Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:03 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 412 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: ned lis 04, 2012 11:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="bludicka":16fa8lq5]Tá zimomrivosť skôr súvisí so štítnou žľazou, sladké drievko Vám nezhorší stav nadobličiek, max. nebude dosť efektívne.

Toto je zloženie toho doplnku:
Adrenal Cortex Extract 250mg *
Multi-Glandular Complex
liver, lung, pancreas, heart, kidney, and spleen 100mg

Obsahuje adrenálny výťažok, ale aj ďalšie výťažky z rôznych orgánov, nehovorím, že je to zlé, ale ak by ste mali napr. nejakú negatívnu reakciu, tak nebudete vedieť, ktorá zložka Vám to presne robí. Preto by som skôr zvolila čistý "Adrenal Cortex".

Ale nemáte žiadnu inú možnosť, len túto, tak si kúpte aj to. Ak máte možnosť niečo objednať z UK, tak si objednajte toto:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pon lis 19, 2012 4:50 pm 
Offline

Registrován: pon úno 13, 2012 4:57 pm
Příspěvky: 11
Dobrý den,
prosím o radu......dokončili jsme s přítelem očistu nadledvinek dle zdejšího návodu (lékořice,béčka + ashwagandhu) Po 14 dnech užívání mě začala každý den bolet hlava. Vyčetla jsem zde, že se to ženám stává, tak jsem ji na pár dní vynechala a cca po týdnu se k ní vrátila. Hned mě začala hlava opět bolet, dalo by se říct, že o to víc, tak jsem kůru dokončila bohužel bez lékořice. Bolesti byly dost silné a nemohla jsem v práci fungovat. K tomu prodělávám přechod se silným krvácením \":(\"
Přítel neměl ze začátku žádné problémy, tak bral vše tak jak je zde psáno. Cca po 4 týdnech, začal zvracet. Přestože dodržujeme relativně zdravou stravu+šťávy, tak jsme to přičítali stravě. Dal si pauzu na zklidnění žaludku a pokračoval opět. A opět zvracel, zase dal pauzu na zklidnění a opět se snažil kůru dokončit. A anabáze se opakovala. Jak jsme vypozorovali, tak mu to asi způsobuje ashwagandha. Občas pijeme i tibetský čaj ashwagandha a má po ně žaludek také jak na vodě. Setkal se tu někdo z obdobnými příznaky a poradíte nám někdo co dál? Oba máme sníženou funkci štítné žlázy a opět jsme začali užívat lugol i přesto, že očista neproběhla tak jak jsme si představovali. Nebo jsme někde udělali chybu? Já pociťuji ještě tlak pod levým žebrem.......děkuji moc Jana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: stř lis 28, 2012 11:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Milan a Jana píše:
Dobrý den,
prosím o radu......dokončili jsme s přítelem očistu nadledvinek dle zdejšího návodu (lékořice,béčka + ashwagandhu) Po 14 dnech užívání mě začala každý den bolet hlava. Vyčetla jsem zde, že se to ženám stává, tak jsem ji na pár dní vynechala a cca po týdnu se k ní vrátila. Hned mě začala hlava opět bolet, dalo by se říct, že o to víc, tak jsem kůru dokončila bohužel bez lékořice. Bolesti byly dost silné a nemohla jsem v práci fungovat. K tomu prodělávám přechod se silným krvácením \":(\"
Přítel neměl ze začátku žádné problémy, tak bral vše tak jak je zde psáno. Cca po 4 týdnech, začal zvracet. Přestože dodržujeme relativně zdravou stravu+šťávy, tak jsme to přičítali stravě. Dal si pauzu na zklidnění žaludku a pokračoval opět. A opět zvracel, zase dal pauzu na zklidnění a opět se snažil kůru dokončit. A anabáze se opakovala. Jak jsme vypozorovali, tak mu to asi způsobuje ashwagandha. Občas pijeme i tibetský čaj ashwagandha a má po ně žaludek také jak na vodě. Setkal se tu někdo z obdobnými příznaky a poradíte nám někdo co dál? Oba máme sníženou funkci štítné žlázy a opět jsme začali užívat lugol i přesto, že očista neproběhla tak jak jsme si představovali. Nebo jsme někde udělali chybu? Já pociťuji ještě tlak pod levým žebrem.......děkuji moc Jana

Tak chybu ne, jde o velice silné léčivky a čističe, což s organizmem logicky dost zacvičí. Prostě nyní to nechte chvilku sednout a dejte druhé kolo, to snad bude úspěšnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pon pro 10, 2012 3:57 pm 
Offline

Registrován: pon pro 10, 2012 12:07 am
Příspěvky: 2
Dobrý deň,

chcem sa spýtať tých, ktorí už maju skúsenosti, je toto (už vyššie odporúčané)

Naposledy upravil anlii dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pát pro 14, 2012 11:58 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Nevíte někdo jaký je rozdíl mezi tímto http://www.swanson.cz/vytazek-hovezi-na ... 0pcs-350mg
a tímto http://www.swansonvitamins.com/nutricol ... 0-veg-caps
tedy kromě ceny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pát pro 14, 2012 3:14 pm 
Offline

Registrován: ned led 02, 2011 10:19 pm
Příspěvky: 29
Pavel Veselý píše:

"Adrenal grandular" vyrobek je z celych nadledvinek. Budou tam stopy adrenalinu a ja na to reagoval velkou nevolnosti a busenim srdce.
Takze urcite kupovat pouze "Adrenal cortex", coz je vyrobeno pouze z kury nadledvinek.
Ten 2. vyrobek(NutriCology Allergy Research) je adrenal cortex, coz je ok. Vyrobek obsahuje 250 mg cortexu v 1 pilulce.
Pokud si koupite tento vyrobek, urcite bych zacal pomalu. Zkuste nejprve jen 1/4 pilulky.
Ja jsem si objednal od firmy Thorne, kde je pouze 50 mg a reagoval jsem uz na 1/2 pilulky.
Pokud se objevi pocit jak po vypiti silne kavy a budete citit takove "nezdrave" nabuzeni tak davka je prilis silna.
Rovnez pocit fight & flight nebo naznaky paniky vypovidaji o velke davce.
Telo si na to ale rychle zvykne a pak muzete davky zvysit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pát pro 14, 2012 4:17 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
A myslíte že se ten levnější produkt dá použít alespoň jako test jestli za mojim problémem stojí nadledvinky?Nebo že to ani nemá cenu zkoušet?Bludička tu psala že při úlevě a energii to jsou nadledvinky a když se nestane nic tak je to něco jiného.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pát pro 14, 2012 6:19 pm 
Offline

Registrován: ned led 02, 2011 10:19 pm
Příspěvky: 29
[quote="Pavel Veselý":2bihf8px]A myslíte že se ten levnější produkt dá použít alespoň jako test jestli za mojim problémem stojí nadledvinky?Nebo že to ani nemá cenu zkoušet?Bludička tu psala že při úlevě a energii to jsou nadledvinky a když se nestane nic tak je to něco jiného.[/quote:2bihf8px]
Pokud chcete levnejsi produkt tak si kupte ten co doporucovala Bludicka:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pát pro 14, 2012 6:43 pm 
Offline

Registrován: pon pro 10, 2012 12:07 am
Příspěvky: 2
Nick 34, tak si bral ako prvý ten Raw Adrenal Glandular od Swansonu? To si sa hneď po prvej dávke cítil nabudený? Ja som to objednala akurát tento týždeň a teraz keď čítam, že to neni úplne ono, tak som naštvaná. 4 roky som trpela príšernými úzkosťami, tak kebyže sa to vráti, možem sa rovno obesiť. Kapem od únavy, vstávam už len kvoli blbému pocitu, že som stále v posteli. Ale pomotám sa a hanba nehanba idem zas spať \":(\" Aké dávkovanie mám na začiatok zvoliť? Ráno jednu polovicu? Mám aj všetky tie odporúčané vitamíny a lékořici, ale nezačala som to brať, povedala som si, že až spolu s tými nadledvinkami. Čo myslíte?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pát pro 14, 2012 7:39 pm 
Offline

Registrován: ned led 02, 2011 10:19 pm
Příspěvky: 29
anlii píše:
Nick 34, tak si bral ako prvý ten Raw Adrenal Glandular od Swansonu? To si sa hneď po prvej dávke cítil nabudený? Ja som to objednala akurát tento týždeň a teraz keď čítam, že to neni úplne ono, tak som naštvaná. 4 roky som trpela príšernými úzkosťami, tak kebyže sa to vráti, možem sa rovno obesiť. Kapem od únavy, vstávam už len kvoli blbému pocitu, že som stále v posteli. Ale pomotám sa a hanba nehanba idem zas spať \":(\" Aké dávkovanie mám na začiatok zvoliť? Ráno jednu polovicu? Mám aj všetky tie odporúčané vitamíny a lékořici, ale nezačala som to brať, povedala som si, že až spolu s tými nadledvinkami. Čo myslíte?

Ja po vlastni zkusenosti s Raw Adrenal Glandular od Swansonu bych to jiz do pusy nedal.
Rozhodne bych doporucil pouze ten Adrenal Cortex. Davkovani zalezi na tom, kolik je adrenal cortexu v pilulce. Kazdy snese jinou davku.
Je nutne si uvedomit, ze Adrenal Cortex neni zadna spasa. V postate to pomaha lidem, kteri maji slabsi az stredni vycerpani nadledvinek.
Vetsina lidi co si mysli ze ma hodne vycerpane nadledvinky ani netusi jak vycerpane nadledvinky vypadaji... .
Pokud mas nadledvinky opravdu hodne vycerpane, tak ti to nemusi pomoci vubec, spise naopak (je hodne priznivku ale taky hodne odpurcu...).
Ja z vlastni zkusenosti vim, ze se nevyplati takto strilet naprazdno. Pokud si 4 roky mela takoveto potize a ses takto vyrizena, tak bys k tomu mela pristoupit vice systematicky.
Je nutne si uvedomit 1 dulezitou vec a to, ze vycerpani nadledvinek ma svoje stadia. Clovek, ktery je v pocatecnim stadiu se leci jinak nez clovek,ktery ma nadledvinky uplne vycerpane.
Clovek co ma pocatecni vycerpani nadledvinek bude mit zvyseny cortisol a zaroven zvysenou DHEA. Pokud si tento clovek zacne davat nejake adaptogeny, tak se mu udela lepe.
Uklidni se, nadledvinky se podpori a bude v pohode.
Pokud ale clovek prejde do vaze silneho vycerpani kdy dochazi k poklesu cortisolu i DHEA a zacne si davat adaptogeny, ktere jsou stimulujici, tak docasne se mu udela lepe, ale pak nasleduje kruty crash.
To v jakem si stadiu se da odvodit od priznaku ale hlavne z testu.

Nech si udelat poradne testy na nadledvinky. Krevni testy v Cechach na cortisol jsou k smichu (stejne jako lekari co tyto vysledky analyzuji).
Vykasli se na testy typu motani hlavy kdyz se postavis, nebo rozsirene zornicky - k nicemu.
Jedine prukazne testy jsou testy ze slin. Jedna se o tzv. Saliva cortisol stress index.
Nevyhody jsou - je to hodne drahe, anglictina a delaji se prevazne v USA.
Nejlepsi laborator pro testy nadledvinek je ZRT. Nejlepe objednat pres Canary club: http://www.canaryclub.org/
Musi se jednat o test kdy se sleduji sliny 4x denne (rano, v poledne, vecer a v noci).
Je dobre si nechat otestovat cortisol, dhea a dalsi hormony jako progesterone, estriol, estradiol... .
Na zaklade vysledku zjistis jak na tom ses. Podle vysledku zjistis zda ses schopna se lecit sama nebo ne.
I naprosto vycerpane nadlevinky nejsou zadna katastrofa. Spousta lidi se oklepe kdyz dostanou malou davku Pregnelonu.
Nekteri museji brat prirodni cortisol, napr. Cortef, Isocort atd.
Prezident Kennedy mel Adissona (totalni vycerpani nadledvinek) a uzival hydrocortisol (a jak daleho to dotahl). Takze hlavu vzhuru !!!!

Musis se jen odpichnou a zacit to resit systematicky. Je tezke takto nekomu radit ve stadiu jako ses ty takto na webu. Adrenal cortex vyzkouset muzes nemelo by ti to uskodit.
Zacni s malou davkou a pomalu navysuj. Uvidis jak ti to sedne. Je ale mozne ze tvuj problem nadledvinky nejsou. Budes mit ale jistotu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pát pro 14, 2012 7:53 pm 
Offline

Registrován: pon pro 10, 2012 12:07 am
Příspěvky: 2
A ty si si to nechal testovat cez ten Canary club?

Nepredáva sa ten test aj u nás, myslím aspoň na orientačné skúšky? Vidí sa mi, že som to niekde čítala.

Ja čakám na výsledky hormónov nadledvinek z krvi a moču, ale dr. ma upozornil, že to často ukazuje falošné výsledky a neskor sa bude robiť dynamický test. Ty si už toto absolvoval (v ČR)?

Zabudol si mi napísať za jak dlho sa Ti zlepšil stav, keď si bral ten produkt od Thorne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pát pro 14, 2012 9:31 pm 
Offline

Registrován: ned led 02, 2011 10:19 pm
Příspěvky: 29
anlii píše:
A ty si si to nechal testovat cez ten Canary club?

Nepredáva sa ten test aj u nás, myslím aspoň na orientačné skúšky? Vidí sa mi, že som to niekde čítala.

Ja čakám na výsledky hormónov nadledvinek z krvi a moču, ale dr. ma upozornil, že to často ukazuje falošné výsledky a neskor sa bude robiť dynamický test. Ty si už toto absolvoval (v ČR)?

Zabudol si mi napísať za jak dlho sa Ti zlepšil stav, keď si bral ten produkt od Thorne.

Krev a moc nejsou moc prukazne. Idealni jsou sliny. O orientacni zkouskach bohuzel nevim, ale to slovo orientacni me od toho odrazuje. Orientacne uz asi tusis ze bys mohla mit problemy s nadledvinkami... .V Cechach jsem si nechal udelat testy pouze z krve ale ty nejsou k nicemu. Co se tyka Canary clubu a ZRT laboratore, tak je to jedno z mala mist, kde si muzes koupit testy aniz bys musela spolupracovat s nejakym lekarem. Ja jsem nakonec testy od teto spolecnosti nekoupil. Zkontaktoval jsem jednoho odbornika na endokrinologii v UK, ktery se mnou tyto testy udelat a vyhodnotil je pro me. Clovek se zaroven nauci spoustu novych veci. Ja mel k adrenal cortexu vzdycky malinko rezervovany vztah. Proto to byl spise doplnkovy supplement. Nedokazu rict nakolik mi to pomohlo ci ne. Bral jsem ho pouze v malych davkach. Tech postupu jak podporit nadledvinky je moc. Rozhodne se ale neda spolehat na adrenal cortex jako na zazracny lek ale muze pomoci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: sob pro 15, 2012 1:56 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Dovolím si podotknout, že nadledvinky jsou stejně jako každý orgán součástí komplexu fyzické části naší bytosti a té duševní.

Jsou významně propojeny především s mozkem a štítnou žlázou, významně se na jejich stavu podílí stav mikroflory a trávení obecně a oni jej zase zpětně ovlivňují, jsou součástí metabolických procesů, čerpají z širokého spektra minerálů v těle a se spoustou také hospodaří a jejich dobrá funkce je plně odvislá od stavu naší psychiky, emocí, latentních stresů, potlačených zkušeností apod.

Řešit zdali brát ten či onen cortex nebo suplement může být zajímavé jako jeden drobný detail do celé skládačky problematiky, nicméně to není řešení celého problému.

Pokud budu vystresovaný z toho jaký typ cortexu si pořídím a budu na něj spoléhat jako na spásu, zhoršuji si situaci více než kdybych nedělal nic. Je dobré se většinou podívat na celek, než se rýpat v oddělených detailech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: pát pro 21, 2012 10:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="anlii":76ksow8j]Dobrý deň,

chcem sa spýtať tých, ktorí už maju skúsenosti, je toto (už vyššie odporúčané)

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:01 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista nadledvinek
PříspěvekNapsal: stř led 16, 2013 12:04 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 11, 2010 10:18 pm
Příspěvky: 53
Dobrý den,
ráda bych se podělila o mojí zkušenost s očistou nadledvinek. Zhruba 5 měsíců beru zmiňovaná Béčka B1+B5 (k tomu B komplex), krátkodobě i lékořici. Do toho jód+selen, byla jsem na ranní teplotě cca 36,3-36,5 C, asi po 3 měsících zlepšení, skvrna mi vydržela asi 14 hodin a i ranní teplota se zvýšila na 36,7-36,8 C. Asi před 1 měsícem jsem přestala brát jód (Lugol), měla jsem podezření, že se mi při vyšších dávkách (30-40 kapek denně) zničeho nic dost zhoršilo akné, tak jsem chtěla vyzkoušet, zda to s tím souvisí, akné se opravdu zas zlepšilo, nicméně si nejsem příliš jistá, zda důvodem je Lugol. Beru i jiné minerály a doplňky. Co mě však dostalo je, že nyní jsem opět tam, kde na začátku, skvrna mizne rychleji a teplota zas dole, znatelně vyšší zimomřivost. Je to normální? Přijde mi, že změna zpět k horšímu nastala jako by ze dne na den. Myslela bych si, že stejně jako trvá srovnání celkem dlouho, tak i naopak to půjde pomaleji. Máte někdo podobnou zkušenost?
Díky za reakce. Pavluša


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 412 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Alopat a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz