Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Colonhydroterapie
PříspěvekNapsal: ned kvě 15, 2011 8:11 pm 
Offline

Registrován: pon kvě 09, 2011 11:24 am
Příspěvky: 30
já jsem hydrocolonterapii absolvovala dva roky po sobě, v době, kdy jsem poprvé narazila na vitariánství (2006 nebo 2007, už si nepamatuju) a byla jsem zklamaná tím, jak málo toho pokaždé odcházelo, ač nemám pochyb, že "zásoby" mám velké....paní mi ukázala, jak si masírovat břicho, ale o laktobacilech mi nic neutkvělo, takže jsem tehdy ani žádné nebrala, nechci ale tvrdit, že mi to nebylo řečeno, jen si nic takového nepamatuju, už je to dlouho....cítila jsem pocit lehkosti, ale taky jsem se cítila i nepříjemně, takový instinktivní pocit, že to prostě není správně...

subjektivně se cítím nejlíp po šance, líbí se mi následný pocit i to, že očista je "viditelná", nicméně párkrát se mi nepovedla (nedostavila se stolice a slanou vodu jsem částečně vymočila, což dost pálilo) a bylo mi potom fakt blbě, takže už jsem se k ní dost dlouho neodhodlala...teď se držím klystýrů a doufám, že až se zas trošku spravím, tak se šanka zas povede...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Colonhydroterapie
PříspěvekNapsal: ned kvě 15, 2011 8:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
marcelka píše:
já jsem hydrocolonterapii absolvovala dva roky po sobě, v době, kdy jsem poprvé narazila na vitariánství (2006 nebo 2007, už si nepamatuju) a byla jsem zklamaná tím, jak málo toho pokaždé odcházelo, ač nemám pochyb, že "zásoby" mám velké....paní mi ukázala, jak si masírovat břicho, ale o laktobacilech mi nic neutkvělo, takže jsem tehdy ani žádné nebrala, nechci ale tvrdit, že mi to nebylo řečeno, jen si nic takového nepamatuju, už je to dlouho....cítila jsem pocit lehkosti, ale taky jsem se cítila i nepříjemně, takový instinktivní pocit, že to prostě není správně...

subjektivně se cítím nejlíp po šance, líbí se mi následný pocit i to, že očista je "viditelná", nicméně párkrát se mi nepovedla (nedostavila se stolice a slanou vodu jsem částečně vymočila, což dost pálilo) a bylo mi potom fakt blbě, takže už jsem se k ní dost dlouho neodhodlala...teď se držím klystýrů a doufám, že až se zas trošku spravím, tak se šanka zas povede...

Ono nic není samospasitelné a naprosto dokonalé, každá z těch metod má své mouchy a ideální je kombinace klystýrů a šankaprakšalány, což vyčistí střeva opravdu dokonale, ale bez dodávání laktobacilů bych to neriskoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Colonhydroterapie
PříspěvekNapsal: úte kvě 17, 2011 9:31 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Jarda píše:
Opravdu má svá rizika o tom není pochyb a hodně záleží na pracovišti, kde se provádí, ale pokud se to prubne jednou, tak se zpravidla nic neděje a pak již bohatě stačí dělat klystýry, nebo občas šankaprakšalánu.

ono toto nie je problem len colonhydroterapie, ale aj napr sanky, mne sa to stalo - crevo akoby prestalo fungovat, vylucovanie sa este zhorsilo a spomalilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Colonhydroterapie
PříspěvekNapsal: úte kvě 17, 2011 9:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
ovekyska píše:
ono toto nie je problem len colonhydroterapie, ale aj napr sanky, mne sa to stalo - crevo akoby prestalo fungovat, vylucovanie sa este zhorsilo a spomalilo.

S tím se u šankaprakšalány opravdu běžně nesetkávám, jste první případ, který znám, většinou s tím není nejmenší problém, ale jde o to srovnat bakteriokultury střeva, což vyžaduje dodávat laktobacily.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Colonhydroterapie
PříspěvekNapsal: sob kvě 21, 2011 6:40 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 21, 2011 4:15 pm
Příspěvky: 24
K hydrocolonterapii jsem se po asi měsíčním váhání odhodlala v září 2010, kdy už mi bylo víceméně jasné, že za mými zdravotními problémy stojí přemnožené kvasinky. Načetla jsem toho na internetu na téma candida docela dost a u komplexních návodů na zkrocení těch potvůrek nechyběl hydrocolon jakožto první krok. Tou dobou už jsem držela mírnější protikvasinkovou dietu, takže pár dní před prvním výplachem jsem podle instrukcí jedla jen vařenou zeleninu s rýží.
Samotný výplach proběhl příjemně, ačkoliv jsem před ním měla docela velké obavy z neznámého. Paní Kazdová byla milá a působila profesionálně, vyptala se mě na spoustu věcí souvisejících se zdravím i na důvod mé návštěvy. Už si nepamatuju přesně, jaké měl výplach účinky, ale lehce a osvěženě jsem se cítila určitě. Jinak žádná výrazná změna k lepšímu ani horšímu.
U paní Kazdové jsem byla celkem dvakrát asi s měsíčním odstupem, přičemž po druhé mi řekla, že mám střeva čistá a už chodit nemusím. Jestli ze mě tehdy vyšlo něco jiného než obyčejná stolice, to netuším - neptala jsem se na to a ani jsem se nedívala na ten přístroj.
Na otázku, jestli není potřeba brát něco na doplnění mikroflóry, mě ujistila, že se prý do čtyř hodin obnoví sama... Přitom na stránkách věnujících se léčení candidózy se vždy psalo, že klystýry a CHT se doporučují pouze na začátku léčby, aby nedošlo ke zničení pracně vybudované bakteriální rovnováhy ve střevech. Tak nevím, jestli jsem tím kvasinkám spíš nepomohla... Tohle je jediná věc, kterou bych paní Kazdové vytkla, jinak je velice šikovná a příjemná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Colonhydroterapie
PříspěvekNapsal: ned kvě 22, 2011 8:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Zuzka K. píše:
K hydrocolonterapii jsem se po asi měsíčním váhání odhodlala v září 2010, kdy už mi bylo víceméně jasné, že za mými zdravotními problémy stojí přemnožené kvasinky. Načetla jsem toho na internetu na téma candida docela dost a u komplexních návodů na zkrocení těch potvůrek nechyběl hydrocolon jakožto první krok. Tou dobou už jsem držela mírnější protikvasinkovou dietu, takže pár dní před prvním výplachem jsem podle instrukcí jedla jen vařenou zeleninu s rýží.
Samotný výplach proběhl příjemně, ačkoliv jsem před ním měla docela velké obavy z neznámého. Paní Kazdová byla milá a působila profesionálně, vyptala se mě na spoustu věcí souvisejících se zdravím i na důvod mé návštěvy. Už si nepamatuju přesně, jaké měl výplach účinky, ale lehce a osvěženě jsem se cítila určitě. Jinak žádná výrazná změna k lepšímu ani horšímu.
U paní Kazdové jsem byla celkem dvakrát asi s měsíčním odstupem, přičemž po druhé mi řekla, že mám střeva čistá a už chodit nemusím. Jestli ze mě tehdy vyšlo něco jiného než obyčejná stolice, to netuším - neptala jsem se na to a ani jsem se nedívala na ten přístroj.
Na otázku, jestli není potřeba brát něco na doplnění mikroflóry, mě ujistila, že se prý do čtyř hodin obnoví sama... Přitom na stránkách věnujících se léčení candidózy se vždy psalo, že klystýry a CHT se doporučují pouze na začátku léčby, aby nedošlo ke zničení pracně vybudované bakteriální rovnováhy ve střevech. Tak nevím, jestli jsem tím kvasinkám spíš nepomohla... Tohle je jediná věc, kterou bych paní Kazdové vytkla, jinak je velice šikovná a příjemná.

Každopádně by to vždy chtělo po průplachu dodat probiotika a sama se podívejte na vlákna o jódu a zkontrolujte si jeho stav.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Colonhydroterapie
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2011 11:56 am 
Offline

Registrován: pon led 24, 2011 11:29 pm
Příspěvky: 15
S hydrocolonterapii mam jen dobre zkusenosti, absolvovala jsem ji po 21dennim pustu..

bylo to pro mne dost bolestive.. na nektera mista jsme se nemohli dostat, po pustu jsem byla hodne zaplynovana, a tak, kdyz voda urcita zakouti prorazela, bylo to dost krute.. ale vse se da vydrzet, skvele mi to po pustu nastartovala melabolismus, takovy, jako mam dnes, jsem nemela snad nikdy..
momentalne drzim dalsi pust, pote opet alespon 5 kur hydra.

S pozdravem
M


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Colonhydroterapie
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2011 8:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
misinkass píše:
S hydrocolonterapii mam jen dobre zkusenosti, absolvovala jsem ji po 21dennim pustu..

bylo to pro mne dost bolestive.. na nektera mista jsme se nemohli dostat, po pustu jsem byla hodne zaplynovana, a tak, kdyz voda urcita zakouti prorazela, bylo to dost krute.. ale vse se da vydrzet, skvele mi to po pustu nastartovala melabolismus, takovy, jako mam dnes, jsem nemela snad nikdy..
momentalne drzim dalsi pust, pote opet alespon 5 kur hydra.

S pozdravem
M

Zajímavá zkušenost o takové kombinaci jsem nikdy nepřemýšlel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Colonhydroterapie
PříspěvekNapsal: úte kvě 24, 2011 12:01 am 
Offline

Registrován: ned bře 06, 2011 11:01 pm
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha - Písnice
Rozhodla jsem se také přispět se svou zkušeností s colonhydroterapií.

Měla jsem problémy s alergií a porušenou imunitou. Poté, co jsem zjistila, že podle některých zdrojů 70% (podle jiných až 85%) imunitních buněk je ve střevech, rozhodla jsem se pro očistu střev. Navštívila jsem lékařku, která se zabývá celostní medicínou. Absolvovala jsem DFM vyšetření. Tím jsem měla zaznamenán počáteční stav. Ještě před colonhydroterapií jsem užívala přípravek Joalis, který je určen k očistě tenkého střeva. Pak jsem si dohodla standardní tři terapie v průběhu jednoho týdne. První dvě nijak zvláštní nebyly. Byla jsem trochu zklamaná, že ty staré usazeniny, které asi činí největší problémy, se zatím neodstranily. Na rozdíl od prvních dvou návštěv, které byly dopoledne, jsem měla tu třetí dohodnutou až v odpoledních hodinách. Ten den dopoledne jsem si vyrobila svou oblíbenou zeleninovou šťávu a navíc jsem do ní přidala jednu větší chilli papričku. \":shock:\" Skoro se to nedalo pít. \":shock:\" \":shock:\" Zbytek jsem ještě zředila vodou. \":shock:\" \":shock:\" \":shock:\" Tím jsem si způsobila razantní pročištění. Následná colonhydroterapie byla (na rozdíl od těch prvních dvou) již zcela o něčem jiném. Ze střev se uvolnily i ty staré nánosy a vyplavil se i nějaký zánět. Dohodla jsem si ještě čtvrtou návštěvu. Ta byla stejně úspěšná jako ta předchozí. Možná ještě úspěšnější, protože se vyplavily i plísně. Po 10 dnech jsem absolvovala kontrolní DFM vyšetření (6 týdnů od 1. návštěvy). Jestli si to dobře pamatuji, tak stav střev se zlepšil o 38%.

Na colonhydroterapii bylo pro mě bylo důležité, že celý průběh sledovala zkušená zdravotní sestra a díky jejímu komentáři jsem mohla zaznamenat i vyplavující se plísně, které mi způsobovaly zdravotní problémy. Druhým důležitým momentem bylo kontrolní DFM vyšetření, na němž jsem si mohla ověřit účinnost očisty střev.

Alergie jsem se zbavila. \":D\" Očista střev byla přitom tím významným, ale nikoliv jediným krokem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Colonhydroterapie
PříspěvekNapsal: úte kvě 24, 2011 8:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Madla píše:
Rozhodla jsem se také přispět se svou zkušeností s colonhydroterapií.

Měla jsem problémy s alergií a porušenou imunitou. Poté, co jsem zjistila, že podle některých zdrojů 70% (podle jiných až 85%) imunitních buněk je ve střevech, rozhodla jsem se pro očistu střev. Navštívila jsem lékařku, která se zabývá celostní medicínou. Absolvovala jsem DFM vyšetření. Tím jsem měla zaznamenán počáteční stav. Ještě před colonhydroterapií jsem užívala přípravek Joalis, který je určen k očistě tenkého střeva. Pak jsem si dohodla standardní tři terapie v průběhu jednoho týdne. První dvě nijak zvláštní nebyly. Byla jsem trochu zklamaná, že ty staré usazeniny, které asi činí největší problémy, se zatím neodstranily. Na rozdíl od prvních dvou návštěv, které byly dopoledne, jsem měla tu třetí dohodnutou až v odpoledních hodinách. Ten den dopoledne jsem si vyrobila svou oblíbenou zeleninovou šťávu a navíc jsem do ní přidala jednu větší chilli papričku. \":shock:\" Skoro se to nedalo pít. \":shock:\" \":shock:\" Zbytek jsem ještě zředila vodou. \":shock:\" \":shock:\" \":shock:\" Tím jsem si způsobila razantní pročištění. Následná colonhydroterapie byla (na rozdíl od těch prvních dvou) již zcela o něčem jiném. Ze střev se uvolnily i ty staré nánosy a vyplavil se i nějaký zánět. Dohodla jsem si ještě čtvrtou návštěvu. Ta byla stejně úspěšná jako ta předchozí. Možná ještě úspěšnější, protože se vyplavily i plísně. Po 10 dnech jsem absolvovala kontrolní DFM vyšetření (6 týdnů od 1. návštěvy). Jestli si to dobře pamatuji, tak stav střev se zlepšil o 38%.

Na colonhydroterapii bylo pro mě bylo důležité, že celý průběh sledovala zkušená zdravotní sestra a díky jejímu komentáři jsem mohla zaznamenat i vyplavující se plísně, které mi způsobovaly zdravotní problémy. Druhým důležitým momentem bylo kontrolní DFM vyšetření, na němž jsem si mohla ověřit účinnost očisty střev.

Alergie jsem se zbavila. \":D\" Očista střev byla přitom tím významným, ale nikoliv jediným krokem.

Zajímavá zkušenost, která pouze krásně potvrzuje, že střeva jsou vždy základ.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Colonhydroterapie
PříspěvekNapsal: úte kvě 24, 2011 2:44 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 13, 2011 1:50 pm
Příspěvky: 13
Madla píše:
Rozhodla jsem se také přispět se svou zkušeností s colonhydroterapií.

Měla jsem problémy s alergií a porušenou imunitou. Poté, co jsem zjistila, že podle některých zdrojů 70% (podle jiných až 85%) imunitních buněk je ve střevech, rozhodla jsem se pro očistu střev. Navštívila jsem lékařku, která se zabývá celostní medicínou. Absolvovala jsem DFM vyšetření. Tím jsem měla zaznamenán počáteční stav. Ještě před colonhydroterapií jsem užívala přípravek Joalis, který je určen k očistě tenkého střeva. Pak jsem si dohodla standardní tři terapie v průběhu jednoho týdne. První dvě nijak zvláštní nebyly. Byla jsem trochu zklamaná, že ty staré usazeniny, které asi činí největší problémy, se zatím neodstranily. Na rozdíl od prvních dvou návštěv, které byly dopoledne, jsem měla tu třetí dohodnutou až v odpoledních hodinách. Ten den dopoledne jsem si vyrobila svou oblíbenou zeleninovou šťávu a navíc jsem do ní přidala jednu větší chilli papričku. \":shock:\" Skoro se to nedalo pít. \":shock:\" \":shock:\" Zbytek jsem ještě zředila vodou. \":shock:\" \":shock:\" \":shock:\" Tím jsem si způsobila razantní pročištění. Následná colonhydroterapie byla (na rozdíl od těch prvních dvou) již zcela o něčem jiném. Ze střev se uvolnily i ty staré nánosy a vyplavil se i nějaký zánět. Dohodla jsem si ještě čtvrtou návštěvu. Ta byla stejně úspěšná jako ta předchozí. Možná ještě úspěšnější, protože se vyplavily i plísně. Po 10 dnech jsem absolvovala kontrolní DFM vyšetření (6 týdnů od 1. návštěvy). Jestli si to dobře pamatuji, tak stav střev se zlepšil o 38%.

Na colonhydroterapii bylo pro mě bylo důležité, že celý průběh sledovala zkušená zdravotní sestra a díky jejímu komentáři jsem mohla zaznamenat i vyplavující se plísně, které mi způsobovaly zdravotní problémy. Druhým důležitým momentem bylo kontrolní DFM vyšetření, na němž jsem si mohla ověřit účinnost očisty střev.

Alergie jsem se zbavila. \":D\" Očista střev byla přitom tím významným, ale nikoliv jediným krokem.

Aha, tak se mi napoprvé nepovedlo vložit příspěvek Chtěla jsem se zeptat, co je to DFM vyšetření. Moc děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Colonhydroterapie
PříspěvekNapsal: úte kvě 24, 2011 9:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Ambienta píše:
Aha, tak se mi napoprvé nepovedlo vložit příspěvek Chtěla jsem se zeptat, co je to DFM vyšetření. Moc děkuji.

Podívejte se sem http://www.prirodnimedicina.cz/index.ph ... eteni.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Colonhydroterapie
PříspěvekNapsal: úte kvě 24, 2011 9:44 pm 
Offline

Registrován: ned bře 06, 2011 11:01 pm
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha - Písnice
Ambienta píše:
Aha, tak se mi napoprvé nepovedlo vložit příspěvek Chtěla jsem se zeptat, co je to DFM vyšetření. Moc děkuji.

O DFM vyšetření jsem se poprvé dozvěděla při hledání provozovatelů hydrocolon terapie (http://www.hydrocolon.cz/strevnisprcha/cs/praha.html).

Protože jsem z Prahy, vybrala jsem si Institut přírodní medicíny Praha (http://www.prirodnimedicina.cz). Při pročítání webové stránky mne zaujalo právě DFM vyšetření, které je zde popisováno jako velmi důležitá diagnostická metoda, která poskytne informaci o funkci orgánů, energetickém stavu organismu i jeho regulačních schopnostech. Při vyšetření pacient sedí na židli, v rukou drží kovové válečky a bosé nohy má položeny na kovové desce. Získané informace zpracovává přístroj na základě snímání elektrického odporu kůže. Hodnoty jsou automaticky vyhodnocovány počítačem. Podrobnější informace najdete zde: http://www.prirodnimedicina.cz/index.ph ... eteni.html.

Upřesnění diagnostiky a stanovení terapie se provádí metodou EAV, která přestavuje elektroakupunkturu. Uvádí se, že EAV přístrojem lze na pokožce člověka proměřovat jednotlivé body podobné těm, které používají čínští lékaři při akupunktuře. Naměřené hodnoty lékař vyhodnocuje a na základě zkušenosti usuzuje na stav jednotlivých orgánů. Tento způsob zjištění diagnózy poskytuje velmi detailní obraz stavu a funkce jednotlivých orgánů. Během chvíle se tak o svém organismu dozvíme mnohem více než za celé dny jiných laboratorních vyšetření. Lze odhalit skryté souvislosti, které při běžném vyšetření unikají. Tím je pak léčba efektivnější. Za jednu minutu je lékař pracující touto metodou schopen zjisti, zda je pacient např. alergik, zda trpí osteoporózou apod. Diagnostika a léčba EAV má 80%-90% spolehlivost. Podrobnější informace najdete zde: http://www.prirodnimedicina.cz/index.ph ... stika.html.

V minulosti jsem už měla jednu zkušenost s alergií. Bylo to asi před 15 lety. Objednala jsem se na alergologii. Čekací doba několikaměsíční. Nikoho nezajímalo, že můj problém je akutní a že ho chci řešit hned. Jen mi za příplatek nabídli „nadstandardní termín“. Během několika měsíců jsem absolvovala zkoušky na různé alergeny. Ve výsledku jsem se dozvěděla, že mám problém se stafylokoky a streptokoky (možná ještě s něčím jiným, už si to nepamatuji). Když jsem se paní doktorky ptala, z čeho to je, neuměla mi dát odpověď, stejně tak i na moje další otázky, jak se alergie bude dále vyvíjet a co bych měla dělat, aby se alergie neopakovala. Jen mi doporučila, abych za rok přišla na kontrolu. Já už jsem nepřišla, protože to celé bylo jen o zkouškách alergenů, nikoliv o léčení a už vůbec ne o odstraňování příčiny.

Na základě této zkušenosti mně informace o DFM vyšetření a metodě EAV zaujaly natolik, že jsem se rozhodla je vyzkoušet. Mám už za sebou tři vyšetření. Další bych chtěla absolvovat po očistě jater.

(Teď jsem si všimla, že s odpovědí jsem až tak rychlá nebyla.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Colonhydroterapie
PříspěvekNapsal: stř čer 29, 2011 11:55 am 
Offline

Registrován: stř čer 29, 2011 11:46 am
Příspěvky: 55
Dobry den,
predesilam, ze nemam zadne zkusenosti, ale rada bych vyzkousela ocistu strev doma (podle vaseho navodu). Mam ale trochu obavy z te soli a tak jsem chtela zeptat, neni takoveto velke mnozstvi nebezpecne pro ledviny? Precejenom sul je jeden z jejich nejvetsich nepratel a tak si rikam, ze nekolik lzic musi byt asi trochu sok.
Dekuji predem za odpoved a preji pekny den
Eva


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Colonhydroterapie
PříspěvekNapsal: čtv čer 30, 2011 8:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Eva83 píše:
Dobry den,
predesilam, ze nemam zadne zkusenosti, ale rada bych vyzkousela ocistu strev doma (podle vaseho navodu). Mam ale trochu obavy z te soli a tak jsem chtela zeptat, neni takoveto velke mnozstvi nebezpecne pro ledviny? Precejenom sul je jeden z jejich nejvetsich nepratel a tak si rikam, ze nekolik lzic musi byt asi trochu sok.
Dekuji predem za odpoved a preji pekny den
Eva

Ta šok to určitě je, ale za celá léta jsem neslyšel, že by to někomu nějak zásadně uškodilo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz