Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:56 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 329 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: pon zář 29, 2014 9:18 pm 
Offline

Registrován: úte čer 11, 2013 11:31 am
Příspěvky: 72
Zdravím vás. Byla mi diagnostikována lupénka nehtů. Jinak psoriáza nehtů. Nedávno jsme prodělal angínu při které se to dost zhoršilo. 2 nehty téměř odpadly z lůžka. Chci se zeptat, jestli máte někdo podobný problém a jak ho řešíte? Ve foru čtu, že lupénka se řeší hlavně očistou střev, což je mi divné jelikož střevo pravidelně čistím urinovými klystýry, někdy i 7 dní v kuse. Také piji množství zeleninových štáv, hlavně mrkev řepa celer, ale na tu nehtovou lupenku to tedy vůbec nezabírá. Díky za jakoukoli radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: pát říj 03, 2014 7:47 am 
Offline

Registrován: pát říj 03, 2014 7:39 am
Příspěvky: 1
Zdar všetkým chcem sa spýtat čo hovoríte na bielenie zubov prostriedkom Biela perla pozna niekto tento prostriehok a čo nato vy Jardo počul som že to pomaha no a po kure už netreba často bielit.....

Biela perla professional - 14 dňová kúra
Enzymatický bieliaci systém je určený pre domáce bielenie. Komplexná procedúra sa opiera o enzymatické bielenie spočívajúce v dvoch krokoch, na základe vzájomného pôsobenia účinných látok. Systém likviduje organické znečistenia, ktoré sa nachádzajú v zubnej sklovine a prinavracia zubom prirodzenú bielosť. Pôsobenie bieliacej procedúry zabezpečí remineralizáciu zubnej skloviny, zlepšenie ústnej hygieny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: ned říj 26, 2014 5:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jimikluk píše:
Zdravím vás. Byla mi diagnostikována lupénka nehtů. Jinak psoriáza nehtů. Nedávno jsme prodělal angínu při které se to dost zhoršilo. 2 nehty téměř odpadly z lůžka. Chci se zeptat, jestli máte někdo podobný problém a jak ho řešíte? Ve foru čtu, že lupénka se řeší hlavně očistou střev, což je mi divné jelikož střevo pravidelně čistím urinovými klystýry, někdy i 7 dní v kuse. Také piji množství zeleninových štáv, hlavně mrkev řepa celer, ale na tu nehtovou lupenku to tedy vůbec nezabírá. Díky za jakoukoli radu.

Vyzkoušejte nehty a lůžka mazat čistým vitamínem E, to by zabrat mohlo. Klystýry nemusí problém řešit, nečistí celé střevo a také je vhodné dodat ve velkém laktobacily.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: ned říj 26, 2014 5:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Which píše:
Zdar všetkým chcem sa spýtat čo hovoríte na bielenie zubov prostriedkom Biela perla pozna niekto tento prostriehok a čo nato vy Jardo počul som že to pomaha no a po kure už netreba často bielit.....

Biela perla professional - 14 dňová kúra
Enzymatický bieliaci systém je určený pre domáce bielenie. Komplexná procedúra sa opiera o enzymatické bielenie spočívajúce v dvoch krokoch, na základe vzájomného pôsobenia účinných látok. Systém likviduje organické znečistenia, ktoré sa nachádzajú v zubnej sklovine a prinavracia zubom prirodzenú bielosť. Pôsobenie bieliacej procedúry zabezpečí remineralizáciu zubnej skloviny, zlepšenie ústnej hygieny.

Nejsem zastánce jakékoliv nepřirozené údržby dutiny ústní a bělení zubů už vůbec ne. Navíc podobnou službu vám udělá obyčejná jedlá soda, nebo MMS, tak proč laborovat s něčím novým.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: ned říj 26, 2014 6:50 pm 
Offline

Registrován: úte čer 11, 2013 11:31 am
Příspěvky: 72
Zdravím Vás, díky za reakci. Četl jsem že šanklaprakšalána čistí krev a může vyléčit i lupénku. Takže v tomto případě, pokud nezabírají klystýry, by to chtělo zkusit tu šanku že? Třeba několikrát za sebou? ...laktobacily dodávám, právě dělám restert střevní mikroflory dle Vašeho návodu.

Díka a hezký večer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: ned říj 26, 2014 9:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jimikluk píše:
Zdravím Vás, díky za reakci. Četl jsem že šanklaprakšalána čistí krev a může vyléčit i lupénku. Takže v tomto případě, pokud nezabírají klystýry, by to chtělo zkusit tu šanku že? Třeba několikrát za sebou? ...laktobacily dodávám, právě dělám restert střevní mikroflory dle Vašeho návodu.

Díka a hezký večer

Tak šanka vymete bordel ze střeva opravdu dobře, ale několikrát za sebou to nevím, prostě držel bych cca 14 dní odstup. Na pravidelné opakování několik dnů za sebou by jste musel být s procedurou sžitý a být schopen odhadnout co tělo udělá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: pon lis 10, 2014 12:16 pm 
Offline

Registrován: pon lis 10, 2014 11:46 am
Příspěvky: 1
Chci poděkovat za rady. Pleť se velmi zlepšila už po tom, co jsem začal brát pravidelně zinek. Zlepšení je značné. Únava ustoupila už při zmenšení objemu potravy a to i přestože pořád nejím stoprocentně podle návodu. Měl bych ještě vedlejší dotaz, který se netýká dermatitidy. Jde o fluorozu zubů, která nejspíše vznikla zvýšeným příjmem fluoru v době vývoje zubů. Mám na konci zubů takové bílé skvrny

_________________
http://www.emc.com/index.htm
http://www.princeton.edu/main/
http://en.wikipedia.org/wiki/EMC_Corporation
http://www.pass4sure.co.uk/NS0-145.html
http://www.pmi.org/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: ned pro 14, 2014 5:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Sxandy píše:
Chci poděkovat za rady. Pleť se velmi zlepšila už po tom, co jsem začal brát pravidelně zinek. Zlepšení je značné. Únava ustoupila už při zmenšení objemu potravy a to i přestože pořád nejím stoprocentně podle návodu. Měl bych ještě vedlejší dotaz, který se netýká dermatitidy. Jde o fluorozu zubů, která nejspíše vznikla zvýšeným příjmem fluoru v době vývoje zubů. Mám na konci zubů takové bílé skvrny

Tak s tím vám asi neporadím, ale teoreticky by tento stav měl po plném vysazení fluoridovaných past vymizet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Odvápění zubů
PříspěvekNapsal: úte led 27, 2015 9:57 am 
Offline

Registrován: úte led 27, 2015 9:49 am
Příspěvky: 1
Hezký den,

měla bych jeden dotaz a budu ráda za všechny rady či odpovědi. Předem děkuji.

Našla jsem si na jednom zubu dvě malé bílé skvrny, s největší pravděpodobností se jedná o odvápnění skloviny a ráda bych předešla v rozvinutí v kaz.
Mohu poprosit o radu, jak tomu čelit?? Zda používat skořápky, kostival nebo propolis?
Rad jsem se tady dočetla opravdu mnoho, ale nevím, co by bylo v mém případě nejúčinější. Pravděpodobně i zvýšit příjem vápníku, popř. jakých dalších vitamínů???

Hanka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odvápění zubů
PříspěvekNapsal: sob úno 14, 2015 12:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Hanulka8787 píše:
Hezký den,

měla bych jeden dotaz a budu ráda za všechny rady či odpovědi. Předem děkuji.

Našla jsem si na jednom zubu dvě malé bílé skvrny, s největší pravděpodobností se jedná o odvápnění skloviny a ráda bych předešla v rozvinutí v kaz.
Mohu poprosit o radu, jak tomu čelit?? Zda používat skořápky, kostival nebo propolis?
Rad jsem se tady dočetla opravdu mnoho, ale nevím, co by bylo v mém případě nejúčinější. Pravděpodobně i zvýšit příjem vápníku, popř. jakých dalších vitamínů???

Hanka

No nevím, takto diagnostikovat odvápnění zubů, je asi dost odvážné. Něco jiného by bylo pokud by chrup evidentně chátral, ale na zubech se běžně tvoří různé skvrny, dokonce i tmavé, cosi jako pihy, tedy panikařit nevidím na místě. Pochopitelně můžete preventivně některé postupy vyzkoušet, tím nic nepokazíte, ale asi největší prospěch by mělo dodávání molybdenu při jeho deficitu, to zjistíte ovšem pouze vlasovou analýzou a vitamínu K2, který je celkem bohatě zastoupen v syrové brokolici.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: průhledné zuby ráno
PříspěvekNapsal: pát bře 06, 2015 3:00 pm 
Offline

Registrován: úte led 24, 2012 8:05 pm
Příspěvky: 44
Chtěl bych se zeptat na tuhle zvláštní věc. Už dlouho mě to zajímá, ale nikde jsem o tom nic nenašel. Když to vyprávím někomu, nebo i zubařovi, tak nevěří, že se tak rychle může obsah zubů změnit.

Pokaždé když ráno vstanu, tak mám přední dva zuby hodně průhledné s jakoby poškozenou sklovinou. Během čtvrt hodiny po vymočení a napití se jdu podívat znovu do zrcadla a zuby již jsou normálně krásně bílé a zaplněné.

Jednou po močových klystýrech se to asi týden nedělo, poté opět znova.

Co to sakra je??:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: úte bře 31, 2015 3:45 pm 
Offline

Registrován: úte bře 31, 2015 3:38 pm
Příspěvky: 10
Na nehty je dobrý i zinek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: průhledné zuby ráno
PříspěvekNapsal: stř dub 01, 2015 12:07 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte úno 03, 2015 12:57 pm
Příspěvky: 14
Skuz to vyfotit. Třeba to nejsou zuby, ale oči co tě trápí... \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: průhledné zuby ráno
PříspěvekNapsal: stř dub 01, 2015 12:33 am 
Offline

Registrován: úte led 24, 2012 8:05 pm
Příspěvky: 44
nesmysl...vypozoroval jsem docela i vliv stravy..když jim hospodskou stravu, tak je to horší a když zdravou, tak lepší...nedělo se mi to jen chvíli po několika močových klystýrech, takže mám tip, že to má, co dočinění se střevama


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: stř dub 15, 2015 12:27 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 26, 2015 11:52 am
Příspěvky: 10
To myslím ani nejde..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 329 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz