Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 5:06 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 355 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů a jód
PříspěvekNapsal: čtv črc 29, 2010 8:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Cituji z:
http://www.vicevlasu.cz/lugoluv-roztok-2-1090-0.html

Tommya píše:
na immortalhair.org....(zkratka dále:IH), tam (angl)píšou:
90% procent z nás "postihnutých"(padání vlasů) má deficit jódu (dle IH).
Běžné tablety např. Kelp mají pouze 0,125 mg jodu, abys smazal deficit, tak potřebuješ ze startu nejméně 12,5 mg denně (několik kapek roztoku)... Roztok by ti měli namíchat v každé větší lékárně. Prý doslova vyžene candidu z těla, ale má i jiné nepotvrzené bonusy - "brání DNA" - laicky řečeno, redukuje inflamaci atd. atd.
Doporučuje se užívat spolu s probiotiky. Myslím něco kolem 3 měsíců denodenně.
Lentil píše:
Zdravim Lugol's solution používám už asi 3 měsíce, objednával jsem ze swansonu. Používal jsem větší dávku ze začátku teď jsem již snížil. Jako zdroj jodu je to každopádně asi to nejlepší co může být.
Tommya
Tuším dvouprocentní, že? Kolik kapek dáváš? Předpokládám že aplikuješ jednou denně...
Lentil píše:
JJ, dvouprocentní, začal jsem s 5 kapkama a přidával jsem pak každej den jednu až jsem se dostal na nějakejch 25 tuším, to jsem nějakou dobu užíval, ale pak jsem začal většinu toho jódu vylučovat močí (známka toho že tělo je nasyceno), takže jsem to zase snížil na těch max deset.
mistule
Tak jsem na Lugolovi od neděle a musím říci, že jsou výsledky viditelné. Užívám ho nejen vnitřně (tam to zatím zas taková sláva není, candida se drží jak přilepená), ale rozředěným slabým roztokem si pokožku hlavy i oplachuju a tam je výsledek výborný - určitě zhruba o 50% menší výpadek a kůže přestává svědit a nedělají se mi lupy.
Z vnitřního užívání mám trochu obavy, přece jen to může ovlivnit štítnou žlázu - nerada bych si ji rozhodila, ale píšou, že po 3 týdnech udělat chvíli pauzu, tak to budu dodržovat, ale oplachy ničemu vadit nebudou, ty budu dělat dál.
Tommya
vysledky po trech tydnech zadne.. Tedka jej na tyden vysazuji - i kvuli toho, ze mam mensi zazivaci problemy.. Flasticka ma tusim 60 ml a po tech trech tydnech (+-7 kapek) jsem ho vybotreboval, hrubym velmi hrubym odhadem tak 7 ml, ale nemam ho pred ocima a ten odhad je fakt velmi hruby.. Cili pul roku by mohl vydrzet.. mozna i vice.. Ale tezko rict jak dlouho jej budu uzivat..
luky521
diky, o tom jak dlouho jej uzivat jsem se taky moc nedocetl... pokud mas 2% tak by se melo brat nakych pet kapek tusim asi pravidelne, jinak ze zacatku to postupne navysovat az dokud nezacnes vylucovat jod moci.. nemas naky odkaz na davkovani? na strankach IH jsem to nevycetl... mam trochu obavy z dlohodobejsiho uzivani.
aneken
K davkovani cerstve na foru IH: http://immortalhair.forumandco.com/natural-hair-re growth-forum-f1/inflammation-t1121.htm

Tommya
me "vysledky" s dvoumesicnim uzivanim LS - candida (dle Spit testu): netroufam si rict, jestli uplne vymizela, ale kazdopadne jsem ji minimalizoval, ale to je vec i stravy samozrejme. Posledni mesic jedu 20 kapek, coz je 4x vice, nez prvni mesic.. Po peclivem cteni na http://www.immortalhair.org , jsem dospel k tomu, ze pouzivani lugola je bezpecne.. Jen by me zajimalo, jestli si candida vytvori rezistenci i proti jodu..
Patrik20
Takže som obišiel všetky lekárne v dvoch mestách (aj malé aj veľké) a nikde Lugola nemajú lebo buď je iba na lekársky predpis (smiešne) alebo nemajú Jód či nevedia presné pomery oboch chemikálii, atď...ďalšie výhovorky.
Android
Ono je tak těžké zajít za doktorem a nechat si to předepsat? Já jsem se popravdě o tohle nikdy nijak nezajímal, až teď jsem na to tak nějak díky Vám narazil. Doktorka teda neměla problém, nejprve se mi snažila předepsat nějaký Jodid200 což jsou náhražky roztoku, 200 od toho, že to má být 200 mg denně, což je optimální dávka denně. Co se týče teda roztoku, tak jsem se ji rovnou zeptal jestli není Lepší a lepnější Lzgolův roztok, tak si mě tak změřila pohledem a řekla, aha, tak vidím, že Vás rohlíkem neopiju. Napsala mi zezadu recept,kde se rozepsala na celou stranu, ale opravdu jsem to nepřečetl, protože lékařský škrabopis je opravdová hrůza. Každopádně jsem došel do lékárny a ejhle v pondělí bude moje hnědá hmota připravena.
Patrik20
Lugolov roztok (činidlo) 250ml, cena: 3,85 EUR bez DPH /250ml
Takže kto ma záujem nech to objednám?? Lugol sa bude miešať tak nech to objednám naraz a neotravujem ich viackrát za sebou.

Zero2zero
Jednoduchy test, ci netrpite nedostatkom jodu:
http://www.youtube.com/watch?v=Znqej6FBxTA
mistule
Jak jsi poznal, že je již tělo jódem nasycené? Změna barvy moči nebo něco jiného?
Lentil
JO a taky se dá udělat jednoduchej test když si kápneš třeba na ruku jednu kapku a ta se do 4 hodin vstřebá tak máš nedostatek jódu v těle a je třeba dál pokračovat ...
xjeline1
Aby tu nebylo vše jen o pozitivech jódu, našel jsem článek, který se na věc dívá z druhé strany. Protože sem není možné vkládat odkazy, zkuste to takto: do googlu zadejte výraz: jod extempore - bude to hned první odkaz.
Jen předesílám, že sám Lugol používám, a myslím si, že mi i pomáhá. Ale po přečtení článku jej asi trošku omezím.
Zero2zero
Ok, za 2 sekundy som nasiel studiu, ktora tvrdi uplny opak
http://www3.interscience.wiley.com/journal/1197019 99/abstract?CRETRY=1&SRETRY=0

Jód je jedním z velice deficitních prvků, není tedy divu, že u mnoha mužů s padáním vlasů zabere, ale ne u všech, testosteron se tím zase tak efektivně tlumit nedá. Nicméně je zde šance, že se srovná i deficitní prostata a tvorba se ustálí na normálu, což může vlasům také prospět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: pon srp 16, 2010 8:49 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 439
Jarda píše:
Zde se může jednat o rozházené hormony, nebo nízkou mineralizaci vlasové pokožky. Základ jsou čistá střeva, játra a správné pH. Pokud udržíte správné pH a střeva i játra jsou čistá, tak může problém být ve žlázách, což zjistíte tak, že 6x-8x v průběhu dne si změříte teplotu v ústech a vypočítáte z těch naměřených hodnot matematický průměr. V případě, že výsledné číslo bude nižší, než 36,6°C, tak je snížená funkce štítné žlázy a nadledvinek celkem jistá a je nutno ji řešit. Většinou stačí i pouze ranní náměr a když je nižší jak 36,5°C, tak se to dá považovat také za vypovídající. Další možností je nedostatek křemíku, což je látka nutná pro mnoho pochodů v těle a je vhodné ho dodávat. Pro tento účel je ideální bílý jíl-kaolín, který koupíte v lékárně, ale je to surovina a lékárníci se trochu kroutí. Používá se zpočátku polévková lžíce denně rozpuštěná ve sklenici vody a po základní kůře, která obnáší 25 dkg přejdete na kávové lžičky jednu denně a to se bere stále.


Tak jsem konečně naměřila tu teplotu. Jsem takové pako, že při prvním pokusu jsem vyplivla teploměr na stůl s vysypala se na mě rtuť \":roll:\"

pátek
8.40 36,55
10.05 36,55
11.15 36,95

sobota
8.20 36,5
15.40 36,5
17.40 36,65
21.10 36,7

neděle
7.30 36,7
10.10 36,75
11.50 37,2
13.15 37
14.45 36,65
16.00 37
18.00 36,95
19.40 36,95
20.55 37

Zdá se mi to v pořádku. Nejspíš to bude od hormonů, protože mám i mastnější pleť a prodloužil se mi cyklus menstruace na dobu, kterou jsem měla před lety.
Zdá se mi, že se to padání vlasů pořád zhoršuje. Prosím pane Jardo, dá se s tím něco akutně dělat, dokud ještě nějaké mám?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: pon srp 16, 2010 10:33 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Beladona píše:
Zdá se mi to v pořádku. Nejspíš to bude od hormonů, protože mám i mastnější pleť a prodloužil se mi cyklus menstruace na dobu, kterou jsem měla před lety.
Zdá se mi, že se to padání vlasů pořád zhoršuje. Prosím pane Jardo, dá se s tím něco akutně dělat, dokud ještě nějaké mám?

Ako si na tom s "béčkami"? Padanie vlasov sa spojuje s nedostatkom zinku a potom béčkami, napr. ak chýba B 2, B 5, biotin inositol ...Skús B-komplex, tým nič nepokazíš. Tá mastnejšia pleť smeruje k B-2-ke.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: pon srp 16, 2010 10:40 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 439
Sybilla píše:
Ako si na tom s "béčkami"? Padanie vlasov sa spojuje s nedostatkom zinku a potom béčkami, napr. ak chýba B 2, B 5, biotin inositol ...Skús B-komplex, tým nič nepokazíš. Tá mastnejšia pleť smeruje k B-2-ke.

Jím denně 4 pangaminy a 1 zinek, začala jsem jíst křemelinu a dýňová semínka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: pon srp 16, 2010 7:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Tak jsem konečně naměřila tu teplotu. Jsem takové pako, že při prvním pokusu jsem vyplivla teploměr na stůl s vysypala se na mě rtuť \":roll:\"

pátek
8.40 36,55
10.05 36,55
11.15 36,95

sobota
8.20 36,5
15.40 36,5
17.40 36,65
21.10 36,7

neděle
7.30 36,7
10.10 36,75
11.50 37,2
13.15 37
14.45 36,65
16.00 37
18.00 36,95
19.40 36,95
20.55 37

Zdá se mi to v pořádku. Nejspíš to bude od hormonů, protože mám i mastnější pleť a prodloužil se mi cyklus menstruace na dobu, kterou jsem měla před lety.
Zdá se mi, že se to padání vlasů pořád zhoršuje. Prosím pane Jardo, dá se s tím něco akutně dělat, dokud ještě nějaké mám?

Gratuluji, to s tím teploměrem nemá chybu, již dlouho jsem se tak nezasmál, až se manželka přišla podívat z jiné místnosti, co se děje, asi měla dojem, že mě opustilo duševní zdraví. Jinak to opravdu špatně nevypadá, ale je to na spodní berné hranici, čili pro jistotu si vyzkoušejte ještě test se skvrnou jódu na zápěstí. Dělá se to tak, že kapku Lugolu nanesete na vnitřní stranu zápěstí a rozetřete do skvrny o průměru cca 1-1,5 cm. Necháte skvrnu zaschnout a pokud se skvrna do 4 hodin nevstřebá máte jódu dostatek v opačném případě je nutné ho dodávat. Jinak bych se zaměřil na dodávání co nejširšího souboru minerálů a dalších důležitých látek, včetně vitamínů skupiny B, jak vám správně píše Sybilla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv zář 09, 2010 8:48 am 
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jestli je možné oplachovat vlasy v zásadité koupeli (epsomka, himalájská sůl, jedlá soda) a vtírat tuhle směs smíchanou s vodou do pokožky hlavy? Má to nějaký účinek? Pokud ano, jaký? Díky za odpověd


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv zář 09, 2010 7:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jestli je možné oplachovat vlasy v zásadité koupeli (epsomka, himalájská sůl, jedlá soda) a vtírat tuhle směs smíchanou s vodou do pokožky hlavy? Má to nějaký účinek? Pokud ano, jaký? Díky za odpověd

Tak význam to určitě má a docela velký, jde o remineralizační koupel, která obnovuje hladinu minerálů ve vlasové pokožce, což má na stav vlasové pokožky velice dobrý vliv. Ještě vhodnější by bylo přidat třeba i něco s křemíkem a zinkem, pak by byl účinek opravdu mimořádný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv zář 23, 2010 9:11 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 439
Jarda píše:
Zde se může jednat o rozházené hormony, nebo nízkou mineralizaci vlasové pokožky. Základ jsou čistá střeva, játra a správné pH. Pokud udržíte správné pH a střeva i játra jsou čistá, tak může problém být ve žlázách, což zjistíte tak, že 6x-8x v průběhu dne si změříte teplotu v ústech a vypočítáte z těch naměřených hodnot matematický průměr. V případě, že výsledné číslo bude nižší, než 36,6°C, tak je snížená funkce štítné žlázy a nadledvinek celkem jistá a je nutno ji řešit. Většinou stačí i pouze ranní náměr a když je nižší jak 36,5°C, tak se to dá považovat také za vypovídající. Další možností je nedostatek křemíku, což je látka nutná pro mnoho pochodů v těle a je vhodné ho dodávat. Pro tento účel je ideální bílý jíl-kaolín, který koupíte v lékárně, ale je to surovina a lékárníci se trochu kroutí. Používá se zpočátku polévková lžíce denně rozpuštěná ve sklenici vody a po základní kůře, která obnáší 25 dkg přejdete na kávové lžičky jednu denně a to se bere stále.

Tak mám otestované hormony na gynekologii i na endokrinologii na hormony štítné žlázy a obojí je v pořádku. Střeva mám pročištěná a játra čistím pravidelně. Teploty jsou taky v pořádku, beru lugolův roztok. Beru křemelinu (bílý jíl jsem nesehnala), zinek, pangamin, panthenol, kys. listovou. Zkoušela jsem i oplachy kopřivou. Padání vlasů se vůbec nelepší, spíš naopak. Nenapadá vás prosím ještě něco, čím by to mohlo být a co bych mohla zkusit? Občas se mi tvoří svědivé pupínky na hlavě, nemůže to být kvasinka?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv zář 23, 2010 10:40 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Beladona píše:
Tak mám otestované hormony na gynekologii i na endokrinologii na hormony štítné žlázy a obojí je v pořádku. Střeva mám pročištěná a játra čistím pravidelně. Teploty jsou taky v pořádku, beru lugolův roztok. Beru křemelinu (bílý jíl jsem nesehnala), zinek, pangamin, panthenol, kys. listovou. Zkoušela jsem i oplachy kopřivou. Padání vlasů se vůbec nelepší, spíš naopak. Nenapadá vás prosím ještě něco, čím by to mohlo být a co bych mohla zkusit? Občas se mi tvoří svědivé pupínky na hlavě, nemůže to být kvasinka?

Nejspis pujde o malo pohybu v prirode a prilis uzkostlivou osobni nebo jinou hygienu v domacnosti, dal bych si pozor na cokoliv co prichazi do styku s pokozkou hlavy, mozna ze to na to nema vliv ale za pokus to stoji, takze bych zkusil vynechat alespon na 3 tydny napr. uzivani toho ktereho samponu na vlasy, neprat potah polstare kazdy den v 10 pracich prascich nejnovejsi receptury a "overene nejlepsi kvality". O barvach na vlasy a jinych kosmetickych srackach nemluve. Misto samponu na vlasy pouzivat max jednou za tyden normalni vodu s trochou obycejneho jadroveho mydla.
No a pokud to spojite s chozenim do prirody a obcas se projdete v lese naboso tak jedine dobre.
Myslim ze zadne testy nejsou naprosto presne vypovidajici, nereknou vam pravdu.
Imunita muze byt rozhozena vyvedana z normalu pokud se ji nedostava prirozene interakce s okolim a napada normalni zdrave bunky, nazval bych to autoimunitni porucha.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv zář 23, 2010 10:51 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Beladona píše:
Tak mám otestované hormony na gynekologii i na endokrinologii na hormony štítné žlázy a obojí je v pořádku. Střeva mám pročištěná a játra čistím pravidelně. Teploty jsou taky v pořádku, beru lugolův roztok. Beru křemelinu (bílý jíl jsem nesehnala), zinek, pangamin, panthenol, kys. listovou. Zkoušela jsem i oplachy kopřivou. Padání vlasů se vůbec nelepší, spíš naopak. Nenapadá vás prosím ještě něco, čím by to mohlo být a co bych mohla zkusit? Občas se mi tvoří svědivé pupínky na hlavě, nemůže to být kvasinka?

Jo este me napada zkusit vyvesit polstar na Slunci a cerstvem vzduchu stejne jako potah. Proc to resim takovymi pro nezasveceneho cloveka zrejme nesmyly? Taky mi vypadavaly vlasy, mam kouty a estli mi neco podobneho na to pomohlo tak prave to ze si nemyji vlasy kazdy den, natoz samponem, stejne tak ze si je nemacim a nenaparuji varici sprchou. Od te doby nemam s vlasy zadne problemy, hlava nesvedi a vlasy relativne drzi.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv zář 23, 2010 2:07 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 439
Petr 2 píše:
Nejspis pujde o malo pohybu v prirode a prilis uzkostlivou osobni nebo jinou hygienu v domacnosti, dal bych si pozor na cokoliv co prichazi do styku s pokozkou hlavy, mozna ze to na to nema vliv ale za pokus to stoji, takze bych zkusil vynechat alespon na 3 tydny napr. uzivani toho ktereho samponu na vlasy, neprat potah polstare kazdy den v 10 pracich prascich nejnovejsi receptury a "overene nejlepsi kvality". O barvach na vlasy a jinych kosmetickych srackach nemluve. Misto samponu na vlasy pouzivat max jednou za tyden normalni vodu s trochou obycejneho jadroveho mydla.
No a pokud to spojite s chozenim do prirody a obcas se projdete v lese naboso tak jedine dobre.
Myslim ze zadne testy nejsou naprosto presne vypovidajici, nereknou vam pravdu.
Imunita muze byt rozhozena vyvedana z normalu pokud se ji nedostava prirozene interakce s okolim a napada normalni zdrave bunky, nazval bych to autoimunitni porucha.

Jo este me napada zkusit vyvesit polstar na Slunci a cerstvem vzduchu stejne jako potah. Proc to resim takovymi pro nezasveceneho cloveka zrejme nesmyly? Taky mi vypadavaly vlasy, mam kouty a estli mi neco podobneho na to pomohlo tak prave to ze si nemyji vlasy kazdy den, natoz samponem, stejne tak ze si je nemacim a nenaparuji varici sprchou. Od te doby nemam s vlasy zadne problemy, hlava nesvedi a vlasy relativne drzi.


Denně strávím venku aspoň tak 1,5 - 2 hodiny, sice ve městě, ale snažím se hledat přírodu. Hygienou určitě posedlá nejsem, nemám ráda mycí prostředky, většinou doma myju jen vodou, jarem jen podlahu, peru v polovičním množství prášku. Jak je sluníčko, tak o víkendu hodím peřiny na terasu.
Ale pokud chodím mezi lidi, tak si musím mýt hlavu aspoň 2x týdně, dlouhé vlasy bez kondicionéru nerozčešu, ale víc sajrajtu tam neplácám.

U mně to asi nejsou dlouhodobé vlivy. Začaly mi padat před 2 roky, před rokem mi našli zánět štítné žlázy a dali mi hormony. K tomu jsem začla sama jíst vitamíny, jód, methionin a za 2 měsíce ze dne na den padat přestaly a změnila se i kvalita. A teď koncem července po pár měsících detoxu a vzorového stravování zase ze dne na den začaly znovu padat a nic na to nezabírá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv zář 23, 2010 3:21 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Beladona píše:
Denně strávím venku aspoň tak 1,5 - 2 hodiny, sice ve městě, ale snažím se hledat přírodu. Hygienou určitě posedlá nejsem, nemám ráda mycí prostředky, většinou doma myju jen vodou, jarem jen podlahu, peru v polovičním množství prášku. Jak je sluníčko, tak o víkendu hodím peřiny na terasu.
Ale pokud chodím mezi lidi, tak si musím mýt hlavu aspoň 2x týdně, dlouhé vlasy bez kondicionéru nerozčešu, ale víc sajrajtu tam neplácám.

U mně to asi nejsou dlouhodobé vlivy. Začaly mi padat před 2 roky, před rokem mi našli zánět štítné žlázy a dali mi hormony. K tomu jsem začla sama jíst vitamíny, jód, methionin a za 2 měsíce ze dne na den padat přestaly a změnila se i kvalita. A teď koncem července po pár měsících detoxu a vzorového stravování zase ze dne na den začaly znovu padat a nic na to nezabírá.

No tak ja nevim ale ja tam vidim z toho co rikate nedostatek hadejte ceho? Chvalne estli na to prijdete?

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv zář 23, 2010 3:28 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 439
Petr 2 píše:
No tak ja nevim ale ja tam vidim z toho co rikate nedostatek hadejte ceho? Chvalne estli na to prijdete?

Žeby málo vlasů? \":D\"
Netuším, kdybych věděla, tak se neptám \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv zář 23, 2010 3:34 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Beladona píše:
Žeby málo vlasů? \":D\"
Netuším, kdybych věděla, tak se neptám \":)\"

Protoze pokud chodite casto do prirody a alespon jednou tydne se i umazete (alternativa je chozeni bos po lese), mela byste mit pri pestre strave dostatek vitaminu, interakci s prirodou kterou tady tak prosazuji se dostvaji do tela i jine latky a mikroorganismy, ktere sou pro kvalitni strevni mikrofloru nezbytne, takto obhosporadovana mikroflora vytvari prirozene dost vitaminu rady B a neni je nutno dodavat praskovanim, ktere neni stejne plne dokonale jako tento princip, ktery je telu vlastni.

Nedotatek jodu je v dnesni dobe jodizovanejch soli pry kumst mit. Ale i ja preventiven piji obcas Vincentku, obsahuje jodu habadej.

takze cim jinym by to tedy mohlo byt ptam se znova? \":D\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv zář 23, 2010 7:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Tak mám otestované hormony na gynekologii i na endokrinologii na hormony štítné žlázy a obojí je v pořádku. Střeva mám pročištěná a játra čistím pravidelně. Teploty jsou taky v pořádku, beru lugolův roztok. Beru křemelinu (bílý jíl jsem nesehnala), zinek, pangamin, panthenol, kys. listovou. Zkoušela jsem i oplachy kopřivou. Padání vlasů se vůbec nelepší, spíš naopak. Nenapadá vás prosím ještě něco, čím by to mohlo být a co bych mohla zkusit? Občas se mi tvoří svědivé pupínky na hlavě, nemůže to být kvasinka?

Tak kvasinka to určitě být může a já bych na to vyzkoušel buď přírodu ve formě zeleného nápoje, případně také vysokou teplotu, například pobyt v infrasauně. Pokud jsou to opravdu kvasinky, tak tato kombinace by jim dobře dělat neměla a ani plísním se moc nelíbí. Platí také mnoho informací, které píše Petr 2 a skutečně symbiotické mikroorganizmy dělají pro nás mimořádnou službu. Ono totiž pokud se nad tím zamyslíte, tak vlastně člověk je takový pytel na bakterie a obsahujeme jich opravdu obdivuhodné množství z nichž některé škodí a jiné prospívají, ale základem je prostě rovnováha, což znamená zdraví.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 355 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz