Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:01 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 297 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 20  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: úte srp 13, 2013 10:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
janin píše:
Rada by som sa opýtala p. Jardu,ako dlho sa má variť káva /3pol. lyžice/ v 600ml vody a ako dlho lúhovať pred precedením.V návode uverejnenom v čas. Recepty prima nápadu nie je o tom zmienka.Ďakujem.

Chvilku povařit, tak do pěti minut a nechat zchladnout, ale nehledejte v tom jádru úspěchu, to funguje vždy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: úte srp 13, 2013 10:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pve píše:
Pokud člověk trpí na kadidu a nechce se tedy pouštět do klasické očisty jater pomocí oleje (kvůli spoustě jablek a jablkové štávy), je možné kávový klystýr považovat za dostatečnou náhradu očisty jater?

Ano, dalo by se to tak tvrdit, i když určitě jde o pomalejší variantu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: úte srp 13, 2013 10:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
positive_sun píše:
Mam velky problem, takmer nedokazem udrzat v sebe dlhsie ten klystyr dlhsie ako 2 minuty... Snazim sa davat na zaciatku aj len 200 ml a aj tak mam problem... Neviete v com moze byt chyba?

Tím se netrapte, to je moc citlivé střevo a jako dobré opatření je dát tak tři deci vlažné vody a tu v řádu do pěti minut vypustit. Tím odejdou dráždivé kaly a pak již asi nebude tak velký problém nálev udržet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pon srp 19, 2013 10:11 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Ľudkovia, používate na kávové klystíry BIO KÁVU, alebo nejakú bežnú zrnkovú z obchodu ? Ak áno, akú značku ???
Ja používam Jacobs Kronung zrnkovú mletú........ Vy ?

Mimochodom, dnes (utorok, editovany prispevok) skusim kavovy klystir urobeny za pomoci uriny.....Niekedy poobede. Som zvedavy na aromu, aka sa bude hrnut z hrnca.... Urcite bude prijemnejsia, nez aroma cistej variacej sa uriny.
Teraz mam v sebe kavovy klystir z vody 12 hodin odstatej na sungitovych kamenoch v dzbane, pod ktorym bola lavotociva keltska spirala (len vytlacena cez tlaciaren, udajne to ale vraj STACI). Hodinu som kavovy nalev na klystir este nabijal (znova s.keltskou spiralou) na Slnku. Mohol som aj dlhsie, ale suri cas...
Som presvedceny, ze sungit (nelejeme nan kavu, ale len vodu...), lavotoc. keltska spirala a SLNKO zvysia ucinok kavoveho klystiru. Preto kym nam Slnko svieti este dostatocne, treba ho vyuzit nie len na nabijanie vody na pitie (nenabijat na Slnku vodu v dzbane, v ktorej je sungit ! Len ak tu vodu prelejete do ineho dzbanu, sungit vo vode totiz NEMA byt na priamom Slnku), ale aj na klystiry...
Poobede skusim urinovo-kavovy, tesim sa nan.... Tiez ho "podporim" keltskou spiralou, a Slnkom.... A este ten "nalev" aj pekne poziadam, aby mi dobre "sadol", a aby vykonal svoju pracu co najlepsie.
NEBOJME SA NICOHO, DETOXIKACIE .AS OCHRANIA OD SKODLIVYCH VPLYVOV PROSTREDIA...
Lenze tak isto NESMIEME podcenovat dusevnu a duchovnu pracu na sebe, zbavovanie sa strachu, a cestu za osvietwnim... To je totiz este dolezitejsie nez detoxikacie....
Zboznujem klystiry..... Mozno aj preto, ze ako napustim, tak o "nejake toxiny, atd..." "obohateny nalev" vypustim.... A da sa s napustenym vyfukom aj v pohode relaxovat, a pisat z mobilu prispevok... \":D\"...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: úte srp 20, 2013 11:41 am 
Offline

Registrován: ned lis 07, 2010 11:01 pm
Příspěvky: 29
NOWOCAYN_2 píše:
Ľudkovia, používate na kávové klystíry BIO KÁVU, alebo nejakú bežnú zrnkovú z obchodu ? Ak áno, akú značku ???
Ja používam Jacobs Kronung zrnkovú mletú........ Vy ?


Skusal som lacnu kavu 250g za 1,60€ z lidla a aj drahu kavu 1000 g za cca 27€ a vysledok bol rovnaky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: úte srp 20, 2013 2:59 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
positive_sun píše:
Skusal som lacnu kavu 250g za 1,60€ z lidla a aj drahu kavu 1000 g za cca 27€ a vysledok bol rovnaky.

Z tvojho pohľadu.... \":wink:\" ...... V podstate čo sa týka účinku, rozdiel fakt nemusí byť vôbec žiadny........ Ale na druhej strane, čím lacnejšia káva, tým bude asi menej kvalitná, viac striekaná a podobne..... A to môže spôsobiť to, že sa nám chemické látky dostanú do organizmu. Myslím tým rôzne pesticídy.....
Dnes som kúpil zrnkovú kávu 100% arabica, Popradská káva Extra Špeciál.... Budem odteraz kupovať túto. Je ešte za lepšiu cenu, než Jacobs Kronung, a k tomu je KVALITNEJŠIA. Takže slováci (lebo do Čiech sa asi nedováža), skúste túto... Je to asi najlepšia "bežná káva" u nás k dostaniu, ak si odmyslíme Bio a nejaké predražené kávy za 10€....
75g Popradská káva Extra Špeciál stojí okolo 99centov. Takže aj cena je rozhodne priaznivá. A ako som napísal, kvalita je celkom vysoko... Ako je to ale so striekaním (pesticídy), to neviem.........
Takže anketa stále platí, čakám na vaše odpovede : AKÚ KÁVU POUŽÍVATE NA KÁVOVÉ KLYSTÍRY ??? Zrnkovú mletú, to viem....ALE ZNAČKA, TYP ? ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: stř srp 21, 2013 9:47 pm 
Offline

Registrován: sob črc 09, 2011 5:14 pm
Příspěvky: 20
Bydliště: Haná
NOWOCAYN_2 píše:
Z tvojho pohľadu.... \":wink:\" ...... V podstate čo sa týka účinku, rozdiel fakt nemusí byť vôbec žiadny........ Ale na druhej strane, čím lacnejšia káva, tým bude asi menej kvalitná, viac striekaná a podobne..... A to môže spôsobiť to, že sa nám chemické látky dostanú do organizmu. Myslím tým rôzne pesticídy.....
Dnes som kúpil zrnkovú kávu 100% arabica, Popradská káva Extra Špeciál.... Budem odteraz kupovať túto. Je ešte za lepšiu cenu, než Jacobs Kronung, a k tomu je KVALITNEJŠIA. Takže slováci (lebo do Čiech sa asi nedováža), skúste túto... Je to asi najlepšia "bežná káva" u nás k dostaniu, ak si odmyslíme Bio a nejaké predražené kávy za 10€....
75g Popradská káva Extra Špeciál stojí okolo 99centov. Takže aj cena je rozhodne priaznivá. A ako som napísal, kvalita je celkom vysoko... Ako je to ale so striekaním (pesticídy), to neviem.........
Takže anketa stále platí, čakám na vaše odpovede : AKÚ KÁVU POUŽÍVATE NA KÁVOVÉ KLYSTÍRY ??? Zrnkovú mletú, to viem....ALE ZNAČKA, TYP ? ...

Já používám BEWLEY`S , jsem momentálně v Irsku. Je to hrubě mletá káva a jak uvádí výrobce,středně silná. Osvědčil se mě tento postup: Asi 100g kávy zaleji 1,5 litrem vařící vodou a nechám vařit dvacet minut. Pak vývar přefiltruji a doplním převařenu vodou na asi 800-900ml. To mě stačí na dva nálevy. První nálev, asi tak 500ml podržím minimálně 15minut a poté vypustím. Hned po vyprázdnění dělám nálev druhý s množstvím, které zůstalo. Ten pak držím co to dá \":D\" minimálně 15minut. Většinou je to 30 i více minut. Pak se vyprázdním. Na závěr provedu výplach urinou.
Tento postup provádím denně více jako dva měsíce. Káva má na mě uklidňující učinek. Jen první týden jsem cítil tlak v jaterní oblasti. Pomohlo přiložení lahve s teplou vodou.
Josef


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 3:24 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 08, 2012 5:27 pm
Příspěvky: 15
Whitemagic píše:
Je to tak Filipe, určitě je možné na to prvotní vyčištění využít ne zrovna to kafe, takhle to dělám já což automaticky neznamená, že je to zákonitě správně a každému bude vyhovovat. Beru to tak, že anti-Candida účinek prostě stojí za to využít do maxima, když to jde, a když už toho kafe je uděláno tolik tak proč ne. Úsporu jsem neřešil neboť ta je relativní.
Zase nějak dlouho (15-20min) bych ten větší objem kávy zpočátku ale taky nedržel, člověk bude zbytečně hodně nadopovaný a to není primární účel. S urinou to je tak, že je lepší si ji nechat na konec, protože nasbírat čerstvou v objemu třeba 3-4 to není tak jednoduché takže je jí spíše vždy nedostatek. Jinak vařit kafe v urině to je originální nápad, proč ne, akorát to už by mě manželka asi úplně zakousla \":o\"
Finální dočištění je individuální věc, rozhodně to také není nutné, ovšem já mám zkušenost takovou, že je to prostě lepší a pokud se objeví žlučové kameny, urina je perfektně vytáhne pryč.

Pročítala jsem si uvedené vlákno o kávovém klystýru ,ještě jsem nezkoušela tento zajímavý postup.Mám dotaz:mohla by se na kávový kl.použít převařená vymrazená voda místo přefiltrované vody?

děkuji za vaše názory


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 5:32 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Josef píše:
Já používám BEWLEY`S , jsem momentálně v Irsku. Je to hrubě mletá káva a jak uvádí výrobce,středně silná. Osvědčil se mě tento postup: Asi 100g kávy zaleji 1,5 litrem vařící vodou a nechám vařit dvacet minut. Pak vývar přefiltruji a doplním převařenu vodou na asi 800-900ml. To mě stačí na dva nálevy. První nálev, asi tak 500ml podržím minimálně 15minut a poté vypustím. Hned po vyprázdnění dělám nálev druhý s množstvím, které zůstalo. Ten pak držím co to dá \":D\" minimálně 15minut. Většinou je to 30 i více minut. Pak se vyprázdním. Na závěr provedu výplach urinou.
Tento postup provádím denně více jako dva měsíce. Káva má na mě uklidňující učinek. Jen první týden jsem cítil tlak v jaterní oblasti. Pomohlo přiložení lahve s teplou vodou.
Josef

100g kávy na dva nálevy ???? ĽUDIA, TO AJ VY SI TOĽKO DÁVATE ??? Ja som si dal 68g na 5 nálevov (s pauzami 10 minút, to je pravda, že rýchlo za sebou...), a už som volal sanitku kvôli predávkovaniu kofeínom....
100g ??? .... Ja som myslel, že ak dám 30g kávy na dva nálevy, tak to bohato stačí.....
Pán Jarda, buďte tak dobrý, napíšte, že asi koľko gramov kávy sa má použiť na dva nálevy........... Je SMIEŠNE, že doteraz tu nie je spomenutá GRAMÁŽ........ Nie sme v 80-tych a 90-tych rokoch minulého storočia, že by mal digitálnu kuchynskú váhu 1 zo 100...... Tu ju má minimálne každý druhý.......... Myslím, že sa tu rozhodne hodí napísať dávkovanie...... A "toľko a toľko lyžíc", to je fakt "od oka", každá lyžica je iná, každý kopec lyžice je iný......Proste mi to príde divné, že sa tu nespomína gramáž \":!:\" ...... Potom je to NEÚPLNÝ RECEPT na kávové klystíry....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 5:33 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Lazarka píše:
Pročítala jsem si uvedené vlákno o kávovém klystýru ,ještě jsem nezkoušela tento zajímavý postup.Mám dotaz:mohla by se na kávový kl.použít převařená vymrazená voda místo přefiltrované vody?

děkuji za vaše názory

Rozhodne áno, ja som takú použil včera. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 6:35 pm 
Offline

Registrován: sob črc 09, 2011 5:14 pm
Příspěvky: 20
Bydliště: Haná
NOWOCAYN_2 píše:
100g kávy na dva nálevy ???? ĽUDIA, TO AJ VY SI TOĽKO DÁVATE ??? Ja som si dal 68g na 5 nálevov (s pauzami 10 minút, to je pravda, že rýchlo za sebou...), a už som volal sanitku kvôli predávkovaniu kofeínom....
100g ??? .... Ja som myslel, že ak dám 30g kávy na dva nálevy, tak to bohato stačí.....
Pán Jarda, buďte tak dobrý, napíšte, že asi koľko gramov kávy sa má použiť na dva nálevy........... Je SMIEŠNE, že doteraz tu nie je spomenutá GRAMÁŽ........ Nie sme v 80-tych a 90-tych rokoch minulého storočia, že by mal digitálnu kuchynskú váhu 1 zo 100...... Tu ju má minimálne každý druhý.......... Myslím, že sa tu rozhodne hodí napísať dávkovanie...... A "toľko a toľko lyžíc", to je fakt "od oka", každá lyžica je iná, každý kopec lyžice je iný......Proste mi to príde divné, že sa tu nespomína gramáž \":!:\" ...... Potom je to NEÚPLNÝ RECEPT na kávové klystíry....

Je to o tom, co tady od začátku do konce píše Jarda. Poslouchat své tělo a používat hlavu. Uvedené postupy působí na každého jinak. Je dobré začít s jednou lžící kávy a množství postupně přidávat na množství, které ti vyhovuje. Mě třeba vůbec KK nenabudí, ale uklidní a dobře po něm spím.
Josef


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 8:07 pm 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
[quote="NOWOCAYN_2":25em3u06]100g kávy na dva nálevy ???? ĽUDIA, TO AJ VY SI TOĽKO DÁVATE ??? Ja som si dal 68g na 5 nálevov (s pauzami 10 minút, to je pravda, že rýchlo za sebou...), a už som volal sanitku kvôli predávkovaniu kofeínom....
100g ??? .... Ja som myslel, že ak dám 30g kávy na dva nálevy, tak to bohato stačí.....
Pán Jarda, buďte tak dobrý, napíšte, že asi koľko gramov kávy sa má použiť na dva nálevy........... Je SMIEŠNE, že doteraz tu nie je spomenutá GRAMÁŽ........ Nie sme v 80-tych a 90-tych rokoch minulého storočia, že by mal digitálnu kuchynskú váhu 1 zo 100...... Tu ju má minimálne každý druhý.......... Myslím, že sa tu rozhodne hodí napísať dávkovanie...... A "toľko a toľko lyžíc", to je fakt "od oka", každá lyžica je iná, každý kopec lyžice je iný......Proste mi to príde divné, že sa tu nespomína gramáž \":!:\" ...... Potom je to NEÚPLNÝ RECEPT na kávové klystíry....[/quote:25em3u06]
Nevím, jestli ti někdo řekne přesnou gramáž a pokud ano podle mne to bude stejně nanic. Každá káva bude jiná, každá má jiný obsah kofeinu takže ti přesná gramáž stejně nepomůže. V článku, který Jardovi o kávovém klystýru vyšel v Receptáři prima nápadů 7-8/2013 se píše: " Pro vlastní aplikaci si připravíme nálev ze tří polévkových lžic kávy, kterou uvaříme v 600ml vody....aplikujeme natřikrát injekční stříkačkou Janette, každá dávka po 150ml. Po dávce kávy vstříkneme stejné množství vody, abychom nálev posunuli hlouběji do střeva... Doba zadržení každého nálevu se pohybuje kolem 15-20min." Prostě si to musíš vysledovat, jak na tebe káva působí, jestli si se poprvé předávkoval, tak začni s menší dávkou a postupně přidávej.

Hele, pokud je to pro tebe tak důležité, zvážil jsem kolik se vejde na lžíci a je to přesně 10g. Snad ti to pomůže, ale podle mně za vším hledáš moc složitosti a zbytečně se nervuješ.

btw já jsem se napoprvé asi taky trochu předávkoval, ale bylo to spíš příjemné, úžasně jsem si zameditoval \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pát srp 23, 2013 10:54 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
[quote="Danny_70":uegobfvf]
Nevím, jestli ti někdo řekne přesnou gramáž a pokud ano podle mne to bude stejně nanic. Každá káva bude jiná, každá má jiný obsah kofeinu takže ti přesná gramáž stejně nepomůže. V článku, který Jardovi o kávovém klystýru vyšel v Receptáři prima nápadů 7-8/2013 se píše: " Pro vlastní aplikaci si připravíme nálev ze tří polévkových lžic kávy, kterou uvaříme v 600ml vody....aplikujeme natřikrát injekční stříkačkou Janette, každá dávka po 150ml. Po dávce kávy vstříkneme stejné množství vody, abychom nálev posunuli hlouběji do střeva... Doba zadržení každého nálevu se pohybuje kolem 15-20min." Prostě si to musíš vysledovat, jak na tebe káva působí, jestli si se poprvé předávkoval, tak začni s menší dávkou a postupně přidávej.

Hele, pokud je to pro tebe tak důležité, zvážil jsem kolik se vejde na lžíci a je to přesně 10g. Snad ti to pomůže, ale podle mně za vším hledáš moc složitosti a zbytečně se nervuješ.

btw já jsem se napoprvé asi taky trochu předávkoval, ale bylo to spíš příjemné, úžasně jsem si zameditoval \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pát srp 23, 2013 12:50 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Mám za sebou klystír, ktorého jedna dávka = 15g mletej zrnkovej kávy "Popradská Extra Špeciál = 100% Arabica" - ale to nie je podstatné.
Podstatné je, že mi po ňom nie je príjemne, ale už sa to zlepšuje (ubehli 3 hodiny).... Držal som ho 15 minút v sebe. Objem klystíru = 350ml.
Pointa je v tom, že som tento "kávový nálev" aktivovaltak, že : urobil som si ho z odmrazenej vody, nalial do skleneného pivového hrubého pohára, dal na Slnko, a ešte pod pohár dal ľavotočivú (dobrou stranou, veď ju mám len vytlačenú na tlačiarni a laminátovanú - a FUNGUJE) keltskú špirálu, asi na 2 hodiny.......
Čo sa stalo ? ÚČINOK TAKTO UROBENÉHO KÁVOVÉHO KLYSTÍRU JE ASI OVEĽA VäČŠÍ, nakoľko už cítim mierne predávkovanie............ Totiž určite bude rozdiel ak niekto kávový nálev urobí len s odstatou či prefiltrovanou vodou, a keď ho niekto urobí tak "prešperkovane" ako som urobil ja.....
Otázka ale znie : KOĽKO KÁVY SI MÁM TERAZ DÁVAŤ NA 1 KLYSTÍR ?? ... Postačí napr. 7,5g ? Alebo 10g ? ...
To je zaujímavá otázka, čo ? ... Čo dokážu takéto "ezoterické úpravy"....že ? ...
ALERGICKÝ NA KOFEÍN NIE SOM, zniesol som lepšie aj 4-5 násobné množstvo kofeínu v klystíroch dávaných rýchlo za sebou (čo bola chyba, lebo na tretí krát som to NEZNIESOL a prišla sanitka, ako som už písal).
Ak ľavotočivá keltská špirála (buď vytlačená na papier, alebo ako "kovový predmet z ľavotočivej strany") takto zvyšuje/aktivuje účinky kofeínu, atď, tak to určite robí AJ S INÝMI LÁTKAMI....
Teraz si aktivujem moč na Slnku, nejakých 6dcl.... Idem si urobiť klasický klystír urinový (jeden urinový som si už dnes dal), lebo dnes som kávový klystír spojil s urinovým - ním totiž preplachujem celé hrubé črevo, nie len "esovitý záhyb", ako s kávovým, ktorý slúži skôr na očistu krve a pečene.
Na Slnku sa mi zatiaľ nabíja aj druhá dávka kávového nálevu, rovnakým spôsobom, ako tá prvá.... 4 hodiny odstupu budú v tomto prípade málo. Mám dojem, že si ho dám tak 8 hodín od prvého kávového, a ešte z neho odoberiem aspoň tretinu + doplním vodou...nakoľko som PRESVEDČENÝ, že účinok sa podstatne zvýšil tými "vylepšeniami".....
Nevoľnosť (hlava, tlak - neviem, nemám si ako zmerať, ale nič moc...) nebola na základe dehydrovania.... Samotný kávový klystír som si titoži robil nalačno, a predchádzalo tomu (hodinu pred tým) vypitie asi 1,2 litra vody v kombinácii odmrazenej a "odstatej".
JE ŠKODA, ŽE ASI NEDOSTANEM PRE MŇA PLNOHODNOTNÚ ODPOVEĎ, a to z dôvodu, že na to plnohodnotne asi nikto nebude vedieť odpovedať (tu na fóre), lebo skutočnú odpoveď vie asi len veľmi málo ľudí, hlavne tí, ktorí majú BOHATÉ skúsenosti s keltskou špirálou, Slnečnou energiou, a podobnými vecami.... Ale ja to "beriem"... \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pát srp 23, 2013 5:30 pm 
Offline

Registrován: sob črc 09, 2011 5:14 pm
Příspěvky: 20
Bydliště: Haná
KK se nikdy nebere na lačno!! Může snížit hladinu cukru v krvy. Proto je ti možná nevolno. Je to napsáno v návodu, na který jsem ti už jednou poslal
odkaz! Myslím, že si to celé komplikuješ..... gramáš, jaká káva atd.
Udělej to podle postupu co jsem ti poslal http://www.youtube.com/watch?v=1Ggit4Zhx8s Nastav si základní postup a na "zlepošováky"
se vykašli. Podle návodu http://www.youtube.com/watch?v=1Ggit4Zhx8s máš dva litry nálevu, který rozdělíš na osum dávek.
250ml nálevu a dolít na 500ml.
Nehledej složitosti tam kde nejsou. V jednoduchosti je síla!
Měj se pěkně a uspěšné KK.
Josef


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 297 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 20  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz