Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:16 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát čer 06, 2014 7:23 am 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Panuje všeobecný názor, že růst vlasů nelze obnovit a pokud má někdo pleš, už se s tím nedá nic dělat. Včera jsem na internetu objevil stránky člověka, který pomocí dárcovské urinoterapie obnovil růst vlasů na své holé hlavě a vše postupně nafotil:
http://www.darcovska-urinoterapie.estranky.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 06, 2014 9:43 am 
Offline

Registrován: pon úno 28, 2011 12:37 pm
Příspěvky: 76
To jsou velmi dobré výsledky. Není nad přírodní léčebné postupy, žádná chemie se jim nemůže vyrovnat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 06, 2014 1:20 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Ač jsem už stará baba v přechodu, tak mám i teď husté zdravé vlasy pod zadek. Účtuji si za 1 decku 1000 korun. Mě vlasy rostou po henně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 08, 2014 1:28 pm 
Offline

Registrován: pon úno 28, 2011 12:37 pm
Příspěvky: 76
Mirabelka píše:
Ač jsem už stará baba v přechodu, tak mám i teď husté zdravé vlasy pod zadek. Účtuji si za 1 decku 1000 korun. Mě vlasy rostou po henně.

Mirabelko, Tvoje příspěvky mají vždy obrovskou informační hodnotu. \":-)\" Mimochodem, urina pro dárcovskou urinotetapii musí být od ženy v plodném věku, Ty jsi jako stará babka nepoužitelná. Jinak deci ženské uriny se běžně prodává za 250 až 300 Kč. Ženy, které si přivydělávají jako dárkyně uriny mají v nabídkách vždy cenu v tomto rozpětí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 08, 2014 9:25 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Nečasová píše:
Mirabelko, Tvoje příspěvky mají vždy obrovskou informační hodnotu. \":-)\" Mimochodem, urina pro dárcovskou urinotetapii musí být od ženy v plodném věku, Ty jsi jako stará babka nepoužitelná. Jinak deci ženské uriny se běžně prodává za 250 až 300 Kč. Ženy, které si přivydělávají jako dárkyně uriny mají v nabídkách vždy cenu v tomto rozpětí.

.............DARKYNE ???? Nečasová, vyjadruj sa presne..............PREDAJKYŇE SI MALA NAPÍSAŤ........... To by neboli ženy, aby sa nechopili možnosti ako ošklbať mužov........ \":?\" ........... 250-300Kč za DECI ..... K*rvy ako vyšité, len sa neživia sexom.....
Má nejaký muž niečo proti tomuto môjmu príspevku ? Ak áno, nech sa ozve. Myslím, že viac ako jeden z desiatich to nebude.......
V tom prípade tu môžeme môj príspevok ponechať.
FUJ......... V ŽIVOTE BY SOM ŽENE (keby plešateli ženy a potrebovali by na zvrátenie toho mužský pohlavný hormón) nepredal urinu za 250-300Kč/deci.......... ... Keby to bolo v rukách mužov, predávali by 5dcl po 100Kč, predsa len, aby sa im oplatilo niečo také vôbec robiť........ Ale 250-300Kč ZA JEDNO DECI.............Áno, ak niekto chce niekoho ošklbať, tak ženy mužov, viď tie vaše TAXY....
\":x\" \":x\" \":x\" \":x\" \":x\" .......až takto draho zneužívate ich bezradnosť.....
Koľko musí vypiť vášho moču, aby sa mu obnovili vlasy a ostali mu obnovené ??? 100 litrov ? To máme 25 000 - 30 000 Kč....
Ešte mi niečo napadlo... Keď si predstavím prostitútku a zákazníka, ktorý by jej navrhol niečo také, mala by určite takú istú taxu..... \":D\" \":D\" \":D\"
Našťastie - len muž, ktorý má staršiu ženu (v neproduktívnom veku) a zároveň nemá dcéru ani v blízkej rodine (žijúcej v tom istom meste) by sa mohol dať na takú ZLODEJINU........... Kebyže mám ten problém s plešinou, a nemám dcéru, manželku mám v produktívnom veku, tak ako vravím, dával by som 100Kč vnučke keby som ju mal, alebo neteri, alebo ešte lepšie - dcére svojej neteri za pol litra jej uriny......... A prečo by som jej platil aj keď je to rodina a nestojí ju to námahu ? Lebo za to niečo dostanem predsa, a primerane za to rád zaplatím, keď to už nie je od mojej dcéry alebo od mladej manželky. PRIMERANE......ALE 250-300Kč za deci, TO JE ZLODEJINA........ZLODEJINA....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 08, 2014 9:33 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Mirabelka píše:
Ač jsem už stará baba v přechodu, tak mám i teď husté zdravé vlasy pod zadek. Účtuji si za 1 decku 1000 korun. Mě vlasy rostou po henně.

To vôbec nebolo vtipné..... To akoby muž napísal....... "Aj keď som už starý chlap v prechode, stále mám dobré libido........Za masáže môjho chrbáta a vyváranie mi, ponúkam žene sex..."

TO JE TO ISTÉ, lebo ako spieva Peter Nagy v pesničke Človek - Zviera.... "Keď muži lovia ženy.....tak ženy lovia love".... (love sa na Slovensku používa ako slang pre slovo peniaze)...... A teraz kto je povrchnejší.......KTO TO ROZLÚŠTI ?
PROSTE NECH MI NIKTO NEPCHÁ KALERÁBI DO HLAVY, ŽE ŽENY SÚ LEPSIE AKO MUŽI...........OMYL, BUDE TO ASI NAROVNAKO....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 08, 2014 10:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Ates píše:
Panuje všeobecný názor, že růst vlasů nelze obnovit a pokud má někdo pleš, už se s tím nedá nic dělat. Včera jsem na internetu objevil stránky člověka, který pomocí dárcovské urinoterapie obnovil růst vlasů na své holé hlavě a vše postupně nafotil:
http://www.darcovska-urinoterapie.estranky.cz/

Tak tento postup funguje, již jsem zde o něm mnohokrát psal a nejen na vlasy, vyladí klidně i prostatu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 12, 2014 10:08 am 
Offline

Registrován: úte bře 05, 2013 8:33 am
Příspěvky: 112
Dárcovská urinoterapie se využívá nejen pro obnovu růstu vlasů, ale i v případě některých autoimunitních chorob, jako je například Crohnova choroba nebo atopický ekzém.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 12, 2014 1:01 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
No, být chlap, tak si prostatu ladím příjemnějším způsobem, a to pravidelným sexem, než cizíma čůránkama......Ale proti gustu žádný dišputát. Jak víte, že dotyčný dárce či prodejce moči nebere drogy? nějaké léky? nebo není nositel třeba žloutenky????
Ale jo, lidi si vyměňují různý šťávy, tak proč ne močovinu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 12, 2014 4:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mirabelka píše:
No, být chlap, tak si prostatu ladím příjemnějším způsobem, a to pravidelným sexem, než cizíma čůránkama......Ale proti gustu žádný dišputát. Jak víte, že dotyčný dárce či prodejce moči nebere drogy? nějaké léky? nebo není nositel třeba žloutenky????
Ale jo, lidi si vyměňují různý šťávy, tak proč ne močovinu.

Nebylo by lepší mlčet než plácat nesmysly k tématu o němž evidentně víte prd. Myslíte, že pití moče od nositele Nobelovy ceny z vás udělá uznávaného vědce?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 24, 2014 8:12 am 
Offline

Registrován: stř led 20, 2010 6:20 pm
Příspěvky: 10
Mému příteli taky narostly nové vlasy po mé urině. Pil ji ode mne půl roku a zahuštění vlasů bylo tak viditelné, že se ho všichni vyptávali, co dělá s vlasama, že mu tak zhoustly. Samozřejmě jim to tajemství neprozradil \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 26, 2014 8:57 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Fialka píše:
Mému příteli taky narostly nové vlasy po mé urině. Pil ji ode mne půl roku a zahuštění vlasů bylo tak viditelné, že se ho všichni vyptávali, co dělá s vlasama, že mu tak zhoustly. Samozřejmě jim to tajemství neprozradil \":-)\"

Podľa mňa im to mohol prezradiť, aby si aj oni niečo podobné mohli zariadiť..... \":!:\" (môže to ešte napraviť \":D\" )
Veď keď ju mal od Teba, nemusel platiť za deci 250-300Kč..... VTEDY BY SA MAL HANBIŤ (aspoň teoreticky).... \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 10, 2014 8:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Fialka píše:
Mému příteli taky narostly nové vlasy po mé urině. Pil ji ode mne půl roku a zahuštění vlasů bylo tak viditelné, že se ho všichni vyptávali, co dělá s vlasama, že mu tak zhoustly. Samozřejmě jim to tajemství neprozradil \":-)\"

To je výborná zpráva pro ty co pochybují, ale opravdu je takto možné silně a relativně bezpečně ovlivnit hormony.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 20, 2014 2:12 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 09, 2014 9:12 am
Příspěvky: 30
Mám kamarádku, jejíž manžel byl úplně plešatý. Pak začal pravidelně pít její moč a přibližně za rok a půl mu obrostla hlava novými vlasy. Docela jsem zírala na jeho nové vlasy a od té doby mám k dárcovské urinoterapii velký respekt. Divím se, že tak málo mužů tuhle metodu využívá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 20, 2014 2:49 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
D. Valentová píše:
Mám kamarádku, jejíž manžel byl úplně plešatý. Pak začal pravidelně pít její moč a přibližně za rok a půl mu obrostla hlava novými vlasy. Docela jsem zírala na jeho nové vlasy a od té doby mám k dárcovské urinoterapii velký respekt. Divím se, že tak málo mužů tuhle metodu využívá.

No, ono súhlasiť musia dvaja, nie len muž \":D\" \":D\"...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 118 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz