Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:39 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 12:53 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Zajimalo by me, zda vite, jak se zbavit prirodne zubniho kamene
a vylezani dasni?
A jakou prirodni pastu pouzivat
a co je dobre na vybeleni zubu?
Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 3:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Zajimalo by me, zda vite, jak se zbavit prirodne zubniho kamene
a vylezani dasni?
A jakou prirodni pastu pouzivat
a co je dobre na vybeleni zubu?
Dekuji

Aplikujte velké dávky vitamínu C a zuby si čistěte MMS, to zde na několika místech popisuji, na kámen to zabere během mimořádně krátké doby, to je jak když taje sníh.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 3:37 pm 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
......a zubní pasta je dobrá Lakalut senzitiv.

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 23, 2009 11:45 am 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dekuji.
Mozna to bylo na jinem foru, ale cetla jsem, ze nekomu po MMS takhle zcernaly zuby...mate s tim Vy nebo nekdo jiny nejakou negativni zkusenost?
Nebo se to stane pri nespravne aplikaci???

Pred Antibiotiky/Ruzovkou jsem mela uplne bile zuby a ted jen zlute (zadne cigarety, kafe ani svarak:)...jak se daji prirodne vybelit zuby a zbavit se zubniho kamene a vylezani dasni-tedy krome MMS?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 23, 2009 9:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Dekuji.
Mozna to bylo na jinem foru, ale cetla jsem, ze nekomu po MMS takhle zcernaly zuby...mate s tim Vy nebo nekdo jiny nejakou negativni zkusenost?
Nebo se to stane pri nespravne aplikaci???

Pred Antibiotiky/Ruzovkou jsem mela uplne bile zuby a ted jen zlute (zadne cigarety, kafe ani svarak:)...jak se daji prirodne vybelit zuby a zbavit se zubniho kamene a vylezani dasni-tedy krome MMS?

Negativní zkušenost nemám a o nesprávné aplikaci nic nevím, zatím všichni, kteří to použili, si jenom libují jak to velmi dobře funguje. Zubní kámen a barvu MMS určitě bez problémů zpraví, co se týká vylézání dásní i to je schopné velice dobře upravit, ale zde by vám daleko více pomohlo srovnat si nízkou hladinu vápníku, která nepochybně může za tento problém a také je dobré doplnit hladinu vitaminu C.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 03, 2010 10:37 pm 
Offline

Registrován: ned led 18, 2009 8:48 pm
Příspěvky: 5
Zdravím Vás všechny na fóru, který pravidelně pročítám coby návštěvník.
Chci zde potvrdit, že ač mám dle mé zubařky pokročilou parodentozu a zubní kámen mi vždy do další návštěvy zaplnil mezery
předních dolních zubů, od doby používání MMS, mám pokoj! Ne že bych se zbavil vylezlých krčků, ale zuby přestaly být citli-
vé na změny teplot a hlavně nejsou oteklé a bolavé dásně/ stačilo v době, kdy to bylo nejhorší ošetřovat dásně vatovými tyčinkami přímo u krčků neředěnou MMS - dva dny večer 3x po hodině a ráno po snídani 1x /. Co se týká zubního kamene tak
mohu potvrdit to co napsal Jarda - je to parádní rozpouštědlo a zuby navíc bělají!
Jako udržovací procedůru doporučuji zapomenout na různé rádoby nezbytné pasty a zuby si čistit na noc a to opět čistou
MMS, zbyde-li trochu tak málo naředit vodou a vypláchnout ústa.
Je to fakt perfektní a daleko levnější než dr.Landa.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 04, 2010 9:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Bergsen píše:
Zdravím Vás všechny na fóru, který pravidelně pročítám coby návštěvník.
Chci zde potvrdit, že ač mám dle mé zubařky pokročilou parodentozu a zubní kámen mi vždy do další návštěvy zaplnil mezery
předních dolních zubů, od doby používání MMS, mám pokoj! Ne že bych se zbavil vylezlých krčků, ale zuby přestaly být citli-
vé na změny teplot a hlavně nejsou oteklé a bolavé dásně/ stačilo v době, kdy to bylo nejhorší ošetřovat dásně vatovými tyčinkami přímo u krčků neředěnou MMS - dva dny večer 3x po hodině a ráno po snídani 1x /. Co se týká zubního kamene tak
mohu potvrdit to co napsal Jarda - je to parádní rozpouštědlo a zuby navíc bělají!
Jako udržovací procedůru doporučuji zapomenout na různé rádoby nezbytné pasty a zuby si čistit na noc a to opět čistou
MMS, zbyde-li trochu tak málo naředit vodou a vypláchnout ústa.
Je to fakt perfektní a daleko levnější než dr.Landa.

To jsem rád, že se našel někdo, kdo moje zkušenosti pouze nečte, ale najde i tu odvahu potvrdit pro ostatní, že to perfektně funguje. Naprostou bombou je ta cena a pokud by se to začalo masivně používat, tak nemáme zubařů nedostatek, ale mnoho těch blbějších může začít shánět nové uplatnění a neničit dál lidem již dost poničené zdraví, protože nebudou ve svém oboru potřeba. Co by na to říkali ti výrobci různého patlavého, halasně propagovaného, zaručeně účinného sajrajtu na zuby, to ani nemluvím a tento drahý průmysl by velice rychle přišel o kšeft.
Mimochodem jednoduchá logika, bez ohledu na reklamu i zlodějskou cenu, lidem po tom zuby stále hnijou a zubařů je stále málo, nic z toho při pravidelné aplikaci MMS opravdu nehrozí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 18, 2010 9:57 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 11, 2010 9:18 am
Příspěvky: 12
Mám prosbu. Jak dalece může nebo nemůže MMS poškodit můstky ?
Má to na ně nejaký vliv ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 18, 2010 10:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Anička píše:
Mám prosbu. Jak dalece může nebo nemůže MMS poškodit můstky ?
Má to na ně nejaký vliv ?

Tak s tím zkušenosti nemám, ale domnívám se, že tam žádný zásadní problém nehrozí pokud to nebudete používat přímo koncentrované, ale trochu si to naředíte vodou. Vhodný způsob aplikace bych viděl kloktání, případně si lehce vyčistit touto tekutinou zuby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 19, 2010 10:49 am 
Offline

Registrován: čtv bře 11, 2010 9:18 am
Příspěvky: 12
Jarda píše:
Tak s tím zkušenosti nemám, ale domnívám se, že tam žádný zásadní problém nehrozí pokud to nebudete používat přímo koncentrované, ale trochu si to naředíte vodou. Vhodný způsob aplikace bych viděl kloktání, případně si lehce vyčistit touto tekutinou zuby.

Děkuji. A ještě se zeptám. Bude MMS fungovat i na váčky, co se dělají pod zuby, či to je problém někde jinde ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 19, 2010 10:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Anička píše:
Děkuji. A ještě se zeptám. Bude MMS fungovat i na váčky, co se dělají pod zuby, či to je problém někde jinde ?

Na váčky to při pravidelném používání funguje, je to skvělá desinfekce ústní dutiny a opravdu to umí celkem zázraky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 07, 2011 9:38 am 
Offline

Registrován: úte lis 09, 2010 8:26 pm
Příspěvky: 41
jahoda píše:
Dekuji.
Mozna to bylo na jinem foru, ale cetla jsem, ze nekomu po MMS takhle zcernaly zuby...mate s tim Vy nebo nekdo jiny nejakou negativni zkusenost?
Nebo se to stane pri nespravne aplikaci???

Pred Antibiotiky/Ruzovkou jsem mela uplne bile zuby a ted jen zlute (zadne cigarety, kafe ani svarak:)...jak se daji prirodne vybelit zuby a zbavit se zubniho kamene a vylezani dasni-tedy krome MMS?

Skutečně jsme měli takovou zkušenost, že nám asi po MMS zčernaly zuby (píšu asi, protože těch očist jsme v té době dělali hodně a těžko říct kam nebo čím jsme se do něčeho trefili, zkrátka jsme jednu dobu i s přítelkyní měli černé zuby zarostlé zubním kamenem, dnes to oboje mizí, ale je to půl roku boje...)...Ale...MMS, které jsme používali bylo ve výsledku kyselé, tedy je nutno si uvědomit v jakém poměru si MMS aktivujete-tedy jakou koncentraci má původní kyselina. MMS pro aplikaci na zuby by mělo být zásadité!!! Nyní na zuby používám MMS neaktivované a toto opravdu funguje super-tak cca 3 kapky do vody a kloktat čím dýl, tím líp.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 07, 2011 10:13 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Mne mms tiež priam na zuby dobre neurobilo, teda čierne zuby nie, ale veľmi citlivé. Musím však povedať, že som neskúmala kyslosť a som keďže som aktivovala bežným spôsobom, kyslé byť muselo. Teraz mms nepoužívam, mám už obavu, ale chystám sa už dlhšie, že sa trochu pohrám s vyladením a pokúsim sa pomocou merania pH vyrobiť zásadité mms.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 07, 2011 12:46 pm 
Offline

Registrován: pát dub 01, 2011 7:38 am
Příspěvky: 107
Zkousel jsem a musim rict ze se mi nejak nezdalo ze by neaktivovane MMS zuby nejak cistilo. Aktivovane ano, ale to bylo samozrejme kysele, takze mam podezreni ze ten zubni kamen rozpoustela ta kyselina citronova.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 07, 2011 3:03 pm 
Offline

Registrován: úte lis 09, 2010 8:26 pm
Příspěvky: 41
sokol píše:
Zkousel jsem a musim rict ze se mi nejak nezdalo ze by neaktivovane MMS zuby nejak cistilo. Aktivovane ano, ale to bylo samozrejme kysele, takze mam podezreni ze ten zubni kamen rozpoustela ta kyselina citronova.

Co jsem pátral na netu, tak zubní kámen je kyselé povahy, tedy roste protože se z nás tlačí kyseliny ven, těžko uvěřit, že by kyselina citronová rozpouštěla jinou kyselinu, tak maximálně zubní sklovinu:-(, pokud budeme mít v ústech zásadité prostředí, kámen půjde pryč, jak jednoduché, ale realizace už je trošku problém:-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz