Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:21 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 226 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned úno 03, 2013 12:22 am 
Offline

Registrován: úte kvě 11, 2010 10:18 pm
Příspěvky: 53
Kromě toho sifonu jsem zkoušela vše, ale bez úspěchu.
Každopádně díky
Pavluša


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 03, 2013 12:58 am 
Offline

Registrován: sob kvě 05, 2012 8:09 pm
Příspěvky: 86
Pavluša píše:
Kromě toho sifonu jsem zkoušela vše, ale bez úspěchu.
Každopádně díky
Pavluša

Nechci dělat reklamu,ale ten sifon je dobrá věc


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 13, 2013 10:18 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 9:56 pm
Příspěvky: 10
Dobrý den,
máte prosím někdo zkušenost se zvýšenou únavou při užívání OXY-OXC? Užívám asi měsíc, vždy dvě kapsle před spaním. První týden užívání jsem pociťoval opravdu silný příval energie a zlepšení psychického stavu. Teď ale už pár týdnů tak cca do hodiny po užití úplně opačné stavy - únava, deprese...

děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 17, 2013 11:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
yoopee píše:
Dobrý den,
máte prosím někdo zkušenost se zvýšenou únavou při užívání OXY-OXC? Užívám asi měsíc, vždy dvě kapsle před spaním. První týden užívání jsem pociťoval opravdu silný příval energie a zlepšení psychického stavu. Teď ale už pár týdnů tak cca do hodiny po užití úplně opačné stavy - únava, deprese...

děkuji

Tak jde o kyslíkovou terapii a vše je o rovnováze kyslíku a vodíku, čili nyní bych asi na chvilku přestal a dorovnal vodík, třeba živou vodou. Mnoho kyslíku může tvořit kyslíkové radikály a to pak opravdu nic moc.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 29, 2014 9:32 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 29, 2014 9:24 am
Příspěvky: 2
Dobrý den,
chtěla bych se zaptat ohledně Frolova dýchacího trenažéru. V návodu přiloženém u trenažéru bylo uvedeno, že nos se dýchání neúčastní, tudíž se nadechujeme ústy, na rozdíl od knihy "Endogenní dýchání" od Frolova, kde píše, že nádech provádíme nosem. Trochu mne to zmátlo. Jak to deláte Vy?
Mockrát děkuju za tyto stránky a toto fórum.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 08, 2014 9:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
chaika píše:
Dobrý den,
chtěla bych se zaptat ohledně Frolova dýchacího trenažéru. V návodu přiloženém u trenažéru bylo uvedeno, že nos se dýchání neúčastní, tudíž se nadechujeme ústy, na rozdíl od knihy "Endogenní dýchání" od Frolova, kde píše, že nádech provádíme nosem. Trochu mne to zmátlo. Jak to deláte Vy?
Mockrát děkuju za tyto stránky a toto fórum.

Patrně půjdou použít oba postupy, nicméně sám doporučuji dýchání pouze ústy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 09, 2014 10:25 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 29, 2014 9:24 am
Příspěvky: 2
Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 10, 2014 11:17 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
Zdravim vsetkych, pred tyzdnom som zacala kuru s peroxidom vodika podla postupu od 1 kvapky, prve dva dni sa skoro nic nedialo ale uz pri tretej kvapke ma silno zacalo boliet koleno - nevedela som chodit, tak som si zacala davat na koleno kostihoj a potom bentonit - po tyzdni pomohlo a potom zase bolest v krku a na plucach, kloktala som lugolom, tak to pomohlo na chvilu a zase ked si dam kvapky, tak ma rozboli hrdlo. je to velmi neprijemne. rozmyslam, ci mam pokracovat v kure, alebo na chvilu prestat. co mi poradite? dakujem za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 14, 2014 9:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Silvia píše:
Zdravim vsetkych, pred tyzdnom som zacala kuru s peroxidom vodika podla postupu od 1 kvapky, prve dva dni sa skoro nic nedialo ale uz pri tretej kvapke ma silno zacalo boliet koleno - nevedela som chodit, tak som si zacala davat na koleno kostihoj a potom bentonit - po tyzdni pomohlo a potom zase bolest v krku a na plucach, kloktala som lugolom, tak to pomohlo na chvilu a zase ked si dam kvapky, tak ma rozboli hrdlo. je to velmi neprijemne. rozmyslam, ci mam pokracovat v kure, alebo na chvilu prestat. co mi poradite? dakujem za odpoved.

Tak při čištění těla se mnohdy vyrojí kvantum starých problémů a člověk by měl počítat, že tyto problémy bude třeba řešit. Nicméně rozhodně bych nevyvíjel na tělo nějaký velký tlak, prostě v klidu a postupně jedno po druhém odbourat. Patrně bych si dal pauzu, tělo zklidnil a pak pokračoval.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 04, 2016 11:51 pm 
Offline

Registrován: pon dub 04, 2016 11:30 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den,
Jarda píše, že užívání peroxidu horčíku dlouhodobě není problém. Na candidu a obecně očistu střev se mi magnésko opravdu osvědčilo, než ale kupovat drahé OXY - OXC tablety, napadlo mě si je vyrobit sám. Ve Fichemě v Brně se dá bez problému koupit potravinářský čistý peroxid hořčíku za směšné ceny, stejně tak čistý vitamín C. Zkusím si to do těch tobolek nadávkovat ve stejném poměru, jako v originálních OXY tabletách a brát dlouhodobě ráno a večer po jídle.


Chtěl bych se ale zeptat na pár otázek:

1) nebude se antioxidant vitamín C s peroxidem prát? proč to v OXY tabletách dávají k sobě?

2) Když jsem zkoušel tu očistu 35 % peroxidem vodíku, u 25 kapek jsem zažíval silné nervové stavy, až takové panické psychózy. Myslíte si, že to bylo vyhubením velkého množství plísní atd. nebo tvorbou kyslíkových radikálů v krvi? jinak jsem psychicky v pohodě.

3) Chtěl bych tedy peroxid+Céčko v tobolkách brát dlouhodoběji v menším množství + ráno a večer chlorellu na chytání bordelu. Je takový "udržovací" podle vás postup v pořádku? ......+ strava v rámci možností (vyzkoušel jsem v životě snad všechny možné diety a nejvíc se mi osvědčila selsky zdravá strava např. podle tohoto fóra, dle osobních potřeb a možností, to znamená že dobře vím, co tělu škodí, ale z občasného porušení si hlavu nelámu)


Díky moc za odpověď a za tohle super fórum taky

Víťa


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 11, 2016 10:06 am 
Offline

Registrován: sob kvě 24, 2014 3:10 pm
Příspěvky: 5
Dobrý den,

to jste si asi spletl. Fichema nic takového nenabízí. Nejspíš máte na mysli Oxoid hořečnatý http://www.fichema.cz/oxid-hoenat/1377- ... 16041.html
a to je něco uplně jiného.

peroxid hořčíku - MgO2
oxid hořčíku - MgO

Peroxid hořčíku je těžké sehnat. Na to musíte mít status firmy zabývající se chemikáliemi. Je tu o tom celé vlákno

Naposledy upravil RomanoS dne čtv led 01, 1970 2:05 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 11, 2016 7:41 pm 
Offline

Registrován: pon dub 04, 2016 11:30 pm
Příspěvky: 4
[quote="RomanoS":1r7fvmj7]Dobrý den,

to jste si asi spletl. Fichema nic takového nenabízí. Nejspíš máte na mysli Oxoid hořečnatý http://www.fichema.cz/oxid-hoenat/1377- ... 16041.html
a to je něco uplně jiného.

peroxid hořčíku - MgO2
oxid hořčíku - MgO

Peroxid hořčíku je těžké sehnat. Na to musíte mít status firmy zabývající se chemikáliemi. Je tu o tom celé vlákno

Naposledy upravil Vita_Vrbka dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2016 5:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Vita_Vrbka píše:
Aha, děkuju za opravu!...fakt jsem si to spletl, nicméně - tušíte jaký bude rozdíl mezi užíváním peroxidu a oxidu hořčíku? Myslím co se týče vlivu na střevní patogeny...

To máte stejné jako známé úsloví "Hodinky jako holinky, oboje se sice natahuje, ale stejné to určitě není. Jako zdroj hořčíku funguje oboje, ale z hlediska působení v organizmu jde o naprosto jiné reakce. Podle mého názoru vyšší dávky jakékoliv formy hořčíku, vždy zlepšují stav těla, tedy ani jedním nemáte co pokazit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 06, 2016 2:33 pm 
Offline

Registrován: úte srp 30, 2016 2:38 pm
Příspěvky: 4
Bydliště: Bratislava
Dobry den,

Precital som si zelu temu kysliku ale tieto veci su mi neni z toho jasne. Mozete mi na to odpovedat prosim Vas?

1. co sa tyka doplnovania kysliku nejakym doplnkom, aky je najvhodnejsi, bezpecny a cenovo dostupny doplnok prosim Vas?

2. Ked budem pouzivat frolov trenazer neni suplementovanie dalsieho kyslika zbytocne? Neni to ten isty proces? Alebo tieto kysliky pracuju na inej urovni?

3. Nenahradzuje frolov trenazer dychanie zhlboka 8 sec nadych 8 sec vydych po dobu napr. 30 min?

Dakujem za Vas cas \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 28, 2017 1:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Romanes29 píše:
Dobry den,

Precital som si zelu temu kysliku ale tieto veci su mi neni z toho jasne. Mozete mi na to odpovedat prosim Vas?

1. co sa tyka doplnovania kysliku nejakym doplnkom, aky je najvhodnejsi, bezpecny a cenovo dostupny doplnok prosim Vas?

2. Ked budem pouzivat frolov trenazer neni suplementovanie dalsieho kyslika zbytocne? Neni to ten isty proces? Alebo tieto kysliky pracuju na inej urovni?

3. Nenahradzuje frolov trenazer dychanie zhlboka 8 sec nadych 8 sec vydych po dobu napr. 30 min?

Dakujem za Vas cas \":D\"

1)Doplněk s kyslíkem neznám, ideální je dýchat venku v přírodě za chůze, Frolův dýchací přístroj, sifon Dědka kořenáře, nebo inhalovat kyslík z lahve, nebo vyvíječe.
2)Já neznám více druhů kyslíku, tedy to bude stejné.
3)Tak jistě, to je nejednodušší, prostě správně dýchat a ten trenažér to pouze učí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 226 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz