Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:43 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Žádost o pomoc a dost rychlou
PříspěvekNapsal: ned zář 30, 2012 10:03 pm 
Offline

Registrován: sob zář 29, 2012 8:55 pm
Příspěvky: 5
Dobrý večer,
stojím před velmi vážným rozhodnutím. Byla mi diagnostikován nádor v prsu a zítra bych měla nastoupit do nemocnice a podrobit se odstranění nádoru a pak dalšímu léčení. jak jsem se od vás po telefonické rozhovoru dozvěděla , rakovina není nemoc a jde vyléčit. Jsem dosti bezradná a rozpolcená co dělat. Začala jsem dle vašeho návodu provádět plyvací test, krkací test, měřím teplotu pod jazykema také pH. pH mám dosti nízké, během dne vystoupá kolem 7 a pak rapidně klesá.Zítra jedu na odběry krve a podle toho se s vámi spojím a rozhodnu se co dál.Můžete mi však doporučit něco jednak na zvýšení ph a také jak by měla vypadat strava abych se začala zdárně uzdravovat,jaké čaje pít nebo co vlastně pít. zda je dobré pít na zvýšení pH melasu se sodou nebo co vlastně ,jídelníček,protože pak raději člověk nejí vůbec nic aby se té potvory zbavil.jaké ovoce je dobré jíst, protože někde čtu že je dobrý ananas ,jinde zase ne. Normální člověk se v tom již nevyzná. neustále sedím a pročítám stránky a jsem z toho stále více bezradná. pro mne by byla nejlepší osobní konzultace a návštěva, kde bych se snad dozvěděla vše potřebné, protože jinak mám z nemoci strašné obavy a strach. Chci žít a užívat si vnoučat.Děkuji za odpověď a hlavně rady jak dál.Můžete mi také navrhnout kdy by byla možná osobní návštěva. Potřebovala bych ji co nejdříve, protože doktoři jsou neoblomní a dál mne tlačí do operace a docela i vyhrožují že pak bude pozdě. Mám z toho velké obavy a psychika jde rapidně dolů. děkuji Dana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o pomoc a dost rychlou
PříspěvekNapsal: ned zář 30, 2012 10:59 pm 
Offline

Registrován: ned lis 14, 2010 8:38 pm
Příspěvky: 23
Najlepšie čo môžete urobiť je osobne navštíviť pána Jardu, držím Vám palce. Danka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o pomoc a dost rychlou
PříspěvekNapsal: pon říj 01, 2012 12:25 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="Danuše":1julshk7]Dobrý večer,
stojím před velmi vážným rozhodnutím. Byla mi diagnostikován nádor v prsu a zítra bych měla nastoupit do nemocnice a podrobit se odstranění nádoru a pak dalšímu léčení. jak jsem se od vás po telefonické rozhovoru dozvěděla , rakovina není nemoc a jde vyléčit. Jsem dosti bezradná a rozpolcená co dělat. Začala jsem dle vašeho návodu provádět plyvací test, krkací test, měřím teplotu pod jazykema také pH. pH mám dosti nízké, během dne vystoupá kolem 7 a pak rapidně klesá.Zítra jedu na odběry krve a podle toho se s vámi spojím a rozhodnu se co dál.Můžete mi však doporučit něco jednak na zvýšení ph a také jak by měla vypadat strava abych se začala zdárně uzdravovat,jaké čaje pít nebo co vlastně pít. zda je dobré pít na zvýšení pH melasu se sodou nebo co vlastně ,jídelníček,protože pak raději člověk nejí vůbec nic aby se té potvory zbavil.jaké ovoce je dobré jíst, protože někde čtu že je dobrý ananas ,jinde zase ne. Normální člověk se v tom již nevyzná. neustále sedím a pročítám stránky a jsem z toho stále více bezradná. pro mne by byla nejlepší osobní konzultace a návštěva, kde bych se snad dozvěděla vše potřebné, protože jinak mám z nemoci strašné obavy a strach. Chci žít a užívat si vnoučat.Děkuji za odpověď a hlavně rady jak dál.Můžete mi také navrhnout kdy by byla možná osobní návštěva. Potřebovala bych ji co nejdříve, protože doktoři jsou neoblomní a dál mne tlačí do operace a docela i vyhrožují že pak bude pozdě. Mám z toho velké obavy a psychika jde rapidně dolů. děkuji Dana[/quote:1julshk7]
Tak jako ostatnim s rakovinou doporucuju kompletni protirakovinovou dietu Dr Budwigove, protoze jsem nenasel zadnou jinou stejne uspesnou metodu lecby rakoviny, ke ktere neni potreba pomoc doktoru.
Prelozil jsem navod

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1julshk7


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o pomoc a dost rychlou
PříspěvekNapsal: pon říj 01, 2012 9:45 pm 
Offline

Registrován: sob zář 29, 2012 8:55 pm
Příspěvky: 5
Děkuji za podporu a pomoc. pokud již máte někdo zkušenosti s jídelníčkem co by člověk měl jíst a co vynechat budu vděčná,protože v tom ještě docela dost tápu i když pan Jarda pomáhá jak může. Ale přece je v tom kovaný a má přehled a my laici se v tom neorientujeme.Musím podotknout že mám stále velmi nízké pH a nedaží se mi ho moc zdvihnout i když dělám co mohu.Takže pokud máte nějaké rady budu moc ráda.Dne jsem začala s čístícím programem, zítra okurkový den, ale pořád nevím zda se může jíst maso, ryby k tomu aspoň nějaká příloha nebo vše jen v syrovém stavu,zda se mohou jogurty nebo jen nějaké nápoje viz. tibetská houba.Pomozte prosím jinak se v tom utopím.
Díky Dana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o pomoc a dost rychlou
PříspěvekNapsal: pon říj 01, 2012 11:19 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="Danuše":1pzfo7z0]Děkuji za podporu a pomoc. pokud již máte někdo zkušenosti s jídelníčkem co by člověk měl jíst a co vynechat budu vděčná,protože v tom ještě docela dost tápu i když pan Jarda pomáhá jak může. Ale přece je v tom kovaný a má přehled a my laici se v tom neorientujeme.Musím podotknout že mám stále velmi nízké pH a nedaží se mi ho moc zdvihnout i když dělám co mohu.Takže pokud máte nějaké rady budu moc ráda.Dne jsem začala s čístícím programem, zítra okurkový den, ale pořád nevím zda se může jíst maso, ryby k tomu aspoň nějaká příloha nebo vše jen v syrovém stavu,zda se mohou jogurty nebo jen nějaké nápoje viz. tibetská houba.Pomozte prosím jinak se v tom utopím.
Díky Dana[/quote:1pzfo7z0]
Danuše, možná jsi nepochopila co jsem ti psal ve svém prvním příspěvku. Pro jistotu ti to ještě jednou zopakuju.
Dr Budwigová vymyslela dietu a kompletní návod na léčbu rakoviny a dalších nemocí. Podle tohoto návodu se spousta lidí rakoviny zbavila. V svém prvním mailu jsem ti přeložil zkušenosti dvou Američanek, které odmíly operaci, chemo a ozařování a léčily se především jídlem podle doporučení dr Budwigové. O úspěšnosti léčby touto dietou si můžeš přečíst v knize dr Budwigové Lněný olej, účinné pomoc proti arterioskleroze, infarktu a rakovině, lze jí koupit nebo stáhnout na http://ulozto.cz/xhEvbia/doplnek-budwig ... y-olej-pdf. Dieta Budwigové je především založená na směsi lněného oleje a tvarohu. Lněný olej zde většina lidí objednává na http://www.agro-el.cz. Když klikneš na

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o pomoc a dost rychlou
PříspěvekNapsal: úte říj 02, 2012 2:49 pm 
Offline

Registrován: sob zář 29, 2012 8:55 pm
Příspěvky: 5
Všechno pročítám, ale jsem z toho zmatená.Pochopila jsem že na oběd nemusím jen zeleninový salát, ale také zeleninu na páře, což si dovedu představit je brokolici, nebo květák.Je možné si dát také kysané zelí,o kterém se píše pouze o štávě.Dietu Budwig jsem přečetla několikrát za sebou,ale to znamená že pořád se bude jíst to samé - patlanice,polévky nebo zelenina na páře. nechci aby to vyznělo špatně,ale zdá se mi to na dobu kterou je to nutno držet docela ddrastické i při tomto onemocnění. Také nevím zda je k tomu brát nějaké vitamíny nebo co. Mám špatný krkací test, plyvací test,teplota pod jazykem nic moc a pH také.Dokážete i v tomto poradit.
Jinak tubetská houba se může pít po ránu nebo vůbec,protože je namáčená v mléce a to je také živočišná bílkovina.Díky za trpělivost a odpověď. jsem z toho docela na nervy, i když ke své léčbě potřebuji klid, ale byla jsem velký sportovec, přesvědčná že žiji zdravě, protože moc masa jsem nejedla ani předtím, spíše zeleninu a tak teď když mne dostihla tato ne-moc tak jsem z toho dost vyšokována. Díky Dana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o pomoc a dost rychlou
PříspěvekNapsal: úte říj 02, 2012 3:11 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Danuše píše:
Všechno pročítám, ale jsem z toho zmatená.Pochopila jsem že na oběd nemusím jen zeleninový salát, ale také zeleninu na páře, což si dovedu představit je brokolici, nebo květák.Je možné si dát také kysané zelí,o kterém se píše pouze o štávě.Dietu Budwig jsem přečetla několikrát za sebou,ale to znamená že pořád se bude jíst to samé - patlanice,polévky nebo zelenina na páře. nechci aby to vyznělo špatně,ale zdá se mi to na dobu kterou je to nutno držet docela ddrastické i při tomto onemocnění. Také nevím zda je k tomu brát nějaké vitamíny nebo co. Mám špatný krkací test, plyvací test,teplota pod jazykem nic moc a pH také.Dokážete i v tomto poradit.
Jinak tubetská houba se může pít po ránu nebo vůbec,protože je namáčená v mléce a to je také živočišná bílkovina.Díky za trpělivost a odpověď. jsem z toho docela na nervy, i když ke své léčbě potřebuji klid, ale byla jsem velký sportovec, přesvědčná že žiji zdravě, protože moc masa jsem nejedla ani předtím, spíše zeleninu a tak teď když mne dostihla tato ne-moc tak jsem z toho dost vyšokována. Díky Dana

Pokud umíš anglicky a pošleš mi svůj e-mail, tak ti poslu kuchařku Budwigové kde je toho asi o dost víc. Vitamínama, krkacím testem, plivacím testem a pH se Budwigová nezabývala a přesto úspěšně léčí nejen rakovinu.
Citace:
ale byla jsem velký sportovec, přesvědčná že žiji zdravě,
K tomu někde psal A. Moritz, že se stejně divil když zemřel někdo kdo žil relativně zdravě a sportoval zemřel na zástavu srdce nebo co. A pak prý viděl jeho žlučnik a mohl se po..... Takže mimo jídlo velice doporučuji ocčisty, především střev a jater a žlučníku.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o pomoc a dost rychlou
PříspěvekNapsal: úte říj 02, 2012 5:39 pm 
Offline

Registrován: sob zář 29, 2012 8:55 pm
Příspěvky: 5
Bohužel anglicky neumím. jsem stará škola, tak zvládám tak akorát trochu rusky.Brala bych všec hno co mi kdo pošle, protože pořád pročítám stránky co mohu a co nesmím a již jsem z toho úplně na dně.Vím, že stres je to nejhorší pro mé onemocnění , ale když v tom člověk neustále tápe tak co pak. Přece celý život nemůže člověk jíst jen syrovou stravu.Vyléčit bych se samozřejmě chtěla bez operace a pořád věřím že to nějak za pomocí pana zajíčka zvládnu, i když on také nemá čas protože těch nemocných je hafol. Tak nevím jak postupovat, co dělat, jak a hlavně co jíst, jak co kombinovat, protože teď už vím že můj organismus je dle pH překyselený.nejlepčí by bylo kdyby na stránky dal někdo jídelníček, který jedl při rakovině prsu a který mu určitě pomohl i když každý člověk je jiný.Z nemocnice mne neustále atakují kdy nastoupím, že to zanedbám a to také člověku nepřidá v jeho boji s nemocí. Díky za nějakou odpověď Dana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o pomoc a dost rychlou
PříspěvekNapsal: úte říj 02, 2012 6:19 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
Tak nejezte zatím nic a můžete být v klidu, a mezitím si to nastudujete \":-)\"
Jídelníček Buddwigové a drastický? Obávám se, že bohatší jídelníček neseženete ani náhodou. Oproti jiným protirakovinovým doporučením je to přímo obžerství \":-)\" A i bez ohledu na rakovinu je to dost bohaté, koukněte třeba na Jardův starý jídelníček zde (..a to má být jako životní styl, ne jen na omezenou dobu jako dieta): http://zdravi-az.cz/Potraviny_jako_jedy_i_leky_07.php
nehledě na to, že na rakovinu je stejně nejlepší normální půst alespoň 21 dní s následnou hodně skromnou syrovou stravou nebo Breussova dieta a podobné, oproti takovým systémům byste byla s Buddwigovou v gurmánském nebi \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o pomoc a dost rychlou
PříspěvekNapsal: úte říj 02, 2012 11:58 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 7:44 am
Příspěvky: 84
[quote="Danuše":xz19gg31]Mám špatný krkací test, plyvací test,teplota pod jazykem nic moc a pH také.[/quote:xz19gg31]No tak paráda. To Jarda bude mít radost, budeš celkem čitelný, standardní případ. Prostě mu zavolej na číslo, co má na úvodní straně zdravi-az.cz vpravo a pravděpodobně si domluvíte schůzku, kde ti vysvětlí souvislosti.

Doktoři jsou dobří na diagnostiku, ale nenech se jimi vláčet. Zeptej se jich, o jaký nádor se jedná a jak dlouho se vyvíjel. Pravděpodobně delší dobu, tedy ono se to pár dní či týdnů nejspíše nezblázní. Určitě nezpochybňuj jejich profesní kvality (nehádej se s nimi), jen prostě řekni, že máš z nože panický strach a že by jsi se "pokusila to zastavit" zásadní změnou životosprávy. Bylo by dobré je využít na monitorování průběhu nemoci, všichni je koneckonců draze platíme, ale nemají právo dělat si co chtějí, dávat nám nůž na krk kvůli bodům od pojišťovny.

Zde je pro inspiraci příběh Fiony, která měla zhoubný nádor na mozku, řezání doktorům odmítla a dneska normálně zdravá, tancuje jako divá a vůbec dělá různé vylomeniny:


Naposledy upravil Zdenek20 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o pomoc a dost rychlou
PříspěvekNapsal: stř říj 03, 2012 12:02 pm 
Offline

Registrován: ned zář 30, 2012 8:51 pm
Příspěvky: 6
Dobrý den,

sleduji Vaše "téma" a chtěla jsem Vám popřát pevné nervy a hodně síl při boji s nemocí.
Myslím si, že zde na foru je mnoho zkušených lidí a co vím já, tak při boji s takto závažnou nemocí se musí člověk radikálně změnit, co se stravování týče (a to i v myšlení).
A asi nic jiného než zelenina a voda nepomůže. Tělo si potřebuje odpočinout a potřebuje energii pro boj s nemocí.

Chození do Mcdonaldu a popíjení nápojů na bázi CocaCola moc nepomůže. To i zdravý člověk ví, že není zdravé.

Teď už je pozdě k nějaké "malé změně" k lepšímu.
Než se Váš stav zlepší, tak moc možností nemáte. Žádná zázračná pilulka není, ty se dělají tak, aby farmaceutické firmy měli trvalé příjmy.
A i když s Vámi udělají doktoři psí kusy, tak ikdyž podle nich bude vše v pořádku, tak někde stále bude problém.
Když se nic nezmění, jen se něco vyřízne, tak se nemoc vrátí. Západní medicína neřeší totiž příčinu nemoci, ale jen důsledek.

Co Vám mohu doporučit já, tak nezapomenout na pravidelné pítí kvalitní vody (min 2l denně) a ideálně zásaditou.
Tělo se potřebuje zbavit všeho svinstva a když člověk nebude skoro nic jíst, tak rozdíl je ve vodě. Pít 7pH nebo 9-10pH? Když má člověk kolem 5-6pH a potřebuje ho dostat do normálu.
A ani se nevylučuje mít dietu a pít zásaditou vodu. Myslím, že by to naopak mohlo zlepšení urychlit.

Kromě sody lze ještě vodu upravit pomocí ionizátoru vody.
Zde na foru jsou návody jak si přístroj "ionizátor vody" sestrojit: http://zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=9&t=784
Pro méně zdatné jsem našla dobrou stránku o ionizátorech vody s celkem i přijatelnou cenou na http://www.ionizator-vody.cz/ ale je jich i plno dalších, stačí dát do vyhledávače ionizátory vody.

Myslím si, že čekat není dobré a začít si dělat alespoň nějakou zásaditou vodu a jakýmkoliv způsobem změnit svůj jídelníček k lepšímu a co nejdříve! Může Vám to jenom prospět. Ať tak či onak.

Přeji rychlé zlepšení, TMajenka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o pomoc a dost rychlou
PříspěvekNapsal: stř říj 03, 2012 8:59 pm 
Offline

Registrován: ned zář 16, 2012 10:38 am
Příspěvky: 3
Zkuste toto

http://www.cez-okno.net/clanok/alternat ... emoterapie


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o pomoc a dost rychlou
PříspěvekNapsal: stř říj 03, 2012 9:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
[quote="Danuše":3ex6fk2n]Dobrý večer,
[b:3ex6fk2n]stojím před velmi vážným rozhodnutím[/b:3ex6fk2n]. Byla mi diagnostikován nádor v prsu a [b:3ex6fk2n]zítra bych měla nastoupit do nemocnice a podrobit se odstranění nádoru[/b:3ex6fk2n] a pak dalšímu léčení. jak jsem se od vás po telefonické rozhovoru dozvěděla , rakovina není nemoc a jde vyléčit. Jsem dosti [b:3ex6fk2n]bezradná a rozpolcená[/b:3ex6fk2n] co dělat. Začala jsem dle vašeho návodu provádět plyvací test, krkací test, měřím teplotu pod jazykema také pH. pH mám dosti nízké, během dne vystoupá kolem 7 a pak rapidně klesá.Zítra jedu na odběry krve a podle toho se s vámi spojím a rozhodnu se co dál.Můžete mi však doporučit něco jednak na zvýšení ph a také jak by měla vypadat strava abych se začala zdárně uzdravovat,jaké čaje pít nebo co vlastně pít. zda je dobré pít na zvýšení pH melasu se sodou nebo co vlastně ,jídelníček,protože pak raději člověk nejí vůbec nic aby se té potvory zbavil.jaké ovoce je dobré jíst, protože někde čtu že je dobrý ananas ,jinde zase ne. Normální člověk se v tom již nevyzná. neustále sedím a pročítám stránky a [b:3ex6fk2n]jsem z toho stále více bezradná[/b:3ex6fk2n]. pro mne by byla nejlepší osobní konzultace a návštěva, kde bych se snad dozvěděla vše potřebné, protože jinak [b:3ex6fk2n]mám z nemoci strašné obavy a strach[/b:3ex6fk2n]. Chci žít a užívat si vnoučat.Děkuji za odpověď a hlavně rady jak dál.Můžete mi také navrhnout kdy by byla možná osobní návštěva. Potřebovala bych ji co nejdříve, protože [b:3ex6fk2n]doktoři jsou neoblomní a dál mne tlačí do operace a docela i vyhrožují že pak bude pozdě[/b:3ex6fk2n]. [b:3ex6fk2n]Mám z toho velké obavy a psychika jde rapidně dolů[/b:3ex6fk2n]. děkuji Dana[/quote:3ex6fk2n]
Jestli něco nesnáším, tak strašení doktorů, démonizování rakoviny a trvání na tom, že je potřeba hned něco podniknout. Člověk s rakovinou měl nádor nejspíš dlouho před jeho diagnostikováním a bude ho mít ještě dlouho potom, takže to nejlepší co dotyčnej může udělat je hodit se do pohody, vyhodnotit situaci a změnit svý stravování a životní styl. Při léčení ti ohromně pomůže už jen to, když si srovnáš psychiku. Stres, strach a další negativní emoce tělo překyselují a mají spoustu dalších negativních dopadů na zdraví člověka.

Rakovina je důsledkem špatné životosprávy, psychického stavu a stravování. Z toho vyplývá, že operace dlouhodobě nic nevyřeší a člověk se i pak bude potýkat s dalšími závažnými problémy. Třeba s dalším nádorem. Možná tě to překvapí, ale dost vyléčených lidí je vděčných za to, že rakovinu dostali, protože si uvědomili co je důležité a od té doby se jejich život výrazně změnil k lepšímu. Takže no stress & good luck \</div

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o pomoc a dost rychlou
PříspěvekNapsal: ned říj 14, 2012 10:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Danuše":2pwh4ch3]Bohužel anglicky neumím. jsem stará škola, tak zvládám tak akorát trochu rusky.Brala bych všec hno co mi kdo pošle, protože pořád pročítám stránky co mohu a co nesmím a již jsem z toho úplně na dně.Vím, že stres je to nejhorší pro mé onemocnění , ale když v tom člověk neustále tápe tak co pak. Přece celý život nemůže člověk jíst jen syrovou stravu.Vyléčit bych se samozřejmě chtěla bez operace a pořád věřím že to nějak za pomocí pana zajíčka zvládnu, i když on také nemá čas protože těch nemocných je hafol. Tak nevím jak postupovat, co dělat, jak a hlavně co jíst, jak co kombinovat, protože teď už vím že můj organismus je dle pH překyselený.nejlepčí by bylo kdyby na stránky dal někdo jídelníček, který jedl při rakovině prsu a který mu určitě pomohl i když každý člověk je jiný.Z nemocnice mne neustále atakují kdy nastoupím, že to zanedbám a to také člověku nepřidá v jeho boji s nemocí. Díky za nějakou odpověď Dana[/quote:2pwh4ch3]
No je vidět, že jste vystrašená dostatečně a to je přesně to co chce moderní medicína, tady z mého pohledu vše naprosto špatně. Základ je zachovat klid a nenechat se zabít strachem, což se MUDrcům velice daří. Rakovina není proces na pár dní, ani její vznik, ani zánik a bez větších změn v životě se dá řešit opravdu špatně, spíš vůbec. Nechápejte ji jako nemoc, ale jako pouhé upozornění na své dlouhodobé chyby, čili jde pouze o takové varovné světélko na panelu vašeho života. Odstraníte chyby a světélko zhasne. Pokud tomu nechcete věřit, že to je tak jednoduché, tak moc jiných možností není a zda jde jíst jedno jídlo celý život, nad tím nemusíte uvažovat, ano jde a pohledem do Číny zjistíte, že hrst rýže denně stačí místním po naprostou většinu jejich života. Rad se vám zde dostalo hodně a velice dobrých, navíc není problém se se mnou telefonem domluvit na setkání a hlavně nepanikařit. Udělejte si citronádu a prohlédněte si toto,

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2012 1:36 pm 
Offline

Registrován: sob zář 29, 2012 8:55 pm
Příspěvky: 5
Dobrý den pane Zakíček,

vystrašená opravdu jsem, ale již jsem si to srovnala v hlavě a šla jsem do boje s mou nemocnou částí těla. Mám na vás však pár dotazů. Již měsíc jsem na syrové stravě. Ph se mi podařilo díky stravě a sodě upravit. Ráno kolem 6,5, behěm dne 7,4 -7,6 a pak večer kolem 7. Chci se však zeptat zda při rakovině prsu je možné jíst i sladké ovoce.- jablka, banány atd. Všude čtu že jsou zasadité, i když vy někde píšetře že jsou sladké a moc by se pojídat neměly. Můžete mi to trochu vysvětlitco je potřeba udělat.Na syrově stravě bych chtěla 2 měsíce vydržet a pak přidat nějaké jídlo vařené v páře. Dále se chci zeptat zda je možné si občas vzít tmavý chléb nebo celozrnný rohlík. Děkuji za poskytnuté informace. Během 14 dnů bych chtěla jít na odběr krve a vyšetření na onkomarkry a dále sodík atd. jak jsme se domlouvali. Pak bych se ozvala a doladila další postup.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz