Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Spenat
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 1:27 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Skusam teraz v zimnom obdobi mrazeny spenat od Bonduelle. Cize, skutocne to staci rozmrazit, a len tak jest? Podarilo sa mi kupit tu verziu co ma 4 kocky zabalene v 2 obaloch, teda to vychadza 115g na kocku. Vobec to neviem odhadnut, ci je to k jednemu jedlu vela, ci malo. Ked som jedaval vareny spenat, toho som jedol dost vela, ale takyto surovy neviem odhadnut, napriklad 2 take kocky, teda 230g je uz k jednemu jedlu privela?
Takisto som cital cosi o zeleze, ze aby sa so spenatu vedelo zuzitkovat, musi sa zjest s mliecnym vyrobkom. Je to pravda?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spenat
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 1:47 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Ja zvyknem dávat do jedného jedla 2 tie kocky. Nechápem prečo by to malo byt vela.
Ved to vyžmýkajte a uvitíte ako sa to scvrkne. Je to podobné ako s kyslou kapustou.
Ked je plná toho s.r.a.č.k.ov.é.h.o nálevu jej objem je vizuálne celkom velký, no po poriadnom vyžmýkaní sa to tiež scvrkne.
Dobre robíte, že nejete ten varený špenát, to je neskutočný hnus.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spenat
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 4:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Skusam teraz v zimnom obdobi mrazeny spenat od Bonduelle. Cize, skutocne to staci rozmrazit, a len tak jest? Podarilo sa mi kupit tu verziu co ma 4 kocky zabalene v 2 obaloch, teda to vychadza 115g na kocku. Vobec to neviem odhadnut, ci je to k jednemu jedlu vela, ci malo. Ked som jedaval vareny spenat, toho som jedol dost vela, ale takyto surovy neviem odhadnut, napriklad 2 take kocky, teda 230g je uz k jednemu jedlu privela?
Takisto som cital cosi o zeleze, ze aby sa so spenatu vedelo zuzitkovat, musi sa zjest s mliecnym vyrobkom. Je to pravda?

No, ten objem je tak na hraně snesitelnosti, já používám spíše ta mražená vajíčka, která jsou dost menší a dávám podle velikosti 2 - 4 na jedno jídlo. Co se týká mléka, tak to celkem spolehlivě zlikviduje jakékoliv železo a jeho vhodnost je tedy nanejvýš diskutabilní, to bych tam rozhodně nedával.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spenat
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 5:28 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
No, ten objem je tak na hraně snesitelnosti, já používám spíše ta mražená vajíčka, která jsou dost menší a dávám podle velikosti 2 - 4 na jedno jídlo. Co se týká mléka, tak to celkem spolehlivě zlikviduje jakékoliv železo a jeho vhodnost je tedy nanejvýš diskutabilní, to bych tam rozhodně nedával.

Z toho mi vychadza, ze jedna kocka, cca 115g k jednemu jedlu, je postacujuce, a 2 by uz boli na hrane snesitelnosti. Ten mliecny vyrobok som myslel nepasterizovany kozi jogurt, tak snad by to az take zlo nebolo. \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spenat
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 8:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Z toho mi vychadza, ze jedna kocka, cca 115g k jednemu jedlu, je postacujuce, a 2 by uz boli na hrane snesitelnosti. Ten mliecny vyrobok som myslel nepasterizovany kozi jogurt, tak snad by to az take zlo nebolo. \":-)\"

To musíte vyzkoušet, ale mě osobně se to zdá docela dost, ovšem zdravotně to nijak nevadí, takže si dejte podle chuti. Kozí mléko železo neodbourává, to je výsada mléka kravského.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spenat
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 11:54 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Ten spenat nechavate rozmrazit v ladnicke? Som nejak zle odhadol, ako dlho sa to bude rozmrazovat a bol este tuhy ako lad. \":-)\" Ako ho rozpustit co najrychlejsie, bez toho, aby sa poskodil?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spenat
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2010 1:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Ten spenat nechavate rozmrazit v ladnicke? Som nejak zle odhadol, ako dlho sa to bude rozmrazovat a bol este tuhy ako lad. \":-)\" Ako ho rozpustit co najrychlejsie, bez toho, aby sa poskodil?

Dáte ho do misky a tu misku necháte plavat v hrnku s teplou vodou. Takto se rozpustí velice rychle a nijak mu to neškodí. Dávám ho ještě částečně tuhý přímo do salátu, kde po rozmíhání zcela rozmrzne během chvilky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spenat
PříspěvekNapsal: stř bře 17, 2010 8:23 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Překvapilo mě složení běžně dostupného mraženého špenátu, ve kterém se vyskytovaly hned 4 bílé jedy (pšeničná mouka, jodizovaná sůl, cukr, odstředěné mléko) a jako bonus pár Éček \":shock:\" Neuvěřitelné co všechno se dá zprznit...

Pokud ho nepřidávám do salátu, ale chtěl bych ho např. místo večeře jako samostané jídlo - lze špenát "okořenit" syrovou bramborou nebo jinou zeleninou, se kterou se to nebude v žaludku kopat ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spenat
PříspěvekNapsal: stř bře 17, 2010 10:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
Překvapilo mě složení běžně dostupného mraženého špenátu, ve kterém se vyskytovaly hned 4 bílé jedy (pšeničná mouka, jodizovaná sůl, cukr, odstředěné mléko) a jako bonus pár Éček \":shock:\" Neuvěřitelné co všechno se dá zprznit...

Pokud ho nepřidávám do salátu, ale chtěl bych ho např. místo večeře jako samostané jídlo - lze špenát "okořenit" syrovou bramborou nebo jinou zeleninou, se kterou se to nebude v žaludku kopat ?

Stěžejní je buď špenát čerstvý, nebo porcovaný mražený, tedy tepelně neupravovaný a nevyladěný těmi sajrajty, co jste popisoval. Jinak lze smíchat s jakoukoliv syrovou zeleninou včetně těch brambor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spenat
PříspěvekNapsal: čtv bře 18, 2010 6:25 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Tak mám na Vás prosbu. Ty brambory mi nějak nejdou. Ale včera jsem je vymyslila vošťouchy jen zeleninové se špenátem a bez mouky zlehka opečené na plotně. Jen malinko, aby se to zatáhlo na vrchu a uvniř bylo živé. Dalo by se to takto ? Bylo to dobré.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spenat
PříspěvekNapsal: čtv bře 18, 2010 9:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Veverka píše:
Tak mám na Vás prosbu. Ty brambory mi nějak nejdou. Ale včera jsem je vymyslila vošťouchy jen zeleninové se špenátem a bez mouky zlehka opečené na plotně. Jen malinko, aby se to zatáhlo na vrchu a uvniř bylo živé. Dalo by se to takto ? Bylo to dobré.

Brambory se nesmí klasicky vařit kvůli draslíku, který se tak velice snadno vyluhuje a zbude mrtvá hmota, kterou jíte jako plnivo, ale nic vám nedá. Dá se to obejít pečením nasucho, kdy bramboru nakrájíte i se slupkou na šestinky a ty pak slupkou dolu, na pečícím papíru, opečete nasucho v troubě. Pokud je pak trochu vychladlé omastíte třeba čerstvým lněným olejem s česnekem, k tomu si dáte jemně nakrájenou cibulku a kefír, tak je to super jídlo, které je navíc silně zásadotvorné. Syrové jsou samozřejmě lepší, ale i takto jsou ok. Jinak i ta vaše verze je dobrá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spenat
PříspěvekNapsal: čtv bře 18, 2010 10:11 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Jarda píše:
Brambory se nesmí klasicky vařit kvůli draslíku, který se tak velice snadno vyluhuje a zbude mrtvá hmota, kterou jíte jako plnivo, ale nic vám nedá. Dá se to obejít pečením nasucho, kdy bramboru nakrájíte i se slupkou na šestinky a ty pak slupkou dolu, na pečícím papíru, opečete nasucho v troubě. Pokud je pak trochu vychladlé omastíte třeba čerstvým lněným olejem s česnekem, k tomu si dáte jemně nakrájenou cibulku a kefír, tak je to super jídlo, které je navíc silně zásadotvorné. Syrové jsou samozřejmě lepší, ale i takto jsou ok. Jinak i ta vaše verze je dobrá.

Díky. Pokud vařím, tak v páře a 5 minut. Pečené brambory na sucho milujem s tvarohem a šnitlikem. To můžem kdykoliv, ale ty čerstvě nakopané jsou nejlepčí. \":D\" Takle vymýšlím kde jaký způsob. To každodenní vaření \":(\" někdy věda. \":D\" Děti milují z plotny na sucho všechno a nevadí jim že je to napůl syrové. Zkusím pár věcí napsat pak do receptů.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spenat
PříspěvekNapsal: čtv bře 18, 2010 10:45 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Veverka píše:
Pečené brambory na sucho milujem s tvarohem a šnitlikem.

Čo je šnitlik \":?:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spenat
PříspěvekNapsal: čtv bře 18, 2010 11:07 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
mohy píše:
Čo je šnitlik \":?:\"

Schnittlauch - šnitling - je pažítka. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spenat
PříspěvekNapsal: čtv bře 18, 2010 11:09 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
mohy píše:
Čo je šnitlik \":?:\"

http://www.zahradnictvikrulichovi.cz/pr ... ez-snitlik
supr věc. Dá se pěstovat celoročně jak na zahradě tak doma za oknem.

http://www.zahradnictvikrulichovi.cz/pr ... ez-snitlik
zrovna tak funguje i řeřich a je to plné vitamínů z přírody a celoročně

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz