaberá aj na viac vecí, nie len na to. \":)\"

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: sob kvě 28, 2016 8:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sawe píše:
když mi zjistili na UV 2 kameny v ledvině o velikosti cca 5mm tak asi melounovou očistu nedělat? Ale co stím?

To je otázka, záleží jaké to jsou, některé by to mohlo i zlikvidovat. Každopádně pokud nevíte z čeho jsou vytvořeny je určitá opatrnost na místě. Asi by v takovém případě bylo vhodnější vyzkoušet jiné postupy, třeba červenou řepu, ta se dělá ve více variantách postupů, nebo pichtový olej, je k zakoupení na netu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Očista obličiek
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2016 8:49 pm 
Offline

Registrován: stř dub 25, 2012 11:50 am
Příspěvky: 35
Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať následovné otázky:

1. Nehrozí predávkovanie draslíkom pri zjedení tak veľkého množstva melónu, ktorý má vysoký obsah draslíku v prípade, že draslík dopĺňam pravidelne (kúpeľ a pitie chloridu draselného)?

2. Vo vlákne je uvedené, že na obličky je dobrá červená repa. Ja si ju odšťavňujem spolu s mrkvou a jablkami. Je takáto zmes prospešná pre obličky, alebo ju odšťavniť a piť samostatne?

Ďakujem vopred za odpovede. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista obličiek
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2016 10:10 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
1. nehrozí
2. pijte to dohromady, já to dělám také, protože je to velmi, velmi, chutné ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: čtv črc 07, 2016 5:42 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Dá se tato očista provést i když nemám odšťavňovač, tj. pouze pojídáním dužiny melounu? Bude účinek stejný? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2016 6:22 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Igi píše:
Dá se tato očista provést i když nemám odšťavňovač, tj. pouze pojídáním dužiny melounu? Bude účinek stejný? Děkuji.

Ve vlakne se porad dokola pise o pojidani melounu, ne o odstavnovani.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned srp 14, 2016 12:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Dá se tato očista provést i když nemám odšťavňovač, tj. pouze pojídáním dužiny melounu? Bude účinek stejný? Děkuji.

Tak jistě to je základní postup, odšťavňování jsem doporučoval využít u slupky, která se sníst nedá, ale tekutiny obsahuje kvantum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista obličiek
PříspěvekNapsal: ned srp 14, 2016 12:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
chost píše:
Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať následovné otázky:

1. Nehrozí predávkovanie draslíkom pri zjedení tak veľkého množstva melónu, ktorý má vysoký obsah draslíku v prípade, že draslík dopĺňam pravidelne (kúpeľ a pitie chloridu draselného)?

2. Vo vlákne je uvedené, že na obličky je dobrá červená repa. Ja si ju odšťavňujem spolu s mrkvou a jablkami. Je takáto zmes prospešná pre obličky, alebo ju odšťavniť a piť samostatne?

Ďakujem vopred za odpovede. \":)\"

Člen martina72 vám odpovídá dobře, není žádný problém, maximálně to u nějakého procenta lidí vyvolá průjem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: úte srp 30, 2016 2:45 pm 
Offline

Registrován: úte srp 30, 2016 2:38 pm
Příspěvky: 4
Bydliště: Bratislava
Dobry den pan Jarda,

Mate skusenost alebo počuli ste niečo o ucinnosti ocisty ladvin z pupavovym korenom (2 pol. lyzice )a natou(1 pol. lyz.) ktore sa nechaju luhovat v litry prevarenej vody? Pije sa to medzi 17 a 19.00, 1 tyzden?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: čtv zář 01, 2016 7:55 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 01, 2016 7:18 pm
Příspěvky: 0
Dobry den prajem pan Jarda \":)\"

Mam 25r. Uz mi tak 2 mesiace slabo takmer v kuse piska v pravom uchu a cca. 2roky rednu vlasy (najviac na vrchu hlavy).
Bol som na analyze aury (u Dr. Igora Kafky). Celkom presne precitanie zdravotno/psychickeho stavu z biopola.
Dozvedel som sa, ze mam zatazene oblicky a to bude najskor pricinou (nedavko som mal robene krvne testy, aj testy mocu a nezistilo sa nic).
Zaroven, ze mam v mocovom mechure ureaplasmu/mycoplasmu. Aku liecbu okrem ATB by ste vedeli poradit ? (nasiel som

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
qwfcvbv0


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned zář 11, 2016 10:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Romanes29 píše:
Dobry den pan Jarda,

Mate skusenost alebo počuli ste niečo o ucinnosti ocisty ladvin z pupavovym korenom (2 pol. lyzice )a natou(1 pol. lyz.) ktore sa nechaju luhovat v litry prevarenej vody? Pije sa to medzi 17 a 19.00, 1 tyzden?

To jsem sice neslyšel, ale nevidím problém v tom to vyzkoušet, nic se tak pokazit nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned zář 11, 2016 10:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Martin Amen":nfs7xqbr]Dobry den prajem pan Jarda \":)\"

Mam 25r. Uz mi tak 2 mesiace slabo takmer v kuse piska v pravom uchu a cca. 2roky rednu vlasy (najviac na vrchu hlavy).
Bol som na analyze aury (u Dr. Igora Kafky). Celkom presne precitanie zdravotno/psychickeho stavu z biopola.
Dozvedel som sa, ze mam zatazene oblicky a to bude najskor pricinou (nedavko som mal robene krvne testy, aj testy mocu a nezistilo sa nic).
Zaroven, ze mam v mocovom mechure ureaplasmu/mycoplasmu. Aku liecbu okrem ATB by ste vedeli poradit ? (nasiel som

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
nfs7xqbr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: čtv lis 03, 2016 8:32 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 8:27 pm
Příspěvky: 1
tomaso
Na (Sodík) a K (Draslík)
Souvisí s ledvinami.
Konkrétně zvýšení draslíku, nedostatek sodíku. Nejsem doktor, ale pokud máte nějaké potíže, možná by bylo dobré zaměřit se tím směrem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: úte zář 19, 2017 6:36 pm 
Offline

Registrován: ned zář 03, 2017 7:47 pm
Příspěvky: 3
Tak jsem dneska provadela melounovou ocistu. Moci toho moc nevyslo, rozhodne nenastalo kontinualni moceni. Nekdy po dvou litrech stavy a spousty duziny jsem zacla litat na velkou. Celkem jsem sporadala asi 6kg (voda+duzina). Cele odpoledne mam pocit, ze mi vybuchne hlava (boli me vsude od ramen az po celo), brni mi ruce, mam ucpany nos a je mi zle. Snazim se pit vodu, protoze priznaky prisuzuji detoxikaci. Ted jsem vyzvracela spoustu melounu a seminek, ale lip se mi neudelalo. Co je spatne?

Vecer jsem asi pul hodiny spala a pak uz mi bylo dobre. Teda vetsinove..lrhka bolest na zadni strane hlavy pretrvava.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista ledvin
PříspěvekNapsal: ned zář 24, 2017 12:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mateska píše:
Tak jsem dneska provadela melounovou ocistu. Moci toho moc nevyslo, rozhodne nenastalo kontinualni moceni. Nekdy po dvou litrech stavy a spousty duziny jsem zacla litat na velkou. Celkem jsem sporadala asi 6kg (voda+duzina). Cele odpoledne mam pocit, ze mi vybuchne hlava (boli me vsude od ramen az po celo), brni mi ruce, mam ucpany nos a je mi zle. Snazim se pit vodu, protoze priznaky prisuzuji detoxikaci. Ted jsem vyzvracela spoustu melounu a seminek, ale lip se mi neudelalo. Co je spatne?

Vecer jsem asi pul hodiny spala a pak uz mi bylo dobre. Teda vetsinove..lrhka bolest na zadni strane hlavy pretrvava.

Tak jste asi dost zabordelená a ledviny jsou podle všeho také trochu líné, pak se tomu stavu nelze moc divit. Ono se tím uvolní obrovské množství bordelu a pokud nemá kudy z těla ven muže to být dost nepříjemné. Předpokládám že si stav do 24 hodin sedne do normálu, ale určitě vidím rozumné v očistách pokračovat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz