Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:58 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2021 8:45 pm 
Offline

Registrován: sob črc 18, 2020 3:14 pm
Příspěvky: 97
Treba pri EDTA uzivat aj nejaky sorbent - chlorellu alebo nieco ine?Aby vyviazalo tazke kovy s tela?Ci aj samotna EDTA to dokaze cez moc?
Vdaka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2021 9:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="vladdo":226ri9ly]Treba pri EDTA uzivat aj nejaky sorbent - chlorellu alebo nieco ine?Aby vyviazalo tazke kovy s tela?Ci aj samotna EDTA to dokaze cez moc?
Vdaka[/quote:226ri9ly]
Pokud fungují dobře vylučovací orgány asi nic dalšího není potřeba i když osobně bych asi zvedl tekutiny a snažil se o dokonalou defekaci a podpořil

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2021 10:33 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Jarda píše:
Rozhodně bych ho nedoporučoval brát někomu kdo má amalgámové plomby tam jde opravdu o loterii a nelze odhadnout co se bude dít.

Platí to len pre EDTA alebo všeobecne (medvedí cesnak)?

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 05, 2021 6:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
neti píše:
Platí to len pre EDTA alebo všeobecne (medvedí cesnak)?

Tak rostlinné chelátory jsou celkem jemné tedy těch bych se nebál.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 22, 2021 2:55 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 18, 2013 10:20 pm
Příspěvky: 51
Zdravím všechny,

Našel jsem velmi zajímavý článek a souvislost mezi ALS a těžkými kovy: https://adoc.pub/dr-joachim-mutter-nova ... mocne.html

Zná někdo v ČR opravdu, ale opravdu nějakého experta, který umí dostat amalgámové plomby z pusy bez toho aniž by se uvolnila rtuť?

Díky za info


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 22, 2021 9:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Michall89 píše:
Zdravím všechny,

Našel jsem velmi zajímavý článek a souvislost mezi ALS a těžkými kovy: https://adoc.pub/dr-joachim-mutter-nova ... mocne.html

Zná někdo v ČR opravdu, ale opravdu nějakého experta, který umí dostat amalgámové plomby z pusy bez toho aniž by se uvolnila rtuť?

Díky za info

Tak článek je to určitě zajímavý a většina z toho celkem sedí i když zase na druhou stranu pokud by nešlo o souhrn zátěží možná by tu samotnou rtuť tělo i dalo. Prostě dnes je kontaminované nějakým šmejdem skoro vše co člověk jí a čeho se dotýká, k tomu šílené dávky elektrosmogu a denní stres a to pak pochopitelně vykoná své. Jinak se obávám že zcela bez kontaminování těla ani plomby odstranit nelze, ale lze pochopitelně tu kontaminaci celkem slušně eliminovat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 23, 2021 7:47 am 
Offline

Registrován: čtv črc 18, 2013 10:20 pm
Příspěvky: 51
Díky za odpověď Jardo. A je k tomu nějaký postup nebo znáte někoho kdo to umí?

K tomu elektrosmogu: Jak ho co nejvíce eliminovat?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 23, 2021 11:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Michall89 píše:
Díky za odpověď Jardo. A je k tomu nějaký postup nebo znáte někoho kdo to umí?

K tomu elektrosmogu: Jak ho co nejvíce eliminovat?

Já sám jsem zuby nikdy neřešil, zatím nemám problém a plomby také pochopitelně nemám. Pokud vím tak jsou pracoviště která ty plomby odstraňují pod nějakou fólií, což nedovedu vyhodnotit jak je bezpečné, každopádně jde o extra drahý luxus. Elektrosmog lze řešit uzemněním po co největší část dne to se zde již mnohokrát probíralo a tak nějak přírodně se lze uzemnit chozením bez bot to funguje dobře a také zahrádkaření stahuje ten bordel z těla solidně, prostě kontakt se zemí. Vše mimo 5G se pokud vím dá odstínit, jsou i speciální vodivé tapety které vám z místnosti vyrobí kompletně odstíněný prostor, ale zase tam nefunguje mobil ani wifi tedy i to může mít pro některé uživatele svá negativa.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 31, 2023 4:33 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Zdravím, jak nejlépe užívat EDTA pro odkovení? Mám za sebou již více než měsíční kůru s kys. alfalipoovou, tak bych chtěl teď ještě přejít na EDTA. O alfalipoové jsem četl, že je nejlepší brát ráno na lačno, je to tak? A u EDTA zase čtu, že nejlépe s jídlem, to mi přijde trošku divné že se to u obou liší.. Kdy brát? Spíše dopoledne, s jídlem nebo bez jídla? Vadí když současně nebo brzo poté bych měl doplňky obsahující hořčík a draslík? Na tyto prvky by se EDTA neměla moc vázat tak by to nemělo vadit, nebo ano?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 03, 2023 11:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Zdravím, jak nejlépe užívat EDTA pro odkovení? Mám za sebou již více než měsíční kůru s kys. alfalipoovou, tak bych chtěl teď ještě přejít na EDTA. O alfalipoové jsem četl, že je nejlepší brát ráno na lačno, je to tak? A u EDTA zase čtu, že nejlépe s jídlem, to mi přijde trošku divné že se to u obou liší.. Kdy brát? Spíše dopoledne, s jídlem nebo bez jídla? Vadí když současně nebo brzo poté bych měl doplňky obsahující hořčík a draslík? Na tyto prvky by se EDTA neměla moc vázat tak by to nemělo vadit, nebo ano?
Děkuji.

V tomto vás zklamu s EDTA zkušenosti nemám tedy jak se chová nedovedu odpovědět. Každopádně jde o velice silný prostředek a na netu se dá najít i docela inspirativní množství varovných příkladů kdy si pomocí tohoto přípravku dost lidí způsobilo celkem podstatné problémy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 20, 2023 10:20 am 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Zkousel nekdo modifikovany citrusovy pektin? Ja ted beru druhou pixlu od Now foods a myslim, ze to byla prvni kura a myslim, ze za ty silene penize to asi nestoji.. Ikdyz mozna to fakt z tela ty kovy taha. Moc sem si testovat nenechal.. Mel jsem dost velke problemy s rtuti od amalgamu + mozna v kombinaci s dobou kdy jsem jdl hodne tunaku v konzerve. Jednu dobu jsem zkousel i ALA co 3 hodiny po 50mg, ale to nebylo dlouhodobe mozne. Se probouzet uprostred noci, abych si vzal dalsi davku.. Tak jsem se na to vyprdl. Btw tady zajimave video jak typek cte dopis od cloveka, kterej spachal sebevrazdu, protoze si myslel, ze mel toxicitu rtuti a uz nedokazal normalne fungovat. Nejhur na tom byl pry po vdechnuti velkeho mnozstvi ALA(se snazil rozdrtit v mixeru tablety, aby je mohl davkovat jak chtel a po otevreni toho mixeru vdechl ten rozvireny prasek) https://www.youtube.com/watch?v=GZnCLPq40gY


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 21, 2023 10:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Ÿura píše:
Zkousel nekdo modifikovany citrusovy pektin? Ja ted beru druhou pixlu od Now foods a myslim, ze to byla prvni kura a myslim, ze za ty silene penize to asi nestoji.. Ikdyz mozna to fakt z tela ty kovy taha. Moc sem si testovat nenechal.. Mel jsem dost velke problemy s rtuti od amalgamu + mozna v kombinaci s dobou kdy jsem jdl hodne tunaku v konzerve. Jednu dobu jsem zkousel i ALA co 3 hodiny po 50mg, ale to nebylo dlouhodobe mozne. Se probouzet uprostred noci, abych si vzal dalsi davku.. Tak jsem se na to vyprdl. Btw tady zajimave video jak typek cte dopis od cloveka, kterej spachal sebevrazdu, protoze si myslel, ze mel toxicitu rtuti a uz nedokazal normalne fungovat. Nejhur na tom byl pry po vdechnuti velkeho mnozstvi ALA(se snazil rozdrtit v mixeru tablety, aby je mohl davkovat jak chtel a po otevreni toho mixeru vdechl ten rozvireny prasek) https://www.youtube.com/watch?v=GZnCLPq40gY

Ten pektin je poměrně dobrý prostředek na široké spektrum potíží, ale jsou lidé kteří s ním musí opatrně protože celkem citelně může dráždit střeva zvláště u lidí s IBS. Jinak k chelaci doporučuji vždy přistupovat velice uvážlivě a nikam nespěchat, ale že by jedno vdechnutí nějakého minimálního množství ALA dovedlo člověka až k sebevraždě to se mě nechce věřit, tam bývá většinou celkem široký okruh souběžných potíží.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz