Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:23 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Velká prsa u muže
PříspěvekNapsal: pát dub 15, 2011 10:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Jen aby se Vám trošku rozšířily obzory: ke gynekomastii nedochází z nadbytku estrogenu, ale z nadbytku testosteronu. Ten se v nadbytku konvertuje na estrogen a způsobuje gynekomastii. Takže řešit to tím, že se bude dotyčný snažit o ještě větší produkci testosteronu je kontraproduktivní.
A dávky zinku okolo 200 mg denně? Good luck, něčím podobným jsem se obstojně dokurvil... V takových dávkách už nepomáhá ani měď /která by se měla mimochodem dávkovat v poměru 1 ku 15 se zinkem - a k tomu 20 mg železa/. V těchto poměrech se tyto minerály přidávají do multivitamínových přípravků. 15 mg zinek, 1 mg měď, 20 mg železo.

Tak popište co jste tak obstojně dokurvil ať se na ten váš příspěvek dá nějak odpovědět, protože jinak se budeme zbytečně bavit o ničem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velká prsa u muže
PříspěvekNapsal: pát dub 15, 2011 10:26 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Tak popište co jste tak obstojně dokurvil ať se na ten váš příspěvek dá nějak odpovědět, protože jinak se budeme zbytečně bavit o ničem.

Rozhodil jsem si krvetvorbu, dosral imunitu a chytil plicní chlamydie, ze kterých se kurýruju dvojema antibiotikama. Prosím žádné doporučení na MMS, poněvadž po jedné kapce mně řezaly ledviny tak,
že nějakých dvacet bych asi nepřežil.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velká prsa u muže
PříspěvekNapsal: pát dub 15, 2011 10:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Rozhodil jsem si krvetvorbu, dosral imunitu a chytil plicní chlamydie, ze kterých se kurýruju dvojema antibiotikama. Prosím žádné doporučení na MMS, poněvadž po jedné kapce mně řezaly ledviny tak,
že nějakých dvacet bych asi nepřežil.

Krvetvorbu si za určitých okolností lze zinkem rozházet, ovšem nepřímo vyrabováním mědi. Na celém procesu se také podílí i kobalt a molybden, kteří spolu s mědí uvolňují železo z jater. Pokud ho uvolníte je nesmysl ho brát, železo se nijak nespotřebovává, ani nemizí pokud člověk masivně nekrvácí a jeho suplementace je tedy vysoce nebezpečná, protože je mimořádně toxické. Pokud tedy dodáte měď jak v jídle, tak v suplementech a máte i zbylé dva prvky v pořádku, není důvod k obavám z předávkování zinku i při takto vysoké dávce a třeba léčbu rakovin si bez toho vůbec nedovedu představit. Chlamydie jste asi nechytil díky zinku, ale již dávno předtím a toto je pouze rozdráždilo, antibiotika vám zase rozhodí kvasinku a jedete další kolo. Ten zinek by vám nic takového neudělal a plísně i kvasinky ho nemají rády, čili vytestovat jeho hladinu a při nedostatku jednoznačně dodávat. MMS ledviny opravdu zatěžuje, ale jak u koho a jde o stav kdy musí tělo likvidovat hromadu pobitých breberek. Třeba já jsem pouze z cvičných důvodů vyzkoušel 60 kapek za hodinu, což by většinu lidí zlomilo a nic se nedělo, čili nedomnívám se, že problém je v tom MMS, ale v zamoření vašeho organizmu a v oslabených ledvinách.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velká prsa u muže
PříspěvekNapsal: sob dub 16, 2011 8:36 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Na testech jsem měl málo leukocytů a železa. Není se čemu divit, užíval jsem kvanta zinku a mědi ve správném poměru, ale železo jsem zvlášť nedodával a proto chybělo, o tom se leckde píše, že tento poměr je důležité dodržet.
Jsem silně proti ATB ale v případě boreliózy nebo chlamydií bych neváhal ani milisekundu a dal bych si je znova. Příběhy lidí z borelioza.cz nebo chlamydie.info jsou dostatečně výmluvné.
Ledvinu nemám oslabenou, mám tam špatnou pánvičku, od přírody. Každopádně zkušenosti s bolestí ledvin u MMS jsou poměrně časté, pokud Vy snesete 60 kapek neznamená, že někomu jinému to
nebude dělat špatně.
Co v každém případě nechápu je, proč brojíte proti ATB když MMS nebo koloidní stříbro funguje naprosto stejně - zabíjí všechno, co mu přijde do cesty. MMS nebo koloidní stříbro zabíjí i probiotické
kultury a v tomto ohledu mezi nimi není rozdíl oproti ATB. Domnívat se, že je MMS tak empatické, že pozná, která bakterie je přátelská k tělu a která ne je naprostá bláhovost.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velká prsa u muže
PříspěvekNapsal: sob dub 16, 2011 10:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Na testech jsem měl málo leukocytů a železa. Není se čemu divit, užíval jsem kvanta zinku a mědi ve správném poměru, ale železo jsem zvlášť nedodával a proto chybělo, o tom se leckde píše, že tento poměr je důležité dodržet.
Jsem silně proti ATB ale v případě boreliózy nebo chlamydií bych neváhal ani milisekundu a dal bych si je znova. Příběhy lidí z borelioza.cz nebo chlamydie.info jsou dostatečně výmluvné.
Ledvinu nemám oslabenou, mám tam špatnou pánvičku, od přírody. Každopádně zkušenosti s bolestí ledvin u MMS jsou poměrně časté, pokud Vy snesete 60 kapek neznamená, že někomu jinému to
nebude dělat špatně.
Co v každém případě nechápu je, proč brojíte proti ATB když MMS nebo koloidní stříbro funguje naprosto stejně - zabíjí všechno, co mu přijde do cesty. MMS nebo koloidní stříbro zabíjí i probiotické
kultury a v tomto ohledu mezi nimi není rozdíl oproti ATB. Domnívat se, že je MMS tak empatické, že pozná, která bakterie je přátelská k tělu a která ne je naprostá bláhovost.

Co to je kvanta, uveďte nějaké denní dávky a dobu užívání. Také je podstatné z jakého deficitu jste to rovnal. Železo se opravdu nespotřebovává a jak máte v pořádku ty další prvky?
Někdy se to bez těch antibiotik opravdu neobejde, ale určitě minimalizovat. Já také nikomu nedoporučuji, aby to po mě zkoušel, pouze uvádím co je možné. Rozdíl tam je a to velice podstatný, MMS ani koloidní stříbro nemnoží v těle plísně jako antibiotika a v tom spatřuji jejich nejhlavnější slabinu, nicméně v některých případech jsou určitě vhodná, protože pozitiva převýší nad touto negativní vlastností, která se dá přelíčit následně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velká prsa u muže
PříspěvekNapsal: sob dub 16, 2011 12:27 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Užíval jsem kombinovaný přípravek měď plus zinek 1 ku 15. Cca 4-5 denně. Ale pak jsem si k nim opatřil ještě multivitamín s minerály a ani jsem si nepřečetl, že tam byl další zinek a měď.
ATB nemají žádný přímý vliv na plísně, to je špatný výklad. ATB prostě vymlátí probiotické kultury ze střev a pokud je člověk po cca 2 hodinách nedoplní, jejich místo zaberou kvasinky.
Ale to je naprosto stejné ať člověk užívá ATB, nebo koloidní stříbro či MMS. Princip fungování je stejný, proto se o koloidním stříbře mluví jako o "přírodním antibiotiku". Ale považovat MMS
nebo koloidní stříbro za něco "zdravého" je nesmysl. Je to prostě zabiják bakterií, ať dobrým nebo špatných.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velká prsa u muže
PříspěvekNapsal: ned dub 17, 2011 7:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Užíval jsem kombinovaný přípravek měď plus zinek 1 ku 15. Cca 4-5 denně. Ale pak jsem si k nim opatřil ještě multivitamín s minerály a ani jsem si nepřečetl, že tam byl další zinek a měď.
ATB nemají žádný přímý vliv na plísně, to je špatný výklad. ATB prostě vymlátí probiotické kultury ze střev a pokud je člověk po cca 2 hodinách nedoplní, jejich místo zaberou kvasinky.
Ale to je naprosto stejné ať člověk užívá ATB, nebo koloidní stříbro či MMS. Princip fungování je stejný, proto se o koloidním stříbře mluví jako o "přírodním antibiotiku". Ale považovat MMS
nebo koloidní stříbro za něco "zdravého" je nesmysl. Je to prostě zabiják bakterií, ať dobrým nebo špatných.

A to jste nikde nečetl, že se tyto dva prvky nemají dodávat najednou, protože se jejich vstřebatelnost zásadně snižuje, případně se jeden nevstřebá vůbec a druhý v plném objemu. Ono ne všechno co produkuje moderní farmacie má nějakou logiku. U těch antibiotik to píšete správně, ale naprosté většině lidí se to podaří tak, jak jsem to psal. Já tam přeci jen vidím značný rozdíl a to ve vedlejších účincích na imunitu, které koloidní stříbro nemá prakticky žádné a MMS minimální.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velká prsa u muže
PříspěvekNapsal: ned dub 24, 2011 10:25 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Nečetl, a ani jsem tuto informaci nikde nenašel. Můžete mi toto svoje tvrzení nějak doložit? Nikde o tom není ani zmínka, všichni výrobci multivitamínů a minerálních přípravků je dávají dohromady.
Zdá se mi, že je to argument, který jste si "vycucal z prstu":-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velká prsa u muže
PříspěvekNapsal: ned dub 24, 2011 6:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Nečetl, a ani jsem tuto informaci nikde nenašel. Můžete mi toto svoje tvrzení nějak doložit? Nikde o tom není ani zmínka, všichni výrobci multivitamínů a minerálních přípravků je dávají dohromady.
Zdá se mi, že je to argument, který jste si "vycucal z prstu":-)

Určitě jsem si nic nevycucal a dokládat nic nemusím, přesto si přečtěte třeba toto, http://www.medportal.cz/aktuality/med-z ... pove-prvky a jiných informací na téma konkurenčního boje o vstřebávání mezi zinkem a mědí je na netu tolik, že jste asi hledal dost špatně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velká prsa u muže
PříspěvekNapsal: ned dub 24, 2011 8:16 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Určitě jsem si nic nevycucal a dokládat nic nemusím, přesto si přečtěte třeba toto, http://www.medportal.cz/aktuality/med-z ... pove-prvky a jiných informací na téma konkurenčního boje o vstřebávání mezi zinkem a mědí je na netu tolik, že jste asi hledal dost špatně.

Vida, mám máslo na hlavě. Omlouvám se.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velká prsa u muže
PříspěvekNapsal: ned dub 24, 2011 8:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Vida, mám máslo na hlavě. Omlouvám se.

Není třeba, nikdo není vševědoucí a čím více toho člověk ví, tím více o sobě pochybuje, protože stále více ví, jak toho ví málo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velká prsa u muže
PříspěvekNapsal: čtv kvě 12, 2011 10:19 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
Jarda píše:
A to jste nikde nečetl, že se tyto dva prvky nemají dodávat najednou, protože se jejich vstřebatelnost zásadně snižuje, případně se jeden nevstřebá vůbec a druhý v plném objemu. Ono ne všechno co produkuje moderní farmacie má nějakou logiku. U těch antibiotik to píšete správně, ale naprosté většině lidí se to podaří tak, jak jsem to psal. Já tam přeci jen vidím značný rozdíl a to ve vedlejších účincích na imunitu, které koloidní stříbro nemá prakticky žádné a MMS minimální.

Jardo,
jen pro kontrolu - v pripade ze uzivam chlorid mednaty a zinecnaty dodany od vas, tak je muzu brat najednou ve stejny cas? a lze k tomu (take ve stejny cas) jeste prihodit selen,lugol a kys. boritou-take od vas) ?

rad bych mineraly a prvky bral takto
rano pred jidlem- chlorid horecnaty, chlorid draselny, kaolin popr. jeste trochu him.soli vse vypito hned za sebou

vecer - chlorid: mednaty,zinecnaty, kys boritou,selen, jod - vse vypito hned za sebou

nebude se tam takto nic tlouct?
a jeste mam dotaz jestli u te ,,vecerni" kombinace vadi, pokud ji beru treba hodinu po jidle? pokud totiz zinek nebo med vezmu na prazdny zaludek/nebo i po ranu po ovcne stave, tak je mi z toho nejakou chvili docela blbe a to se mi trpet kazdy den nechce

diky za info

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velká prsa u muže
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 10:09 am 
Offline

Registrován: úte kvě 03, 2011 11:37 am
Příspěvky: 35
Aj mne bývalo po zinku naprd, ale to je asi kvôli tomu, že to ZOO nemá zrovna v láske... Časom to prejde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velká prsa u muže
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 7:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
Jardo,
jen pro kontrolu - v pripade ze uzivam chlorid mednaty a zinecnaty dodany od vas, tak je muzu brat najednou ve stejny cas? a lze k tomu (take ve stejny cas) jeste prihodit selen,lugol a kys. boritou-take od vas) ?

rad bych mineraly a prvky bral takto
rano pred jidlem- chlorid horecnaty, chlorid draselny, kaolin popr. jeste trochu him.soli vse vypito hned za sebou

vecer - chlorid: mednaty,zinecnaty, kys boritou,selen, jod - vse vypito hned za sebou

nebude se tam takto nic tlouct?
a jeste mam dotaz jestli u te ,,vecerni" kombinace vadi, pokud ji beru treba hodinu po jidle? pokud totiz zinek nebo med vezmu na prazdny zaludek/nebo i po ranu po ovcne stave, tak je mi z toho nejakou chvili docela blbe a to se mi trpet kazdy den nechce

diky za info

Tak dá se to tak užívat, ale vstřebatelnost je pak výrazně menší. Ideální je měď ráno po jídle a zinek nalačno večer těsně před spaním a s trochou kyseliny chlorovodíkové, ale to jsem zde již psal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velká prsa u muže
PříspěvekNapsal: sob kvě 14, 2011 10:35 am 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
dekuji za odpoved, tak to tedy zkusim brat takto, dosud jsem to vzdy bral rano nalacno takze to bude tim, jinak ta nizka vstrebatelnost se tyka pouze te medi a zinku dohromady? ostatni co jsem vypsal se dohromady spolu brat tedy muze?

Dekuji

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz