Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 10:00 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát bře 16, 2012 6:39 pm 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2011 9:50 pm
Příspěvky: 113
NOWOCAYN píše:
Dovolím si napísať, že už len tým že človek nosí oblečenie, sa jeho prirodzený pach DEFORMUJE...
Moje spotené oblečenie má vždy nepríjemnejší pach, než moje telo... Prečo ? Lebo textílie rôzne reagujú s potom... A po nejakej dobe oblečenie môže zatuchnúť z rôznych príčin... Alebo reakcia farbiva z oblečenia spolu s potom, reakcia pracieho prášku s potom, reakcia materiálu (z ktorého je oblečenie urobené) s potom...
Doslova môžem napísať, že sám sebe voniam - na každej časti tela. Ale u oblečenia je to vždy horšie... Preto som toho názoru, že ak cítite v lete zápach v autobusoch, atď... (a nie sú tam niekoľko dní či týždňov neumytí rómovia - to nie je rasistická poznámka... a ani starí chorí dôchodcovia...), tak väčšinou je toho vynníkom oblečenie.

Na tom niečo bude.
Inak predpokladám, že organické textílie, budú na tom pravdepodobne najlepšie napr. BAMFORD.
Určite to stojí za vyskúšanie a prípadné provnanie.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 16, 2012 7:10 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Mat11 píše:
Samozrejme, že intímne partie áno. To neumývanie bol experiment.
Jedna vec je prirodzená vona,ženy a druhá smradlavá pi-ca, a to mi teda nevonia neviem ako Vám.

Nevykaj mi.
Za seba (dúfam, že to nie je príliš nevhodné...ale sme tu dospelí, nie ? ...) môžem povedať, že som mal možnosť voňať a chutnať okolo 17-18 pinduliek (a vlastne úplne celučkého ženského tela, ale z etických dôvodov sa venujem jednej časti tela). Čo ja vyžadujem, je dotyčnú voňať a chutnať aj neumytú. Prečo ? Lebo vtedy naisto zistím, či je zdravá, alebo nie. Zmes potu, stopových množstiev moču, a samozrejme vône (ZDRAVEJ) pindulky ako takej... je niečo neopísateľné. Mne robí problém sa od takej otrhnúť... VôBEC NERIEŠIM prečo ma tak priťahuje... Proste je to tak. A myslím, že to tak má byť. Navyše, keď na nej sú chĺpky... vtedy totiž vonia a chutí najlepšie...
Je PODSTATNÝ ROZDIEL medzi zdravou a nezdravou pindulkou... Ako na neho prísť pomocou čuchu a chuti ? NEMUSÍTE ČÍTAŤ NÁVOD o tom, proste to zistíte SAMI, hneď budete vedieť - HNEĎ, ktorá pindulka je zdravá, a ktorá nie. Ja som to zistil vždy, nikto mi to logicky nemohol potvrdiť, ale môj čuchový a chuťový vnem... ma v tom utvrdili.... Funguje to, neviem to vysvetliť, ale muž to proste ZISTÍ...
Mohol by som písať o tom viac, ale necítim tú potrebu... a asi to ani nie je vhodné, tak to skrátim....

A ešte perlička... Ak mi žena vonia a chutí umytá, tak.... to mi nestačí... Musí mi voňať a chutiť aj neumytá. AŽ POTOM JE TO TAKÉ HLBOKÉ... Takže áno, čo najskôr ju chcem v posteli neumytú... Ja totiž ženu potrebujem cítiť... a keď ju môj čuch a chuť vnímajú pozitívne aj neumytú, tak... sú to pre mňa "zmyslové výšiny"... A až potom sa skutočne radujem z jej nahej prítomnosti pri mne... Lebo vtedy jej vôňa a chuť... je tým najlepším balzamom pre moje zmysly čuch a chuť... A je to zadarmo... a je to od Boha... a je to nádherné... Pre mňa je to to najkrajšie, čo mi môže ponúknuť sexualita (ak si odmyslím zimomriavky pri "spojení" a súčasnom objímaní, keď na mne leží žena, ktorú ľúbim...ale to je kapitola sama o sebe...)... A ďakujem za túto možnosť, ďakujem za čuch a chuť... starám sa o tieto dva zmysly.... sú pre mňa niečim tak vzácnym, že keby mi mali dať 100 miliárd Eur za to, že ich dostanem ak nikdy nebudem môcť cítiť neumytú zdravú ženu, tak... BY SOM TO NA 100 % NEPRIJAL... \":wink:\" ... a nerobím si srandu. Napríklad tu vidno, že peniaze nie sú všetko... i keď sú veľmi veľa... \":D\"


TAKŽE : ROBÍME VŠETKO PRE TO, ABY SME MALI TAK VNÚTORNE ČISTÉ TELO, ŽE BUDEME PRIRODZENE VOŇAŤ 24 HODÍN DENNE..... To ja uznávam.... \":wink:\"

EDIT : .... a ešte niečo trochu OT .... čo je najväčší "prúšvih" ? ... Keď sa takej neviete nasýtiť, ale... z nejakého dôvodu ju nechcete do vzťahu... (dostatočne sa vám nepáči celkovo, a rôzne iné dôvody...) ... vtedy to bolí... Lebo ak je tak voňavá a chutná, tak si to priam ŽIADA, aby tam boli aj nádherné city, ako napríklad "ľúbiť niekoho".... vtedy je to nepopísateľný zážitok. A o ten som ochudobňovaný svojou vinou. ALE LEN DO TÝCHTO CHVÍĽ, LEBO TO IDEM MENIŤ !!! \":D\" \":D\"

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 11, 2013 10:09 pm 
Offline

Registrován: pon čer 03, 2013 9:09 pm
Příspěvky: 58
Líbí se mi zdejší naturalistické názory a postřehy \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 13, 2013 4:38 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Mi se také líbí naturalistické názory, jsem stejné prase jako mnozí zmínění, v dobrém slova smyslu \":)\" .
Ale takto, zpět k názvu vlákna: hydratace skrz pokožku
Jsou situace v životě lidském, že nemůžete nic pít. Přitom víte, že dehydratace je spolehlivý mechanismus, jak naprosto rozvrátit metabolismus a přivést tělo do stavu šoku. Mi se osvědčily vany. Koupele.


Naposledy upravil martina72 dne pát čer 14, 2013 11:50 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 13, 2013 8:29 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Aha, a navíc jsi chlap. \":roll:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 27, 2013 11:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
martina72 píše:
Mi se také líbí naturalistické názory, jsem stejné prase jako mnozí zmínění, v dobrém slova smyslu \":)\" .
Ale takto, zpět k názvu vlákna: hydratace skrz pokožku
Jsou situace v životě lidském, že nemůžete nic pít. Přitom víte, že dehydratace je spolehlivý mechanismus, jak naprosto rozvrátit metabolismus a přivést tělo do stavu šoku. Mi se osvědčily vany. Koupele.

Tak tělo si nabere pokožkou opravdu dost, ale plné nahrazení pití, to nevím.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 28, 2013 8:45 am 
Offline

Registrován: stř črc 20, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 56
Již dva roky nepoužívám mýdlo. Mýdlo na tělo použiji možná 2 až 3x do měsíce, jestli vůbec. (Před 3.dny jsem se umyl mýdlem a asi 2-3hod. měl pokožku suchou. Po dlouhodobém nemytí, vždy zapomenu na suchý pocit.)
Došel jsem k tomu díky častému bazénovému plavání, kdy jsem začal mít silně suchou kůži. Od té doby, používám mýdlo pouze přírodní. Vlasy si umývám přírodním šampónem 1 až 2x v týdnu podle potřeby.

BOHATĚ STAČÍ, když pod sprchou 3x setřu celé tělo svými dlaněmi.
Poprvé se tělo navlhčí a póry otevřou, v druhém stírání již cítím na rukou slabou mastnotu, která lze v podobě bílé pěny vidět i na hladině vody. Při třetím mytí již stékající voda ztrácí tuto mastnotu.

Nejlepší na tom je, že vůbec nezapáchám, jak jsem si zprvu myslel.
(Přirozeně, záleží i na stravě, trávení. Při zakyselení je pěna silnější.)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 12, 2014 12:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
rzsoulad píše:
Již dva roky nepoužívám mýdlo. Mýdlo na tělo použiji možná 2 až 3x do měsíce, jestli vůbec. (Před 3.dny jsem se umyl mýdlem a asi 2-3hod. měl pokožku suchou. Po dlouhodobém nemytí, vždy zapomenu na suchý pocit.)
Došel jsem k tomu díky častému bazénovému plavání, kdy jsem začal mít silně suchou kůži. Od té doby, používám mýdlo pouze přírodní. Vlasy si umývám přírodním šampónem 1 až 2x v týdnu podle potřeby.

BOHATĚ STAČÍ, když pod sprchou 3x setřu celé tělo svými dlaněmi.
Poprvé se tělo navlhčí a póry otevřou, v druhém stírání již cítím na rukou slabou mastnotu, která lze v podobě bílé pěny vidět i na hladině vody. Při třetím mytí již stékající voda ztrácí tuto mastnotu.

Nejlepší na tom je, že vůbec nezapáchám, jak jsem si zprvu myslel.
(Přirozeně, záleží i na stravě, trávení. Při zakyselení je pěna silnější.)

To máte vypozorované dobře, člověk se opravdu mydlit a šamponovat nemusí, ostatně vyzkoušejte našamponovat pejska. Ten ví jaká je to blbost, ihned vyběhne ven a vyválí se nejlépe v nějakých výkalech, aby získal zpět normální vůni a ochranu pokožky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 11, 2018 9:54 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 18, 2018 7:56 pm
Příspěvky: 4
Hezký den,
Jsem na vita již 4 roky, okolí (rodina) si poslední dobou stěžují že zapáchám jako starý nemocný prohnilý člověk (je mi 22let), opakují mi ať se navonim nebo vydrhnu mýdlem. Dnes mi tyto dvě věty řekli 10minut po koupeli. \":oops:\" Mýdlem ani šamponem s e však nemyji již taky alespoň 4 roky a začít nechci. \":?\" Vím, že problém bude zevnitř, možná to ovlivnil klystýr a 5ti denní půst, kterým jsem si prošla cca před 1,5 měsícem.. z psychických důvodů jsem však do té doby měla nadváhu - zajídala 3 roky stres a dokonce jsem se nedavno dočetla, že to mé přejídání a zajídání (raw stravou!) bylo vlastně součástí poruchy příjmu potravy \":shock:\" 3 roky jsem studovala a nenáviděla to, emoce zajídala... Teď momentálně i po půstu mám na sobě ještě nějaký prebytkový tuk, celulitidu, a občas upadám do přejezení se, každopádně je to už nekolikanasobně lepší. Už o tom vím, tak se tomu snažím vyhýbat. Jen mně teď zas trápí ten odér, v blízkosti lidí na to často myslím... \":roll:\"
Také musím ještě podotknout, že mi přijde, že se extrémně potím po těle - stačí mi chůze nebo už jen chvilka sezení na přimém slunku a stékají ze mě kapičky potu...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 12, 2018 7:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
ashlystar píše:
Hezký den,
Jsem na vita již 4 roky, okolí (rodina) si poslední dobou stěžují že zapáchám jako starý nemocný prohnilý člověk (je mi 22let), opakují mi ať se navonim nebo vydrhnu mýdlem. Dnes mi tyto dvě věty řekli 10minut po koupeli. \":oops:\" Mýdlem ani šamponem s e však nemyji již taky alespoň 4 roky a začít nechci. \":?\" Vím, že problém bude zevnitř, možná to ovlivnil klystýr a 5ti denní půst, kterým jsem si prošla cca před 1,5 měsícem.. z psychických důvodů jsem však do té doby měla nadváhu - zajídala 3 roky stres a dokonce jsem se nedavno dočetla, že to mé přejídání a zajídání (raw stravou!) bylo vlastně součástí poruchy příjmu potravy \":shock:\" 3 roky jsem studovala a nenáviděla to, emoce zajídala... Teď momentálně i po půstu mám na sobě ještě nějaký prebytkový tuk, celulitidu, a občas upadám do přejezení se, každopádně je to už nekolikanasobně lepší. Už o tom vím, tak se tomu snažím vyhýbat. Jen mně teď zas trápí ten odér, v blízkosti lidí na to často myslím... \":roll:\"
Také musím ještě podotknout, že mi přijde, že se extrémně potím po těle - stačí mi chůze nebo už jen chvilka sezení na přimém slunku a stékají ze mě kapičky potu...

Tělo se evidentně snaží zbavit nastřádaného bordelu, což je dobře, ale asi by bylo vhodné dělat si pravidelně remineralizační koupele s hořčíkem a sodou a asi nějak systematicky detoxikovat tělo, třeba vodíkem, což je asi nejednodušší. Velice dobré je používat cejlonskou skořici 1-6 g denně, ta tlumí vnitřní záněty, vymlátí většinu šmejdů ze střeva a celkově tak mění odér člověka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 21, 2024 3:27 pm 
Offline

Registrován: stř úno 21, 2024 3:14 pm
Příspěvky: 1
Nejlepší zvlhčovač je oleje se podíval přímo zde https://makeup.com.ua/ua/categorys/222921/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz