Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:33 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 164 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 1:08 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
[quote="NOWOCAYN":fxa18l5r]to Jarda : Dobrý deň, pán Jarda... Mám jednu otázku...
Stále nemám v poriadku žalúdok (od leta 2010, keď som ešte nebol na mojej súčasnej strave - vysokotukovej - problémy teda začali ZO STRESU, viac než pol roka pred mojou zmenou stravy)...

(...)

Čo mám robiť ? ... Len mi prosím nehovorte o zmene stravy...[/quote:fxa18l5r]
Vysokotučná strava? Mohl bych se zeptat na jídelníček? Bohužel asi bude potřeba vynechat potraviny, který ty hleny tvoří (konzumuješ třeba mléko a mléčný výrobky?), což jsi koukám nechtěl slyšet. Zřejmě jich je opravdu velmi mnoho, pokud není problém s odvodem hlenů střevy. Jinak připadá v úvahu snad jen odstranění stresu, pokud jím to začalo.

Jarda na odhlenění doporučuje křenovou kašičku s citrónem. Já mám vynikající zkušenosti s masivním odhleňováním pomocí chilli papriček. Pokud ti nedráždí žaludek, tak si je můžeš koupit nebo vypěstovat. V tomhle vláknu Alex doporučuje pelyňkovou kůru proti parazitům.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Naposledy upravil Xeelee dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 5:45 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Xeelee : ahoj...
Z mliečnych výrobkov konzumujem len maslo (kvalitné).
Klystíry som si robil každý týždeň, teraz už každé dva týždne očistu hrubého čreva - raz urinový rklystír (tri procedúry, aby to bolo čo najúčinnejšie...), a o ďalšie dva týždne Sanhkapraksalanu (čiže urinový klysi tír a Sanhkapraksalanu - obe raz za mesiac). Robím aj dva krát týždenne (ako som písal) očistu žalúdka.
Díky za odkazy, na ten krkací test (spomenul osm si naň), a hlave na ten pelyňek (skúsim).
Čo sa týka názorov na stravu, tak ten čerpám z ... z inej oblasti... Nie z Číny, ani z Japonska, ani z Indie ani Ameriky.... Totiž v prvhých troch spomenutých tvoria základ obilniny, resp. zrniny (obilie, strukoviny), zelenina, orechy, trocha mäsa... Tam, kde tvorí potravu veľa sacharidov, tam sa nedá jesť tuk vo veľkom... Preto ma ich názory nezaujímajú... Ja som si nimi (aj reálne, bol som dva roky vegán, dva ďalšie roky "všežravec" - samozrejme bez bielych jedov...) prešiel... Nebaví ma jesť zrná, ktoré sa surové ani nedajú zjesť, a ak áno (naklíčené, alebo namočené), tak chutia hrozne (ak je človek úprimný ku svojim chuťovým pohárikom)... Nebaví ma jesť ani ovocie, resp. áno, ale v tomto období na neho nemám vôbec chuť, a v lete sa teším na melóny (vo veľkom - lebo je tam málo sacharidov vzhľadom ku množstvu), marhule, broskyne, hrozno... ALE v malom množstve. Mne totiž sladké už nejak nechutí... Za čo som aj rád, lebo som si vybral iné "palivo" - tuky. ALE ako tvrdím, problémy prišli už SKôR, 7-8 mesiacov skôr, než som prešiel na vysokotukovú stravu (ktorou som si chcel pomôcť - v niečom pomohlo, v niečom nie, ale nezhoršilo).
Dnes sa cítim fajn (žalúdok), ale mám zahlienený nos... a som rozhorúčený. Prečo ? ...KLÍMA... v obchodnom dome, kde pár týždňov pracujem.... Je to neuveriteľné, ale... taká debilná klíma, ktorej zmyslom je vytepliť budovu na 25 stupňov (potraviny v obchodnom centre, ale aj iné butiky...)... a ÚPLNE zničiť vzduch...vysušiť ho, zahubiť....
Dnes som napísal mame SMS-ku, že... keby ma nepočúvala v mladosti (do 14-tich rokov, potom som s tým prestal) a nedávala mi denne 2-3 sladkosti, tak... by som bol lepšie "vybavený", a bol by som zdravší, lebo by som si nepokazil "základ". A ten som nemohol nazbierať ani v priebehu prvého roka, dvoch... od začiatku môjho života, lebo kojený som bol len 2 týždne (mama ochorela - horúčky, a potom sa jej vraj už netvorilo mlieko). Potom to "zabili" posraté rožky, detské výživy pasterizované, atď...
To ale nie len u mňa, ale u väčšiny ľudí...
ŽIAĽ...
Ešte k tomu zahlieňovaniu.... TRVÁM NA TOM, že je to kvôli zlej funkcii tráviacich orgánov (zapríčinené asi nejakým psychickým blokom, nervozitou, ktorá už ale odišla, len vtedy 4 mesiace bola v tej práci kde som vtedy pracoval SILNÁ, a jedol som počas tej nervozity 4 mesiace...), a nie kvôli strave. Som o tom presvedčený... Skúšal som aj metódu EFT na to, aby som sa "odblokoval", ale... s EFT zatiaľ NEMÁM dobré skúsenosti, čo sa týka napravovania zdravotného stavu. Ale - čo sa týka psychiky, tak EFT u mňa funguje, a posúva ma to psychologicky vyššie... som bezprostrednejší, a už nemám problém sa prihovoriť hocikomu hocikde, a baliť slečnu aj na zastávke, za bieleho dňa. Ale to je už o niečom inom, iná téma (no a ?)... \</div

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 12:02 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
[quote="NOWOCAYN":1q8pog1o]Ešte k tomu zahlieňovaniu.... TRVÁM NA TOM, že je to kvôli zlej funkcii tráviacich orgánov (zapríčinené asi nejakým psychickým blokom, nervozitou, ktorá už ale odišla, len vtedy 4 mesiace bola v tej práci kde som vtedy pracoval SILNÁ, a jedol som počas tej nervozity 4 mesiace...), a nie kvôli strave. Som o tom presvedčený... Skúšal som aj metódu EFT na to, aby som sa "odblokoval", ale... s EFT zatiaľ NEMÁM dobré skúsenosti, čo sa týka napravovania zdravotného stavu. Ale - čo sa týka psychiky, tak EFT u mňa funguje, a posúva ma to psychologicky vyššie... som bezprostrednejší, a už nemám problém sa prihovoriť hocikomu hocikde, a baliť slečnu aj na zastávke, za bieleho dňa. Ale to je už o niečom inom, iná téma (no a ?)... \</div

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění
PříspěvekNapsal: stř úno 29, 2012 12:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
to Jarda : Dobrý deň, pán Jarda... Mám jednu otázku...
Stále nemám v poriadku žalúdok (od leta 2010, keď som ešte nebol na mojej súčasnej strave - vysokotukovej - problémy teda začali ZO STRESU, viac než pol roka pred mojou zmenou stravy)...
Veľa soplím (aj keď si robím každý druhý deň NÉTI), a často mi treba "nastrádať" hlieny v hrdle (tým nepekným zvukom)... Ale - často majú zvláštnu konzistenciu... TAKÚ PASTOVITÚ, zvláštnej chuti, mdlej (nie je kyslá, a ani horká)... akoby to bola pasta.... Neviete náhodou, čo to môže byť ? ... Už ma to hnevá, preboha...
Robím si 2x týždenne výplach žalúdka, už mám za sebou 5x Sanhkapraxalanu, asi 35 klystírov, 3 krát týždenne (po troch mesiacoch denného...) derivačná kúpeľ, olejová kúra (na očistu krve - to "divoké" premielanie oleja v ústach), už tri mesiace každé ráno 5 tibeťanov, šport 3 krát týždenne, 10 minút denne masáž chodidiel, stláčanie bodov na tvári (akupresúra) 15 minút denne, masáž na trojuholníku či ako sa to volá (pod hrudnou kosťou) 3 minúty denne... po jedle pijem až o dve hodiny, pred jedlom najskôr pol hodinu...
Nejak sa nič nezmenilo... Mám dojem, že mi chýba pepsín (neviem prečo...)... v tom mi HCL nepomôže, však ? ... Lebo ani 6 kvapiek 35% HCL denne mi nepomáha... len minimálne...
Čo mám robiť ? ... Len mi prosím nehovorte o zmene stravy... v Poľsku sa tak stravuje najviac ľudí (Lebo Kwasniewski je poliak), keby to bolo tým, tak aj oni by mali tieto problémy, ale nemajú.. Ako píšem, problémy so žalúdkom mi začali pri jedení v strese (pozerali na mňa ľudia tam, kde by nikto neočakával, že budem jesť - a dialo sa tak 4 mesiace...každý obed som jedol na predajni, a mne to vadilo...)...
To sa toho nijak nezbavím ? ... Začínam mať vážnejšie obavy... lebo ROZHODNE mi to neprospieva - ani žalúdku, a ani telu (to, že žalúdok slabo funguje, aj keď na stolici to nie je poznať)...
(edit) Ešte by som rád podotkol.... nemal som v ústach žiadnu obilninu (ani ryžu, ani pšeno, nič...) už dva mesiace... ale v podstate sa NIČ nezmenilo... N-E-R-O-Z-U-M-I-E-M TOMU....

Člen Xeelee vám to píše správně, pokuste se hleny naředit a vyloučit, nicméně ono dost záleží u té tvorby trávicích enzymů a kyseliny chlorovodíkové na stresu, čili ten musíte eliminovat nejdříve. Doporučuji podporu jater, tedy očista, ostropestřec, chanca piedra a schizandra čínská, tu vám mohu poslat. Dále si překontrolujte pH moče a v případě překyselení, což je vysoce pravděpodobné, to musíte srovnat na hodnoty 7,5-7,8pH a měl by se problém utlumit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2012 2:15 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Jarda, Xeelee : ďakujem vám obom veľmi pekne za odpovede. \":)\" . Pustím sa do toho.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Prosba o radu
PříspěvekNapsal: sob bře 31, 2012 7:02 pm 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 9:31 pm
Příspěvky: 52
Bydliště: P4 Dvorce
Dobry den,

Vase forum ctu jiz nejakou dobu a musim rict ze jsou zde zajimave informace.
Pisu Vam ohledne prosby o radu s mojim aktualnim stavem.
Je mi 31 let, muz, vaha cca 78 kg, 183 cm.

Skoro cely zivot mam psychicke problemy, ktere se vystupnovali pred cca 2 mesici, kdy mi jsem dostal antidepresiva a prasky na spani, nebot ty 2 mesice velmi spatne spim (cca 3-5 hodin max i po prascich).
AD jsem bral jiz drive. Pravd. to vse souvisi s uzivanim marihuany od stredni skoly, kterou jsem uzival i kdyz jsem bral AD a jeste jsem na to pil alkohol (pivo, vino).
Nyni abstinuji jak marihuanu tak temer vubec alkohol (obcas male pivo nebo nealko)

Co se tyka stravy tak jsem drive jedl klasicka jidla, sladke, kavu, pil pivo atd. Posledni dobou se snazim jist zdraveji, minimum bile mouky, bileho cukru, min. sladkosti, vice zeleniny, kupovany kefir nebo acid. mleko s musli k snidani (asi neni moc vhodne mto musli.), jim libove maso hlavne se zeleninou, zadne uzeniny apod, tvaroh, tofu, chleba slunecnicovy s platkovym syrem apod. piju vodu s citronem, dale obilne klicky mungo ale obcas i klasicka jidla. Nevim moc co uz jist, abych neztracel na vaze, je to boj.

Aktualni problemy krome nespavosti a psychickych problemu:
-ubytek vahy
-kozni problemy na obliceji (dermatitida), potiram antibit. roztokem entiozol
-silne nadymani dost casto
-obcas prujem (velmi svetla stolice)
-unava
-zahlenenost
-obcas me mirne pali zalud

Mam silne podezreni na kandidozu, byl sem na krevnich testech, ktrere dopadli nasledovne:
AB Candida albicans/ lg ref. mez 0-160 vysledek 160
AG Candida albicans ref. mez 0-62,5 vysledek <1
Zjistena hranicni hodnota protilatek, antigen nedetekovan, muze se jednat o anamnestic protilatky nebo nespecifickou reakci.
Podle slinoveho testu 1 vlakno a zakalena voda.


Uvazuji nad pouzitim MMS, ktere mam od Jeffa, jen nevim jak je to s temi prasky, nebot zatezuji jatra.
Piju denne 2 jaterni caj a rano uzivam zeleny jil, vit. c.

Dekuji predem za jakoukoliv radu.


Uz jsem bezradny a vsichni na me koukaji jak na blazna.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o radu
PříspěvekNapsal: ned dub 01, 2012 8:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
doubleingram píše:
Dobry den,

Vase forum ctu jiz nejakou dobu a musim rict ze jsou zde zajimave informace.
Pisu Vam ohledne prosby o radu s mojim aktualnim stavem.
Je mi 31 let, muz, vaha cca 78 kg, 183 cm.

Skoro cely zivot mam psychicke problemy, ktere se vystupnovali pred cca 2 mesici, kdy mi jsem dostal antidepresiva a prasky na spani, nebot ty 2 mesice velmi spatne spim (cca 3-5 hodin max i po prascich).
AD jsem bral jiz drive. Pravd. to vse souvisi s uzivanim marihuany od stredni skoly, kterou jsem uzival i kdyz jsem bral AD a jeste jsem na to pil alkohol (pivo, vino).
Nyni abstinuji jak marihuanu tak temer vubec alkohol (obcas male pivo nebo nealko)

Co se tyka stravy tak jsem drive jedl klasicka jidla, sladke, kavu, pil pivo atd. Posledni dobou se snazim jist zdraveji, minimum bile mouky, bileho cukru, min. sladkosti, vice zeleniny, kupovany kefir nebo acid. mleko s musli k snidani (asi neni moc vhodne mto musli.), jim libove maso hlavne se zeleninou, zadne uzeniny apod, tvaroh, tofu, chleba slunecnicovy s platkovym syrem apod. piju vodu s citronem, dale obilne klicky mungo ale obcas i klasicka jidla. Nevim moc co uz jist, abych neztracel na vaze, je to boj.

Aktualni problemy krome nespavosti a psychickych problemu:
-ubytek vahy
-kozni problemy na obliceji (dermatitida), potiram antibit. roztokem entiozol
-silne nadymani dost casto
-obcas prujem (velmi svetla stolice)
-unava
-zahlenenost
-obcas me mirne pali zalud

Mam silne podezreni na kandidozu, byl sem na krevnich testech, ktrere dopadli nasledovne:
AB Candida albicans/ lg ref. mez 0-160 vysledek 160
AG Candida albicans ref. mez 0-62,5 vysledek <1
Zjistena hranicni hodnota protilatek, antigen nedetekovan, muze se jednat o anamnestic protilatky nebo nespecifickou reakci.
Podle slinoveho testu 1 vlakno a zakalena voda.


Uvazuji nad pouzitim MMS, ktere mam od Jeffa, jen nevim jak je to s temi prasky, nebot zatezuji jatra.
Piju denne 2 jaterni caj a rano uzivam zeleny jil, vit. c.

Dekuji predem za jakoukoliv radu.


Uz jsem bezradny a vsichni na me koukaji jak na blazna.

Podle všeho jste parádně zamořený kvasinkou a jako řešení vidím v bezsacharidovou dietu a denním čištění střeva, při současné aplikaci velkých dávek fungicidně působících potravin, Možná by nebylo špatné se odčervit, tedy projet minimálně trojčátko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o radu
PříspěvekNapsal: ned dub 01, 2012 10:08 am 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 9:31 pm
Příspěvky: 52
Bydliště: P4 Dvorce
Jarda píše:
Podle všeho jste parádně zamořený kvasinkou a jako řešení vidím v bezsacharidovou dietu a denním čištění střeva, při současné aplikaci velkých dávek fungicidně působících potravin, Možná by nebylo špatné se odčervit, tedy projet minimálně trojčátko.

Dekuji za odpoved, ale co mam tedy jist, ze zeleniny bych asi umrel hlady. Co jist aby z toho clovek nezmizel ze sveta.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o radu
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 10:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
doubleingram píše:
Dekuji za odpoved, ale co mam tedy jist, ze zeleniny bych asi umrel hlady. Co jist aby z toho clovek nezmizel ze sveta.

Myslím, že informací na toto téma je zde tolik, že není důvod je znovu opakovat, prostě si projděte bezsacharidovou dietu a uvidíte co jíst. O zmizení ze světa je spíš to nynější stravování.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 05, 2012 1:19 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 05, 2012 1:05 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,

Je mi 18 let a v tomto věku bych měl být zdravý a plný síly, ale všechno je jinak. Už od dětství trpím častými bolestmi hlavy. Pořád se mi nepodařilo vypozorovat nějaký spouštěč těchto bolestí. V poslední době se k mým problémům přidalo i velké nadýmání. Když sedím ve škole občas to ve mě "bublá" skutečně hlasitě. Cítím se trapně. Poslední z mých problému je zahlenění. Není rána, kdy se neprobouzím zahleněný. Celý den musím vyplivovat velká množství hlenů. Je to spojené i s rýmou, kterou mám prakticky celý rok. Hned po probuzení se musím vysmrkat a pak vyplivovat hleny. Je to, jako začarovaný kruh.

Prosím, je zde někdo, kdo by mi byl ochoten poradit, co bych měl změnit a čím se začít léčit? Předem děkuji za každou odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 05, 2012 4:43 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 05, 2011 9:02 am
Příspěvky: 27
kuba356 píše:
Dobrý den,

Je mi 18 let a v tomto věku bych měl být zdravý a plný síly, ale všechno je jinak. Už od dětství trpím častými bolestmi hlavy. Pořád se mi nepodařilo vypozorovat nějaký spouštěč těchto bolestí. V poslední době se k mým problémům přidalo i velké nadýmání. Když sedím ve škole občas to ve mě "bublá" skutečně hlasitě. Cítím se trapně. Poslední z mých problému je zahlenění. Není rána, kdy se neprobouzím zahleněný. Celý den musím vyplivovat velká množství hlenů. Je to spojené i s rýmou, kterou mám prakticky celý rok. Hned po probuzení se musím vysmrkat a pak vyplivovat hleny. Je to, jako začarovaný kruh.

Prosím, je zde někdo, kdo by mi byl ochoten poradit, co bych měl změnit a čím se začít léčit? Předem děkuji za každou odpověď.

doporučila bych ti postupně si pročítat stránky http://www.zdravi-az.cz/
hodně zajímavých informací najdeš pod odkazem publikovaná témata.

Tady je pár typů, které mi na podobné problémy pomohly:
postavila jsem si jídelníček na zelenině a bílkovinách.
Mě vyhovuje zeleninu lehce napařit, okamžik kdy je rozzářená je ten pravý. Ale s ročním obdobím se to mění. V létě bude více té syrové.
Dávej si však pozor, aby bílkovina byla jen jednoho druhu. To znamená zelenina a např. tvaroh a popř. zelenina a kousek masa nebo zelenina a klíčené luštěniny. Další varianta je zelenina a ořechy. Na saláty je potřeba dávat kvalitní olej (za studena lisovaný). Jídlo max. 3x denně, ideál je méně. Tělo se naučí hospodařit a tím vzniká také minimum odpadu a problémů.
Vyloučila jsem z jídelníčku škroby (pečvo, brambory, rýži atd..) a velmi se mi ulevilo.

Dále pitný režim, dodržovat to, že po jídle se nepije. Začínat den velkou sklenicí vody a po půl hodince si dát další.
Další půl hodiny před prvním a každým dalším jídlem. Postupně zvětšovat sklenici (půllitr je však max. a také ideál) Večer už jen voda (nejlépe z roztátého ledu) bez jídla.

Phyb v přírodě, hlavně procházky a nebo, pokud jsi více akční, severská chůze, popř. co tě baví nebo práce, ale venku. Chce to dýchat a pak se vydýchá toho opravdu hodně.

A dále studovat, zkoušet, nebát se udělat chybu, z chyb se poučit a jede se dále. Pokud si toho hodně přečteš, můžeš se pustit do klystýrů, očisty jater, urinoterapie, hladovek a dalších specialitek.
Cesta ke zdraví se ti už sama nabídne a je to docela zábava. Člověku se otevírají jedny vrátka za druhýma, přesně tak, jak to v danou chvíli potřebuje. Zlepšuje se nálada, roste energie, tělo se postupně čistí a uzdravuje.
Nabídka je velmi široká a každý jsme jiný, takže univerzální řešení není.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 08, 2012 6:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
kuba356 píše:
Dobrý den,

Je mi 18 let a v tomto věku bych měl být zdravý a plný síly, ale všechno je jinak. Už od dětství trpím častými bolestmi hlavy. Pořád se mi nepodařilo vypozorovat nějaký spouštěč těchto bolestí. V poslední době se k mým problémům přidalo i velké nadýmání. Když sedím ve škole občas to ve mě "bublá" skutečně hlasitě. Cítím se trapně. Poslední z mých problému je zahlenění. Není rána, kdy se neprobouzím zahleněný. Celý den musím vyplivovat velká množství hlenů. Je to spojené i s rýmou, kterou mám prakticky celý rok. Hned po probuzení se musím vysmrkat a pak vyplivovat hleny. Je to, jako začarovaný kruh.

Prosím, je zde někdo, kdo by mi byl ochoten poradit, co bych měl změnit a čím se začít léčit? Předem děkuji za každou odpověď.

Členka q:o) vám to píše správně a pokud jde o hlavní radu, tak pročistit střevo, upravit stravu a číst, vše je zde již probráno mnohokrát.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění
PříspěvekNapsal: pon čer 25, 2012 7:37 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Dobrý deň.
Synovi/17r./ sa tvoria v ústach neustále husté sliny,ktoré musí často vypľúvať.Zaujímalo by ma,s čím to súvisí.Pravdepodobne bude dobre zaradiť chrenovú kašičku ,kapucínku.Určite bude vhodná aj očista dutín a čreva,vzhľadom na žltozelené hlieny v nose.Je to trošku ťažšie spolupracovať s puberťákom \":?\" Tie sliny ho najviac zaujímajú,preto ma poprosil,aby som sa opýtala.Tak mu želanie plním. Ďakujem za odpoveď.Asi mesiac je na živej strave,tak sa teším aspoň tomu,aj keď je veľmi štíhly,meria 185cm.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění
PříspěvekNapsal: stř čer 27, 2012 2:18 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,
je možné někde najít seznam potravin,co zahlenují? nebo to prosím sepsat?
děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění
PříspěvekNapsal: čtv čer 28, 2012 1:21 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
Sara111 píše:
Dobrý den,
je možné někde najít seznam potravin,co zahlenují? nebo to prosím sepsat?
děkuji

Saro, tady http://www.zdravi-az.cz/publikovane_clanky.php
si otevři :: 5 bílých jedů - to je všeobecně
tuším, že na zahlenění se asi nejvíce podílí vše, co pochází z mléka, hlavně sýry ( s vyjímkou fermentovaných produktů jako kyška, kefír, ap.) a vše z obilovin...
myslím, že zelenina a ovoce ne \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 164 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz