Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:23 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: stř říj 30, 2013 6:01 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Ale i před 50ti nebo 100ty lety se lidé dožívali třeba 98 let. V mém roku ze strany tátovi matky bylo hodně lidí, co se dožilo běžně 90ti let a zemřeli v klidu ve spánku. Samozřejmě ne všichni.
A jedli českou stravu, tak co zrovna bylo, hlavně ve válce a pak po válce, když byli potravinové lístky, pak si dopřávali v takovém tom "blahobytu" co propagovali komouši (jak stoupala spotřeba masa a mléka). Kdo je starší přes 50 let, jistě ví, co mám na mysli.
Děkuji, že se Demonek neurazil.
A proto se zcela vážně ptám - co je špatné na omáčce a knedlíkách? Jistě nemyslíte všechny omáčky a všechny knedlíky, ne? Rozlišujete doufám, že omáčka může být zdravá a knedlík taky?
Příklad zdravé omáčky, co vařím: kousky kuřete ze dvora a omajda z kořenové zeleniny, rozmixovaná a do hrnce pro 3 lidi decka zakysané smetany.
K tomu: knedlík doma dělaný - jen hladká mouka, lžíce otrub nebo vlákniny, jedno domácí vejce, droždí a voda (ne mléko).
Nezdravá omajda: UHO v jídelně knédl kupovaný, co vydrží v igelitu X dní (čili je něčím zakonzervovaný, nebo postříkaný).
To jen abychom rozlišovali.
Já vážně nechápu, proč je omáčka a knedlík skoro sprostý slovo.....Však je knedlík ze stejných surovin jako těstoviny ne? A ty se často prezentují jako zdravé jídlo a vida, ono je to polité nějaký sejrem, no a vydává se to za vegetariánské jídlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: čtv říj 31, 2013 11:52 am 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Kez by Marketusi uz odsud vyrazil pan Jarda, pac tohle uz je vazne extrem!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět dutin
PříspěvekNapsal: sob lis 02, 2013 12:05 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
demonek píše:
Dobrý den pane Jardo, píšete, že základ je ve střevě, ale já ho čistím už dlouho a rýmu mám ihned, jak se zhorší počasí, začnou mě bolet dutiny a hlava. Nebo jako myní mi to naopak začne pálením žáhy, z toho narušená sliznice v krku a ihned na ní zánět, ten se mi dle očekávání (opakovaná zkušenost) posune do nosu a taky dolů do průdušnice. Již mám rýmu tři týdny, takže příčina zřejmě jinde, než ve střevě. Narušení sliznice krku a pak díky špatné buněčné imunitě, než se sliznice obnoví, udělá se zánět, jinak nevím, proč hned nemá akutní zánět v krku, rýmu, každý, koho pálí žáha.... Pokud by byla příčina ve střevě, udělala by se mi rýma i za dobrého počasí a bez pálení žáhy, ne? Přitom neti dělám urinou každý den už rok, klystýruji, bohužel se mnohem hůře vyprazdňuji než dřív, to střevo je línější a klystýr jako by byl už nutností. Mléko ani lepek nejím, cukru se taky vyhýbám, denně nachodím i 10km, hodinu cvičím, beru doplňky, Kurungovity, vitamíny, minerály, rybí olej, oxy-oxc, atd. Taky HCl, ale nějak mám problémy stran pálení žáhy i sní, přitom bych měla mít nedostatek, tak dodávám, ale jako by to někdy vůbec nezabíralo a po jídle jen krkám a jsem nafouklá. Taky mi snižuje ph, přitom by měla být zásadotvorná. Mimochodem ph se mi nedaří zvednout už ani melounem a mám po něm velké pálení žáhy. Sodu nemohu, totálně mi rozhodí žaludek- bolesti, pálení žáhy se potom ještě zhorší. Nyní na tu rýmu do nosu ředěný lugol a nic, koloidní stříbro po týdnu taky nic, klystýry, piju 3-4l/den. Zánět v krku už dávno nemám, ale ta rýma a bolesti dutin trvají, jak se to rozjede, nechce to pryč. Po roce čištění a změn v životním stylu, jídle, jsem na tom bohužel mnohem hůř, předtím jsem měla rýmu dvakrát za zimu, teď jí mám desetkrát do roka a co hůř i záněty dutin. Na endokrinologii vše ok- testy na celý endokr. syst. , krevní obraz, minerály taky, i homocystein, Cu, Zn.

To je docela divné, pak by mohlo jít o dvě příčiny, které se mohou do určité míry překrývat. Jedna je rozhozený kortizol a pak jsou záněty, nebo infekce docela normální a druhá možnost jsou drobní paraziti. Asi bych začal u těch parazitů a použil Endiaron 3x denně tabletu po jídle po deset dní, případně jde jít krátkodobě až na trojnásobek této dávky a současně dodávat probiotika, ideálně nad 500 miliard denně. Také vidím jako vhodné dodávat kolagen a vitamín C, což sliznicím pomůže v regeneraci. Jinak mě klidně zavolejte a poladíme co je třeba.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: sob lis 02, 2013 12:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
demonek píše:
Tak po pěti týdnech klystýrování a rýma pořád. A k tomu ještě se mi přemnožila candida ve střevě, stolice zapáchající, průjmovitá, svědění konečníku, bolesti břicha, nadýmání a to i přes každodenní dodávku Kurungovitů, což není žádná levná sranda. Už ani nevím, co mám jíst a hlavně nechápu, jak po víc než roce, no vlastně roce a půl bez lepku, mléka, s každodenní neti urinou, s klystýry, otužováním, probiotiky a dalšími doplňky, všemi možnými testy a vším tím dalším okolo jsem na tom pořád hůř?? A to nejen s tou rýmou, Kdyby se to alespoň nezhoršovalo, ale je to jak domino, jedním to začne a postupně to padá celé.... Střevo mám teď akorát rozhozené a nic to nevyřešilo, rýmu mám pořád.

Prubněte ten Endiaron, mnohdy má naprosto neuvěřitelné účinky na stav stolice a od ní se odvíjí vše ostatní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: sob lis 02, 2013 12:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mirabelka píše:
Už několikrát jsem se tu ptala, ale odpovědi té se nedočkala....
Pokud by byli lidé tak napadeni parazity, jak tu občas někdo straší, tak proč například při operacích střev, žlučníku, při laparoskopii, při kolonoskopii, při pitvách apod. se na lékaře nevyvalí ta kila červů? Doktor, který dělá několik kolonoskopií denně by přeci musel při takové promořenosti "narazit" v tlustém střevě na nějaké parazity? Že by o tom pomlčel? A proč by to dělal?
Když se podává klyzma například rodičkám, tak by při takovém masovém zamoření přeci něco vyšlo v nemocnici, ne?
Může mi někdo na to odpovědět?

A jak víte, že tomu tak není, to by přeci neexistovala tak široká literatura o parazitech a navíc ne všichni mají půl metru a více. Mnoho z nich je vidět pouze pod mikroskopem, což neznamená že vás nemohou zabít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: sob lis 02, 2013 12:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
misujka23 píše:
Kez by Marketusi uz odsud vyrazil pan Jarda, pac tohle uz je vazne extrem!

Na četné podobné žádosti, které jsem dostával i emailem, jsem ji dnes zabanoval, tak snad již bude klid a postupně, jak se k tomu propracuji, ten balast co sem nakydala odstraním. Bohužel její příspěvky musím mazat včetně reakcí ostatních členů, za což se omlouvám, ale jinak to nejde, nedokázal bych pak zachovat alespoň nějakou logiku a souvislost vláken. Vždy je lepší na podobné duševní výlevy vůbec nereagovat a raději předpokládat že je časem smažu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: stř lis 06, 2013 11:10 am 
Offline

Registrován: stř bře 20, 2013 2:32 pm
Příspěvky: 25
Mirabelka píše:
Ale i před 50ti nebo 100ty lety se lidé dožívali třeba 98 let. V mém roku ze strany tátovi matky bylo hodně lidí, co se dožilo běžně 90ti let a zemřeli v klidu ve spánku. Samozřejmě ne všichni.
A jedli českou stravu, tak co zrovna bylo, hlavně ve válce a pak po válce, když byli potravinové lístky, pak si dopřávali v takovém tom "blahobytu" co propagovali komouši (jak stoupala spotřeba masa a mléka). Kdo je starší přes 50 let, jistě ví, co mám na mysli.
Děkuji, že se Demonek neurazil.
A proto se zcela vážně ptám - co je špatné na omáčce a knedlíkách? Jistě nemyslíte všechny omáčky a všechny knedlíky, ne? Rozlišujete doufám, že omáčka může být zdravá a knedlík taky?
Příklad zdravé omáčky, co vařím: kousky kuřete ze dvora a omajda z kořenové zeleniny, rozmixovaná a do hrnce pro 3 lidi decka zakysané smetany.
K tomu: knedlík doma dělaný - jen hladká mouka, lžíce otrub nebo vlákniny, jedno domácí vejce, droždí a voda (ne mléko).
Nezdravá omajda: UHO v jídelně knédl kupovaný, co vydrží v igelitu X dní (čili je něčím zakonzervovaný, nebo postříkaný).
To jen abychom rozlišovali.
Já vážně nechápu, proč je omáčka a knedlík skoro sprostý slovo.....Však je knedlík ze stejných surovin jako těstoviny ne? A ty se často prezentují jako zdravé jídlo a vida, ono je to polité nějaký sejrem, no a vydává se to za vegetariánské jídlo.

Nastudujte si vliv mléka a mouky- lepku- na lidský organismus, pak se nebudete ptát, co je na tom nezdravého, bude vám to jasné. Lepek nemá svůj název jen tak, střevo zalepí a to pak nemůže plnit své funkce tak, jak má. Pokud si objasníte, jaké jsou funkce střeva, bude vám jasné, že lepek je výrazným způsobem zhoršuje. Je úplně jedno, jestli knedlík uděláte doma, nebo koupíte, jde právě o tu mouku a u omáček o to mléko (smetanu). Jsou to zahleňovače a překyselovače. Co se týče droždí, s ním si rozhodně normální mikrofloru ve střevě udržet nemůžete. Jistě se i na takové stravě dá vydržet a některým lidem se může zdát, že jim to nevadí, ale rozhodně pokud si člověk čistí mysl, tělo vnitřně, jí co mu prospívá, není unavený ani večer, stačí mu čtyři hodiny spánku a ráno vstává fit, a v padesáti se bude klidně cítit jako ve dvaceti. A hlavně- nebude nemocný, ani ve stáří- nikdy a s ničím!!!! To se vám s knedlíky ovšem nepodaří ani náhodou. Doporučuji knihu Dokonalá očista těla od Malachova, tam se dozvíte vše pořebné a bude vám to zcela jasné. A vegetariánské jídlo je jídlo bezmasé, a sýr snad se z masa nedělá, že. Těstoviny se sice často prezentují jako zdravé jídlo, ale to je právě ono, že si lidé nechají nabulíkovat cokoliv, aniž by se nad tím zamysleli.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět dutin
PříspěvekNapsal: stř pro 18, 2013 4:21 pm 
Offline

Registrován: stř bře 20, 2013 2:32 pm
Příspěvky: 25
Jarda píše:
demonek píše:
Dobrý den pane Jardo, píšete, že základ je ve střevě, ale já ho čistím už dlouho a rýmu mám ihned, jak se zhorší počasí, začnou mě bolet dutiny a hlava. Nebo jako myní mi to naopak začne pálením žáhy, z toho narušená sliznice v krku a ihned na ní zánět, ten se mi dle očekávání (opakovaná zkušenost) posune do nosu a taky dolů do průdušnice. Již mám rýmu tři týdny, takže příčina zřejmě jinde, než ve střevě. Narušení sliznice krku a pak díky špatné buněčné imunitě, než se sliznice obnoví, udělá se zánět, jinak nevím, proč hned nemá akutní zánět v krku, rýmu, každý, koho pálí žáha.... Pokud by byla příčina ve střevě, udělala by se mi rýma i za dobrého počasí a bez pálení žáhy, ne? Přitom neti dělám urinou každý den už rok, klystýruji, bohužel se mnohem hůře vyprazdňuji než dřív, to střevo je línější a klystýr jako by byl už nutností. Mléko ani lepek nejím, cukru se taky vyhýbám, denně nachodím i 10km, hodinu cvičím, beru doplňky, Kurungovity, vitamíny, minerály, rybí olej, oxy-oxc, atd. Taky HCl, ale nějak mám problémy stran pálení žáhy i sní, přitom bych měla mít nedostatek, tak dodávám, ale jako by to někdy vůbec nezabíralo a po jídle jen krkám a jsem nafouklá. Taky mi snižuje ph, přitom by měla být zásadotvorná. Mimochodem ph se mi nedaří zvednout už ani melounem a mám po něm velké pálení žáhy. Sodu nemohu, totálně mi rozhodí žaludek- bolesti, pálení žáhy se potom ještě zhorší. Nyní na tu rýmu do nosu ředěný lugol a nic, koloidní stříbro po týdnu taky nic, klystýry, piju 3-4l/den. Zánět v krku už dávno nemám, ale ta rýma a bolesti dutin trvají, jak se to rozjede, nechce to pryč. Po roce čištění a změn v životním stylu, jídle, jsem na tom bohužel mnohem hůř, předtím jsem měla rýmu dvakrát za zimu, teď jí mám desetkrát do roka a co hůř i záněty dutin. Na endokrinologii vše ok- testy na celý endokr. syst. , krevní obraz, minerály taky, i homocystein, Cu, Zn.

To je docela divné, pak by mohlo jít o dvě příčiny, které se mohou do určité míry překrývat. Jedna je rozhozený kortizol a pak jsou záněty, nebo infekce docela normální a druhá možnost jsou drobní paraziti. Asi bych začal u těch parazitů a použil Endiaron 3x denně tabletu po jídle po deset dní, případně jde jít krátkodobě až na trojnásobek této dávky a současně dodávat probiotika, ideálně nad 500 miliard denně. Také vidím jako vhodné dodávat kolagen a vitamín C, což sliznicím pomůže v regeneraci. Jinak mě klidně zavolejte a poladíme co je třeba.





Vše dodávám jak píšete již delší dobu. Přestala jsem s neti a rýma odezněla. Po čištění střeva klystýry je střevo líne a trpím zácpou, což jsem dřív nikdy neměla, stolici jsem měla vždy pravidelnou ráno, i když povětšinou řidší, ale k dostatečnému vypráznění došlo, nyní střevo jako by se ani nehlo, břicho velké, když už ze mě něco vyjde, je to řídké a je toho pomálu, večer často naopak zas velmi tuhá stolice a jen velmi málé množství, ale jdu třeba pětkrát a musím. Klystýr už je nutnost, vyprazdňování probíhá velmi špatně. Když tomu chci pomoci přírodním projímadlem i z velmi malého množství mám zas průjem, chytne mě to a musím ihned, takže mi to střevo zase velmi dráždí. Ani po měsící bez klystýrů se mi střevo pořádně nehne. Také mám při klystýru zimnici a chce se mi zvracet i když jsem ráno nalačno, dost mě to vyčerpává. A co víc, neustálé gynekologické záněty, z výtěru vždy ecoli a následné pomnožení candidy, původně ovšem bakteriální zánět. A to od doby, kdy jsem začala s klystýry, evidentně kontaminace velkým množstvím bakterií při klystýru a to jsem vždy dávala jako ochranu probiotické vag. tablety. Z opakujících se vag. zánětů mám již chronický zánět čípku. Nyní dle výsledků z imunologie jsem na tom mnohem hůře než před provedenými změnami životosprávy a co víc, pozitivní protilátky v krvi na Crohna. Parazity mám průběžně měřené a likvidované na globální diagnostice. Kortizol 15,04.
Nyní po posledním klystýru z nutnosti nastaly bolesti střeva, které se stále zhoršovaly, musela jsem vyhledat lékaře pro akutní zánět.


Naposledy upravil demonek dne pát bře 07, 2014 4:09 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: stř pro 18, 2013 11:58 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
\":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Zanet dutin
PříspěvekNapsal: stř dub 15, 2015 12:59 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 23, 2014 2:38 pm
Příspěvky: 13
Poradil by nekdo, jak vylecit zanet dutin? Tedy aspon myslim ze se jedna o zanet dutin - ucpany nos, bolesti hlavy, mirna horecka a celkove se citim bidne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zanet dutin
PříspěvekNapsal: stř dub 15, 2015 8:16 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
Nuno zmenit stravovaci navyky. Zacnete ctenim tohoto fora a budete to vedet i vy. Doporucuji se zacit odhlenovat, detoxikovat, cistit a pak nasadit nejaky ten pust. Ale nejdrive nacist vse zde at mate ty spravne informace a znalosti.

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zanet dutin
PříspěvekNapsal: ned kvě 10, 2015 8:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Bobek píše:
Poradil by nekdo, jak vylecit zanet dutin? Tedy aspon myslim ze se jedna o zanet dutin - ucpany nos, bolesti hlavy, mirna horecka a celkove se citim bidne

Tak většinou je problém ve střevě a zahlenění v horní čísti těla, je pouze důsledek. Mnohdy vleklou rýmu, nebo podobné potíže vyřeší pár klystýrů, nebo úprava stravy za méně zahleňující, hlavně vynechat obilí a mléko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: sob říj 07, 2017 6:07 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte úno 03, 2015 12:57 pm
Příspěvky: 14
Dobrý den, vlákno jsem pročetl abych nepsal stejné dotazy. Přesto se musím zeptat

Je mi 27 a dluhodobě odmítám veškerou farmacii, nejím maso ale hodně mléčných výrobků tedy kromě mléka samotného, Raw zelenina a dosti superfoods...hlídám si co jím, kdy a kolik, cvičím a stále se hýbu. občas zařadím protein s L-glutaminem, chlorea, bilinné čaje atp...
Změnil jsem práci (3směny) a jezdíme autem asi 2 hodiny denně. Přátelé musí za jízdy kouřit, já nekuřák.
Po měsíci jsem začal citit tlak v hlavě a typické příznaky zánětu dutin. V dětství jsem dosti trpěl a tak už jsem věděl....

Doktorka nasadila antibiotika Klacid 500 koupil jsem si i probiotika protože vím jak jsou antb. zrádné.... doc. nedoporučuje inhalaci, přitom mi pomáhá a to teatree, eukalyptus vždy s trochou hym. soli
po týdnu braní cítím jak mi vše teče z hlavy přes krk a dráždí mě to, je to dosti nepříjemné a cítím se bídně. Do nové práce příští týden asi nepujdu pokud to bude stejné... nasadím néti hned jak najdu lahvičku
Střevo začnu čistiti až po dobrání, jeví se mi to jako logické...

psali tu lidé že antb nic neřeší, já je však chci dobrat abych měl klid. je mi jasné, že tím to vše jen začne...

co mohu ještě dělat když beru antb ? četl jsem o autoimunitní nemoci, proto nevím co mohu a co ne...

DĚKUJI ZA RADY A POMOC


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: ned říj 08, 2017 10:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
mku-michal píše:
Dobrý den, vlákno jsem pročetl abych nepsal stejné dotazy. Přesto se musím zeptat

Je mi 27 a dluhodobě odmítám veškerou farmacii, nejím maso ale hodně mléčných výrobků tedy kromě mléka samotného, Raw zelenina a dosti superfoods...hlídám si co jím, kdy a kolik, cvičím a stále se hýbu. občas zařadím protein s L-glutaminem, chlorea, bilinné čaje atp...
Změnil jsem práci (3směny) a jezdíme autem asi 2 hodiny denně. Přátelé musí za jízdy kouřit, já nekuřák.
Po měsíci jsem začal citit tlak v hlavě a typické příznaky zánětu dutin. V dětství jsem dosti trpěl a tak už jsem věděl....

Doktorka nasadila antibiotika Klacid 500 koupil jsem si i probiotika protože vím jak jsou antb. zrádné.... doc. nedoporučuje inhalaci, přitom mi pomáhá a to teatree, eukalyptus vždy s trochou hym. soli
po týdnu braní cítím jak mi vše teče z hlavy přes krk a dráždí mě to, je to dosti nepříjemné a cítím se bídně. Do nové práce příští týden asi nepujdu pokud to bude stejné... nasadím néti hned jak najdu lahvičku
Střevo začnu čistiti až po dobrání, jeví se mi to jako logické...

psali tu lidé že antb nic neřeší, já je však chci dobrat abych měl klid. je mi jasné, že tím to vše jen začne...

co mohu ještě dělat když beru antb ? četl jsem o autoimunitní nemoci, proto nevím co mohu a co ne...

DĚKUJI ZA RADY A POMOC

Ono je dost těžké radit když daného člověka neznám, nevím co přesně dělá, jak žije, jakou mírou stresové a fyzické zátěže prochází, co přesně jí a kdy a mnoho dalších důležitých údajů. Každopádně pokud to správně chápu nemáte srovnaný denní režim, dost času prosedíte a dýcháte kouř v malém i tak vydýchaném a zasmraděném prostoru. Podle mě je tam zatím vše správně, horní cesty dýchací dráždíte, sezením bráníte správné defekaci a rozhozením biorytmů likvidujete imunitu. Cesta je v tom vše zase srovnat do normálu a ATB bych bral pouze v přímém ohrožení života jinak to je blbost. Klidně mě zavolejte a pobavíme se o tom více do hloubky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: pát dub 13, 2018 11:00 am 
Offline

Registrován: stř lis 10, 2010 2:46 pm
Příspěvky: 49
Dobry den rada bych se zeptala na radu ohledne zanetu dutin. V poslednich dnech me zacalo bolet na jedne strane korene nosu, koutku oka, na obocim na dotek. Nemocna jsem nebyla pres osm let, za tu dobu jsem nemela ani zadny prasek. V posledni dnech jsem.mela vice stresu ohledne cestovani, stehovani z ciziny, takze chapu, ze tech veci jsem.mela opravdu plnou hlavu. Celkove, ale jim velmi zdrave, hodne ovoce, zeleniny, superpotravin, odstavuji litry denne, hodne spenatu, zeleneho, jecmen , chlorellu, proplachuji si konvickou s himalajsou soli, presto necitim, ze by mi nejak tekla ryma, trosku vodicka cira, kdyz vyplachuji, problem zacal asi 14 dni, pak chvili prestal a opet se objevil.nechci k lekarum, ani atb, poradite jak problem resit? Zadne hleny zelene z nosu nemam, vyptazdnuji se dvakrat I vice denne. Cela pulka hlavy, nekdy az do krku trapez me boli, dekuji \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz