Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:09 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: stř říj 01, 2008 10:46 am 
Offline

Registrován: pon říj 13, 2008 10:35 pm
Příspěvky: 2
V roce 2001 jsem dostal při floorbale ránu do holeně a udělala se mi tam malá bulka, která postupně rostla a zhruba o rok později mi ji na poliklinice ambulantně vyndali. Ukázalo se, že nález je maligní, diagnóza nejprve MFH, později leiomyosarkom. Následovalo ozáření, které ale nepomohlo a nádor se objevil znovu na jaře 2002. Ten byl operativně odstraněn. Recidiva o rok později a potom 4 x až do roku 2005. Řešení vždy stejné. V roce 2006 intenzivní ozáření celého bérce, úplně mi ho opražili, ale slíbili, že to bude dobré. Já jim tolik věřil !! Po ozařování se mi otevřel nehojící se bércový vřed, který jsem si skoro rok léčil. Larvy v Semilech, plastika ve Vysokém n.J. Přesto v roce 2007 další a vysoce aktivní recidiva a následně amputace nad kolenem. Letos v únoru recidiva v tříslech, operace a propustili mě s tím, že mám 50 % šanci na přežití. Zkusil jsem chemoterapii, ale po třech sériích mi v Liberci řekli, že nemá význam pokračovat, že to neúčinkuje. To bylo na začátku srpna. Naštěstí jsem v té době dostal od jedné své kamarádky typ na doktora Jurkoviče ze Skalky u Trenčína a na jednu paní doktorku tady v Liberci, která se jeho metodou snaží pomoci lidem, nad kterými klinická onkologie láme hůl. Jeho metodu podrobně popisovat nechci, informace je možné najít na internetu, stačí zadat Mudr. Kamil Jurkovič. Sám jsem se s ním setkal a udělal na mě velice příznivý dojem. Ta metoda je v principu jednoduchá, spočívá v devitalizaci nádoru potlačením hyperfunkce štítné žlázy (ta je u nádoru téměř vždy) a maximálním posílením imunity organismu. Beru Carbimazol, to je lék na tu štítnou žlázu a je zajímavé, že přestože beru vysoké dávky, moje štítná žláza pracuje v normě, spíše při té vyšší hranici. To znamená, že to bezpochyby funguje. Na imunitu beru celou řadu léků, nejdůležitější je imunoglobulin. Jinak je to vitamin E, vápník, hořčík, aloe vera atd. Zhruba poslední 2 týdny jsem vyloučil ze stravy maso a celou řadu kyselinotvorných potravin vč. pečiva a vařených brambor. Bílkoviny si beru z koncentrovaného vaječného bílku (v Jasu to prodávají jako Šmakouna) a ryb. Tento týden v pondělí jsem byl ještě v Praze u odborníka homeopata a mám od něj naordinována nějaká homeopatika "na míru". To je zatím asi všechno. Jak vidíte, zkouším všechno možné a i Vaši pomoc rád přijmu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pát říj 03, 2008 10:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
r.oman196 píše:
V roce 2001 jsem dostal při floorbale ránu do holeně a udělala se mi tam malá bulka, která postupně rostla a zhruba o rok později mi ji na poliklinice ambulantně vyndali. Ukázalo se, že nález je maligní, diagnóza nejprve MFH, později leiomyosarkom. Následovalo ozáření, které ale nepomohlo a nádor se objevil znovu na jaře 2002. Ten byl operativně odstraněn. Recidiva o rok později a potom 4 x až do roku 2005. Řešení vždy stejné. V roce 2006 intenzivní ozáření celého bérce, úplně mi ho opražili, ale slíbili, že to bude dobré. Já jim tolik věřil !! Po ozařování se mi otevřel nehojící se bércový vřed, který jsem si skoro rok léčil. Larvy v Semilech, plastika ve Vysokém n.J. Přesto v roce 2007 další a vysoce aktivní recidiva a následně amputace nad kolenem. Letos v únoru recidiva v tříslech, operace a propustili mě s tím, že mám 50 % šanci na přežití. Zkusil jsem chemoterapii, ale po třech sériích mi v Liberci řekli, že nemá význam pokračovat, že to neúčinkuje. To bylo na začátku srpna. Naštěstí jsem v té době dostal od jedné své kamarádky typ na doktora Jurkoviče ze Skalky u Trenčína a na jednu paní doktorku tady v Liberci, která se jeho metodou snaží pomoci lidem, nad kterými klinická onkologie láme hůl. Jeho metodu podrobně popisovat nechci, informace je možné najít na internetu, stačí zadat Mudr. Kamil Jurkovič. Sám jsem se s ním setkal a udělal na mě velice příznivý dojem. Ta metoda je v principu jednoduchá, spočívá v devitalizaci nádoru potlačením hyperfunkce štítné žlázy (ta je u nádoru téměř vždy) a maximálním posílením imunity organismu. Beru Carbimazol, to je lék na tu štítnou žlázu a je zajímavé, že přestože beru vysoké dávky, moje štítná žláza pracuje v normě, spíše při té vyšší hranici. To znamená, že to bezpochyby funguje. Na imunitu beru celou řadu léků, nejdůležitější je imunoglobulin. Jinak je to vitamin E, vápník, hořčík, aloe vera atd. Zhruba poslední 2 týdny jsem vyloučil ze stravy maso a celou řadu kyselinotvorných potravin vč. pečiva a vařených brambor. Bílkoviny si beru z koncentrovaného vaječného bílku (v Jasu to prodávají jako Šmakouna) a ryb. Tento týden v pondělí jsem byl ještě v Praze u odborníka homeopata a mám od něj naordinována nějaká homeopatika "na míru". To je zatím asi všechno. Jak vidíte, zkouším všechno možné a i Vaši pomoc rád přijmu.
Na uváděném léčebném postupu od samého začátku shledávám zásadní chybu, že až do doby před cca 2 týdny se nikdo nestaral o stav překyselení organizmu, což je dle mého názoru zásadní pro léčbu jakékoliv nemoci a zvláště rakovin. Taktéž mě zaráží uváděná konzumace anorganických minerálních látek, které pouze sedimentují v překyseleném organizmu a dále tak porušují volný tok energie a imunitní možnosti orgánů. O zdraví prospěšné konzumaci ryb a vaječného bílku bych v podobné situaci vůbec neuvažoval, neboť ryby jsou plné různých reziduálních, zpravidla silně karcinogenních, látek a vaječný bílek je snad nejvíce zahleňující látka hned po mléku a pšeničném lepku. Mimo to zcela postrádám jakoukoliv zmínku o enzymech, což je v podobné situaci limitující a pro zvrat nemoci zcela zásadní. Já se domnívám, že i v této situaci je možné ještě stav zvrátit, ale chce to velice ortodoxní úpravu stravovacího i životního režimu a vyvarovat se dietologických a emociálních chyb. Tyto informace je asi vhodné osvětlit Vám přímo a pokud jste schopen přijet, tak se Vám určitě budu věnovat a vše Vám logicky vysvětlím. Pokud jezdit již nemůžete, můžeme se o celé problematice pobavit telefonem, nebo přes Skype, ale vzhledem k značné časové náročnosti, cca 4 až 5 hod. nutných k seznámení s problematikou je osobní návštěva rozhodně vhodnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: pát led 16, 2009 2:06 pm 
Offline

Registrován: čtv led 15, 2009 7:52 pm
Příspěvky: 1
Velice mě zaujal článek o Vás v časopise Receptář a rovněž Vaše webové stránky,
které jsem si se zaujetím pročetla. Chtěla bych si dát tělo pokud možno co nejvíce do pořádku ještě před zahájením onkologické léčby - byla jsem upozorněna na skutečnost, že nejprve projdu onkoogickým léčením než bude nádor operován. Je to asi týden, co jsem ze svého jídelníčku vypustila maso, alkohol, bílé pečivo a asi tři poslední dny popíjím pouze ovocné a zeleninové šťávy. Když pociťuji hlad, dám si pár oříšků. Nejsem si však vůbec jista, zda dělám správně a tak bych Vás ráda poprosila o konzultaci ohledně jídelníčku. Prosím, můžete mi napsat, zda mohu použít veškeré ovoce a zeleninu na přípravu šťáv - nebo mám něco vynechat? Je možné zařadit kromě šťáv i ořechy a semena? Je možné doplnit tuto stravu také sójou, sojovým mlékem případně ryží natural?

Děkuji předem za pomoc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: pát led 16, 2009 4:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
olga píše:
Velice mě zaujal článek o Vás v časopise Receptář a rovněž Vaše webové stránky,
které jsem si se zaujetím pročetla. Chtěla bych si dát tělo pokud možno co nejvíce do pořádku ještě před zahájením onkologické léčby - byla jsem upozorněna na skutečnost, že nejprve projdu onkoogickým léčením než bude nádor operován. Je to asi týden, co jsem ze svého jídelníčku vypustila maso, alkohol, bílé pečivo a asi tři poslední dny popíjím pouze ovocné a zeleninové šťávy. Když pociťuji hlad, dám si pár oříšků. Nejsem si však vůbec jista, zda dělám správně a tak bych Vás ráda poprosila o konzultaci ohledně jídelníčku. Prosím, můžete mi napsat, zda mohu použít veškeré ovoce a zeleninu na přípravu šťáv - nebo mám něco vynechat? Je možné zařadit kromě šťáv i ořechy a semena? Je možné doplnit tuto stravu také sójou, sojovým mlékem případně ryží natural?

Děkuji předem za pomoc.

Pokud se dáte správným způsobem do pořádku, před zahájením léčby, tak nejen, že nebude potřeba nic léčit, ale ani nic operovat. Naopak se přírodními postupy mnohem hůře odstraňují následky chemoterapií, kdy jsou vždy značně oslabena játra a imunitní systém, než nemoc samotná. Snad správně chápu, že u Vás nic takového zatím neproběhlo a Vaše šance na úplné uzdravení je dle mého názoru vysoká, při dodržení poměrně širokého programu očisty těla i ducha. Naprosto zásadní je, jako u ostatních nemocí dokonalá defekace, optimálně 2x denně. Bez splnění tohoto bodu, můžete řešit co chcete a nevyřešíte nic. Již pravidelný odchod kalů, Vám zajistí snížení permanentní unavenosti a odstraní mnoho dalších potíží, hlavně úpravou toxemické zátěže organizmu.
Ze stravy je nezbytné zcela vypustit bílé jedy a alkohol, až na menší množství kvalitního, jednodruhového, suchého, červeného vína, na noc před spaním, pro odstranění psychického napětí v objemu do 0,3litru. Popíjet pouze šťávy není řešení, to oslabuje střeva a brzdí defekaci, která musí fungovat. Střeva musí dostat vhodnou vlákninu, například strouhanou karotku a listový špenát, pokud Vás to nebude moc nadýmat, tak i veškeré křížaté rostliny. Oříšky jsou vhodné hlavně z pohledu nedostatku organického vápníku, kterým tělo při těchto onemocněních zpravidla trpí, ale lepší je používat je namočené minimálně 6 a optimálně 12 hodin v malém množství vody. Pak je i s touto vodou nalít do mixéru a rozmixovat třeba s mrkvovou šťávou. Tím získají velice dobrou vstřebatelnost a nezatěžují játra, která potřebujete na boj s nemocí.
Nezbytné je také vrátit váhu na stav, kdy jste dokončila vývoj, tedy cca 18 let. Většinou vyhovuje BMI maximálně do 24, optimálně 22. To dále odlehčí orgánům a tělo se snáze zbavuje nemocí. Jíst veškerou zeleninu a ovoce bych nedoporučoval je vhodnější se zaměřit na druhy, které maximálně ovlivní stav nefungujících orgánů. Zde již nemohu radit jinak, než teoreticky, na použitelnou radu bych Vás musel vidět a udělat si vyšetření. Soustřeďte se prozatím na potraviny s vysokým obsahem lykopenu, kyseliny listové, lignanů a betakaroténu. Podotýkám pouze produkty matky přírody, ne výrobky mocné chemie. Je také nutné, srovnat kyselost moče, optimálně na 7,5, tuto hodnotu stále držet a příliš se od ní neodchylovat.
Vařené potraviny jako sója, sojové mléko a rýže natural jsou mrtvé, nemají žádnou radiovitalitu a Váš stav mohou jenom zhoršit. Něco jiného jsou například sojové klíčky mungo, které v rozumném množství mohu doporučit. Celý postup tímto způsobem nedokážeme vyřešit, na to jsou i při schůzce nutné minimálně 4 hodiny, ale můžete se mi ozvat telefonem, uvedeným na stránkách vpravo pod mojí fotografií a domluvíme se na schůzce.
Pokud Vás lékaři nutí spěchat, tak upozorňuji, že až na úplné výjimky pár dní odkladu léčby, maximálně až 3 měsíce Váš stav nemůže nijak významně zhoršit. Tyto nemoci nevznikají pár dní, ale zpravidla řadu let. Raději na sobě zapracujte a za 3 měsíce nemusíte mít žádný problém. Léčba přírodními postupy je samozřejmě pomalejší, něž léčba chirurgická, ale nemá žádná rizika a již po 3 dnech sama ucítíte změny probíhající ve Vašem těle, hlavně zmizí stálá unavenost. Stav se zpočátku stabilizuje a jako se nic neděje, ale co je podstatné, taky se nic nezhoršuje. Teprve po nějaké době, pozvolna dochází k zániku ložiska a může to trvat 3 - 12 měsíců podle velikosti a stavu zanesení organizmu. Důležité je také, odstranit si ze života množství zbytečných emocí i stresu a uvědomit si, že proti mému zdraví, je jakákoliv jiná hodnota naprosto nicotná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Rakovina
PříspěvekNapsal: pon bře 16, 2009 7:24 am 
Offline

Registrován: pon bře 16, 2009 7:04 am
Příspěvky: 3
Prosím o radu. Matka se asi 2 roky léčila na srdce. Při bolestivé kolice v září 2008 byla hospitalizována v nemocnici. Byla zjištěna rakovina tlustého střeva, zřejmě i metastázy do jater.Prodělala operaci, má vývod bokem. Každé 3 týdny chodí na chemoterapii, dosud ji snášela dobře. Ale nyní má bolesti v břiše. Bere asi 7 prášků na srdce, tlak a pod. Nemá předepsanou dietu. Jak bychom ji mohli pomoci a ulevit od bolesti? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina
PříspěvekNapsal: pon bře 16, 2009 10:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
evaj píše:
Prosím o radu. Matka se asi 2 roky léčila na srdce. Při bolestivé kolice v září 2008 byla hospitalizována v nemocnici. Byla zjištěna rakovina tlustého střeva, zřejmě i metastázy do jater.Prodělala operaci, má vývod bokem. Každé 3 týdny chodí na chemoterapii, dosud ji snášela dobře. Ale nyní má bolesti v břiše. Bere asi 7 prášků na srdce, tlak a pod. Nemá předepsanou dietu. Jak bychom ji mohli pomoci a ulevit od bolesti? Děkuji.

Pokud je již organizmus mechanicky upraven, pomocí chirurgických zásahů a tělo oslabeno dávkami chemie, mohu pro Vás udělat poměrně málo. Já pracuji s naprosto obrácenými postupy, očistou těla a orgánů. Na rozdíl od moderní medicíny, se na léčbu onkologických problémů nedívám jako na lokalizovatelnou nemoc, ale jako na stav celého organizmu. Dle mého názoru je třeba, chápat rakovinu srovnatelně jako růst hub v lese. Mycelium (podhoubí) je prorostlé celým lesem a při dobrých podmínkách prostě sem tam vyroste plodnice. Sběrem plodnic se mycelium rozhodně nezahubí, ale sucho růst plodnic zastaví. U rakoviny je to stejné a uřezáváním nádorů se rozhodně nic nevyřeší, jde o sběr plodnic a je tedy třeba zahubit podhoubí. Rakovina bují z dobrých podmínek, které ji vytváříme a hlavní příčinou je překyselení organizmu, které oslabuje imunitní systém. Dále je třeba se na své nemocné tělo dívat, jako na sud plný kyseliny a do tohoto sudu se již nedá nic přilévat, což je v podstatě chemoterapie a podávání chemických léčiv. Jediná funkční léčba je, ten sud prostě vylít a teprve poté je reálná šance na uzdravení. Nemá tedy žádný význam, řešit lokální projevy nemoci a přilévat do sudu další kyseliny, ale je třeba se postarat o naprosto ideálně čisté tělo a plně funkční imunitní systém, který představuje pro rakovinu to sucho v lese a zabrání dalšímu šíření, nebo zahubí již existující nádory.
Mnoho informací načtete na těchto stránkách, je třeba tělo zbavit kyselin, dostat se na pH moči 7,5 a dodat tělu dostatek balastních látek pro dokonalou funkci střeva. Aplikujte stravu, tak jak ji doporučuji a zařaďte do stravy ve větším množství strouhanou mrkev a listový špenát. Nyní v zimním období je čerstvý špenát těžko dostupný a také je zbytečně drahý, ale dobře funguje i špenát mražený do formy vajíček, od firmy Bonduelle v balení 450 g za cca 25,- kč, krájený a porcovaný. Je to výhodné na rozmrazování a použijete vždy tři až šest špenátových vajíček do jídla, bez jakékoliv další úpravy. Pak by s vyprazdňováním neměl být žádný problém a tělu se velice uleví. Je důležité dodržovat pitný režim, alespoň tři litry denně a v tomto případě pít v podstatě pouze čerstvé šťávy, zaměřené na detoxikaci organizmu. Další krok je aktivace imunitního systému, pomocí dodávky vitamínů A, B, C, E, vždy limitních dávek, na samé horní hranici doporučených dávek, dále genisten ze zelené natě, nejlépe jetel a vojtěška, zde působí i mnoho dalších faktorů, které pozitivně ovlivňují stav nemoci. Naprosto stěžejní je pravidelné užívání probiotických bakterií, především lactobacilů, pro dokonalou funkci střeva.
Z bylinné léčby se dá také celkem slušně profitovat, při boji s touto chorobou a osobně bych doporučil zaměřit se na následující byliny, které velice silně stimulují imunitní systém. Taková slabší, ale snadno dostupná je Echinacea a pak jde již o velice účinné byliny, jako Lapacho, Vilcacora (Uňa de Gato, Kočičí dráp), které se dodávají jako čaje a Noni ve formě prášku, který se užívá na špičku nože 3x denně. Jedná se o mimořádně silné zbraně a výhodou je, že na rozdíl od chemoterapie, nikterak organizmu neškodí a hodí se i k dlouhodobému užívání. Starají se o naše mocné vnitřní vojsko, hlavně probudí k plné aktivitě NK buňky, makrofágy a lymfocyty typu Ta B. To jsou naprosto nejmocnější likvidátoři rakovinných buněk, ale musí být zdraví a mít schopnost rakovinné buňky rozpoznat, což dokáží pouze v čistém organizmu. Veškerá chemie a špatná strava jim v tom brání a mohou své poslání plnit opravdu obtížně. Také musíte pochopit, že léčba není na pár dnů, ale je to běh na dlouhé trati a chce to řádnou trpělivost a trvalé pozitivní naladění, pro nový přístup k životu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: čtv črc 16, 2009 12:57 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 16, 2009 11:45 am
Příspěvky: 3
Dobrý den,
Mému tátovi v jeho 63 letech před nedávnem doktoři zjistili rakovinu prostaty při preventivních testech. Nádor už je rozrostlý do stěny prostaty, což vylučuje operaci, která by v případě výskytu nádoru jen uvnitř prostaty byla možná. Byla doporučena kombinovaná léčba. V první fázi užívání pilulek potlačujících mužský hormon vyživující rakovinné buňky, což by mělo rust nádoru zastavit. V druhé fázi by mělo přijít na řadu ozařování v podobě Radioterapie, které by mělo odstranit přežívající rakovinné buňky. Léčba je zatím v první fázi. Doktory nebyla doporučena žádná dieta během léčby ani po ní což mě přijde dost divné a nikdo se nestaral o příčinu. Věřím, že tato nemoc je částečně zpusobena stravou a dnešním životním stylem. Chtěl jsem se zeptat jaký máte názor ohledně příčiny této nemoci a jakou stravu by jste s ohledem na fáze léčby doporučil, i po ní. Popřípadě čeho všeho se vyvarovat. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: čtv črc 16, 2009 10:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
desnik píše:
Dobrý den,
Mému tátovi v jeho 63 letech před nedávnem doktoři zjistili rakovinu prostaty při preventivních testech. Nádor už je rozrostlý do stěny prostaty, což vylučuje operaci, která by v případě výskytu nádoru jen uvnitř prostaty byla možná. Byla doporučena kombinovaná léčba. V první fázi užívání pilulek potlačujících mužský hormon vyživující rakovinné buňky, což by mělo rust nádoru zastavit. V druhé fázi by mělo přijít na řadu ozařování v podobě Radioterapie, které by mělo odstranit přežívající rakovinné buňky. Léčba je zatím v první fázi. Doktory nebyla doporučena žádná dieta během léčby ani po ní což mě přijde dost divné a nikdo se nestaral o příčinu. Věřím, že tato nemoc je částečně zpusobena stravou a dnešním životním stylem. Chtěl jsem se zeptat jaký máte názor ohledně příčiny této nemoci a jakou stravu by jste s ohledem na fáze léčby doporučil, i po ní. Popřípadě čeho všeho se vyvarovat. Děkuji.

Jakákoliv rakovina, prostatu nevyjímaje, nikdy není místní problém, ale vždy jde o celkové selhání imunitního systému, který nás jinak naprosto dokonale před vznikem této nemoci chrání. Konkrétně se dá problém rozdělit na dvě části, z nichž jedna je psychika člověka a druhá jsou fyzické faktory. U otce se dá předpokládat, že vzhledem k dosaženému věku by již mnoho problémů vyvolávajících trvalý stres snad mít neměl a pokud ano, musí se jich zbavit za jakoukoliv cenu. Další péče se týká výhradně imunitního systému a zde je naprosto prvořadá péče o tlusté střevo, které se přímo dotýká prostaty a tím do ní trvale přenáší toxiny, což dále rozvíjí bujení. Je nutné porovnat acidobazickou rovnováhu organizmu a pH moče se musí držet trvale nad hodnotou 7. Dalšími kroky jsou dodávka zinku, vitamínů, hlavně C v naprosto mimořádných dávkách i 10 – 20000 mg denně, pokud se nedostaví průjem a potom trochu ubrat na dávku u níž průjem není. Toto jsou naprosto základní kroky, aby se vůbec cokoliv dalo řešit a stav zvrátit. Já osobně jsem odpůrce jakékoliv klasické terapie, protože zde se nejedná o vyléčení nemoci, na to musí člověk ve svém životě a zvyklostech mnoho změnit, ale pouze o lokální vyřešení potíží, které se po nějaké době, při stejných podmínkách, objeví buď jinde, nebo dokonce i v tom samém místě. Je to ovšem téma na mnohahodinový hovor, takto se ty informace přenést nedají a musím Vám říct, že pokud si pacienta nemám možnost vyšetřit, tak radím pouze na základě letitých zkušeností, ale neomylný určitě nejsem. Navození ztracené rovnováhy imunitního systému, znamená pochopení a dodržování více souvislostí, nezbytně nutných k udržení stabilního zdraví. V tomto Vám samozřejmě mohu být nápomocen a formou osobní konzultace Vás seznámit se vším, co je třeba dodržovat, pro zachování stálého zdraví. V případě zájmu o schůzku, mi zavolejte na telefon uvedený na stránkách vpravo, pod mojí fotografií a domluvíme se na termínu schůzky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: ned črc 19, 2009 5:31 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 16, 2009 11:45 am
Příspěvky: 3
Děkuji za odpověď. Péčí o tlusté střevo máte zřejmě v prvé řadě na mysli pravidelnou očistu (výplachy) bez čehož asi nemá cenu podnikat nějaké změny ve stravě? Ještě bych se chtěl zeptat v jaké potravě hledat vitamíny které jste doporučil a jak odhadnout potřebnou denní dávku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: ned črc 19, 2009 9:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
desnik píše:
Děkuji za odpověď. Péčí o tlusté střevo máte zřejmě v prvé řadě na mysli pravidelnou očistu (výplachy) bez čehož asi nemá cenu podnikat nějaké změny ve stravě? Ještě bych se chtěl zeptat v jaké potravě hledat vitamíny které jste doporučil a jak odhadnout potřebnou denní dávku.

Klystýry jsou skutečně základem úspěchu a není s nimi potřeba šetřit. Vitamíny v těchto dávkách, se většinou již nedají získat ve stravě a je nutné nějakou dobu na srovnání dlouhodobého deficitu polykat pilule. Dodal bych vitamíny C minimálně 2000 jednotek, reálně až 6000 jednotek, možná i mnohem více, E 400 - 800 jednotek, B12, B6, případně B komplex, minerály vápník, co dokážete do sebe dostat, hořčík, také zpočátku bez omezení, nutný je poměr těchto minerálů zhruba 2 : 1, zinek v chelátové vazbě minimálně 2x denně na lačno, ne s jídlem, současně s podáním čajové lžičky dýňového oleje, který je také plný zinku a denní dodané množství by nemělo klesnout pod 180 jednotek, můžete i více, mimo to, bych pojídal pravidelně 3x denně Lepicol a minimálně 3 - 6 tobolek lactobacilů, optimálně tak s osmi kulturami. Tyto naprosto mimořádné dávky bych začal snižovat až v případě, že je tělo nebude potřebovat, což se projeví průjmem. Postupně bych ubral lactobacily a poté vitamín C a E, ale v mimořádně vážných případech tělo dokáže denně spálit i 20 000 jednotek vitamínu C a já takto na dálku nepoznám, jak jste na tom, v takových případech, běžně doporučovaná denní množství, nemají pro tělo žádný význam, je stále v hlubokém deficitu a léčebný výsledek je nulový a Vy se stále trápíte. U vápníku a hořčíku, jsou vhodnější organické formy, například z ořechového mléka a pro dobré vstřebávání vápníku, je nezbytné se pravidelně opalovat, nebo přijímat vitamín D, což moc nedoporučuji, protože ve větších dávkách je dost toxický. Dále je nutná kyselina listová a železo, což jde dobře dodat šťávou z červené řepy. Mimo to můžete mít i nedostatek jódu a je vhodné brát denně přiměřené množství mořských řas. Dále bych zařadil fungicidní látky, ve Vašem případě bych vsadil na fungicidní rostliny, například česnek, cibule, karabinec, lichořeřišnice a čaje s velikou fungicidní účinností, jako Lapacho a Vilcacora (Kočičí dráp). Naprostá bomba je koloidní stříbro a vyzkoušet by se dala i živá voda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: úte lis 03, 2009 2:00 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Mám kamaráda. Chodili sme spolu na průmku a dávali sme opisovat písemky ostatním, jó strojařina nám šla skvěle. Jezdili jsme spolu cyklovýlety. Ženili jsme se pár dnů od sebe, on mi svědčil, pak já jemu. Společné rodinné dovolené, návštěvy. I ty děti máme postejnavě staré.

Před deseti dny jeho desetiletý syn nějak nešikovně upadl, byl chviličku v bezvědomí, sjeli do okresní nemocnice. Dlouho se tam neohřáli, druhý den je poslali do krajské do Brna. To upadnutí nebylo náhodné, protože diagnoza: nádor na mozkovém kmenu, velikost 5 cm. Pěknej průser. Jenže průser néni jen to, co má kluk v hlavě, hlavní průser je to, kde to má. Tam se to prostě operovat nedá, protože tam vedou všechny životně důležitý cesty z mozku a nedá se tam nic vzít ani kvůli biopsii. Teď to klukovi utlačuje mozek, takže má problémy s rovnováhou. Doktoři poudaj, že buď to nechají být a je to na několik měsíců nebo půjdou na ozařování, nádor se na nějakou dobu zmenší a pak je to na pár desítek měsíců. Každopádně je to konečná, poudaj. Jako příčinu nádoru doktoři uvedli "je to náhoda nebo genetická porucha dělení buněk." Tak na to sem kamarádovi řek, že doktoři lžou.
Eště před dvěma týdny na pohled úplně normální zdravý dítě.
Ozařování začalo včera a potrvá šest týdnů.

S kamarádem jsem před chvílí zase mluvil. Oba (rodiče) zcela propadli beznaději a to, co řekli doktoři, je pro ně svaté, jinak řečeno, klukovi zbývá pár měsíců života a nejde s tím nic dělat. Jak doktoři, tak jeho vlastní rodiče už kluka pohřbili zaživa. Jediné, na co se rodiče upnuli, je ten krátký čas jeho dožití maximálně natáhnout. Jakékoli jiné možnosti léčby zavrhují, protože přece věří doktorům. Věří doktorům, že jde o bezvýchodnou situaci. Propadli tomu úplně stejně jako nějaký slepý víře, že vyhrajou sto milionů ve Sportce. Mám dojem, že problém je taky v tom, že oba ti rodiče jsou vysokoškoláci a jako študovaný lidi jsou holt ochotní věřit zase jenom študovanýmu doktorovi, byť ten jim nabídne jenom smrt. Homeopat nemá šanci...

Taky mám desetiletýho syna, takže si zkouším představit, co bych dělal já. Kdyby mi doktoři řekli, že je to každopádně konečná, asi bych poděkoval a urychleně sbalil kufry. Jestliže mi tady nepomůžou, musím to přece zkusit jinde. Přesně nevím, co bych dělal, svůj životní styl jsem změnil na vitariánství teprvá před pár měsíci, ale rozhodně bych dítě nenechával tam, kde mi nabídnou pouze jeho smrt. Sbalil bych ho domů, okamžitě asi nasadil MMS a konzultoval s doktory a homeopaty praktikujícími alternativní metody. Pár takových lidí jsem za ten rok poznal, i cenné Jardovy stránky zde. Rozhodně bych to nevzdal a nerezignoval tak, jak to udělal kamarád s manželkou. Nějaký ten půst už desetiletý kluk v pohodě snese a nemluvím o změně ve stravování, samozřejmě musí být raw pro omezování překyselení organismu. Copak to tam ten chudák dnes a denně v nemocnici dostává k jídlu. Když jsem jim říkal "vyhněte se ozařování, to se bude ztěžka napravovat", útočili na mne, ať nedělám chytrýho. Když jsem říkal, že ozařováním totálně rozhodí imunitu a bez silného imunitního systému že nemají mnoho šancí, říkali, že prostě musí věřit doktorům.
Naprosto odsuzuju tenhle kamarádův flegmatický postoj, v takový situaci bych nenechal svý dítě napospas doktorům. Zkoušel bych cokoli, cokoli jiného, kór když už stejně není (dle doktorů) co ztratit...

Jaroslave, prosím Vás, situace je krajně nemilá. Myslíte, že by mělo smysl s 10letým dítětem v takto vážném stavu Vás kontaktovat? Domnívám se, že byste k tomu určitě měl co říci, aby se ty šance na přežití zvýšily. Neřešil jste již něco takového s jiným pacientem, prosím Vás?? Co na tohle v tuto chvíli říkáte? Moc prosím o Váš názor. Děkuji Vám mnoho!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: úte lis 03, 2009 5:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jindra píše:
Mám kamaráda. Chodili sme spolu na průmku a dávali sme opisovat písemky ostatním, jó strojařina nám šla skvěle. Jezdili jsme spolu cyklovýlety. Ženili jsme se pár dnů od sebe, on mi svědčil, pak já jemu. Společné rodinné dovolené, návštěvy. I ty děti máme postejnavě staré.

Před deseti dny jeho desetiletý syn nějak nešikovně upadl, byl chviličku v bezvědomí, sjeli do okresní nemocnice. Dlouho se tam neohřáli, druhý den je poslali do krajské do Brna. To upadnutí nebylo náhodné, protože diagnoza: nádor na mozkovém kmenu, velikost 5 cm. Pěknej průser. Jenže průser néni jen to, co má kluk v hlavě, hlavní průser je to, kde to má. Tam se to prostě operovat nedá, protože tam vedou všechny životně důležitý cesty z mozku a nedá se tam nic vzít ani kvůli biopsii. Teď to klukovi utlačuje mozek, takže má problémy s rovnováhou. Doktoři poudaj, že buď to nechají být a je to na několik měsíců nebo půjdou na ozařování, nádor se na nějakou dobu zmenší a pak je to na pár desítek měsíců. Každopádně je to konečná, poudaj. Jako příčinu nádoru doktoři uvedli "je to náhoda nebo genetická porucha dělení buněk." Tak na to sem kamarádovi řek, že doktoři lžou.
Eště před dvěma týdny na pohled úplně normální zdravý dítě.
Ozařování začalo včera a potrvá šest týdnů.

S kamarádem jsem před chvílí zase mluvil. Oba (rodiče) zcela propadli beznaději a to, co řekli doktoři, je pro ně svaté, jinak řečeno, klukovi zbývá pár měsíců života a nejde s tím nic dělat. Jak doktoři, tak jeho vlastní rodiče už kluka pohřbili zaživa. Jediné, na co se rodiče upnuli, je ten krátký čas jeho dožití maximálně natáhnout. Jakékoli jiné možnosti léčby zavrhují, protože přece věří doktorům. Věří doktorům, že jde o bezvýchodnou situaci. Propadli tomu úplně stejně jako nějaký slepý víře, že vyhrajou sto milionů ve Sportce. Mám dojem, že problém je taky v tom, že oba ti rodiče jsou vysokoškoláci a jako študovaný lidi jsou holt ochotní věřit zase jenom študovanýmu doktorovi, byť ten jim nabídne jenom smrt. Homeopat nemá šanci...

Taky mám desetiletýho syna, takže si zkouším představit, co bych dělal já. Kdyby mi doktoři řekli, že je to každopádně konečná, asi bych poděkoval a urychleně sbalil kufry. Jestliže mi tady nepomůžou, musím to přece zkusit jinde. Přesně nevím, co bych dělal, svůj životní styl jsem změnil na vitariánství teprvá před pár měsíci, ale rozhodně bych dítě nenechával tam, kde mi nabídnou pouze jeho smrt. Sbalil bych ho domů, okamžitě asi nasadil MMS a konzultoval s doktory a homeopaty praktikujícími alternativní metody. Pár takových lidí jsem za ten rok poznal, i cenné Jardovy stránky zde. Rozhodně bych to nevzdal a nerezignoval tak, jak to udělal kamarád s manželkou. Nějaký ten půst už desetiletý kluk v pohodě snese a nemluvím o změně ve stravování, samozřejmě musí být raw pro omezování překyselení organismu. Copak to tam ten chudák dnes a denně v nemocnici dostává k jídlu. Když jsem jim říkal "vyhněte se ozařování, to se bude ztěžka napravovat", útočili na mne, ať nedělám chytrýho. Když jsem říkal, že ozařováním totálně rozhodí imunitu a bez silného imunitního systému že nemají mnoho šancí, říkali, že prostě musí věřit doktorům.
Naprosto odsuzuju tenhle kamarádův flegmatický postoj, v takový situaci bych nenechal svý dítě napospas doktorům. Zkoušel bych cokoli, cokoli jiného, kór když už stejně není (dle doktorů) co ztratit...

Jaroslave, prosím Vás, situace je krajně nemilá. Myslíte, že by mělo smysl s 10letým dítětem v takto vážném stavu Vás kontaktovat? Domnívám se, že byste k tomu určitě měl co říci, aby se ty šance na přežití zvýšily. Neřešil jste již něco takového s jiným pacientem, prosím Vás?? Co na tohle v tuto chvíli říkáte? Moc prosím o Váš názor. Děkuji Vám mnoho!

Rakovina není nemoc jako třeba cholera, nebo tyfus, jedná se pouze o skládku vadných buněk a toxických látek, které tělo nemůže v daném okamžiku zlikvidovat. Aby vás zachránilo i proti vaší vůli, tak si vytvoří úložiště, na nějakém pro něj vhodném místě a když nastane z pohledu těla ideální situace, čímž je myšleno odstranění acidózy, tak tu skládku zase rozebere a vyloučí z těla ven. Nejedná se tedy o žádnou vážnou komplikaci v životě člověka a v průběhu našeho života takto běžně v našem těle malé nádory vznikají i zanikají, aniž bychom tomu věnovali nějakou pozornost. Průser vlastně je, když se na to nějak náhodou přijde a někdo se v té skládce začne šťourat. Poté se toxiny rozeběhnou po celém organizmu a tělo už si s tím poradí mnohem obtížněji, pokud si s tím vůbec dokáže poradit. Ozařování je tedy sice docela na prd, ale proti operaci, nebo chemoterapii, představuje až tak nejmenší zlo, hlavně u mozku kde se ozařuje skutečně pouze lokálně. Jinak se určitě dá skoro všechno změnit i životosprávou, hlavně s přihlédnutím na jeho dosavadní jídelníček, který předpokládám zrovna ideální být nemohl. Zkušenosti s nádorovým onemocněním mozku mám, ale ne u takto mladého člověka, to ovšem na věci nic nemění, vše je vlastně závislé na chemii těla a ta je stejná bez rozdílu věku. Pokud rodiče pochopí, co dělali vlastně špatně a změní to, šance na uzdravení je poměrně vysoká.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: stř lis 04, 2009 12:15 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Jarda píše:
Rakovina není nemoc jako třeba cholera, nebo tyfus, jedná se pouze o skládku vadných buněk a toxických látek, které tělo nemůže v daném okamžiku zlikvidovat ... s přihlédnutím na jeho dosavadní jídelníček, který předpokládám zrovna ideální být nemohl ... pokud rodiče pochopí, co dělali vlastně špatně a změní to, šance na uzdravení je poměrně vysoká.
Jaroslave děkuji Vám, Vaše reakce mi zní naprosto pozitivně a velmi mi spravila náladu. Děkuji.
Jinak pokud jde o klučinův jídelníček, jde samozřejmě o v současnosti běžnou "vařenou" klasiku, to se týká celé jeho rodiny, jak jinak, bohužel. Budu v tomto smyslu na jeho rodiče působit, vždyť by byli blázni, kdyby se po těchto zkušenostech nezajímali o přirozenou stravu, i jeho maminka prodělala před dvěma roky karcinom maligní. Nechápu, že se ještě nepoučili...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pon čer 14, 2010 4:08 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 14, 2010 1:37 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,
matce kamarádky byl právě diagnostikován karcinom slinivky břišní. Má velikost cca 3 cm. Paní je rozhodnutá nepodstoupit klasickou léčbu a pátrá po alternativě. Mohl byste, prosím poradit, jakým směrem se ubírat? Byla by vhodná návštěva u vás? Moc děkuji za odpověď, pokud bude třeba mohu upřesnit informace. Věra


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pon čer 14, 2010 8:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
vevava píše:
Dobrý den,
matce kamarádky byl právě diagnostikován karcinom slinivky břišní. Má velikost cca 3 cm. Paní je rozhodnutá nepodstoupit klasickou léčbu a pátrá po alternativě. Mohl byste, prosím poradit, jakým směrem se ubírat? Byla by vhodná návštěva u vás? Moc děkuji za odpověď, pokud bude třeba mohu upřesnit informace. Věra

U klasické léčby rakoviny slinivky není prakticky žádná šance na přežití a alternativka zabrat celkem může i když vám nebudu tvrdit, že je to zcela jisté. Záleží na stavu nádoru a znamená to zcela zásadní obrat ve stavování i v přístupu k životním hodnotám a pak se uspět jistě dá. Naprosto stěžejním krokem je okamžitě srovnat pH tělních tekutin, docílit u pH moče hodnoty 7,5-7,8 pH a ty držet. Změnit stravu hlavně u tuků a dodávat pouze rozumné množství zdravých tuků, pouze omega 3 mastné kyseliny. Patrně jsou souběžně zanesená střeva, špatná defekace a špatně fungující játra, což se musí také vyřešit, jinak léčba moc nefunguje. Velice důležité je zbavit se parazitů, jak kvasinek a plísní, tak oblých a plochých červů. Vše je zde již mnohokrát popsáno, tak to prostudujte a návštěva určitě možná je, klidně mi zavolejte a nějak se domluvíme.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz