Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:07 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob bře 23, 2013 3:40 pm 
Offline

Registrován: sob bře 23, 2013 3:33 pm
Příspěvky: 1
Ak sa smiem pridať \":wink:\" ..v 15 som mala pleť samé akné,vlásky ako seno.. samozrejme mi na to dali antibiotiká. Sama som sa pozbierala. Teraz je mi 17. Na pleť používam podľa rád starej matere, keď ostane mliečka alebo iného produktu čo sa dá napatlať na tvár, niekedy na cestách mi postačí natrieť pleť aj včelou masťou podľa výberu, na pleť je dobrá z jahodových listov. Klin sa klinom vybíja, moja mastná pleť sa stala bezchybnou. Teraz som upravila stravu aj myslenie a naprávajú sa aj vlasy. Najkrajšie však bolo pozorovať zmeny po pravidelnom jedení ovsa (vločiek). Hotový zázrak... \":P\" \":P\" \":lol:\"

_________________
Ingfríðr Hervör


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 04, 2013 11:30 pm 
Offline

Registrován: pát dub 06, 2012 12:38 pm
Příspěvky: 76
Bydliště: Košice SR
prírodný šampon a iné http://moderna.alchymistka.eu/2011/07/1 ... ampon.html
http://eko-logicky.blogspot.sk/2012/03/ ... renum.html


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 05, 2013 3:32 pm 
Offline

Registrován: sob bře 13, 2010 6:49 pm
Příspěvky: 28
Vynikající je po umytí vlasů jemným šamponem nanést masku z bílého nebo zeleného jílu - udělat kašičku, nanést na hlavu, nechat působit cca 30 minut. Maska je též parádní na obličej, jen nechat působit 10-15 minut. Slyšela jsem i o kombinaci jíl, žloutek, oliváč - ale nezkoušela jsem.Na tělo jsem spokojená s klasickým dětským olejíčkem (Azulen, takový ten modrý), nebo kokosový olej, sezamový olej, ale i oliváč, na suchou pokožku, ekzémy je perfektní konopná matička (domácí v sádlovém základu, dá se koupit např na aukru).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 10, 2013 8:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MatildaD píše:
Vynikající je po umytí vlasů jemným šamponem nanést masku z bílého nebo zeleného jílu - udělat kašičku, nanést na hlavu, nechat působit cca 30 minut. Maska je též parádní na obličej, jen nechat působit 10-15 minut. Slyšela jsem i o kombinaci jíl, žloutek, oliváč - ale nezkoušela jsem.Na tělo jsem spokojená s klasickým dětským olejíčkem (Azulen, takový ten modrý), nebo kokosový olej, sezamový olej, ale i oliváč, na suchou pokožku, ekzémy je perfektní konopná matička (domácí v sádlovém základu, dá se koupit např na aukru).

Konopí je velice dobrá léčivka, proto se proti němu vedou takové kampaně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 23, 2013 6:36 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
http://www.kokosovyolej.net/domaci-samp ... eho-oleja/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 04, 2013 8:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
janin píše:
http://www.kokosovyolej.net/domaci-sampon-z-panenskeho-kokosoveho-oleja/

Zajímavý návod.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 04, 2013 12:22 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Jarda píše:
Konopí je velice dobrá léčivka, proto se proti němu vedou takové kampaně.

Kampaně nekampaně, kdo má mozek v hlavě, může mít trávy, kolik chce. Kdysi, ve zlatých pěstitelských časech, jsme toho měli doslova "tuny". Tráva nestála nic. Každý ji pěstoval a měl a daroval a vyměňoval. Pamatuji, jak jsem vkročil na půdu vesnického domu, na podlaze deseticentimetrová vrstva suchých kytek, na hambalkách neproniknutelný les visících dosoušejících se kytek. Mi všechny kytky pravidelně sežraly kozy, jakmile utekly z ohrady, vždy šly neomylně na kytky.
Nu což, já to hulit nemusím.
Všem, co mají jakékoliv obtíže, vřele doporučuji si pěstovat svou trávu. Výluhy, masti, skoro na vše.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 04, 2013 12:43 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Jako u mycích protředků. Kosmetika od Amway je super, i pro citlivé jedince.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 20, 2013 4:56 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
janin píše:
http://www.kokosovyolej.net/domaci-sampon-z-panenskeho-kokosoveho-oleja/

Sampon jsem vyzkousel a jsem hodne spokojen s vysledkem. Budu zkouset dale a zrejme na nej prejdu na trvalo. Diky za tip !


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 20, 2013 7:53 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
tak som rada,že to funguje,musím to vyskúšať aj ja.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 23, 2013 4:10 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
Pritelkyne sampon taky zkusila, ale vlasy ji to nechalu hodne mastne, takze pro damy doporuceni: chce to hodne testovat mnozstvi kokosoveho oleje. Pro pany s kratsimi vlasy je to jednoduchy \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 27, 2013 2:16 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Na pleť i vlasy se mně osvědčila vlastní urina: dopoledne jím jen ovoce, není problém ani s vůní \":-)\".
A jestli můžete utrácet za kvalitní přírodní kosmetiku, objevila jsem tady na Fóru rok starý odkaz na obchod s přírodní kosmetikou z Indie http://www.khadi-cz.cz ; spolehlivý obchůdek, zboží do druhého dne, velmi příjemné, vstřícné osobní jednání s velkorysým přístupem... a to, co jsem si nechala poslat ( taky pobírám pouze plat státního zaměstnance \":-(\" ), předčilo mé očekávání: barvy na vlasy, oleje atd. ... čistý kokosový olej s výjimečně vysokou koncentraci kyseliny laurové - 52%, který je možný i k vnitřnímu užití, pošlou na vlastní náklady čerstvý dodatečně. Ta nádherná vůně !... Kdysi tři roky v Indii... i když před 35ti lety, to jsou také vzpomínky... ♥


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 29, 2013 7:00 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Ingfríðr Hervör píše:
Najkrajšie však bolo pozorovať zmeny po pravidelnom jedení ovsa (vločiek). Hotový zázrak... \":P\" \":P\" \":lol:\"

\":?:\" \":?:\" \":?:\" \":?:\" ....Ovsenné vločky je z rodiny obilnín to najväčšie zlo..................... O tom ti porozpráva okrem iných aj XION....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 01, 2013 8:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
martina72 píše:
Kampaně nekampaně, kdo má mozek v hlavě, může mít trávy, kolik chce. Kdysi, ve zlatých pěstitelských časech, jsme toho měli doslova "tuny". Tráva nestála nic. Každý ji pěstoval a měl a daroval a vyměňoval. Pamatuji, jak jsem vkročil na půdu vesnického domu, na podlaze deseticentimetrová vrstva suchých kytek, na hambalkách neproniknutelný les visících dosoušejících se kytek. Mi všechny kytky pravidelně sežraly kozy, jakmile utekly z ohrady, vždy šly neomylně na kytky.
Nu což, já to hulit nemusím.
Všem, co mají jakékoliv obtíže, vřele doporučuji si pěstovat svou trávu. Výluhy, masti, skoro na vše.

Tak dnes již je to jednodušší, ale dříve docela buzerace.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 03, 2013 11:48 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
http://www.paprsky1.de/aktuality/Udilejte_si_sami.pdf


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz