Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:26 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista krve
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2015 9:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Tomyx":2dslipg5]Dobry den, mam problem.
Cítím se zcela zdráv, a hlásil jsem se do AČR, vše proběhlo hladce. Doktoři mne prohlédly úplně celého, nic nenašly, dokud nepřišly výsledky krve měl jsem zvýšené Sbili-47,9 a Sbilc-9,7 .Pujdu s tim za doktorkou a snad s tim neco udelame. O tu práci moc stojím, máte nějaké rady jak svou krev uvést dopořádku? Jinak jsem sportovně založený člověk a jím vcelku zdravě. Na odběry jsem od pulnoci nic nejedl(jsem zvyklý snídat) měl jsem při odběrech fakt velkej hlad. Děkuji za každou radu.[/quote:2dslipg5]
Tak trochu haprují

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krve
PříspěvekNapsal: pon dub 11, 2016 2:40 pm 
Offline

Registrován: ned bře 06, 2011 11:36 am
Příspěvky: 68
Jarda píše:
Ten půst na džusech není zase tak ideální, tím se nezastaví trávení, ale jde to vyzkoušet, nicméně dlouhodobé džusové půsty jako ideál určitě nevidím.

Dobrý den pane Jardo,

pokud je tam kvasinka, tak ten šťávový půst opravdu vhodný není. Je tedy nevhodný týden šťávového půstu i pro celkem zdravého člověka? Osobně jsem dříve na jaře vydržel preventivně 10dnů pouze na šťávách a cítil se výborně. Např. obrovský nárůst energie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krve
PříspěvekNapsal: sob kvě 28, 2016 6:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Jara píše:
Dobrý den pane Jardo,

pokud je tam kvasinka, tak ten šťávový půst opravdu vhodný není. Je tedy nevhodný týden šťávového půstu i pro celkem zdravého člověka? Osobně jsem dříve na jaře vydržel preventivně 10dnů pouze na šťávách a cítil se výborně. Např. obrovský nárůst energie.

On je problém už v tom názvu půst, když si uvědomíte jak vydatné z hlediska živin šťávy jsou. O půst ve své podstatě tedy vůbec nejde, jde o specifickou dietu, ale funguje dobře v tom není problém. Zdravému člověku nemůže nijak uškodit a vhodná určitě je.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krve
PříspěvekNapsal: stř lis 15, 2017 8:30 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Nejsem si jistý, ale myslím, že každé 2 roky má člověk nárok na preventivní prohlídce k odběru krve a následnému rozboru. Co všechno může být v tomto rozboru zahrnuto co hradí pojišťovna? Co byste doporučili si i případně doplatit sám a je důležité vědět? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista krve
PříspěvekNapsal: pát lis 17, 2017 10:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Nejsem si jistý, ale myslím, že každé 2 roky má člověk nárok na preventivní prohlídce k odběru krve a následnému rozboru. Co všechno může být v tomto rozboru zahrnuto co hradí pojišťovna? Co byste doporučili si i případně doplatit sám a je důležité vědět? Děkuji.

Naprosto netuším na co tam nárok je a na co není, tedy nedovedu ani odpovědět co by si člověk měl doplatit, obecně je vždy lepší vědět co chci udělat a pak teprve zkoumat zda mě to může pojišťovna proplatit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz