Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:26 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned čer 20, 2010 8:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Zdravim!
Děkuji za odpověď!Takže na ten hemeroid myslíte že bude hořčík stačit?A jaký byste mi doporučil popř. jaké potraviny?A kolik asi celkově mg za den.Stravuji se podle Vašeho návodu plus mínus jedno nebo dvě vařená jídla denně podle časových možností,ale vždy podle zasad dělenné stravy a k tomu asi litr šťáv za den.Trávení a vše ostatní nyní funguje uplně bezvadně jako když jsem byl malý \":D\" ,ale ten hemeroid mě vyloženě štve.K doktorovi chodit asi nemá cenu že?Stejně by si stim nevěděl rady.Nebo tam mám jít?Ještě dotaz ohledně proplachování zubů mms-zdá se mi že po tom mám citlivější zuby a dásně,je to pouze přechodné nebo proti tomu mám něco dělat?Jinak čistič je to skvělý!
Děkuji za odpověď!

Hemeroidy vyžadují kvalitní spontánní defekaci, dostatek hořčíku a špičkovou hygienu análního kanálu. Defekace denně, optimálně až 3x denně, formovaná a nesmí mazat mísu. Hořčík je jasný, na samé horní hranici dávkování, aby nebyl průjem. Hygiena je nutná po každé stolici a již jsem to zde psal, je potřeba velice důkladně vymýt anální kanál cca 4 cm hluboko, studenou vodou, ideálně co nejstudenější. Doktor vám ho doporučí uříznout a to asi nechcete, ona rozřezaná řiť docela bolí.
U těch zubů velice záleží na výsledném pH používaného roztoku a typu kyseliny. Já osobně jsem empiricky vyhodnotil jako vhodnější aktivátor kyselinu chlorovodíkovou v koncentraci 3,5 % a dávám na 6 kapek chloritanu sodného 1 kapku kyseliny chlorovodíkové, Tím získám po lehkém naředění vodou, na cca 0,5 dcl, zhruba neutrální roztok, který má přibližně pH 7 a stejně se dobře v ústech vyvíjí chlordioxid. Tímto roztokem cca 3-5 minut normálně, třeba při práci na počítači, proplachuji zuby a buď ho následně vyplivnu, nebo při čištění na noc spolknu a vlastně tak dostanu 6 aktivovaných kapek do těla. Tato směs nemá ani mizernou chuť, ani žádné negativní účinky a nemusí se dokonce ani používat kartáček, čili samé výhody. Kyselinu si pochopitelně pro lepší dávkování můžete namíchat v jiné vhodné koncentraci, asi by vyhovovala někde kolem 0,6 - 1 %, která by se pak dala používat stejně jako v původním návodu s kyselinou citrónovou tedy 1 kapka chloritanu na 1 kapku kyseliny. Důležité je pouze to, aby výsledný roztok byl zhruba neutrální a pak nedochází ani k dráždění zubů, ani žaludku pokud se směs polyká.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 20, 2010 8:25 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
No 3x denně a někdy i víckrát to bych splňoval,tvarování taky ale spontánní ne,musím tlačit takže bych asi měl přidat kefír nebo víc lněného semínka-zatím si dávám tak lžičku denně,melu ho na mlýnku na koření.A zítra jdu koupit balonkový klistýr.Ten hořčík samotný nebo musí být zachován poměr k vápníku?Dostal jsem k vánocům asi tři balení "vápník,hořčík,zinek" tak jestli to mohu na toto použít nebo mám koupit samotný hořčík.
S tím mms to zkusím.Mám digitální ph metr tak to přetestuju.Chápu dobře že se aktivuje i když je dávka kyseliny nižší než předepsaná?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 20, 2010 8:27 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Jo a omlouvám se že to píšu v tomto tématu,nějak jsem se do toho zamotal tak jestli se to dá přesunout jinam...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 20, 2010 10:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
No 3x denně a někdy i víckrát to bych splňoval,tvarování taky ale spontánní ne,musím tlačit takže bych asi měl přidat kefír nebo víc lněného semínka-zatím si dávám tak lžičku denně,melu ho na mlýnku na koření.A zítra jdu koupit balonkový klistýr.Ten hořčík samotný nebo musí být zachován poměr k vápníku?Dostal jsem k vánocům asi tři balení "vápník,hořčík,zinek" tak jestli to mohu na toto použít nebo mám koupit samotný hořčík.
S tím mms to zkusím.Mám digitální ph metr tak to přetestuju.Chápu dobře že se aktivuje i když je dávka kyseliny nižší než předepsaná?

Stolice by měla být samovyklouzávací a chce to tedy na tom zapracovat. Balonek je celkem na prd, je nutné vlastnit a používat normální irigátor s nádobkou na cca 1,5 litru. Hořčíku má skoro každý nedostatek a vápník usazený všude po těle, co tedy potřebuje užívat je jasné, pouze hořčík. Užívat ty pilule co máte klidně můžete, alespoň vás to odkyselí. U toho původního návodu je dávka kyseliny značně přehnaná a právě ta kyselá chuť dělá lidem špatně. Pokud směs bude neutrální, tak vám nijak uškodit nedokáže a k aktivaci může dojít dokonce i bez kyseliny pouze žaludeční šťávou, čili i zde máte jakousi rezervu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 22, 2010 7:02 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Normální klistýr samozřejmě mám ale trávím skoro celý den v práci a tam ho tahat nechci \":lol:\" proto ten balonek.Doma jdu na wc ráno a v práci přes den 2x a proceduru s balonkem tam nějak zvládnu.Jinak jsem koupil hořčík od walmarku.Obsahuje oxid hořečnatý 200mg,včera jsem si dal 4 tablety na noc a nalačno.Mám přidávat po jedné denně až dokud nebude průjem nebo to nějak ustálit třeba na 1 gramu?Odhaduji že vstřebatelnost bude asi tak třetinová,podle toho co jsem se dočetl v knihách.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 22, 2010 8:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Pavel Veselý píše:
Normální klistýr samozřejmě mám ale trávím skoro celý den v práci a tam ho tahat nechci \":lol:\" proto ten balonek.Doma jdu na wc ráno a v práci přes den 2x a proceduru s balonkem tam nějak zvládnu.Jinak jsem koupil hořčík od walmarku.Obsahuje oxid hořečnatý 200mg,včera jsem si dal 4 tablety na noc a nalačno.Mám přidávat po jedné denně až dokud nebude průjem nebo to nějak ustálit třeba na 1 gramu?Odhaduji že vstřebatelnost bude asi tak třetinová,podle toho co jsem se dočetl v knihách.

Tak to je použitelná verze, ale ideál rozhodně ne, nicméně v nouzi dobré. Ten hořčík nic moc, stojí hromadu peněz a využitelnost celkem bídná. Na nutnou denní dávku vyjdou tablety nepředstavitelně draho, proto tady všude doporučuji chlorid hořečnatý, který vám mohu i zaslat. Podrobnější info je ve fóru Inzerce a dobré tipy, dá se rozpustit do vody a pít i v práci celý den, čímž se docílí rovnoměrného rozložení dávky do celého dne a průjem se zase tak snadno nevyvolá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Vermox a mikroflora
PříspěvekNapsal: úte črc 06, 2010 4:55 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Ma smysl pockat s kurou Vermoxu az pote co se vybuduje pevneji zabydlena strevni mikroflora ve streve(beru Lepicol 1mesic a kefir 14dnu)??, vymlati Vermox mikrofloru?

Jsou nejake okolnosti ohledne zpusobu uzivani ktere je vhodne uplatnit?(kolik min. pred-po jidle, od ceho odstup co se tyka mineralu a vitaminu....apod.) Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vermox a mikroflora
PříspěvekNapsal: úte črc 06, 2010 7:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Ma smysl pockat s kurou Vermoxu az pote co se vybuduje pevneji zabydlena strevni mikroflora ve streve(beru Lepicol 1mesic a kefir 14dnu)??, vymlati Vermox mikrofloru?

Jsou nejake okolnosti ohledne zpusobu uzivani ktere je vhodne uplatnit?(kolik min. pred-po jidle, od ceho odstup co se tyka mineralu a vitaminu....apod.) Dekuji

Vermox je antihelmintikum a předpokládám, že likviduje pouze větší parazity. Užívá se tři dny, vždy dvě tablety po snídani a dvě po večeři, pak 14 dní pauza a druhé kolo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Papayova seminka
PříspěvekNapsal: stř črc 07, 2010 1:07 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Pan Jarda píše (ve vlákně Ananas,papaya):
Papayová semínka jsou vynikající protiparazitární prostředek a domorodci je ve větším množství používají k vyhánění různých parazitů, hlavně červů. Nevím, zda jste je samotná zkoušel rozkousat, ale jsou poměrně nechutná. V lednici se moc dlouho skladovat nedají, protože vám vyschnou a potom jsou ještě hnusnější, ta pachuť se tak nějak nekoncentruje. Mě se nejvíc osvědčilo asi tak 1/6-1/4 plodu odšťavnit se slupkou i semínky a potom vypít, hlavně těsně před vydatnějším jídlem, je to velice účinné.
Xion píše:
Tych papainovych semienok je ake velke mnozstvo zjest po jedle, na zlepsenie travenia?
Povedzme ze clovek skonci na oslave, trochu sa neovladne, prijde domov s plnym bachorom, ake mnozstvo papainovych semienok by mal zjest, aby to malo efekt na zlepsenie travenia?
Pan Jarda píše:
Sice natvrdo, ale dobře to píše Mat, nejlepší je vyčištění žaludku, ale jinak není vhodné jíst přímo ty semínka, to se poměrně dlouho tráví, ale na Angelu vyrobenou šťávu z 1/3-1/2 papaye, kterou pouze umyjete a zpracujete na šťávu včetně semínek a slupky.

PS: Drt ktera zbyde s vylisovanych seminek nejspis uz vyhodit....i kdyz mozna ze malou cast z drte pokud nekdo slupne, tak to sice nestráví, ale domorodci nejspis nemeli lis, a jedli ta rozkousana semena a prezili to.....(mozna ze je to dokonce ucinejsi k nejakemu jidlu trochu te drte....to nevim).


Naposledy upravil muflon dne stř črc 07, 2010 6:24 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vermox-na co ucinkuje
PříspěvekNapsal: stř črc 07, 2010 1:26 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jarda píše:
Vermox je antihelmintikum a předpokládám, že likviduje pouze větší parazity. Užívá se tři dny, vždy dvě tablety po snídani a dvě po večeři, pak 14 dní pauza a druhé kolo.

20 let jsme neodcervovali ani nase kocky(ven nechodi) a ani sebe...Tak konecne jsme se odhodlali a rekli si aspon o ten Vermox svemu obv.lekari pro sebe (kocicky pred nedavnem dostali levnejsi variantu Drontalu-jiny pripravek-Caniverm(nejen pro psy ale i pro kocky).

V navodu k VERMOXu pisou ze je ucinny na:
1) ROUPY
(davkovani 1tbl. jednorazove a pak po 14 dnech opet 1tbl.)

2)TENKOHLAVEC BIČÍKOVÝ,ŠKRKAVKY,MĚCHOVCI
(davkovani 1tbl.rano a 1tbl.vecer po 3 po sobe jdouci dny, a pak po 14 dnech opakovat to same 3dny)

3)HÁĎATA A TASEMNICE
(davkovani 2tbl.rano a 2tbl.vecer po 3 po sobe jdouci dny, a pak po 14 dnech opakovat to same 3dny)

Takze radeji rovnou jdem na to davkovani 2-0-2 po tri dny a pak opet to same po 14dnech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Papayova seminka
PříspěvekNapsal: stř črc 07, 2010 10:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Pan Jarda píše (ve vlákně Ananas,papaya):
Papayová semínka jsou vynikající protiparazitární prostředek a domorodci je ve větším množství používají k vyhánění různých parazitů, hlavně červů. Nevím, zda jste je samotná zkoušel rozkousat, ale jsou poměrně nechutná. V lednici se moc dlouho skladovat nedají, protože vám vyschnou a potom jsou ještě hnusnější, ta pachuť se tak nějak nekoncentruje. Mě se nejvíc osvědčilo asi tak 1/6-1/4 plodu odšťavnit se slupkou i semínky a potom vypít, hlavně těsně před vydatnějším jídlem, je to velice účinné.
Xion píše:
Tych papainovych semienok je ake velke mnozstvo zjest po jedle, na zlepsenie travenia?
Povedzme ze clovek skonci na oslave, trochu sa neovladne, prijde domov s plnym bachorom, ake mnozstvo papainovych semienok by mal zjest, aby to malo efekt na zlepsenie travenia?
Pan Jarda píše:
Sice natvrdo, ale dobře to píše Mat, nejlepší je vyčištění žaludku, ale jinak není vhodné jíst přímo ty semínka, to se poměrně dlouho tráví, ale na Angelu vyrobenou šťávu z 1/3-1/2 papaye, kterou pouze umyjete a zpracujete na šťávu včetně semínek a slupky.

PS: Drt ktera zbyde s vylisovanych seminek nejspis uz vyhodit....i kdyz mozna ze malou cast z drte pokud nekdo slupne, tak to sice nestráví, ale domorodci nejspis nemeli lis, a jedli ta rozkousana semena a prezili to.....(mozna ze je to dokonce ucinejsi k nejakemu jidlu trochu te drte....to nevim).

Sníst tu drť určitě můžete, ale nic chutného to není, čili snad oceníte alespoň ty léčebné účinky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 08, 2010 12:53 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Zajimave citaty z fora u pramene:

Hmm... napsal(a):
Celá živá príroda funguje na simbioze a nie na ,,vyhladzovaní" tak prečo by mal byť človek výnimkou ?
Palo:
Takže tasemnice způsobující bolehlavy, nedostatek B vitamínu, z toho háklivost na komáry a klíšťata, z toho zvýšenou možnost nachytání nemocí od komárů a klíšťat, motolice způsobující rakovinu, cukrovku, egzémy, alergie, únavové syndromy, pak hlísti, trichomonády a jiné breberky jsou podle Tebe pouhá symbióza a je přirozené a normální je mít?
uzivatel jayo:
Tak paraziti, to je uz ina kapitola... tych maju aj divoke zvierata s ocelovou imunitou habadej. Ja som len tvrdil, ze kandida nieje parazit v pravom slova zmysle, ale patogen, ktory ako kazdy iny moze vyrast len v patogennom prostredi... ale patogenne prostredie si vytvarame sami, ked nezijeme v sulade s prirodnymi zakonmi. Preto najlepsia cesta je uvedomit si toto poznanie, a odstranit patogenne prostredie, nasledkom coho zmiznu aj patogeny.
Boj s parazitmi je samozrejme na mieste... ked mi ide komar cicat krv, priamo sa branim, nespoliaham sa na imunitny system. Ale Palo... zamysli sa, ako by si mohol chytit pasomnicu, keby si jedol, to co mas, surove ovocie a zeleninu. Tam mozes chytit maximalne kvasinky a plesne, ale pockaj... ved na tej strave nemas v tele podu, kde by mohli vyrast, takze vlastne sa v tebe rozmnozit nemozu. No a na ten maly zvysok ti stacia hladovky, urinoterapia, korenie a bylinky a nase zlate MMS, kombinaciou ktorych sa daju znicit aj tie najodolnejsie ako borelioza.
Takze najzmyslupnejsie je prestat vytvarat vhodne podmienky vo vlastnom tele (ach to masko, syry, pecivo, sladkosti a tuky jak len sa toho vzdat) a si cisty. Ked nie, mozes sa aj na hlavu postavit, budes stale cely zivot chodit v bludnom kruhu a hltat Hcl, MMS a elektrizovat sa... neviem ako ty, ale mna predstava, ze to musim robit do smrti vobec nelaka a radsej sa zrieknem tych veci v zatvorke.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 08, 2010 7:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Zajimave citaty z fora u pramene:

Hmm... napsal(a):
Celá živá príroda funguje na simbioze a nie na ,,vyhladzovaní" tak prečo by mal byť človek výnimkou ?
Palo:
Takže tasemnice způsobující bolehlavy, nedostatek B vitamínu, z toho háklivost na komáry a klíšťata, z toho zvýšenou možnost nachytání nemocí od komárů a klíšťat, motolice způsobující rakovinu, cukrovku, egzémy, alergie, únavové syndromy, pak hlísti, trichomonády a jiné breberky jsou podle Tebe pouhá symbióza a je přirozené a normální je mít?
uzivatel jayo:
Tak paraziti, to je uz ina kapitola... tych maju aj divoke zvierata s ocelovou imunitou habadej. Ja som len tvrdil, ze kandida nieje parazit v pravom slova zmysle, ale patogen, ktory ako kazdy iny moze vyrast len v patogennom prostredi... ale patogenne prostredie si vytvarame sami, ked nezijeme v sulade s prirodnymi zakonmi. Preto najlepsia cesta je uvedomit si toto poznanie, a odstranit patogenne prostredie, nasledkom coho zmiznu aj patogeny.
Boj s parazitmi je samozrejme na mieste... ked mi ide komar cicat krv, priamo sa branim, nespoliaham sa na imunitny system. Ale Palo... zamysli sa, ako by si mohol chytit pasomnicu, keby si jedol, to co mas, surove ovocie a zeleninu. Tam mozes chytit maximalne kvasinky a plesne, ale pockaj... ved na tej strave nemas v tele podu, kde by mohli vyrast, takze vlastne sa v tebe rozmnozit nemozu. No a na ten maly zvysok ti stacia hladovky, urinoterapia, korenie a bylinky a nase zlate MMS, kombinaciou ktorych sa daju znicit aj tie najodolnejsie ako borelioza.
Takze najzmyslupnejsie je prestat vytvarat vhodne podmienky vo vlastnom tele (ach to masko, syry, pecivo, sladkosti a tuky jak len sa toho vzdat) a si cisty. Ked nie, mozes sa aj na hlavu postavit, budes stale cely zivot chodit v bludnom kruhu a hltat Hcl, MMS a elektrizovat sa... neviem ako ty, ale mna predstava, ze to musim robit do smrti vobec nelaka a radsej sa zrieknem tych veci v zatvorke.

Já zde také stále píšu, že v případě správné životosprávy se ani na vašem těle, ani v něm, žádní nezvaní nájemníci usidlovat nebudou. Také ty, co už mají u vás domovské právo, lze celkem v pohodě zase šupem vystěhovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mlety hrebicek
PříspěvekNapsal: úte črc 13, 2010 9:40 pm 
Offline

Registrován: sob črc 10, 2010 9:15 am
Příspěvky: 97
Jarda píše:
muflon píše:
Takze zacnu najizdet opatrne treba pul tobolky, pak celou, atd...-nebo jak chapat zakladni davkovani po dobu deseti dnu=kazdy den 3x3tbl. brat 10 dnu a pak uz jen jednou tydne?

Potesil jste mne ze se to da preventivne uzivat 3x3tbl.jednou tydne prakticky neustale....
Cerstve namlety urcite bude ucinejsi nez koupeny namlety....

Bere se 1. den 3 x 1 tableta, 2. den 3 x 2 tablety, třetí až desátý den 3 x 3 tablety a dále už pouze jednou týdně 3 x 3 tablety. Čerstvě namletý je rozhodně lepší než nějaký vyčpělý.




Treba pri tejto kúre obmedzit alebo úplne vynechat konzumáciu cesnaku a cibule?
Pri alikácii tejto kúry možem konzumovat cibulu a cesnak bez obáv počas zvyšku života alebo?
Je možné, že pri zvýšenej konzumácii cesnaku cca 1 hlava(rozdelená na 3 časti skonzumované počas dna) može cesnak tak razantne znížit tlak, že sa mi točí hlava alebo dostali nažratnejaké potvory?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mlety hrebicek
PříspěvekNapsal: úte črc 13, 2010 9:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mat1 píše:
Bere se 1. den 3 x 1 tableta, 2. den 3 x 2 tablety, třetí až desátý den 3 x 3 tablety a dále už pouze jednou týdně 3 x 3 tablety. Čerstvě namletý je rozhodně lepší než nějaký vyčpělý.

Treba pri tejto kúre obmedzit alebo úplne vynechat konzumáciu cesnaku a cibule?
Pri alikácii tejto kúry možem konzumovat cibulu a cesnak bez obáv počas zvyšku života alebo?
Je možné, že pri zvýšenej konzumácii cesnaku cca 1 hlava(rozdelená na 3 časti skonzumované počas dna) može cesnak tak razantne znížit tlak, že sa mi točí hlava alebo dostali nažratnejaké potvory?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz