Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:23 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned říj 24, 2010 8:54 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Jarda píše:
To je jedno, jak do sebe ten jód dostanete, ale v těch řasách to bude cenově trochu jiná liga, než ten lugol, který je za pár korun a prostě funguje.

ok skusim zohnat ten roztok, len musim najst nejaku normalnu lekaren, to je tiez umenie \":)\"

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 8:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Alex píše:
ok skusim zohnat ten roztok, len musim najst nejaku normalnu lekaren, to je tiez umenie \":)\"

Ptejte se ovšem pouze lékárníků nad 50 let, ti mladí o tom většinou nemají ponětí, že něco takového vůbec existuje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 2:30 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
Jarda píše:
Už jsem to zde celé popisoval, ale zopakuji, pelyněk pravý rozmixovat a toho prášku první den 1/3 lžičky 3x denně před jídlem, další den 1/2 lžičky 3x denně před jídlem, další den celá lžička 3x denně před jídlem a potom stále toto množství celkem tři týdny. Po ukončení této základní kůry se přechází na půl polévkové lžíce jednou týdně před obědem a já to dělám vždy ve středu. Kandida a parazité to je uzavřený kruh z kterého je dost obtížné vystoupit, ale jde to.

Ahoj, nezdá se mi to dávkování druhý den - že by bylo nižší než ten prvý a pak najednou třetí den takovou pecku? A nebo je to tak přece jen správně?
Také mi prosím napiš, případně mě někdo naveďte na přesné dávkování celé protiparazitické kůry. Mám na mysli jak pelyněk, tak i lugol a hřebíček - nedaří se mi to najít.
Děkuji a všem přeji pěkný den!

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 3:31 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 439
Jarda píše:
Ptejte se ovšem pouze lékárníků nad 50 let, ti mladí o tom většinou nemají ponětí, že něco takového vůbec existuje.

Natrefila jsem na bílou vránu. Když jsem už ztratila naději, že ho seženu, jedna mladá slečna si s naprostou samozřejmostí odpověděla, že mi lugol namíchá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 8:22 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Beladona píše:
Natrefila jsem na bílou vránu. Když jsem už ztratila naději, že ho seženu, jedna mladá slečna si s naprostou samozřejmostí odpověděla, že mi lugol namíchá.

No dnes som telefonicky ten lugol objednal snad ma zajtra potesia, somrali si tam, pisali si to a ze sa ozvu \":)\"

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 8:26 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Denny píše:
Ahoj, nezdá se mi to dávkování druhý den - že by bylo nižší než ten prvý a pak najednou třetí den takovou pecku? A nebo je to tak přece jen správně?
Také mi prosím napiš, případně mě někdo naveďte na přesné dávkování celé protiparazitické kůry. Mám na mysli jak pelyněk, tak i lugol a hřebíček - nedaří se mi to najít.
Děkuji a všem přeji pěkný den!

Pan Jarda zrejme spravil iba preklep, prvy den 1/5 a druhy 1/3 ale to je fuk proste 3 den uz ide lyzicka mixovaneho prasku 3x denne a trva to 3 tyzdne takto. To je cele. A neni sa treba toho bat, okrem motania hlavy som nespozoroval ziadne negativne ucinky, skor naopak.

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 8:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Denny píše:
Ahoj, nezdá se mi to dávkování druhý den - že by bylo nižší než ten prvý a pak najednou třetí den takovou pecku? A nebo je to tak přece jen správně?
Také mi prosím napiš, případně mě někdo naveďte na přesné dávkování celé protiparazitické kůry. Mám na mysli jak pelyněk, tak i lugol a hřebíček - nedaří se mi to najít.
Děkuji a všem přeji pěkný den!

Máš pravdu, měl jsem tam tu 1/5 lžičky blbě a všude jsem to opravil, aby to nikoho nemátlo. Zbytek je zde popsaný na různých místech, čili to prohledej, nebo mě zítra zavolej a to bude pro mě rychlejší, než to celé psát.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 8:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Alex píše:
Pan Jarda zrejme spravil iba preklep, prvy den 1/5 a druhy 1/3 ale to je fuk proste 3 den uz ide lyzicka mixovaneho prasku 3x denne a trva to 3 tyzdne takto. To je cele. A neni sa treba toho bat, okrem motania hlavy som nespozoroval ziadne negativne ucinky, skor naopak.

Ano, měl jsem tam překlep, ale nyní je to všude opravené a takto je to správně. První den 1/3 lžičky 3x denně před jídlem, další den 1/2 lžičky 3x denně před jídlem, další den celá lžička 3x denně před jídlem a potom stále celá lžička 3x denně před jídlem celkem tři týdny. Neužívat rozhodně déle, to již je dost nebezpečné, protože pelyněk obsahuje velice silnou a nebezpečnou látku tujon, což může negativně působit na nervovou soustavu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 8:38 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Inak zaujala ma minule v tv taka vec, davali o medvedoch a zimnom spanku ze vedcom neni jasne ako to ze medved dokaze spat taky dlhy cas bez mocenia, atd, a zaujimave bolo ze hovorili ze medved zere antiparazitalne bylinky pred zimnym spankom a ukazovali medvede ako sa pasu na luke a pojedaju rozne byliny. Je to sila ze taky medved to vie sam od seba a vobec si s tym nelame hlavu a pozere nejake byliny a je pocas zimneho spanku ok, no len rozdiel bol v tom ze on zere cele byliny a nerobi si z nich caj, takze mu zrejme preluftuju cely traviaci trakt, na rozdiel od caju. Ono to vyzera tak ze v podstate kazda bylina ma antiparazitalne ucinky, lebo si neviem predstavit ako moze medved rozlisit druhy bylin a spravne mnozstvo aby bol ok.

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 9:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Alex píše:
Inak zaujala ma minule v tv taka vec, davali o medvedoch a zimnom spanku ze vedcom neni jasne ako to ze medved dokaze spat taky dlhy cas bez mocenia, atd, a zaujimave bolo ze hovorili ze medved zere antiparazitalne bylinky pred zimnym spankom a ukazovali medvede ako sa pasu na luke a pojedaju rozne byliny. Je to sila ze taky medved to vie sam od seba a vobec si s tym nelame hlavu a pozere nejake byliny a je pocas zimneho spanku ok, no len rozdiel bol v tom ze on zere cele byliny a nerobi si z nich caj, takze mu zrejme preluftuju cely traviaci trakt, na rozdiel od caju. Ono to vyzera tak ze v podstate kazda bylina ma antiparazitalne ucinky, lebo si neviem predstavit ako moze medved rozlisit druhy bylin a spravne mnozstvo aby bol ok.

Tak zvířata určitě nejsou debilní, to vidím doma co dělá náš malý pejsek Mates, sice máme ještě dva větší, ale tenhle malej ďáblík je tak mazanej, že je oba dokáže vyšachovat a ani jiné intuitivní kousky mu nejsou cizí. To se bavím o domácím mazlíčkovi postiženém soužitím s člověkem a ten se rozhodně nedá srovnávat s medvědem žijícím ve volné přírodě s neporušenou schopností intuitivního jednání. Ten ví naprosto přesně, co a kdy má sežrat a také určitě intuitivně odhadne to správné množství.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 9:44 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Jarda píše:
Tak zvířata určitě nejsou debilní, to vidím doma co dělá náš malý pejsek Mates, sice máme ještě dva větší, ale tenhle malej ďáblík je tak mazanej, že je oba dokáže vyšachovat a ani jiné intuitivní kousky mu nejsou cizí. To se bavím o domácím mazlíčkovi postiženém soužitím s člověkem a ten se rozhodně nedá srovnávat s medvědem žijícím ve volné přírodě s neporušenou schopností intuitivního jednání. Ten ví naprosto přesně, co a kdy má sežrat a také určitě intuitivně odhadne to správné množství.

Mno netvrdim ze su debilne skor naopak \":)\" myslim ze sa mame co od nich ucit, napr nejaky druh opic si nachadza specialne rastliny na neutralizaciu ph, co som sa cudoval ze opice vedia o ph aj ked instinktivne. Len ludia sa nad nich vyvysuju a v podstate sme sprostejsi ako zvery, \":)\"

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 10:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Alex píše:
Mno netvrdim ze su debilne skor naopak \":)\" myslim ze sa mame co od nich ucit, napr nejaky druh opic si nachadza specialne rastliny na neutralizaciu ph, co som sa cudoval ze opice vedia o ph aj ked instinktivne. Len ludia sa nad nich vyvysuju a v podstate sme sprostejsi ako zvery, \":)\"

Blbější asi nejsme, jenom nemáme dostatečnou intuici, která se v nás tluče s naší civilizovanou logikou, která je již tak nelogická, že to selské jednoduché myšlení je proti ní ideální a snažit se navíc vnímat intuitivní příkazy našeho mozku i těla, znamená tu dokonalost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: hřebíček X pelyněk
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 9:22 am 
Offline

Registrován: stř kvě 20, 2009 4:06 pm
Příspěvky: 21
Bydliště: Olomouc
Jardo, začínám s hřebíčkovou kúrou, na kterou chci, po ukončení navázat pelyňkovou. Chci se zeptat, jak vlastně pak pokračovat ,je to možné tak, že jeden týden (např středa) si dám hřebíček a za týden pelyněk, nebo třeba 2 měsíce jedno a za dva měsíce druhé? Děkuju za odpověd.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hřebíček X pelyněk
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 2:51 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Mikeš píše:
...Chci se zeptat, jak vlastně pak pokračovat ,je to možné tak, že jeden týden (např středa) si dám hřebíček a za týden pelyněk, nebo třeba 2 měsíce jedno a za dva měsíce druhé? Děkuju za odpověd.

Pan Jarda doporučuje dlouhodobě preventivně jeden den v týdnu brát 3 antipar.prostředky ve stejný den(pelyněk+Lugol, +hřebíček) :
POSTUP
- před obědem 1/2 rovné pol.lž. pelyňku + zapít 20kapek Lugolu do vody (to je však nutné nejprve zkusit méně kapek- ne každý to snese..., a pak případně zvýšit až na těch max.20 kapek..., k tomu beru 2tbl.selenu 100mcgr od swansonu...)
- po obědě ve stejný den v týdnu, si vzít nakapslovaných 9kpsl.pomletého hřebíčku v kapslích vel."00"(plně napěchovaných z obou částí kapsle které se ručně pak spojí...)

Já si pro zdokonalení ve stejný den dávám večer koupel s mms, neboť je známo že někteří paraziti prchají tam kam na ně tyto prostředky nemůžou...do tkání a kůže(to dělají i spirochety borelky..)...., takže koupel s mms mi připadá jako vhodný doplněk. Viz vlákno koupele (místo kys.citr.možno 3,5%HCL , na 30k. mms1 dát stejný počet kapek HCL- nebo stačí i méně, přiklopit hrneček talířkem a vyčkat 2-3m., pak dolít vodou...
ostatní postup už je stejný jak popisuje návod ve vlákně o koupelích:

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1659


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hřebíček X pelyněk
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 10:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mikeš píše:
Jardo, začínám s hřebíčkovou kúrou, na kterou chci, po ukončení navázat pelyňkovou. Chci se zeptat, jak vlastně pak pokračovat ,je to možné tak, že jeden týden (např středa) si dám hřebíček a za týden pelyněk, nebo třeba 2 měsíce jedno a za dva měsíce druhé? Děkuju za odpověd.

Nejlepších účinků se dociluje při souběžném braní těchto prostředků a já je beru každou středu při obědě všechny tři skoro najednou, což jsem zde už popisoval, tak to trochu prohledejte. Jinak člen muflon to píše správně a celý postup plně vyhovuje.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz