Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:49 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pát dub 27, 2012 9:25 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28243
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Ještě mám takové větší dilema. Stále se nemohu dostat k provedení trojčátka, jelikož mám stále zanesená játra a tak je každých 14dní čistím.
Předem říkám, že nechci nijak upravovat postup trojčátka, ale šel by v den očisty jater vynechat pelyněk aniž by byla celková kůra narušena? V případě, že to nemohu nějak zkombinovat s očistou, tak mi, prosím, poraďte, zda je pro mě lepší udělat častěji šanku a očistu jater nebo tyto očisty odsunout a udělat raději trojčátko?
Zítra budu dělat 2.šanku a příští týden mám v plánu dělat 10.jaterku.
Děkuji

V tom problém nehledejte, klidně můžete trojčátko na jeden den přerušit, nejde o penicilín.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 5:04 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Dobrý den,
domácí hydrocolon už mám doma a příští týden ho chci konečně použít. Mám ale několik otázek:
1. kolik vody je zhruba potřeba na dokonalé vyčištění střeva? Mám vak na 3l, tak předpokládám, že ho budu plnit tak 3-4krát převařenou vodou a do poslední šupnu urinu. Můžu přidat také MMS nebo jableč.ocet(nebo se to dělá jen u klasického klystýru)?
2.můžu v průběhu jednoho týdne udělat očistu hydrocolonem a tak za 2-3dny udělat jaterní očistu?
3.Otázka mimo - mám ještě pár detoxikačních náplastí, můžu je při půstu použít?
Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 5:07 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Ještě jsem zapomněla na jeden dotaz- jsem tak v půlce trojčátka a zároveň užívám 3-4 dávky MMS po 3-4kapkách(kvůli bolesti v krku a mírnému kašli)-nevadí ta kombinace?
Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: čtv kvě 17, 2012 10:22 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28243
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Dobrý den,
domácí hydrocolon už mám doma a příští týden ho chci konečně použít. Mám ale několik otázek:
1. kolik vody je zhruba potřeba na dokonalé vyčištění střeva? Mám vak na 3l, tak předpokládám, že ho budu plnit tak 3-4krát převařenou vodou a do poslední šupnu urinu. Můžu přidat také MMS nebo jableč.ocet(nebo se to dělá jen u klasického klystýru)?
2.můžu v průběhu jednoho týdne udělat očistu hydrocolonem a tak za 2-3dny udělat jaterní očistu?
3.Otázka mimo - mám ještě pár detoxikačních náplastí, můžu je při půstu použít?
Díky.

1)To je různé, mělo by se docílit téměř čisté vytékající tekutiny a v tomto případě bych ani nic nepřidával, to mě připadá zbytečné.
2)Držel bych odstup alespoň týden.
3)Jistý si nejsem, nevím jak fungují, ale patrně ano, je to asi chelátor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: čtv kvě 17, 2012 10:22 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28243
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Ještě jsem zapomněla na jeden dotaz- jsem tak v půlce trojčátka a zároveň užívám 3-4 dávky MMS po 3-4kapkách(kvůli bolesti v krku a mírnému kašli)-nevadí ta kombinace?
Díky.

Ne v tom není problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pon zář 03, 2012 8:49 am 
Offline

Registrován: čtv srp 30, 2012 6:49 am
Příspěvky: 7
Dobrý deň,
prosím o radu a pomoc:
švagor je uz po operacii- gastrektomii a doporucuju mu chemo a radio, kedze boli napadnute uzliny pri zaludku, z toho dovodu mu rakovinove bunky koluju v lymfe- takto to povedal doktor

švagor predbežne nechce ist na chemo a radioterapiu,
otázky:
- čo odporúčate urobiť
- máte skúsenosti s detoxikačnými vaničkami?
napr: http://www.ezofit.sk/index.php?menu=1220
- nemáte kontakt na alternatívneho lekára, ktorý by sa ho ujal?

strašná vďaka za Váš čas a ochotu

s poz
kutný


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pon zář 03, 2012 11:55 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="jozef11":17wvo8r3]Dobrý deň,
prosím o radu a pomoc:
švagor je uz po operacii- gastrektomii a doporucuju mu chemo a radio, kedze boli napadnute uzliny pri zaludku, z toho dovodu mu rakovinove bunky koluju v lymfe- takto to povedal doktor

švagor predbežne nechce ist na chemo a radioterapiu,
otázky:
- čo odporúčate urobiť
- máte skúsenosti s detoxikačnými vaničkami?
napr: http://www.ezofit.sk/index.php?menu=1220
- nemáte kontakt na alternatívneho lekára, ktorý by sa ho ujal?

strašná vďaka za Váš čas a ochotu

s poz
kutný[/quote:17wvo8r3]
ahoj Jozefe, pokud jsi to jeste neudelal, tak si prostuduj vlakno

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: stř zář 05, 2012 8:59 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28243
Bydliště: Poděbrady
[quote="jozef11":210lblhc]Dobrý deň,
prosím o radu a pomoc:
švagor je uz po operacii- gastrektomii a doporucuju mu chemo a radio, kedze boli napadnute uzliny pri zaludku, z toho dovodu mu rakovinove bunky koluju v lymfe- takto to povedal doktor

švagor predbežne nechce ist na chemo a radioterapiu,
otázky:
- čo odporúčate urobiť
- máte skúsenosti s detoxikačnými vaničkami?
napr: http://www.ezofit.sk/index.php?menu=1220
- nemáte kontakt na alternatívneho lekára, ktorý by sa ho ujal?

strašná vďaka za Váš čas a ochotu

s poz
kutný[/quote:210lblhc]
Člen pv33 vám to píše správně a rad jak se postavit proti rakovině čehokoliv je zde opravdu dostatek, stačí číst. K těm dotazům, jednoznačně odkyselit a detoxikovat, přičemž u rakoviny žaludku projet i parazity, ty jsou častou příčinou. Detoxikační vanička je dobrá, ale není samospasitelná, použil bych i jiné druhy chelace, jako bentonit vnitřně i na zábaly, Sanogel, nebo Enterosgel, chlorelu, podpořil a vyčistil

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pát říj 05, 2012 11:33 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Ahoj,
byla jsem na kontrole u doktorky.Boule pod levým žebrem je stále stejná a velká. Za 14dní jsem objednaná na CT břicha. Vypadá to na zvětšenou slezinu, ale není to jisté.
Co můžu udělat pro to, aby došlo k nápravě? Co působí nejlépe na slezinu? Samozřejmě kromě očisty střeva, jater a stravy-to vše dělám. Slezina prý souvisí s poruchou jater nebo prý po těch všech mojich očistách mohlo dojít k nahromadění bordelu právě ve slezině a nechce to jít ven-jak tomu pomoci? Stále kašlu a teď se přidala bolest i v krku, což řeším zatím MMS.Myslím, že to může mít také souvislost s tou slezinou. Přidala jsem také více zázvoru a česneku.
Veškeré rady vítám.
Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: úte říj 23, 2012 9:44 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28243
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Ahoj,
byla jsem na kontrole u doktorky.Boule pod levým žebrem je stále stejná a velká. Za 14dní jsem objednaná na CT břicha. Vypadá to na zvětšenou slezinu, ale není to jisté.
Co můžu udělat pro to, aby došlo k nápravě? Co působí nejlépe na slezinu? Samozřejmě kromě očisty střeva, jater a stravy-to vše dělám. Slezina prý souvisí s poruchou jater nebo prý po těch všech mojich očistách mohlo dojít k nahromadění bordelu právě ve slezině a nechce to jít ven-jak tomu pomoci? Stále kašlu a teď se přidala bolest i v krku, což řeším zatím MMS.Myslím, že to může mít také souvislost s tou slezinou. Přidala jsem také více zázvoru a česneku.
Veškeré rady vítám.
Díky.

Slezina miluje sucho a poměrně dobře popsáno je to třeba zde http://zdrava-vyziva.doktorka.cz/rady-p ... u-sleziny/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: stř říj 24, 2012 6:08 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
MarcelaJ píše:
Ahoj,
byla jsem na kontrole u doktorky.Boule pod levým žebrem je stále stejná a velká. Za 14dní jsem objednaná na CT břicha. Vypadá to na zvětšenou slezinu, ale není to jisté.
Co můžu udělat pro to, aby došlo k nápravě? Co působí nejlépe na slezinu? Samozřejmě kromě očisty střeva, jater a stravy-to vše dělám. Slezina prý souvisí s poruchou jater nebo prý po těch všech mojich očistách mohlo dojít k nahromadění bordelu právě ve slezině a nechce to jít ven-jak tomu pomoci? Stále kašlu a teď se přidala bolest i v krku, což řeším zatím MMS.Myslím, že to může mít také souvislost s tou slezinou. Přidala jsem také více zázvoru a česneku.
Veškeré rady vítám.
Díky.

Treba muzete zacit se chovat ohleduplne ke sve dusevni rovnovaze a ke svemu telu. Eliminovat nebo snizit vliv manipulatoru ve vasem okoli na vasi dusevni rovnovahu. Nesledovat vsechna masmedia.
Muj nazor je v mych doporucenich a v knihach pod prispevkem.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pon lis 12, 2012 3:45 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 12:44 pm
Příspěvky: 26
Dobrý den pane Zajíčku, obracím se na Vás s prosbou o radu. Matce (52let) diagnostikovali rakovinu slinivky s metastazí na játrech. Začli jsme podávat Sanogel, B12, ale vera 100% gel, ostropestřecovou kaši od dědka kořenáře, meruňková jádra a plástvový perga pyl a stravu podle F. Coye. Problém je v nechuti k jídlu. Potřebovali bychom toho do ní dostat víc.
Nemáte prosím nějaký tip jak malinko zvýšit chuť k jídlu? Popřípadě něco z vyjmenovaného vysadit nebo něčím ještě doplnit?
Díky moc za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pon lis 12, 2012 7:05 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Honza28 píše:
Dobrý den pane Zajíčku, obracím se na Vás s prosbou o radu. Matce (52let) diagnostikovali rakovinu slinivky s metastazí na játrech. Začli jsme podávat Sanogel, B12, ale vera 100% gel, ostropestřecovou kaši od dědka kořenáře, meruňková jádra a plástvový perga pyl a stravu podle F. Coye. Problém je v nechuti k jídlu. Potřebovali bychom toho do ní dostat víc.
Nemáte prosím nějaký tip jak malinko zvýšit chuť k jídlu? Popřípadě něco z vyjmenovaného vysadit nebo něčím ještě doplnit?
Díky moc za odpověď

Odpovim mozna necekane. Z takove stravy jakou uvadite bych taky trpel nechuti k jidlu ikdybych to zajidal klobasama.
Jestli bylo "leceno odborne" zarenim a chemoterapeutiky tak uz bych si netroufl vam necim pomahat. Dej se vule bozi.
Muj stryc, cerna ovce rodiny, mel taky diagnostikovanou rakovinu (nevim ceho) a udajne se vylecil spanim na sene (asi ve stodole to nevim presne) a pitim odvaru z kury dubu. Od te doby co se vylecil sam ubehlo asi 20-30 let, stale zije a poznamenalo ho to natolik ze neveri pomalu nikomu a zvlast odbornikum.

POkud nebylo "leceno" tak ja bych zacal necim co zrelativizuje takovou odbornou diagnostiku a nemoc samotnou. Uz tim se nemocnemu ulevi. Diagnostika neni 100% spolehliva, doporucuju nastudovat historii te ktere diagnostiky a vubec historii mediciny. Pak bych pokracoval stridme moji doporucenou literaturou. Pro ostatni cleny domacnosti co jsou zdravi a nevi jak se k nemocnemu maji chovat je moje doporucena literatura povinna. Samozrejme ze to nesmi byt na ukor pohodli nemocneho.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pon lis 12, 2012 9:09 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 12:44 pm
Příspěvky: 26
Petre, diky za Vasi reakci. Nic "leceno" nebylo. A kdybychom verili v "moderni" medicinu, jiste bychom se nepotkavali na techto strankach. Z doporucene literatury jsem cetl pouze p. Hnizdila. Duchovno je jiste dulezite v teto situaci, v zadnem pripade jej nepodcenuji, nicmene jsou i dalsi postupy jak pomoci. Proto jsen se obratil na pana Zajicka, ktery me pomohl v minulosti usmernit i v jinych pripadech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pon lis 12, 2012 10:10 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Omlouvam se vsiml jsem si ze pouzivam prilis urcite vyrazy a argumenty. Nic neni tak jednoznacne a urcité jak rikam, asi pro svoji pohodlnost zjednodusil jsem to. Nejsem stryc a predkladam jen to co mi bylo sdeleno z 2. ruky. Zajimalo by mne estli budes cist co pisi o rakovine slinivky v knize Co nam telo rika, ja uz si to nepamatuji. Je to docela rozsahla kniha o psychosomatice.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz