Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:41 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: sob úno 20, 2010 9:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Symbionty, naše soukromé vojsko

Tato soukromá armáda nepatrných, ale velice pracovitých tělísek, má vlastně za původní cíl naplnit slova Bible „Prach jsi a v prach se obrátíš“. Pokud jim zajistíme dobré životní podmínky, tak je udržíme v původní tělu velice prospěšné formě a oni se o nás usilovně starají, ale pokud jim zničíme, změnou tělního pH, jejich přirozené životní prostředí, oni sami potom provedou polymorfní změny, přeformují se do životně nebezpečných forem a celkem snadno nás začnou rozebírat. Konečným cílem je vlastně plná recyklovatelnost hmoty z níž jsme stvořeni a musí nás tedy rozebrat na atomy, které potom může příroda využít u jiného organizmu, který je ochotný její tvrdé a nekompromisní zákony respektovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2010 7:01 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Hmm, ked ta citam ten clanok, tak potom by MMS nemalo pomahat, ved ono likviduje pracu symbiantov, plesne, ktore sa snazia prepravovat toxiny, a patogeny, ktore si telo samo pozvalo z vonkajsieho sveta. Takisto narusa cyklus symbiantov, ved nici virusy.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2010 8:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Hmm, ked ta citam ten clanok, tak potom by MMS nemalo pomahat, ved ono likviduje pracu symbiantov, plesne, ktore sa snazia prepravovat toxiny, a patogeny, ktore si telo samo pozvalo z vonkajsieho sveta. Takisto narusa cyklus symbiantov, ved nici virusy.

To si ten článek raději přečtěte znovu a pomaleji. Z něho plyne něco jiného a pokud ho opravdu pochopíte, tak zjistíte, že tělo si nic z venku nepozvalo, ale samo si to přímo vytvořilo, respektive to jsou polymorfní změny symbiontů. Ti se při špatném tělním pH mění na veškerý ten neřád, který nás zamořuje, mino vícebuněčných organizmů, které opravdu získáme zvenčí poničením imunitního systému, který je pak nedokáže ihned při vstupu likvidovat. MMS může pomáhat a pomocí změny tělního prostředí na zásadité vrátí symbiontům jejich původní tvar i prospěšné funkce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2010 11:44 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
To si ten článek raději přečtěte znovu a pomaleji. Z něho plyne něco jiného a pokud ho opravdu pochopíte, tak zjistíte, že tělo si nic z venku nepozvalo, ale samo si to přímo vytvořilo, respektive to jsou polymorfní změny symbiontů. Ti se při špatném tělním pH mění na veškerý ten neřád, který nás zamořuje, mino vícebuněčných organizmů, které opravdu získáme zvenčí poničením imunitního systému, který je pak nedokáže ihned při vstupu likvidovat. MMS může pomáhat a pomocí změny tělního prostředí na zásadité vrátí symbiontům jejich původní tvar i prospěšné funkce.

Priznam sa, ze tomu nerozumiem, a tak si to precitam este raz a lepsie. Keby islo len o pH, tak rovnaky efekt ma aj zasadotvorna stava, alebo soda. Ale po MMS casto z ludi zacnu odchadzat kvanta hlienov, a potom sa citia lepsie. Mne sa na MMS ozvali uplne stare loziska, co som mal od detstva, napriklad v lavom uchu... vzdy po kupely v MMS mi vnutro laveho ucha uplne napuchne, a vylezie mi odtial kopec mazu.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: úte úno 23, 2010 4:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Priznam sa, ze tomu nerozumiem, a tak si to precitam este raz a lepsie. Keby islo len o pH, tak rovnaky efekt ma aj zasadotvorna stava, alebo soda. Ale po MMS casto z ludi zacnu odchadzat kvanta hlienov, a potom sa citia lepsie. Mne sa na MMS ozvali uplne stare loziska, co som mal od detstva, napriklad v lavom uchu... vzdy po kupely v MMS mi vnutro laveho ucha uplne napuchne, a vylezie mi odtial kopec mazu.

To je otázka, pravděpodobně ano, ale za delší dobu. To, co jsem sepsal, není příliš probádaný jev a natož v souvislosti s MMS. Já se osobně domnívám, že symbionti prostě reagují na MMS mnohem rychleji, jak na jiné zásadité látky, právě kvůli tomu chlordioxidu. Prostě to asi berou jako tělu vlastní reakci a snaží se na tyto podněty reagovat v tomto případě pro nás dobře a rychle. Berte to tak, že tělo prakticky na veškeré obranné reakce samo vytváří různé sloučeniny chlóru, kterým patogeny nejsou schopny odolávat, ať jsou vnitřní, nebo vnější. Já se domnívám, že zde je to reakce právě na tu kombinaci zásaditého prostředí a chlóru. Podobné detoxikační schopnosti má i MMS2, kde jde o chlórové vápno, které v žaludku vytváří kyselinu chloritou a opět je to zásaditá látka. Z toho usuzuji, že ostatní zásady bez chlóru také fungují, ale prostě pouze pomaleji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: úte kvě 03, 2011 8:24 pm 
Offline

Registrován: úte led 04, 2011 11:07 am
Příspěvky: 27
Dobrý den, v tomto článku jsem se dočetla, že spouštěči vratného cyklu jsou, mimo jiné, i kvašené potraviny... jenom by mě zajímal váš názor na ně, protože např. Dr. Walker píše, že kysané zelí obsahuje velké množství anorganických solí a ty nedělají tělu moc dobře... sama bojuju s kandidou a kvašené zelí jím a myslím, že mi pomáhá... ovšem aby to nebylo jen dočasně. Mimochodem, jak dlouho můžu zůstat na protikvasinkové dietě? (jím syrovou stravu normálně, ale protikvasinková dieta má určitá "omezení" i v syrové stravě....) děkuju za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: úte kvě 03, 2011 9:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
zuzanka píše:
Dobrý den, v tomto článku jsem se dočetla, že spouštěči vratného cyklu jsou, mimo jiné, i kvašené potraviny... jenom by mě zajímal váš názor na ně, protože např. Dr. Walker píše, že kysané zelí obsahuje velké množství anorganických solí a ty nedělají tělu moc dobře... sama bojuju s kandidou a kvašené zelí jím a myslím, že mi pomáhá... ovšem aby to nebylo jen dočasně. Mimochodem, jak dlouho můžu zůstat na protikvasinkové dietě? (jím syrovou stravu normálně, ale protikvasinková dieta má určitá "omezení" i v syrové stravě....) děkuju za odpověď.

Vždy je potřeba sledovat svoje pocity a stavy, protože nic nefunguje univerzálně na každého. V naprosté většině případů kysané zelí nijak lidem nevadí, ale zase může ohrožovat štítnou žlázu, čili by bylo vhodné sledovat si hladinu jódu. Také může ta sůl přetěžovat ledviny, ale pokud se ho nejedí kvanta, tak v tom problém nevidím. Protikvasinková dieta se dá držet i dlouhodobě, ovšem neřeší zpravidla příčinu, to je srovnání deficitu prvků a pak by mělo být vše v pořádku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 1:57 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 13, 2011 1:50 pm
Příspěvky: 13
Dobrý den, děkuji za tento zajímavý a bohatý web, na který jsem čistě náhodou natrefila. Rázem si mě získal jako významná opora pro nedávno přijatou myšlenku makrobiotického způsobu stravy a života. Mám dotaz - co je to MMS a také, v posledním příspěvku je zmíněno, že velké množství kysaného zelí neprospívá štítné žláze. Kvasíme si doma vše, zelí zejména, a zároveň mi před dvěma léty našli adenom na štítné žláze. Údajně mám hypofunkci, neberu však žádné léke. Mohu požádat o širší souvislost, jak je to s tím zelím versus štítná žláza? Moc děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 4:22 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
Ambienta píše:
Dobrý den, děkuji za tento zajímavý a bohatý web, na který jsem čistě náhodou natrefila. Rázem si mě získal jako významná opora pro nedávno přijatou myšlenku makrobiotického způsobu stravy a života. Mám dotaz - co je to MMS a také, v posledním příspěvku je zmíněno, že velké množství kysaného zelí neprospívá štítné žláze. Kvasíme si doma vše, zelí zejména, a zároveň mi před dvěma léty našli adenom na štítné žláze. Údajně mám hypofunkci, neberu však žádné léke. Mohu požádat o širší souvislost, jak je to s tím zelím versus štítná žláza? Moc děkuji

Dobrý deň, MMS znamená Miracle mineral solution a dosť veľa o ňom nájdete na http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=8&t=334 alebo http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=36

Kyselé zelí ak sa konzumuje vo väčšom množstve zabraňuje vstrebávania sa jódu aspoň takto to ja viem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 8:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
[quote="Ambienta":1gw1fpby]Dobrý den, děkuji za tento zajímavý a bohatý web, na který jsem čistě náhodou natrefila. Rázem si mě získal jako významná opora pro nedávno přijatou myšlenku makrobiotického způsobu stravy a života. Mám dotaz - co je to MMS a také, v posledním příspěvku je zmíněno, že velké množství kysaného zelí neprospívá štítné žláze. Kvasíme si doma vše, zelí zejména, a zároveň mi před dvěma léty našli adenom na štítné žláze. Údajně mám hypofunkci, neberu však žádné léke. Mohu požádat o širší souvislost, jak je to s tím zelím versus štítná žláza? Moc děkuji[/quote:1gw1fpby]
Tak u té makrobiotické stravy vás zklamu, to není můj šálek kávy. MMS zde má své vlákno, které doporučuji přečíst celé a je tam informací dostatek

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: ned kvě 29, 2011 10:57 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Chcem sa opytat, odkial ste cerpali informacie o symbiontoch. Snazil som sa googlit, ale jedine odkazy to najde Vase stranky a este forum U pramene. Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: pon kvě 30, 2011 6:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
mohy píše:
Chcem sa opytat, odkial ste cerpali informacie o symbiontoch. Snazil som sa googlit, ale jedine odkazy to najde Vase stranky a este forum U pramene. Dakujem

To v místních podmínkách opravdu není rozšířené téma, ale v zahraničí celkem ano. Já mám ty informace od kamaráda ze zahraničí a ví o této problematice opravdu hodně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: pon kvě 30, 2011 9:42 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Jarda píše:
To v místních podmínkách opravdu není rozšířené téma, ale v zahraničí celkem ano. Já mám ty informace od kamaráda ze zahraničí a ví o této problematice opravdu hodně.

Viete mi povedať anglický názov/slovo pre označenie týchto symbiontov? Chcem si dohľadať informácie na zahraničných serveroch, len pátram po odbornom označení.

Edit: Tak už som to vypátral. Názov je "Somatids"

Dokonca sú už aj sfilmovaný: http://www.youtube.com/watch?v=Py-hutc5ZNM


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: stř čer 01, 2011 8:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
mohy píše:
Viete mi povedať anglický názov/slovo pre označenie týchto symbiontov? Chcem si dohľadať informácie na zahraničných serveroch, len pátram po odbornom označení.

Edit: Tak už som to vypátral. Názov je "Somatids"

Dokonca sú už aj sfilmovaný: http://www.youtube.com/watch?v=Py-hutc5ZNM

Vidíte je o nich informací celkem dost, jenom hledat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: pon dub 16, 2012 3:00 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 3:21 pm
Příspěvky: 36
Dobrý den.Chtěla bych reagovat na ten článek.Je mi jasné že pro správné udržení ph,by se měla jíst převážně živá,tepelně neupravovaná strava,o což se snažím.Ale při čtení knížky od Malachova o Detoxikaci,jsem narazila na to,že člověk by se měl stravovat podle své konstituce,více méně podle dóše,která u něj přesahuje,aby se energie srovnala.Zjistila jsem že je u mě již delší dobu rozbouřená dóša Vata(větru)kde vysloveně píše,že pro normalizaci této energie je potřeba potraviny tepelně upravovat.Píše že syrová strava Vatu ještě víc rozbouří.Tak si nejsem moc jistá co mám tedy preferovat.Pravdou je že na pouhé syrové stravě nejsem schopna tak celkem dobře fungovat.
Vyřešila jsem to tím,že si stravu tepelně upravuji,a jednou denně piju 1/2 l.zeleninové štávy,nějakou tu zeleninu,nebo ovoce.A piju jablečný ocet.Silně jsem omezila maso a výrobky z bílé mouky a mléko a mléčné výrobky,provedla několik očist tlustého střeva a jater,ale ph(podle lakmusových papírků) mi stejně pořád kolísá mezi 6-6,8.Víc to nejsem schopna zvednout.Poradíte mi?Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz