Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:55 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Autopatie
PříspěvekNapsal: sob srp 22, 2015 12:39 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
A jak tedy dělat autopatii bez autopatické lahvičky? Pokud si člověk koupí např. zkumavku, neví jestli už v ní není nějaká ta informace. Jak informačně vyčistit jakékoliv sklo a dá se tedy autopatie dělat i třeba sklinkou ze které denně piji, pokud se nějak ošetří?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autopatie
PříspěvekNapsal: sob srp 22, 2015 10:02 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 21, 2012 11:08 am
Příspěvky: 43
Bydliště: Brno, Znojmo
Souhlasím. Autopatie je z vědeckého pohledu nesmysl a na základě současných znalostí nemůže fungovat. Jenže platí také to Goetheho "teorie je šedá a praxe je strom zelený". A tak autopatii mnozí vyzkoušeli. U některých nezafungovala, u jiných se dostavily velmi pozitivní reakce. Tak proč to nezkusit, zejména když nás to skoro nic nestojí.

O tom, jak dělat autopatii bez autopatické lahvičky píši již několik let na svém webu. Nedá se to ovšem napsat pěti větami. Mrkněte tam.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autopatie
PříspěvekNapsal: ned zář 13, 2015 8:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
SemTamTuPrídem píše:
https://www.youtube.com/watch?v=Tztf7cvdfiI

video zo stránky autopatie.cz.................. článok k tomu tu : http://www.autopatie.cz/jemnohmotna-pot ... echu-leci/

Jedná sa o vyfukovanie vzduchu z nosa (najlepšie najprv z jednej dierky, potom z druhej dierky) do vody prostredníctvom slamky/"slamky"........ Autor videa na to predáva "špeciálnu nádobku" (z praobyčajného skla, za nekresťanské peniaze), mňa by ale zaujímalo, či k tomu stačí hrubšia slamka a pohár s vodou...... \":D\" ...... A potom to vypiť...

Na to s jistotou odpovědět nedovedu, ale předpokládám, že by to fungovat mělo. Jde o přenos informace a tu přenesete mnoha postupy. Vlastně jako u urinoterapie, informaci dostanete z jedné kapky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autopatie
PříspěvekNapsal: ned zář 13, 2015 8:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Ates píše:
Souhlasím, autopatie je už z principu nesmysl a nemá žádný léčebný efekt. Autopatie je dobře promyšlený podvod zabalený do pseudovědeckých keců.

No nevím, jde o informační léčbu, třeba jako u urinoterapie a podle mě není podstatný rozdíl, zda informaci přenesu močí, plivnutím, nebo jinak. Její fungování přeci vidíte i v momentě kdy na vás někdo ze vzteku plivne, prostě na vás své emoce přenáší a nejde se tomu efektivně bránit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autopatie - léčba slinami
PříspěvekNapsal: ned zář 20, 2015 2:34 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 21, 2012 11:08 am
Příspěvky: 43
Bydliště: Brno, Znojmo
RaDu píše:
.... a jeho vibrace vrátí naši životní sílu do rovnováhy. Postupně se tak zmírní nebo úplně zmizí problémy, které nás trápily.

To je ideální stav a setkal jsem se s ním jen ojediněle. Bytost je postrkována k rovnováze, ale to neznamená, že tam bude dostrkána. Vlivy působící opačným směrem jsou u většiny lidí hodně silné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autopatie
PříspěvekNapsal: pon lis 27, 2017 7:38 pm 
Offline

Registrován: sob črc 06, 2013 12:04 am
Příspěvky: 13
Ahoj. Obnovuji toto starší vlákno.
Mám za sebou školení p. Čehovského, včera jsem začal s autopatií pránou (prána5). Budu informovat o pokroku.
Proč je autopatická lahvička tak drahá? Jedná se o laboratorní sklo, specielně navržené. V dolní části je baňka, ve které se uchovává dostatek (ale ne nadbytek) informace v kapalině, vaří se v ní voda s informací (plamen má 600°C). Je specielně vyráběná a balená tak, aby nebyla znehodocená jinou lidskou informací. To potom nefunguje. Když voda protéká, jeden litr proteče za 30 vteřin. Zakladatel metody vystřídal několik výrobců, než je s výrobkem spokojený. Ta lahvička se také musí měnit (vyhazovat stará a načnout nová) když se několik měsíců používá, když se přechází z prány na slinu/dech, nebo když se vrací na radikálně nižší potenci (méně litrů vody). Nebo když se používá na pránu a nadýchá/naplive slina do ní, když se kontaminuje slinami jiného člověka a podobně.
Ostatně... kolik jste utratili za poslední půl rok za doplnky, léky a metody kůli zdraví? Zdraví Jarda


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autopatie
PříspěvekNapsal: pon lis 27, 2017 7:44 pm 
Offline

Registrován: ned říj 22, 2017 10:13 am
Příspěvky: 134
Můj názor je, že autopatie je podvod, nebo v lepším případě placebo. Ale jsem si jist, že tahle metoda nefunguje. A taky podle zkušeností od lidí, co se autopatií léčili, jim to vůbec nepomohlo. Má to obrovskou reklamu a dost lidí na to skočilo, ale vyhodili jen peníze.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autopatie
PříspěvekNapsal: pon lis 27, 2017 7:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Modrovous píše:
Můj názor je, že autopatie je podvod, nebo v lepším případě placebo. Ale jsem si jist, že tahle metoda nefunguje. A taky podle zkušeností od lidí, co se autopatií léčili, jim to vůbec nepomohlo. Má to obrovskou reklamu a dost lidí na to skočilo, ale vyhodili jen peníze.

Tak jednoznačně bych to neviděl, informace je ve své podstatě vše okolo nás a pokud to hodně zjednoduším tak správně aplikovaná facka může být tou informací která blbce vyléčí z jeho blbosti, tak proč myslíte že to nefunguje. Jak vidíte píšu že může, ne musí, někdy je ten blbec tak blbý že je na to uvedená informace prostě slabá a pak může zabrat opakování předávání informace v nějakém časovém režimu slangově známém pár facek. Někdy bohužel nestačí ani to a blbec prostě blbcem zůstane a čeká se dál na jinou informaci. Podobně funguje jakákoliv informační léčba jenom tu facku nedostává blbec, ale nějaký malý šmejd, který bydlí v našich tkáních. Nakonec co jiného je medikace pomocí prášků, také jenom informace a také někdy funguje a jindy nefunguje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autopatie
PříspěvekNapsal: pon lis 27, 2017 9:45 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 21, 2012 11:08 am
Příspěvky: 43
Bydliště: Brno, Znojmo
Modrovous píše:
... podle zkušeností od lidí, co se autopatií léčili, jim to vůbec nepomohlo. Má to obrovskou reklamu a dost lidí na to skočilo, ale vyhodili jen peníze.

Samozřejmě, že ta obrovská reklama autopatii velmi škodí, ale prospívá byznysu. V žádném případě není autopatie všelék (ale tím není žádná metoda) a je pravdou, že řadu lidí zklamala. Nicméně praxe je strom zelený, každý si může autopatii vyzkoušet s minimálními náklady a pak posoudit, zda je to metoda vhodná pro něj. Otázkou je také, co od ní dotyčný očekává.
Příklad takového relativního zklamání: "Bohužel to nefunguje, bradavici u nosu mám pořád, akorát jsem letošní zimu neměla ani jednou rýmu a jarní únava se nekonala."
PS: Žádný terapeut se nechlubí případy, se kterými jeho metoda nepohnula ani o píď. Ale ty samozřejmě existují.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz