Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv říj 16, 2014 7:47 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
https://www.facebook.com/pages/Zdravá-strava/375554579184681?hc_location=timeline

Velký bratr pravil: „Roztroušená skleróza je neléčitelná!“

Než začnu popisovat svůj příběh, chci poděkovat ing. Bláhové ,a hlavně MUDr. Řezníčkové za záchranu života. Začnu od počátku.

Končil jsem velmi náročná studia, která byla skvělým předpokladem pro vědeckou kariéru, a měl jsem sen – podívat se do JV Asie. Šel jsem na imunologii a nechal se od velmi zkušeného imunologa proočkovat proti chorobám, které se v dané oblasti vyskytují. Pro pozdější problémy jsou významné tyto vakcíny: obrna – živá vakcína, vzteklina – izolovaná z opičích orgánů. Toto se událo v březnu – květnu 2011. Shodou okolnosti jsem se nedostal do JV Asie a procestoval léto po Evropě. V září 2011 se dostavily urologické problémy, a začal se zhoršovat zrak. Začal jsem soustavně běhat po doktorech. Prošel jsem všemožná oddělení a všechny testy byly negativní. Antibiotika zabrala dočasně na močové ústrojí, ale zrak se stále zhoršoval. Dalším významným faktorem byly čekací lhůty na vyšetření. V únoru 2011 se objevily první problémy, ale až v červenci 2012 proběhla magnetická rezonance. Ta jako první vyšetření dala pozitivní výsledek. V tu dobu jsem měl částečně ochrnutou skoro celou levou polovinu těla, skoro jsem neviděl, močový trakt v troskách. Dovolím si o sobě tvrdit, že se ze mě stala živá mrtvola. Následovala lumbální punkce a sdělení, že se jedná o autoimunitní onemocnění - roztroušenou sklerózu. Diagnóza, o níž se všude píše, že je to nevyléčitelná choroba, která se v současné době šíří jako epidemie. Její příčina není známa, a u každého pacienta se chová jinak. Okamžitě jsem dostal pulzní dávku kortikoidů. Dva týdny poté se problémy vrátily, dostal jsem další dávku. Vysoké dávky kortikoidů mi rozvolnily páteřní svaly. Bylo pro mě bolestivé i ležet. Bolesti zad mne zbavil chiropraktikpan Javanský z Mělníka. V září 2012 jsem byl přijat do RS centra, kde jsem dostal interferony. Ty mají za úkol zpomalit průběh onemocnění a dát mi pár let či desítek let aktivního života navíc. Tato metoda u určitého procenta pacientů zabere. V mém případě měla naprosto destruktivní efekt. Po kortikoidech jsem ožil a mohl se začít trochu hýbat, interferony mi sebraly skoro veškerou sílu do života. Můj svět se zredukoval na práci a postel. Byl jsem schopný jen dojít do práce, s vypětím sil splnit úkoly, po cestě domů nakoupit a padnout do postele. Při všech činnostech mě provázela neskutečná tělesná slabost a trvalé močové problémy.

Na obranu lékařů musím říct, že se skutečně snažili přijít na příčinu mých potíží, v rámci jejich specializace. Nikdo si ale nedal práci spojit příznaky RS se symtomy z oblasti své specializace. V kombinaci s dlouhými objednacími lhůtami to byl vražedný postup. Většinou každý lékař nakonec všechny problémy svedl na RS- ku. Jeden kamarád mne stále nutil napsat ing. Bláhové. K tomuto kroku jsem se rozhodl začátkem října 2012. Ing. Bláhová mi vysvětlila podstatu RS- ky z jejího pohledu, a doporučila mi MUDr. Řezníčkovou. Dalším impulsem pro alternativní léčbu byla upřímná slova mé ošetřující lékařky z RS centra: „Nejste tu od toho, aby se Váš stav zlepšoval, ale od toho, aby se Váš stav zhoršoval pomaleji. Proto Vám dáváme léky.“ Poté mi byly zvýšeny dávky léků proti bolestem. Nic jiného nemohla ani udělat. 22.10. jsem navštívil MUDr. Řezníčkovou, která mě otestovala na Salvii. Našla ve mně skoro vše, co se dalo hledat, ale hlavně nebezpečné viry: pomalé viry, priony = BSE a CJD, obrny, FSME, retroviry, opičí viry, ebola atd. Dále parazity: vlasovce, motolice, tasemnice, svalovce, strunovce, améby, bakterie a plísně. Nervová soustava kompletně promořená smrtícími viry a mozeček utlačován motolicemi,

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 16, 2014 8:56 am 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Tomuto příběhu nevěřím ze dvou důvodů. Za prvé přístroj Salvia je podvod a žádnou skutečnou diagnózu od této hračky nelze očekávat. Za druhé, paraziti nejsou příčina roztroušené sklerózy. Mnoho lidí trpících RS na netu v diskuzích psalo, že se zkoušeli léčit u paní Bláhové, ale nikomu její léčba nepomohla.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 17, 2014 7:29 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Prosím vás, čo také ta tasemnica pojídá, když je v mozku? To kouše mozkovou hmotu? A nebolí to?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 17, 2014 9:30 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Mirabelka píše:
Prosím vás, čo také ta tasemnica pojídá, když je v mozku? To kouše mozkovou hmotu? A nebolí to?

Podivej se co pojida napriklad takova AMOEBA. Ma tam udajne vsechno, co ke svemu zivotu potrebuje ...jidlo, teplo a vlhko.
The Brain-Eating Amoeba video

A tady je pekne video operace mozku ...aka Echinococcosis
http://www.liveleak.com/view?i=516_1382964471


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 17, 2014 9:43 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
miram píše:
Podivej se co pojida napriklad takova AMOEBA. Ma tam udajne vsechno, co ke svemu zivotu potrebuje ...jidlo, teplo a vlhko.
The Brain-Eating Amoeba video

A tady je pekne video operace mozku ...aka Echinococcosis
http://www.liveleak.com/view?i=516_1382964471

Hezky, i kdyz k tomu mohli taky neco rict nebo napsat \":(\"

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 18, 2014 5:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Ates píše:
Tomuto příběhu nevěřím ze dvou důvodů. Za prvé přístroj Salvia je podvod a žádnou skutečnou diagnózu od této hračky nelze očekávat. Za druhé, paraziti nejsou příčina roztroušené sklerózy. Mnoho lidí trpících RS na netu v diskuzích psalo, že se zkoušeli léčit u paní Bláhové, ale nikomu její léčba nepomohla.

Tak je pravda, že na roztroušenku poměrně dost fungují béčka a ty zase člověk často nemá kvůli parazitům ve střevech, ale zda je možné antihelmintiky přímo ovlivnit nervy, to bych si také dovolil pochybovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 20, 2014 5:32 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 20, 2014 5:18 pm
Příspěvky: 1
Já nerad bych někoho urazil, ale když inženýři (a to asi nebudeme zabíhat do toho, co to vlastně je za "titul" a kde se u nás vlastně vzal), zastupují práci doktorů, je to, jako by švadleny zaskakovaly za automechaniky. A proto se mezi lidmi úspěšně šíří spousta bludů a blbin jenom proto, že někdo prostě slušně vypadá a umí napsat celkem dlouhé věty textu. Ovšem nějakou odbornost aby člověk nakonec pohledal.

_________________
Krása a zdraví | Stříhání psů


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 20, 2014 10:17 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Jarda píše:
Tak je pravda, že na roztroušenku poměrně dost fungují béčka a ty zase člověk často nemá kvůli parazitům ve střevech, ale zda je možné antihelmintiky přímo ovlivnit nervy, to bych si také dovolil pochybovat.

Multiple Sclerosis and Amyotropic Lateral Sclerosis - Hulda Regehr Clark

Multiple sclerosis (MS) is a disease of the brain and spinal cord. It is called lateral sclerosis if the disease is mainly in the spinal cord.
It is caused by fluke parasites reaching the brain or spinal cord and attempting to multiply there. Any of the four common flukes may be responsible. Kill them immediately with your zapper and the herbal parasite program. They cannot return unless you reinfect yourself. Atop eating meats, except fish and seafood. All meats are a source for fluke parasite stages unless canned or very well cooked. Pets and family members are undoubtedly carriers of the same flukes, although they do not show the same symptoms. Give away your house pets. Don't kiss your loved ones on the mouth Make sure your sex partner has also been freed of fluke parasites.

http://curezone.com/clark/ms.asp


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 29, 2014 10:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Stepanmaheu píše:
Já nerad bych někoho urazil, ale když inženýři (a to asi nebudeme zabíhat do toho, co to vlastně je za "titul" a kde se u nás vlastně vzal), zastupují práci doktorů, je to, jako by švadleny zaskakovaly za automechaniky. A proto se mezi lidmi úspěšně šíří spousta bludů a blbin jenom proto, že někdo prostě slušně vypadá a umí napsat celkem dlouhé věty textu. Ovšem nějakou odbornost aby člověk nakonec pohledal.

Nějak nechápu smysl tohoto příspěvku, nebo jde pouze o tu reklamu v podpisu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 01, 2014 5:09 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Ates píše:
Tomuto příběhu nevěřím ze dvou důvodů. Za prvé přístroj Salvia je podvod a žádnou skutečnou diagnózu od této hračky nelze očekávat. Za druhé, paraziti nejsou příčina roztroušené sklerózy. Mnoho lidí trpících RS na netu v diskuzích psalo, že se zkoušeli léčit u paní Bláhové, ale nikomu její léčba nepomohla.

Ja nemam zadny duvod tomuto cloveku neverit.

http://www.youtube.com/watch?v=XOPXl1eRjmY
ROZTROUŠENÁ SKLERÓZA JE LÉČITELNÁ! - Karel Vostruha, 28. 10. 2013


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 27, 2015 10:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Ja nemam zadny duvod tomuto cloveku neverit.

http://www.youtube.com/watch?v=XOPXl1eRjmY
ROZTROUŠENÁ SKLERÓZA JE LÉČITELNÁ! - Karel Vostruha, 28. 10. 2013

Inspirativní video.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 04, 2016 6:44 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
„Roztroušená skleróza" je nainstalovaný program v mysli (stavu člověka) původcem je tvoje vyšší já, dokáže manipulovat se stavem člověka za účelem získání různých typů prožitků.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 24, 2016 3:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
roztomily.medvidek píše:
„Roztroušená skleróza" je nainstalovaný program v mysli (stavu člověka) původcem je tvoje vyšší já, dokáže manipulovat se stavem člověka za účelem získání různých typů prožitků.

Tak jistě, ale mnoho lidí není schopno se duchovně dostat tak daleko, tedy jim nezbývá než fyzické tělo ladit jinak.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz