Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zánět v průduškách
PříspěvekNapsal: ned zář 26, 2010 11:53 am 
Offline

Registrován: ned zář 26, 2010 11:19 am
Příspěvky: 1
Zdravím Vás Jardo. Mohl byste mi prosím říci svůj názor na možnou léčbu moji nemoci. Již přes dva roky mě trápí vleklý zánět průdušek, který plicní lékaři léčí jako astmatické obtíže, tedy kortikoidy, a místní homeopat jako zánět způsobený viry, Protože jsem po několikaměsíčním velmi drahém léčení kortikoidy nezaznamenal žádné zlepšení a po podobných zkušenostech s homeopatií také ne, vyzkoušel jsem sám brát přípravek Zaruglukan, což je výtažek z bylin a hlívy ústřičné. Určitě to pomohlo, zvýšila se mi obranyschopnost, ale stále stačí mírné prochladnutí na zahradě a mám opět večer potíže s kašlem.
Dlouhá léta mám také chronickou rýmu, která však po používání glukanového výtažku téměř vymizela.
Na radu jedné léčitelky jsem se pokoušel také o rozpohybování mého lymfatického systému, který prý mám málo funkční a bral jsem na to nějaký bylinný přípravek, ale místo zlepšení se stav ještě zhoršil.
Je mi 53 let, jsem obézní, ale jinak se cítím zdravý \":D\"
Děkuji za případnou radu a přeji hezký den.
Karel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět v průduškách
PříspěvekNapsal: ned zář 26, 2010 9:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
keltkarel píše:
Zdravím Vás Jardo. Mohl byste mi prosím říci svůj názor na možnou léčbu moji nemoci. Již přes dva roky mě trápí vleklý zánět průdušek, který plicní lékaři léčí jako astmatické obtíže, tedy kortikoidy, a místní homeopat jako zánět způsobený viry, Protože jsem po několikaměsíčním velmi drahém léčení kortikoidy nezaznamenal žádné zlepšení a po podobných zkušenostech s homeopatií také ne, vyzkoušel jsem sám brát přípravek Zaruglukan, což je výtažek z bylin a hlívy ústřičné. Určitě to pomohlo, zvýšila se mi obranyschopnost, ale stále stačí mírné prochladnutí na zahradě a mám opět večer potíže s kašlem.
Dlouhá léta mám také chronickou rýmu, která však po používání glukanového výtažku téměř vymizela.
Na radu jedné léčitelky jsem se pokoušel také o rozpohybování mého lymfatického systému, který prý mám málo funkční a bral jsem na to nějaký bylinný přípravek, ale místo zlepšení se stav ještě zhoršil.
Je mi 53 let, jsem obézní, ale jinak se cítím zdravý \":D\"
Děkuji za případnou radu a přeji hezký den.
Karel

Asi vám tu představu o dobrém zdraví dost nabourám, ale váš problém začíná v tlustém střevě, čili tam musíte začít, pokud chcete něco vyřešit. Tělo v případě, že není schopno vyloučit toxiny normální cestou, tedy střevem, tak je posílá do jater a pokud to nevezmou ani játra, jde to do plic. Toto je také hlavní důvod všech rakovin plic, bez ohledu na to, zda člověk kouří, nebo ne, dokonce to nekuřáci odnesou spíš než kuřáci, protože ti pořád chrchlají a dost těch sajrajtů alespoň vychrchlají. Právě koberec těchto hlenovitých toxinů slouží jako prostřený stůl pro bakterie, které se jimi živí a vy si vlastně zvete kamarády na hostinu, což přeci nikdo neodmítne, tak se pak nedivte, že vás tak rádi navštěvují. Vyhoďte veškeré léky i přípravky a kupte si klystýr, již po týdnu dennodenního čištění střeva budete mít pokoj od většiny popisovaných potíží. Částečně pomůže i křenová kašička s citrónem o které mluvím v jednom videu na hlavních stránkách.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět v průduškách
PříspěvekNapsal: ned led 30, 2011 1:23 am 
Offline

Registrován: čtv srp 12, 2010 8:54 pm
Příspěvky: 32
Chtěl jsem založit samostané vlákno, ale tématicky se to "vejde" sem.

Stále se nemůžu uplně zbavit zahlenění plic a tím i "astmatu". Dříve, když jsem o zdraví nic nevěděl bylo každodenní plivání hlenů normální praxí a užíval jsem kupu "foukátek". Dnes je to o hodně lepší, ale i přesto, že jsem zrovna po 3 týdnech půstu jsem zase dneska vykašlal opravdu skoro hrst hlenů(viz foto).

Řekl bych, že celý problém vzniká pouze použitím těch tzv. léků, které lečí tím způsobem, že si vytvoří půdu pro své další působení. Občas se mi začně lehce hůře dýchat, lehnu a začnu za hrozného sípaní zprudka vytlačovat hleny z plic(tak trochu pránické dýchaní, jen je důraz přenesen na výdech). Ovšem tím jak se to vše nahrne k průduškám vznikne nová potřeba použít "léky", aby se člověk nepřidusil. Ovšem začínám mít pocit, že hleny se tvoří právě díky tomu, že ony "léky" vytvoří ideální podmínky pro množení plísní? A tím se vlastně kruh uzavírá.

Teď během půstu byly asi 3 dny vykašlávací a bohužel, jsem opět musel "přifouknou" i když v minimální dávce. Vzhledem k délce půstu si tedy dovolím jako příčinu vyzdvihnou právě ty léky, jelikož se tímto překyselení střeva vyloučilo(klystýry).

Před pár dny jsem úplnou náhodou vdechl výpary z MMS. Po pár hodinách následovala docela průdká reakce v podobě vykašlávání, jak kdyby to tam něco vymlátilo.

A tak mě napadlo jestli by takto nešel vlastně ten kruh přerušit? Několik dnů pravidelně inhalovat, než se ona plíseň neztratí, což by do budoucna i zamezilo nutnosti si ji znova vytvářet použítím těch jedů s názvem léky.

Mám doma z dětských let přístroj, do kterého se dávala vincentka a on ji přeměnil na mlhu. Dnes mě napadlo, že bych místo vincentky mohl dát slabý roztok MMS a zkusit to "vymlátit". Ve čtvrtek si du také nechat vytrhnout jeden zub plný amalgámu a tak bych v rámci odstraňování zbytku nasadil i MMS vnitřně.

Jaký na to máte názor a mohl byste doporučit i jiné postupy jak dopomoci detoxikaci plic? U každého orgánu mne napadne x různých věcí co vylepší stav, ale plíce jdou stále jaksi mimo mne.


Přílohy:
Poznámka: dnešní exemplář zblízka
Sliny 1.JPG
Sliny 1.JPG [ 48.29 KiB | Zobrazeno 39814 krát ]
Poznámka: sbírka pro dnešek, plave to ve zbytku čaje z meduňky, takže to zabarvení není od hlenů
Sliny.JPG
Sliny.JPG [ 34.28 KiB | Zobrazeno 39814 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět v průduškách
PříspěvekNapsal: ned led 30, 2011 9:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
loeX píše:
Chtěl jsem založit samostané vlákno, ale tématicky se to "vejde" sem.

Stále se nemůžu uplně zbavit zahlenění plic a tím i "astmatu". Dříve, když jsem o zdraví nic nevěděl bylo každodenní plivání hlenů normální praxí a užíval jsem kupu "foukátek". Dnes je to o hodně lepší, ale i přesto, že jsem zrovna po 3 týdnech půstu jsem zase dneska vykašlal opravdu skoro hrst hlenů(viz foto).

Řekl bych, že celý problém vzniká pouze použitím těch tzv. léků, které lečí tím způsobem, že si vytvoří půdu pro své další působení. Občas se mi začně lehce hůře dýchat, lehnu a začnu za hrozného sípaní zprudka vytlačovat hleny z plic(tak trochu pránické dýchaní, jen je důraz přenesen na výdech). Ovšem tím jak se to vše nahrne k průduškám vznikne nová potřeba použít "léky", aby se člověk nepřidusil. Ovšem začínám mít pocit, že hleny se tvoří právě díky tomu, že ony "léky" vytvoří ideální podmínky pro množení plísní? A tím se vlastně kruh uzavírá.

Teď během půstu byly asi 3 dny vykašlávací a bohužel, jsem opět musel "přifouknou" i když v minimální dávce. Vzhledem k délce půstu si tedy dovolím jako příčinu vyzdvihnou právě ty léky, jelikož se tímto překyselení střeva vyloučilo(klystýry).

Před pár dny jsem úplnou náhodou vdechl výpary z MMS. Po pár hodinách následovala docela průdká reakce v podobě vykašlávání, jak kdyby to tam něco vymlátilo.

A tak mě napadlo jestli by takto nešel vlastně ten kruh přerušit? Několik dnů pravidelně inhalovat, než se ona plíseň neztratí, což by do budoucna i zamezilo nutnosti si ji znova vytvářet použítím těch jedů s názvem léky.

Mám doma z dětských let přístroj, do kterého se dávala vincentka a on ji přeměnil na mlhu. Dnes mě napadlo, že bych místo vincentky mohl dát slabý roztok MMS a zkusit to "vymlátit". Ve čtvrtek si du také nechat vytrhnout jeden zub plný amalgámu a tak bych v rámci odstraňování zbytku nasadil i MMS vnitřně.

Jaký na to máte názor a mohl byste doporučit i jiné postupy jak dopomoci detoxikaci plic? U každého orgánu mne napadne x různých věcí co vylepší stav, ale plíce jdou stále jaksi mimo mne.

To, že jste půstoval a čistil střeva pomocím klystýrů zdaleka neznamená, že jste nebyl překyselený, to jde opravdu zjistit pouze náměrem pH moče a slin. Nicméně váš názor na ty léky bych vyhodnotil jako správný a pokud je pouze sebemenší šance být bez nich, tak určitě ano. Vdechovat MMS je docela silná káva a v takovémto případě i dost nebezpečné počínání. Sám jsem ze studijních důvodů podstoupil 30 minutovou koupel v 1 dcl aktivované směsi nalité do vany vody, jednalo se odhadem o 1000-1100 kapek MMS. Důvodem bylo zjistit, co vydržím a přesto, že jsem jinak celkem zdráv, tak jsem měl s dýcháním 4 hodiny celkem dost silné problémy. Jedná se sice o extrémní pokus, který bych rozhodně nikomu nedoporučoval zkoušet, ale alespoň si můžete udělat představu o možné reakci. Osobně bych v první etapě čištění použil inhalaci koloidního stříbra a teprve po základním pročištění bych šel do toho MMS.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět v průduškách
PříspěvekNapsal: stř čer 20, 2012 2:05 pm 
Offline

Registrován: pon čer 27, 2011 11:17 am
Příspěvky: 60
Dobry den, pán Jarda rada by som Vás poprosila o jednu radu. Ako inhalovat z koloidnym striebrom? Do 1 l vody kolko striebra? A naliat ho do vriacej vody alebo hned do studenej a tak uviest do varu. Synovi sa zacína vracat astma a to by som bola velmi smutná. Celé dectvo sme sa stym trápili potom sa to upravilo a teraz má 22 a zacal mi fajcit a uz mu pískajú plúca. Myslela som takyto postup C vitamín, 3lyzice lazac.oleja, Bvitamíny 50mg +B6, Mg chlorid, vylúcit mlieko lepicol. Na klystíry ho asi nedostanem. Co by ste este odporúcali? Dakujem Vám vopred a prajem pekny den. Má jód vplyv na astmu? Podla skvrny ho má málo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět v průduškách
PříspěvekNapsal: stř čer 20, 2012 2:53 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Joy píše:
Dobry den, pán Jarda rada by som Vás poprosila o jednu radu. Ako inhalovat z koloidnym striebrom? Do 1 l vody kolko striebra? A naliat ho do vriacej vody alebo hned do studenej a tak uviest do varu. Synovi sa zacína vracat astma a to by som bola velmi smutná. Celé dectvo sme sa stym trápili potom sa to upravilo a teraz má 22 a zacal mi fajcit a uz mu pískajú plúca. Myslela som takyto postup C vitamín, 3lyzice lazac.oleja, Bvitamíny 50mg +B6, Mg chlorid, vylúcit mlieko lepicol. Na klystíry ho asi nedostanem. Co by ste este odporúcali? Dakujem Vám vopred a prajem pekny den. Má jód vplyv na astmu? Podla skvrny ho má málo.

Z vlastní zkušenosti:
Vyplatí se pořídit si ultrazvukový inhalátor a KS inhalovat přímo přes něj ( např. ProJet ), hodně mi pomohl frolovův dýchací trenažer, nejen na dýchání pod tlakem - endogenní dýchání, ale také jako inhalátor horké páry, u mě při pískotu a záchvatu zabíralo " spaření prudušek ". No a zánět je prakticky z překyselení, takže odkyselit organismus, mě stačí soda bikarbona + Cečko a zázračně na mě působí popíjení živé vody. Při zánětu prudušek je nejvhodnější nasadit hladovku - já ji nezvládám ani jednodenní, takže bývám bud na štávách nebo jen čistě ovoce a zelenina. Pokud začal kouřit, pardon, ale je to blbec - mám doma taky takovýho frajera, v mládí těžký astmatik, dostala jsem ho z toho a ted si občas potáhne z frajeřiny \":twisted:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět v průduškách
PříspěvekNapsal: stř čer 20, 2012 3:44 pm 
Offline

Registrován: pon čer 27, 2011 11:17 am
Příspěvky: 60
Ahoj Jani C-ko a sóda pomer 2:1? Ja do stiav dávam asi 1cajovú. Ono ked máme deti pod dohladom este to ide, ale ked zijú studensky zivot tak zivotospráva je priam tragická. Jednoducho inhalovat sa nedá? Vlastne ani neviem ci na astmu pomáha teplá alebo studená para.Na ten inhalátor sa pozriem a dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět v průduškách
PříspěvekNapsal: stř čer 20, 2012 5:10 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Joy píše:
Ahoj Jani C-ko a sóda pomer 2:1? Ja do stiav dávam asi 1cajovú. Ono ked máme deti pod dohladom este to ide, ale ked zijú studensky zivot tak zivotospráva je priam tragická. Jednoducho inhalovat sa nedá? Vlastne ani neviem ci na astmu pomáha teplá alebo studená para.Na ten inhalátor sa pozriem a dakujem.

Poměr sody a cečka taky nějak neřeším, jak se podaří odhadem tak půl čajové sody a celou a něco vše nakopeček cečka - tak, aby to bylo příjemně kyselé a nepřevládala nasládlá ble chut sody. Mojemu klukovi bude 17, docela mě začal brát s mými názory, lehce se jimi řídí a občas se přijde i poradit, jo, toho si docela vážím, dnešní mládež je přece " ta nejchytřejší "a ostatní jsou trapáci \":lol:\" . Tím utzv inhalátorem jdou mikročástečky až do sklípečků nebo jak to tam je a tam působí antibioticky, mě zpočátku inhalace za studena KS rozkašlávají, ale potom je to super, inhalace horkou párou ( zítra si jedu pro parní inhalátor ) mi dělá taky dobře, rozpouští hleny a uvolnuje prudušky, Obyčejnou inhalací stříbra to nebude až tak ono. A je dobré ho i vnitřně popíjet. Na dýchání mi ještě megapomáhá peroxid vodíku, dávám si 5 kapek 35% do asi decky vody. Tak držím pěstičky at nám ti kluci z toho "kozího věku" co nejdříve vyrostou \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět v průduškách
PříspěvekNapsal: čtv čer 28, 2012 10:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Joy píše:
Dobry den, pán Jarda rada by som Vás poprosila o jednu radu. Ako inhalovat z koloidnym striebrom? Do 1 l vody kolko striebra? A naliat ho do vriacej vody alebo hned do studenej a tak uviest do varu. Synovi sa zacína vracat astma a to by som bola velmi smutná. Celé dectvo sme sa stym trápili potom sa to upravilo a teraz má 22 a zacal mi fajcit a uz mu pískajú plúca. Myslela som takyto postup C vitamín, 3lyzice lazac.oleja, Bvitamíny 50mg +B6, Mg chlorid, vylúcit mlieko lepicol. Na klystíry ho asi nedostanem. Co by ste este odporúcali? Dakujem Vám vopred a prajem pekny den. Má jód vplyv na astmu? Podla skvrny ho má málo.

To víte, kouření je velice zdravé a vše co vyjmenováváte by bylo jenom dobře, nicméně základ je to střevo a bez toho se asi nehnete. Pokud se mu do klystýrů nebude chtít je vhodné dodávat laktobacily ve velkém a snad se střevo nahodí. Jinak stříbro užívejte jak vám správně píše členka jani, případně prostě použít takové to kstátko do nosu a aerosol nadechovat. Dobře čistit plíce umí mimo jiné i peroxid vodíku, ale pozor je hodně silný, čili si postup důkladně nastudujte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět v průduškách
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2013 8:05 pm 
Offline

Registrován: pát úno 01, 2013 10:44 pm
Příspěvky: 20
jani píše:
Poměr sody a cečka taky nějak neřeším, jak se podaří odhadem tak půl čajové sody a celou a něco vše nakopeček cečka - tak, aby to bylo příjemně kyselé a nepřevládala nasládlá ble chut sody. Mojemu klukovi bude 17, docela mě začal brát s mými názory, lehce se jimi řídí a občas se přijde i poradit, jo, toho si docela vážím, dnešní mládež je přece " ta nejchytřejší "a ostatní jsou trapáci \":lol:\" . Tím utzv inhalátorem jdou mikročástečky až do sklípečků nebo jak to tam je a tam působí antibioticky, mě zpočátku inhalace za studena KS rozkašlávají, ale potom je to super, inhalace horkou párou ( zítra si jedu pro parní inhalátor ) mi dělá taky dobře, rozpouští hleny a uvolnuje prudušky, Obyčejnou inhalací stříbra to nebude až tak ono. A je dobré ho i vnitřně popíjet. Na dýchání mi ještě megapomáhá peroxid vodíku, dávám si 5 kapek 35% do asi decky vody. Tak držím pěstičky at nám ti kluci z toho "kozího věku" co nejdříve vyrostou \":lol:\"

Prosím, chci se zeptat, jestli peroxid vodíku pijete nebo kloktáte? Jana500


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět v průduškách
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2013 8:07 pm 
Offline

Registrován: pát úno 01, 2013 10:44 pm
Příspěvky: 20
jani píše:
Poměr sody a cečka taky nějak neřeším, jak se podaří odhadem tak půl čajové sody a celou a něco vše nakopeček cečka - tak, aby to bylo příjemně kyselé a nepřevládala nasládlá ble chut sody. Mojemu klukovi bude 17, docela mě začal brát s mými názory, lehce se jimi řídí a občas se přijde i poradit, jo, toho si docela vážím, dnešní mládež je přece " ta nejchytřejší "a ostatní jsou trapáci \":lol:\" . Tím utzv inhalátorem jdou mikročástečky až do sklípečků nebo jak to tam je a tam působí antibioticky, mě zpočátku inhalace za studena KS rozkašlávají, ale potom je to super, inhalace horkou párou ( zítra si jedu pro parní inhalátor ) mi dělá taky dobře, rozpouští hleny a uvolnuje prudušky, Obyčejnou inhalací stříbra to nebude až tak ono. A je dobré ho i vnitřně popíjet. Na dýchání mi ještě megapomáhá peroxid vodíku, dávám si 5 kapek 35% do asi decky vody. Tak držím pěstičky at nám ti kluci z toho "kozího věku" co nejdříve vyrostou \":lol:\"

Kde prosím sháníte 35 % peroxid, v lékárně je tak 3 %ní. Jana500


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět v průduškách
PříspěvekNapsal: stř kvě 01, 2013 3:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jana500 píše:
Kde prosím sháníte 35 % peroxid, v lékárně je tak 3 %ní. Jana500

Většinou drogerie, nebo prodejny chemikálií, ale nehodí se každý, nesmí být stabilizovaný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět v průduškách
PříspěvekNapsal: sob kvě 18, 2013 1:45 pm 
Offline

Registrován: sob lis 17, 2012 8:05 pm
Příspěvky: 1
Peroxid vodíku 50% s koloidním stříbrem 0,05% pod názvem Sanosil jsem teď koupil na zkoušku do bazénu, aby nesmrděl chlorem. Mám v úmyslu ho vyzkoušet po naředění i na kloktání. Má někdo zkušenost s vnitřním užitím? Asi tam bude dost stabilizace, protože vydrží min. 2 roky... Ale používá se mj. i pro dezinfekci pitné vody při cestách rizikovými zeměmi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět v průduškách
PříspěvekNapsal: ned kvě 26, 2013 11:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
zahradník píše:
Peroxid vodíku 50% s koloidním stříbrem 0,05% pod názvem Sanosil jsem teď koupil na zkoušku do bazénu, aby nesmrděl chlorem. Mám v úmyslu ho vyzkoušet po naředění i na kloktání. Má někdo zkušenost s vnitřním užitím? Asi tam bude dost stabilizace, protože vydrží min. 2 roky... Ale používá se mj. i pro dezinfekci pitné vody při cestách rizikovými zeměmi.

Pokud je výrobek určený k dezinfekci pitné vody, tak by zase tak škodlivý být neměl, ale i tak bych byl při dlouhodobější aplikaci dost opatrný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět v průduškách
PříspěvekNapsal: pát zář 26, 2014 10:16 pm 
Offline

Registrován: pát zář 26, 2014 10:04 pm
Příspěvky: 9
Dlouhodobé vystavení účinkům je otázka.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz