Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:48 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: pát čer 11, 2010 3:01 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
Dobrý den, dá se nějak vyléčit zánět dutin přírodní cestou, aby člověk nemusel na punkci, do nemocnice atd..?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: pát čer 11, 2010 8:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jana píše:
Dobrý den, dá se nějak vyléčit zánět dutin přírodní cestou, aby člověk nemusel na punkci, do nemocnice atd..?

Musíte vyhnat pH nad 7,5 a na této hodnotě ho udržet několik dní, mimo to bych asi nasadil křenovou kašičku, která hleny naředí a pak mohou odtéci. Je nutné hodně pít, protože tělo toxiny lépe vyplavuje a provádět klystýry, které odvedou bordel ze střeva, ten je totiž příčinou tohoto problému.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: pon říj 04, 2010 12:05 pm 
Offline

Registrován: stř bře 04, 2009 9:28 am
Příspěvky: 10
Dobrý den Jardo,
můj 5 ti letý syn má již měsíc zánět dutin. Vydržel 4 dny na vitastravě, měl PH 7,5 a víc. Dávala jsem mu křenovou kašicku 2x denně. Dávám vitamín C. Sedimentaci má 35/60 stejnou jako před měsícem. Mluvila jsem s ním i o klystýru, ale ten podstoupit nechce. Díky za jakoukoliv radu.
Alena


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: pon říj 04, 2010 3:04 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
[quote="AlenaBaum":3avw35pn]Dobrý den Jardo,
můj 5 ti letý syn má již měsíc zánět dutin. Vydržel 4 dny na vitastravě, měl PH 7,5 a víc. Dávala jsem mu křenovou kašicku 2x denně. Dávám vitamín C. Sedimentaci má 35/60 stejnou jako před měsícem. Mluvila jsem s ním i o klystýru, ale ten podstoupit nechce. Díky za jakoukoliv radu.
Alena[/quote:3avw35pn]
Zanet dutin je podle mne vyustenim dlouhodobe nedostatecne komplexni prevence. Elementarni a pritom komplexni faktory zminuji zde:

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video:
http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Naposledy upravil Petr 2 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: pon říj 04, 2010 6:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
AlenaBaum píše:
Dobrý den Jardo,
můj 5 ti letý syn má již měsíc zánět dutin. Vydržel 4 dny na vitastravě, měl PH 7,5 a víc. Dávala jsem mu křenovou kašicku 2x denně. Dávám vitamín C. Sedimentaci má 35/60 stejnou jako před měsícem. Mluvila jsem s ním i o klystýru, ale ten podstoupit nechce. Díky za jakoukoliv radu.
Alena

Za čtyři dny a bez čištění střeva toho mnoho nespravíte, pokud není ochoten podstoupit klystýr, tak mu dejte vypít nějaké silnější projímadlo, nebo epsomskou sůl, ať se střeva vyčistí a hned to bude lepší. Jinak by asi mohlo pomoci i prohřátí Soluxem, nebo napaření nad hrncem heřmánku. Vhodné je také néti, které je popsané na hlavních stránkách, ale netuším zda se mu to nebude jevit horší než ten klystýr, moje dcera ho normálně dělá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: úte říj 05, 2010 10:36 am 
Offline

Registrován: stř bře 04, 2009 9:28 am
Příspěvky: 10
Děkuji za odpověď. Nemám představu, kolik tý epsomský soli, abych to nějak nepřehnala, ale abych taky nedala málo. Malej váží 20 kg, poradíte? Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: úte říj 05, 2010 11:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
AlenaBaum píše:
Děkuji za odpověď. Nemám představu, kolik tý epsomský soli, abych to nějak nepřehnala, ale abych taky nedala málo. Malej váží 20 kg, poradíte? Díky

Dospělému stačí plná polévková lžíce, tak na dítě dejte kávovou a uvidíte, přidat se dá vždy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: sob dub 30, 2011 8:27 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 7:36 pm
Příspěvky: 1
Dobry den, po 6-ti letém trápení se zánětem vedlejších dutin a braní antibiotik, jsem se dnes, opět s bolesti v dutinách a ucpaným nosem, dostala na vaše stránky. Všemu rozumím, jenom bych se ráda zeptala:
a) zda i teď při tom zánětu mohu provádět proplach nosních dutin, nerada bych měla opět ty hrozné bolesti a dostala opět antibiotika
b) chodím pravidelně do sauny a po posledním zánětu dutin mi po saunování tekl hnis z očí a cítila jsem tlak v dutinách. Je možné, že ten zánět nebyl doléčený a proto se objevil tento problém. Do sauny chodím léta a nikdy jsem toto nemívala.
děkuji předem za Vaši radu
Lucie


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2011 9:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
fisepetr píše:
Dobry den, po 6-ti letém trápení se zánětem vedlejších dutin a braní antibiotik, jsem se dnes, opět s bolesti v dutinách a ucpaným nosem, dostala na vaše stránky. Všemu rozumím, jenom bych se ráda zeptala:
a) zda i teď při tom zánětu mohu provádět proplach nosních dutin, nerada bych měla opět ty hrozné bolesti a dostala opět antibiotika
b) chodím pravidelně do sauny a po posledním zánětu dutin mi po saunování tekl hnis z očí a cítila jsem tlak v dutinách. Je možné, že ten zánět nebyl doléčený a proto se objevil tento problém. Do sauny chodím léta a nikdy jsem toto nemívala.
děkuji předem za Vaši radu
Lucie

Néti samozřejmě provádět můžete, ale ideální by bylo vlastní urinou, to záněty špičkově tlumí. Pokud se týká sanování, to nemá negativní vliv a pouze spustí detoxikační proces. Problém je v zaneseném tlustém střevě a po jeho vyčištění nemůže saunění nijak vadit, čili jednoznačně začínejte střevem, nos je pouze vedlejší problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: úte led 31, 2012 2:52 pm 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 2:24 pm
Příspěvky: 160
Tak i já se přidávám k dutinářům. Dva dny jsem dávala urinový klystýr, pak 3 dny očista lymfy s urinovým klystýrem, a v průběhu té očisty jsem začala mít příznaky nachlazení, a dnes tedy již pěkně ucpané dutiny (nad nosem). Tedy nevím jestli ucpané, ale tlačí to tam. Tedy jsem 5 dní čistila střeva, a přesto se mi ucpaly dutiny?? Myslela bych si, že naopak nějaké problémy by měly odeznít, né vzniknout.
Již jsem do fóra psala (téma Očista krevní lymfy), a tam jsem řešila to, že ze střev toho moc neleze, ani po 4 litrech grepových tekutin, ani pak večer po klystýru. Kam se všechna ta voda poděla? Mohla se vstřebat?
Mohlo by to být důvodem k ucpaným dutinám?
Jenže proč by se mi ucpaly právě teď když čistím, a ne předtím, když jsem nečistila \":-)\".
Děkuji za úvahu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: stř úno 01, 2012 9:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Lenka píše:
Tak i já se přidávám k dutinářům. Dva dny jsem dávala urinový klystýr, pak 3 dny očista lymfy s urinovým klystýrem, a v průběhu té očisty jsem začala mít příznaky nachlazení, a dnes tedy již pěkně ucpané dutiny (nad nosem). Tedy nevím jestli ucpané, ale tlačí to tam. Tedy jsem 5 dní čistila střeva, a přesto se mi ucpaly dutiny?? Myslela bych si, že naopak nějaké problémy by měly odeznít, né vzniknout.
Již jsem do fóra psala (téma Očista krevní lymfy), a tam jsem řešila to, že ze střev toho moc neleze, ani po 4 litrech grepových tekutin, ani pak večer po klystýru. Kam se všechna ta voda poděla? Mohla se vstřebat?
Mohlo by to být důvodem k ucpaným dutinám?
Jenže proč by se mi ucpaly právě teď když čistím, a ne předtím, když jsem nečistila \":-)\".
Děkuji za úvahu.

Ta očista rozkvrdlá v těle kvanta bordelu a pak není divu, že se to tlačí horem dolem a pokud to nejde správně dolem, tak hlavně horem. Voda se nemá kam vstřebat, tu buď vymočíte, nebo otečete a pokud jste neotekla, tak je v záchodě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: stř úno 01, 2012 9:40 pm 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 2:24 pm
Příspěvky: 160
Hm. No a co teď tedy \":-)\" Bordel je rozkvrdlaný \":-)\" a co s ním? Pokračovat v klystýrech? Vidím to tak, že ten binec se nyní bude nějakou dobu stahovat do střev, takže soustavně střeva proplachovat?
Ale dole by to mělo jít přece správně, když jsem tak pěkně čistila již 5 dní urinou, a nějak moc toho s tou vodou nevycházelo, co ze mě vytékalo, bylo víceméně "čisté".
A také když píšete, že voda ve střevě se nemá kam vstřebat, tak jak tedy dojde k tomu otoku? Já jsem vypila spoustu šťáv, které by se měly vyčůrat vykakat, a nedělo-li se to, kudy tedy putovala a jak a kde dojde k zadržování tekutin a proč?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: pát úno 03, 2012 12:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Lenka píše:
Hm. No a co teď tedy \":-)\" Bordel je rozkvrdlaný \":-)\" a co s ním? Pokračovat v klystýrech? Vidím to tak, že ten binec se nyní bude nějakou dobu stahovat do střev, takže soustavně střeva proplachovat?
Ale dole by to mělo jít přece správně, když jsem tak pěkně čistila již 5 dní urinou, a nějak moc toho s tou vodou nevycházelo, co ze mě vytékalo, bylo víceméně "čisté".
A také když píšete, že voda ve střevě se nemá kam vstřebat, tak jak tedy dojde k tomu otoku? Já jsem vypila spoustu šťáv, které by se měly vyčůrat vykakat, a nedělo-li se to, kudy tedy putovala a jak a kde dojde k zadržování tekutin a proč?

Určitě klystýry a ono se to časem srovná do normálu. Pokud jde o tu tekutinu, tam záleží na stavu elektrolitů v těle a pokud jsou rozhozené, vezmou si buňky vodu, čímž se dá zadržet obdivuhodné množství tekutiny i na relativně dlouhou dobu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: sob úno 04, 2012 10:30 am 
Offline

Registrován: stř dub 21, 2010 2:24 pm
Příspěvky: 160
"Příznaky elektrolytické nerovnováhy jsou v zásadě tytéž jako u dehydratace, protože oba stavy jdou většinou ruku v ruce. Nejčastěji jsou to svalové a žaludeční křeče a dále závratě, nevolnost až pocit na zvracení, zmatenost a svalové spazmy, křeče, sevření, vůlí neovlivnitelné svalové kontrakce."
Ničeho z tohoto jsem si nevšimla. Při nějakém sportu se potím, kůže je studená, místo teplá, dříve jsem myslela že to je špatně, nyní jsem se dočetla, že je to dobře.
Kde tedy s těmi elektrolyty začít....?
Ve vlasové analýze jsem měla +4 draslíku, a hodně mínus sodíku. Nyní by to mělo být lepší.
Když vyjmenovávali všechny elektrolyty, figurovala tam snad půlka tabulky prvků \":-)\" A jsme zase na začátku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zánět vedlejších nosních dutin
PříspěvekNapsal: ned úno 05, 2012 8:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Lenka píše:
"Příznaky elektrolytické nerovnováhy jsou v zásadě tytéž jako u dehydratace, protože oba stavy jdou většinou ruku v ruce. Nejčastěji jsou to svalové a žaludeční křeče a dále závratě, nevolnost až pocit na zvracení, zmatenost a svalové spazmy, křeče, sevření, vůlí neovlivnitelné svalové kontrakce."
Ničeho z tohoto jsem si nevšimla. Při nějakém sportu se potím, kůže je studená, místo teplá, dříve jsem myslela že to je špatně, nyní jsem se dočetla, že je to dobře.
Kde tedy s těmi elektrolyty začít....?
Ve vlasové analýze jsem měla +4 draslíku, a hodně mínus sodíku. Nyní by to mělo být lepší.
Když vyjmenovávali všechny elektrolyty, figurovala tam snad půlka tabulky prvků \":-)\" A jsme zase na začátku.

Ale nejsme, prostě si za pár korun udělejte z krve sodík, draslík, vápník, hořčík, fosfor, železo, chloridy a celkovou bílkovinu, což stojí směšných 250,-Kč a dělá to každá laborka. Většinou se najde problém již v tomto souboru a není třeba chodit dál.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz